Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    Yaaa Sevgili Dostlar kusurabakmayın
    ben çanta diye bahsettiğim şey arkaya konulan kutu.. bordo kutudan bahsettim bagaj yani ... acemiliğime verin ...
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki an 125 hk
    Alıntı kenny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan sonra gitmeyeceğim zaten, ilk bakımı orda yaptırdım o sorun olurmu acaba diye sormuştum.
    sorun olmaz sanm›yorum
    garanti belgeni aldiysan hic sorun olmaz..

Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bordo çantayı bende görmüştüm alırken ama çin malı ve pek sağlam değil diye almadım ? Almadım da ne yaptım sanki...

Eski sayfalarda da anlatmıştım, Ne mi yaptım, gittim satıcının lafına uydum, abi yazın bineceksen bir şey olmaz aslından farkı yok falan filan deyip, kappa görünümlü bir çin çantayı 50 YTL ye aldım, Ertesi gün giderken motorun arkasından uçtu

Bu arka çanta gerçekten önemli, sağlam olması esnek olması lazım, icabında içine kaska çanta vs. Koyacaksınız kilidinin filan güvenli olması lazım... trafikte görmüşşünüzdür dağılmış, iple lastikle fileyle baglı bir sürü çanta var motorların arkasında, o yüzden kesinlikle görüntüye değil kaliteye bakın, yazık günah rengi güzel diye 50-60 YTL para vermeyin...

kesinlikle sana katiliyorum arkadasim.
    benim arkadas biraz cimridir kendisi aldi bir cin mali canta aynen seninki gibi oldu saglam bi cukurda dagildi canta .
    geriyede veremiyor elinde patladi. ne oldu peki gidip 70 euro ya yenisini aldi
    sadece canta degil butun motosiklet aksesuarlarinda cin mallarindan kacinin bence.

Motosikleti
    Geliyorum 2 Gün Daha Sabır Bordo Suzukim Hazır Her Akşam Geçerken Selamlaşıyoruz Hatta Dün Akşam Içeri Aldırdım Güneşte Kalmasın Diye Ufak Bir ödeme Sorunu Yaşadım Yoksa Motor Benim % 70 Ini ödedim .... Arabadan Soğudum şimdide Yıkamıyorum Bakmıyorum .... Yeni Bir Heyecan Yeni Bir Sevgili Gibi Birşey Bu Bitmez Inşallah Bu Aşk... Hele Hele Diğer Dostlarla Buluşup Kavakta Fasıl Eşliğinde Günbatımını Seyretmek Motorun üzerine Uzanıpta .....

asalet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki an 125 mavi
    Alıntı wildrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geliyorum 2 Gün Daha Sabır Bordo Suzukim Hazır Her Akşam Geçerken Selamlaşıyoruz Hatta Dün Akşam Içeri Aldırdım Güneşte Kalmasın Diye Ufak Bir ödeme Sorunu Yaşadım Yoksa Motor Benim % 70 Ini ödedim .... Arabadan Soğudum şimdide Yıkamıyorum Bakmıyorum .... Yeni Bir Heyecan Yeni Bir Sevgili Gibi Birşey Bu Bitmez Inşallah Bu Aşk... Hele Hele Diğer Dostlarla Buluşup Kavakta Fasıl Eşliğinde Günbatımını Seyretmek Motorun üzerine Uzanıpta .....
    hayırlı olsun arkadaşım, kavuşmak ne kadar uzun olursa aşk da o kadar uzun sürer bence..
    sen motoruna büyük ölçüde kavuşmuşsun darısı benim gibi sevip de kavuşamayan tüm an'cilerin başına..
    bildiğim pek çok doğru var.. gittiğim bir tek yolum var..

Motosikleti
    çok mersi değerli dost
    darısı tüm kardeşlerimin başına bir heves ettik işte bakalım sonumuz ne olacak
    ama inanki değişik bir haz bu aşk bu ....

asalet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki an 125 mavi
    çok mersi değerli dost
    darısı tüm kardeşlerimin başına bir heves ettik işte bakalım sonumuz ne olacak
    ama inanki değişik bir haz bu aşk bu ....
    amin... inş sonumuz sevdiğimizle kazasız belasız kayış bile koparmadan binlerce kilometre yapmak olur..
    bildiğim pek çok doğru var.. gittiğim bir tek yolum var..

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    Arkadaşlar herkese selam.hergeçen gün motora birazdaha alışıyorum.giderek tecrübe kazanıyorum ve deneyimlerimi burada paylaşmaya çalışıyorum.daha önce kask ve çantayı sirkeciden aldığımı söylemiştim.bugünde feyizoğlundan Revit marka yazlık mont ve yazlık eldiven aldım.kask gibi onlarda güvenlik için olmazsa olmazlardan.ayrıca akşamları cok rüzgar vuruyo.mont şart.hasta olmayalım.korumasız yollara çıkmayalım arkadaşlar.scooter deyip geçmiyelim.allah korusun ama asfalta yapıştıgımız zaman hepsi aynı acıyı tattırıyo.kaza yapılır,motordan düşülür,hepsi normal şeyler.önemli olan bizim nekadar hazırlıklı olduğumuz....herkese kolay gelsin.

Motosikleti
    kaça mal ettiniz acaba
    motor alacağız muhabbetine yan komponentleri unuttuk bu arada
    mont kaça çıktı acaba .... komşumuzun oğlu askere gidecek yakında ama geçen gün bir araba yamaha cros tipli motoruna arkadan bir çarpmış kensini motorun üstünden fırlatmış allahtan kaskı ve montu varmış sadece dizlerinde ufak tefek problemler oluşmuş.... aman değerli dostlar montsuz ve kasksız hatta dizliksiz asla çıkmayalım da burada tatlı tatlı sohbete devam edelim
    saygı ve sevgilerimle

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    evet.sadece motor almakla bitmiyo.Revit yazlık mont 315 ytl.omuz kol ve sırt korumalı.peşin aldım 40 ytl indirimle 275e geldi. bide Revit eldiven 100 ytl.biliyosunuz revit çok kaliteli bi marka.bir iki sene sonra motoru değiştiricem ama aldıklarım uzun süre kalıcak.bu yüzden birazdaha fazla verip uzun ömürlü iyi bişe aldım.kışın zaten araba kullanıyorum.yazdan yaza bunlar beni epey götürür.
    bu arada 250 km yol yaptım.ilk aidığım gün depoda nekadar vardı bilmiyirum ama 20 ytllik benzin koymuştum onunla bir haftada 175 km yol yaptım.aslında tam ölçmek için depoyu sıfırlayıp fullemek lazım.ozaman daha iyi anlaşılır bi depoyla nekadar gittiği....

Motosikleti
    çok çok teşekkürler demek kask mont eldiven derken bir 500 kene daha bayılacağız ... iyisi olsun tabiiki ben direkten döndüm aslında mondial alacakken tesadüfen bu siteyi gördüm kurcaladım ki sizlerden aldığım akıl sayesinde suzukiye kanalize olduk ... ama 0,11 ytl yaktığını bir önceki yazılarda gördüm bir arkadaş baya hesaplamış bence boşta kaldığın zaman bir gerileriturla mutlaka göreceksin .... adam baya yazmış hesaplamış ...

arkadaşlar ben suzukı 125 aldım motor kendını bıkere gosterıyo çinli falan yazmısınız benzıyo kelımelerıı var hagı çınlıde bukadar kalıtelı malzeme kulanılmıs bı bakın bakalım motor kendını bellı edıyo ayrıca ben bu motola 110 gordum 120 de raha çıkar rodajda dıe yuklenmedım saygılar

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Arkadaşlar herkese selamlar yeniden,
    Sormak istediğim birkaç şey var birincisi;

Motorsu şu yan ayaklık değil de diğeri iki ayaklı olana almakta baya zorlanıyorum bir tekniği falan mı var gereksiz güç mü kullanıyorum? Asfaltı tam tutmuyor kayıyor 4 5 deneme ancak başarabiliyorum.Diğer bir sorum ise forum ile ilgili resim eklemeyi nasıl yapıyoruz?Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
    Herkese emniyetli sürüşler...

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Çok Sıradan duruyo Ama yinede Suzuki Dışdan ii olmayabilir fakat içi nasıl acaba???????

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nighthawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar yeniden,
    Sormak istediğim birkaç şey var birincisi;

Motorsu şu yan ayaklık değil de diğeri iki ayaklı olana almakta baya zorlanıyorum bir tekniği falan mı var gereksiz güç mü kullanıyorum? Asfaltı tam tutmuyor kayıyor 4 5 deneme ancak başarabiliyorum.Diğer bir sorum ise forum ile ilgili resim eklemeyi nasıl yapıyoruz?Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
    Herkese emniyetli sürüşler...
    çok kolay ve basit motoru önce elinde durduğu yerde az öne al ama ayağını çatalın ucuna basılı bırak ve geri geri gelirken ayağınla çek kendine geri doğru yani ben de rodajda 100 gördüm ama yokuş aşağı idi yüklenmedim fazla mont kask en önemli şey muhakkak alın ve onsuz binmeyim sakın millete bakıyorum ne kask var ne ehliyet deli gibi de ara sokaklardan gidiyo neyse bugün kırmızıda beklerken yokuşta yanıma dolmuş geldi yokuştayız ama sıfır yanaştı yeşil yandı malüm gazladık dolmuş resmen üstüme çıkacaktı beni çekerken elimle kaportasına yapıştırdım dan diye vurdum elimi durdu ufak çocuk sandı kaskı çıkardım ayaklığa aldım motoru kapısı açıktı bindim içine ne lan oturduğun yerde ş... siz gaza basmağa benzemiyo insan gibi kullan dedim müşterilerde haklı dedi indim aşağı ama çok sinirlendim haknızı arayın ama siz hep tebbirli olun ehliyet mont kask ufak deyip geçmeyin motora düşünce hiç fark etmiyo .....

Motosikleti
    tnsuzun dostum duygularını anlıyorum
    ama umarım bana böyle itler denk gelmez çünkü 130 kg indirip kaldırıyorum salonda her akşam ve döğüşün kitabını yazdım ... öyle dengesizler bana denk gelmesin sakın çakarım onu asfalta yemin ederimmm ...

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı tnsuzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kolay ve basit motoru önce elinde durduğu yerde az öne al ama ayağını çatalın ucuna basılı bırak ve geri geri gelirken ayağınla çek kendine geri doğru yani ben de rodajda 100 gördüm ama yokuş aşağı idi yüklenmedim fazla mont kask en önemli şey muhakkak alın ve onsuz binmeyim sakın millete bakıyorum ne kask var ne ehliyet deli gibi de ara sokaklardan gidiyo neyse bugün kırmızıda beklerken yokuşta yanıma dolmuş geldi yokuştayız ama sıfır yanaştı yeşil yandı malüm gazladık dolmuş resmen üstüme çıkacaktı beni çekerken elimle kaportasına yapıştırdım dan diye vurdum elimi durdu ufak çocuk sandı kaskı çıkardım ayaklığa aldım motoru kapısı açıktı bindim içine ne lan oturduğun yerde ş... siz gaza basmağa benzemiyo insan gibi kullan dedim müşterilerde haklı dedi indim aşağı ama çok sinirlendim haknızı arayın ama siz hep tebbirli olun ehliyet mont kask ufak deyip geçmeyin motora düşünce hiç fark etmiyo .....
    tnsuzun dostum duygularını anlıyorum
    ama umarım bana böyle itler denk gelmez çünkü 130 kg indirip kaldırıyorum salonda her akşam ve döğüşün kitabını yazdım ... öyle dengesizler bana denk gelmesin sakın çakarım onu asfalta yemin ederimmm ...
    beyler sizi her sıkıştıranla kavga edeceksiniz ilerliyemezsinizki yolda sakin olun bırakın geçsin ileride nasıl olsa trafik olur ve sizde onu nanik nanik yaparak geçersiniz bide bu dolmuşçu taksici tayfası bi olay olduğu zaman güya delikanlı kesilirler ama bi anda 10 kişi olurlar aman dikkat

Motosikleti
    suzuki an 125 hk

allaaaaahhhhhh buyuksun baba

Motosikleti
    Suzuki AN 125

hak aramak

arkadaşlar hak hukukun olduğu, hakkın bilindiği yerde aranır, kenny ye kesinlikle katılıyorum, kavga edecek olsanız o kadar çok sebep varki ama burası bana niye baktın diye adamların takır takır birbirini vurduğu bir ülke...

Bi arkadaşımız motosiklet kültüründen bahsetmiş, arkadaşlar otomobilin kültürü var mı ki bu ülkede mototsikletin olsun,10 yıl önce arabamı var mı bu ülkede Allah ınızı seversiniz...

Onun için trafikte kimyanızı bozmayın, ben akşam giderken görüyorum, korna ya selektöre rağmen adam sola açıp arabayı, motora yol vermiyor, mantık ne; ben bekliyorum kardeşimmm sen de bekle, ulan öküz diyeceksin ama hangi birisiyle kavga edeceksiniz...

Dikkatli gidin sace önünüze sağınıza solunuza değil amanha aman aynalardan gözünüzü ayırmayın, otomatik vites gazı kestiğinizde motor pat diye kesiliyor, veya ani frende tak diye duruyorsunuz, ama arkanızdaki 80-90 la gelen otomobil, 5-10 tonluk otobüs sizin gibi yavaşlamaz ve durmaz...her gün birşey öğreniyorsunuz kullanırken dikkati elden bırakmayın,

kavgaya gürültüyede helede taksici dolmuşcu otobüsçü milleti ile hiç girmeyin...

Motosikleti
    herkes haklı dostlar benimki espriydi sadece tabiiki kavga ve gürültüyle olmaz ama bazen çıkıyor adam zıvanadan şimdi motorlu olduk başka bir dünya da yız sanki ama motor camiasınında bir birey olduğunu bu sisteme tanıtmamız lazım
    hiç değilse aynaya biraz bakmalı sürücüler trafiğin sadece araba v.b vasılardan oluşmadığını belleklere kazımamız lazım ... protesto uyarı ikaz ( tabii anlayan kravatlı efendi beylere ))) öteki öküzleri zaten kategori dışında tutuyorum..
    düşünün daha kırmızı yanarken arkadan korna çalanlara değil ... en azından motoru olan herkes bir şeyler yapmalı yapabildiği sürece ...

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wildrain: hocam hayırlı olsun motor,bu arada hangi dövüş sporuyla uğraşıyosunuz.. Çok güvenmemek lazım adam çıkarır makineyi tak tak sıkar gider...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)