Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an 125 hk
    Alıntı helestratus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılık An 125 Ilgilenen Arkadaşlar Için 2007 Model Trafiğe 3 Gün önce çıkışlı Renk Siyah..kilometre 40(kırk)..
    selam arkadasim motora kac para istiyosun bide neden satiyorsun
    yazarsan sevinirim bi arkadas istiyoda belki o alir.
    kolay gelsin

Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deeper78

tesekkürler bilgi için, Tekay da bir sorun olduğu belli zaten, keeway bayiliği ni de iptal etmişler...ayrıca ilgi alaka sıfır, ödeme konusundada aynı anlayışsızlık var tekayda, nakit 45 kredi kartına 50 çektiler bana ilk bakımda, neymiş komisyon vs., birde sanki motoru ameliyat edecek çıkarmısınız beyefendi servisten yukarıda bekleyin diyor, iyi de sen 15 değil 25 YTL olan yağdan koyduğunu iddia ediyorsun ben nerden bileceğim. Kuru bezle motor temizleme faciasını da anlatmıştım zaten daha önce, benim işyerim yakın diye gidiyordum ama gerçekten çok gayrı ciddi bir yer ve güven vermiyor o yüzden şimdi 2500 km servisi var tavsiyeni değerlendireceğim....

Selamlar Kolaylıklar

bencede degerlendir dedigin gibi tekayda ilgi alaka sifir
    motor bir hafta onlarda kaldi o hafta boyunca bana haber vereceklerini soylediler ama arayan soran olmadi ben arayincada simdi ustamiz musait diil sonra arayin gibi ukala tavirlarla karsilastim.
    motoru oradan aldigimada pisman oldum.
    ata motor cok iyi deneyin bence...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R

ilk izlenimler...

TNSUZUN daha hayırlı olsun diyemeden kaza yapmışsın geçmiş olsun.tipitipim ve torossoyada kazasız sürüşler diliyorum.

bende cumartesi teslim aldım motoru.bordo renk.bakırköy yetkili bayiden.2380 ytl herşey dahil peşin.sirkeciden kappa marka 26lt bi çanta(110 ytl)+ nexx marka açık kask aldım.(150 ytl)sıkı bi pazarlıkla kilitide bedavaya getirdim..benim daha önce motor deneyimim yoktu.yeni yeni öğreniyorum.bu nedenle biraz çekinerek sürüyorum.şimdilik sadece ara sokaklarda kullanıyorum.50km/h dan yukarı çıkmıyorum.ilk izlenimlerim çok iyi.tam beklediğim gibi.şekli harika gücü ve kalitesi çok iyi.öyle resimlerde durduğu gibi durmuyo.hemen dikkat çekiyo.daha 100 km deyim.hafta içi süremiyorum fazla vaktim olmuyo.çan çin çun motorlara nal toplatıyo valla.bi yerde duruyorum 2 dakika,hemen millet soruyo nerden aldın kaça aldın diye.kısacası fazla anlamam motordan tecrübem yok ama başlangıç için çoooook iyi makina.fiyatıda makul.artılarının yanında tek bir eksisi var bence oda tekerlerinin küçük olması.birincisi çukurlarda çok tehlikeli allah korusun dikkatsiz bi anda fırlatır atar valla.motor bi yana sen biyana....ikincisi ıslak yolda çabuk kayıyo ve kontrolden çıkıyo...bu yüzden iyice alışana kadar sürat yapmıyorum ana yollara çıkmıyorum.belki benim tecrübesizliğimdir belkide bütün motorlar böyledir bilmiyorum ama yinede çok keyifli.ben küçükçekmecede oturuyorum.buralara yakın arkadaşlar olursa bi hafta sonu hem tanışmak hemde bilgi paylaşmak amaçlı görüşebiliriz.herkese kolay gelsin.

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    ya ben ilk bakımı tekay'da yaptırdım, yetkili servis olmadığı için garantide bir sorun yaşarmıyım acaba??? koskoca suzuki tabelası var ya orada

[QUOTE=deeper78;1140714]selam arkadasim motora kac para istiyosun bide neden satiyorsun
    yazarsan sevinirim bi arkadas istiyoda belki o alir.
    kolay gelsin

2100 ytl isteniyor.abim almıştı.tayini çıktı aynısı bendede var..o yüzden satıyor.

Motosikleti
    suzuki an 125 hk
    Alıntı kenny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben ilk bakımı tekay'da yaptırdım, yetkili servis olmadığı için garantide bir sorun yaşarmıyım acaba??? koskoca suzuki tabelası var ya orada

tekay yetkili servis diil
    sadece yetkili bayi
    bence yetkili servislere yaptir bakimini

trophy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok

slm

suzuki an 125 ci arkadaşlar bu hafta sonu bi gezintiye çıkmaya ne dersiniz...şöle 10-15 kişi istanbulun bi tozunu attıralım :D

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı deeper78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekay yetkili servis diil
    sadece yetkili bayi
    bence yetkili servislere yaptir bakimini
    bundan sonra gitmeyeceğim zaten, ilk bakımı orda yaptırdım o sorun olurmu acaba diye sormuştum.

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    arkadaşlar ben birşey sorcam motor henüz 100 kmde ama bazen gaz yemıyo istop ediyo sonrada geç çalışıyor daha önce hıç bu tarz makıne kullanmadım
    yenı olduğundanmıdır nedir
    bilen varsa yardımcı olurmu

redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    benim başıma hiç böyle bi şey gelmedi istersen bi servise sor

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Sabahları hanımı kartala işe bırakıp kendi işime çengelköye dönüyorum. Dönüşte e5 üzerinden libadiye sapağından giriyorum. Bir iki gündür e5 de AN 125 i olan bir arkadaş daha görüyorum. Sıkışık trafikte biz motorlular e5 de genelde en soldaki emniyet şeridinden tek sıra halinde akıyoruz sabahları. Hatta bu sabah hemen arkamdaydı o arkadaş sonra ben yana çekilip yol verdim ona. Bizim formdan birimidir merak ettim. AN 125 ciler yavaş yavaş tanışmanın kaynaşmanın vakti geliyor. Bir organizasyon yapalım artık. Gerçi h.sonları dershaneden başımızı kaldıramıyoruz ama (Malum KPSS) bi ara bi kaçamak yapmalı artık.....
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    Selamlar Sevgili An 125 Ciler
    Az Bir Zaman Sonra Bende Ehliyetli Olup Aranızdaki Yerimi Alacağım
    Ama şu 3 Renkten Birine Kara Veremedim Içimden Bir Ses Bordo Diyor Ama Neyse ... Buradaki Tüm Yazıları Okudum özellikle şu Fan Clup Olmak Için çağrı Yapan Arkadaşlara Katılıyorum Görüşmek üzere ...
    Sevgili Dostlar

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    hadi hayırlısı wildrain.bende siyah ve bordo arasında kararsızdım önce.taki bayide yakından görene kadar.siyahda güzel ama bordo güneşin altında çok güzel parlıyo.krom kaplamalarla bordonun uyumu harika.bende geçen hafta aldım.çok memnunum.farkedilmek istiyosan bordo derim.şu fan club olayına bende katılıyorum.kolay gelsin.

Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahları hanımı kartala işe bırakıp kendi işime çengelköye dönüyorum. Dönüşte e5 üzerinden libadiye sapağından giriyorum. Bir iki gündür e5 de AN 125 i olan bir arkadaş daha görüyorum. Sıkışık trafikte biz motorlular e5 de genelde en soldaki emniyet şeridinden tek sıra halinde akıyoruz sabahları. Hatta bu sabah hemen arkamdaydı o arkadaş sonra ben yana çekilip yol verdim ona. Bizim formdan birimidir merak ettim. AN 125 ciler yavaş yavaş tanışmanın kaynaşmanın vakti geliyor. Bir organizasyon yapalım artık. Gerçi h.sonları dershaneden başımızı kaldıramıyoruz ama (Malum KPSS) bi ara bi kaçamak yapmalı artık.....

e-5 deki ben diilim ama organizasyon iyi fikir.bilgi ve tecrübe paylaşımı açısından iyi olabilir.hem herkes için bi değişiklik olur.havalarda güzel.ben katılırım.

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekürler arkadaşlar fikir pylaşımı için inanın çok keyif bide şu kaza olmasa idi motordan biraz soğumamım sebebi yukarıda ki komşum yeni bi araba aldı kapısı çizilmiş diye sabahın köründe beni aradı bende hayır haberim yok ben çizmedim dedim bi ertesi gün ben açtım arabana bakıyorum ama çizik göremedim ben çizmedim ama inan kazarada olsa çizsem kapınızı çalar yaptırırım dedim kazarada çizmem mümküün değil onun arabası nerde benim güzergah nerde neyse yıllar önce bi gece içkili geldim yanaşırken benim tampon renault sipring marka beyaz renk bi aracın kapısını çizik olmamasına rağmen göçertti , olay kapalı garajda oldu gecenın saat kaçı benim tamponda iz bile yok ama ben sahibini kapıcıdan sordum yukarı dairede imiş buldum ve ben kapıya vurdum masrafı neyse yaptırırn ben öderim dedim adamda boyanmaması gerek olsa bile saolsun boyatmış ve parasını ödedim böle hassas bi insanım ama neden 3 kere hala senmi vurdun diye bana soruyo anlamıyorum sayın avukat inşallah okursun hassasiyetimi anlarsın ....36 yaşında koca bi adamım egomu tatmin etmek için kimsenin arabasını çizmiyorum neyse....
    gelelim motora ankara da adını duyupta gitmediğim köy gibi küçük yerleşim yerlerine bile gittim çok keyifli namussuz gerçekten ama yavaş ve ağır gidin bu arada renk olayına gelince bordo yu tek geçerim şuan 360 km deyim bugün çıkmadım motorla ,10 gündür araba yatıyodu işim dolayısı ile bugün ilk defa arabayı çalıştırdım düşünün.....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sanırım pizza dağıtımında kullanan tek kişi benim An125 i.... Gerçekten süper bişey....daha 200 km deyim.... Ama yaşadığım olumsuzlukları ve memnuniyetşeri buraya yazarım....

İş bile bu kadar keyifli hale gelebiliypor demekki...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

herkese merhaba
    bir kaç aydır forumu takip etmekteyim ( içime motosiklet aşkı düştüğünden beri) ilk zmanlar honda beat hayali ile okurken sayfaları ve sadece beat düşlerken o güzelim bordo suzuki an 125' i görüp aşık oldum desem yeridir... fiyatı muadillerine göre çok uygun şu ara farkındayım ama parayı denkleştiremedim bi türlü... kasım da askere gideceğim, gitmeden alabilmek ve sizlerle an125 ciler olarak bir geziye katılmak hayalim ama bakalım... herkse kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    teşekkürler Moskvich dostum
    bende bordo diyorum çünkü arka ya asılan kutununda bordosunu buldum reflektörlü falan çok şık duruyor ... artık hiç başka marka bakmıyorum çünkü
    bizim mahalledeki sucu zaten 103 kg suzuki an 125 ine üç adet de bidon su koymuş ortaya arkaya ve bayır yukarı adeta dağ keçisi gibi tırmanıyordu ... onunki siyah benide onunla karıştırmasınar diye bordo almaya karar verdim
    eğer fan olayı olursa motoruna kötü ve hakir davranışlarından dolayı teşhir edeceğim onu
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

@wildrain
    benim görüpte çok beğendiğim bordo an125 inde arka çantası bordo renkteydi.. evet kesinlikle çok güzel duruyor...
    keyifli sürüşler....

Motosikleti
    yok artık değiştirmem fikrimi
    kesinlikle bordo olmalı ve gereken aksesuarlarda yerini almalı
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wildrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler Moskvich dostum
    bende bordo diyorum çünkü arka ya asılan kutununda bordosunu buldum reflektörlü falan çok şık duruyor ... artık hiç başka marka bakmıyorum çünkü
    bizim mahalledeki sucu zaten 103 kg suzuki an 125 ine üç adet de bidon su koymuş ortaya arkaya ve bayır yukarı adeta dağ keçisi gibi tırmanıyordu ... onunki siyah benide onunla karıştırmasınar diye bordo almaya karar verdim
    eğer fan olayı olursa motoruna kötü ve hakir davranışlarından dolayı teşhir edeceğim onu
    bordo çanta nasıl ya bende çantayımı değiştirsem aceba resim varsa rica ediyorum

Motosikleti
    Suzuki AN 125

Bordo Çanta

Arkadaşlar Bordo çantayı bende görmüştüm alırken ama çin malı ve pek sağlam değil diye almadım ? Almadım da ne yaptım sanki...

Eski sayfalarda da anlatmıştım, Ne mi yaptım, gittim satıcının lafına uydum, abi yazın bineceksen bir şey olmaz aslından farkı yok falan filan deyip, kappa görünümlü bir çin çantayı 50 YTL ye aldım, Ertesi gün giderken motorun arkasından uçtu

Bu arka çanta gerçekten önemli, sağlam olması esnek olması lazım, icabında içine kaska çanta vs. Koyacaksınız kilidinin filan güvenli olması lazım... trafikte görmüşşünüzdür dağılmış, iple lastikle fileyle baglı bir sürü çanta var motorların arkasında, o yüzden kesinlikle görüntüye değil kaliteye bakın, yazık günah rengi güzel diye 50-60 YTL para vermeyin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)