Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bu motorun dış görünüşü ile ilgili fikir beyan eden arkadaşların ezbere ve bilgisizce konuşmaları kimseyi yanıltmasın arkadaşlar

Bu motor suzukinin eski modellerinden biridir ve çok başarılı olduğu için neredeyse butun çin malı dandık markalar tarafından taklit edilmiştir sizin deyiminizle çin malllarına benziyor ama ççin mallarının alayı taklit bunu nasıl unutursunuz aklım almıyor

Fiyat performans değerlendirmesini o motoru kullanmadan da yapmak mümkün
    Marka ve motor cc kapasitesini fiyatla kıyasladığınızda sonuç gayet makul

Kabaca tarif edecek olursak çin malı taklıtlerin km sayaçları bile kandırmaya yönelik çalışıyor kaldıkı beygir gücünümü doğru yazacaklar tabiki değil

Bu motorun performansı 150 cc motorlardan daha fazla ayrıca bır o kadar da cimri gerikalanını artık kıyaslarısınız sız herşeyide yazmak gerekmezki canııım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AN 125 HK

şu anki motorumu almadan evel almayı düşündüğüm ama fiyat konusunda beni üzen bir motor...

kymco agility 125 i 1500+masraf a alınca AN 125 in fiyatı çook gelmişti....

ama BAŞLANGIÇ için çook ideal bir motor...

edit: pardon yaa konuyu hortlattım sanırım :(

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200

Suzuki AN 125 HK hakkında

Herkese selamlar arkadaşlar;
    birkaç gündür bütün gece harıl harıl internetteyim, o site senin bu forum benim dolaş dolaş mahvoldum. Sizin forumdaki konuyu görünce hemen üye olarak aranıza katılmak istedim...

Baştan şunu belirteyim motosiklet konusunda öyle engin bilgilerim yok sadece aylarca çok araştırdım. Hevesliyim arkadaşın bir Haojini ile takılarak heveslendim gidip A2 ehliyet aldım ve artık motor hayatımın vazgeçilmezi olacak derecede beynimde...

Kısmet olursa önümüzdeki ay (Mart) ortalarında Suzuki AN 125 HK alacağım... Tabii ki çin malı olanların dışında kaliteli ve birazda uygun fiyatlı olan bi scooter aranıp duruyordum... Ben genel olarak bu türdeki seçenekleri 3 e indirdim... Alacağım scooter 1) Honda Beat 2) Yamaha cyprus rs 3) Suzuki AN 125 HK olacaktı... Şahsen Honda ve Yamaha bu segmentte tartışmasız iyi bir konumdalar...

Gelgelelim Hondaya baktığımızda ilk olarak Fiyatı 3440 YTL, ayrıca motor 100 cc, ön ve arka frenler kampana,

İki gün önce Ümraniye Namazgahtaki Yamaha bayisine gidip Cyprus RS yi inceledim. Fiyat uygun peşin 2850 vadeli 3000 YTL (plaka, herşey dahil.) motor 125 cc, ön fren disk arka kampana. oda güzel ama tipine dikkat edince motorun burnu çok sivri ve sevimsiz duruyor gibi geldi bana...

En son olarak şu an Suzuki AN 125 HK yı araştırıyorum. İnternette fiyatlar 2500 - 2900 civarında değişiyor (sanırsam plaka vs. masraflarından dolayı) motor 125 cc, ön fren disk arka kampana .Çoğu forumlarda tipinden dolayı çinliye benziyor diye ufak bir eleştiri olsada genel yorumlar oldukça kaliteli olduğunu gösteriyor. Nede olsa bu motor bir Suzuki ve bir japon. Yarın sabah kadıköye gidip genelde Kızıltoprak civarında bulunan satış temsilcilerinde motoru inceleyeceğim. ama şu an aklıma yattı bu motor...

Sizlerinde konu hakkındaki paylaşımlarınızla bizleri bilgilendirmenizi istiyorum...

Motosikleti
    SATILDI
    Gerçekten sanki çin motorlarına özenti gibi olmuş fakat sonuç ta suzuki.Alacak lara hayıorlı olsun şimdiden.
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motora para bağlayanın aklına şaşarım...

fiyat 3500 gayme iken akıl karı değil demiştim...am aartık taşlar yerine oturdu...mal Çin Çonla eşit fiyata geldi...sonucta o bir SUZUKI...

bakın bu fiyat uygundur...tez alınaaa....

harbiden fiyat uygun...o paraya çin çon alacağınıza SUZUKI alın...
    burdada fermanımı yayınladım...

Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkaç gündür bütün gece harıl harıl internetteyim, o site senin bu forum benim dolaş dolaş mahvoldum. Sizin forumdaki konuyu görünce hemen üye olarak aranıza katılmak istedim...

Baştan şunu belirteyim motosiklet konusunda öyle engin bilgilerim yok sadece aylarca çok araştırdım. Hevesliyim arkadaşın bir Haojini ile takılarak heveslendim gidip A2 ehliyet aldım ve artık motor hayatımın vazgeçilmezi olacak derecede beynimde...

Kısmet olursa önümüzdeki ay (Mart) ortalarında Suzuki AN 125 HK alacağım... Tabii ki çin malı olanların dışında kaliteli ve birazda uygun fiyatlı olan bi scooter aranıp duruyordum... Ben genel olarak bu türdeki seçenekleri 3 e indirdim... Alacağım scooter 1) Honda Beat 2) Yamaha cyprus rs 3) Suzuki AN 125 HK olacaktı... Şahsen Honda ve Yamaha bu segmentte tartışmasız iyi bir konumdalar...

Gelgelelim Hondaya baktığımızda ilk olarak Fiyatı 3440 YTL, ayrıca motor 100 cc, ön ve arka frenler kampana,

İki gün önce Ümraniye Namazgahtaki Yamaha bayisine gidip Cyprus RS yi inceledim. Fiyat uygun peşin 2850 vadeli 3000 YTL (plaka, herşey dahil.) motor 125 cc, ön fren disk arka kampana. oda güzel ama tipine dikkat edince motorun burnu çok sivri ve sevimsiz duruyor gibi geldi bana...

En son olarak şu an Suzuki AN 125 HK yı araştırıyorum. İnternette fiyatlar 2500 - 2900 civarında değişiyor (sanırsam plaka vs. masraflarından dolayı) motor 125 cc, ön fren disk arka kampana .Çoğu forumlarda tipinden dolayı çinliye benziyor diye ufak bir eleştiri olsada genel yorumlar oldukça kaliteli olduğunu gösteriyor. Nede olsa bu motor bir Suzuki ve bir japon. Yarın sabah kadıköye gidip genelde Kızıltoprak civarında bulunan satış temsilcilerinde motoru inceleyeceğim. ama şu an aklıma yattı bu motor...

Sizlerinde konu hakkındaki paylaşımlarınızla bizleri bilgilendirmenizi istiyorum...
    akıllı adamın hali başka olur...işte maldan anlayan bir arkadaş...ne alacağını biliyor...

sana Suzukı bayisinden bir makina alalım dostum...Yenikapı sahilde tanığıdım bir bayi...kankam..

2390+plaka 250 diyor...uygunsa bana ulaş..537 335 22 33...bence kaçmaz...Mondı alacağına bu aslan yavrusunu almak en mantıklısı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA

Suzuki AN125KH sahibi olarak bu motor hakkında aklına takılan soruları cevaplayabilirim.

Motosikleti
    SYM Joyride 200

An 125 Hk

Mete_han ve İstanbulian arkadaşlar görüşleriniz için teşekkürler...

Allah kaza bela vermesin inş. 4 gün önce nihayet suzuki an 125 imi aldım... bu süre zarfında foruma giremediğim için ancak yazabiliyorum... Plaka vs.herşey dahil üstelik a2 ehliyet ve kask hediyesi ile beraber 2690 YTL ye mal oldu.(Kadıköy Kuvvetli motor =Suzuki yetkili satıcısı=) Ben aldıktan hemen sonra suzuki fiyatları arttırmış sanırım şu an 2990 YTL...

ehliyetim olduğu için sadece kask hediyesinden yararlanabildim. Ama oda tahmin edersiniz şu 20 YTL lik kasklardan, yani sadece rüzgardan ve polisten koruyor... Taksitleri hafifletince ilk olarak kaliteli bir kask alacağım inş.

Bayinin tavsiyesi rodaj süresi dolana kadar (500 km imiş.) arkaya artçı almamam ve 50 km/s hızı geçmemem gerekiyormuş. Bu konularda acemi olduğum için titizlikle uyuyorum bu kurallara...

Şu an toplamda 114 km yaptım. Motordan anlayan bir iki arkadaşa gösterdim hayran kaldılar...

Motorumdan çok memnunum... Gözüm gibi bakacağım inş. Belki erken ama düşünen arkadaşlara tavsiye ederim...

Yine konu ile ilgili fikirleriniz ve kask konusundaki seçimimde bilgilerinizden faydalanmak isterim...

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Yeni motosikletin hayırlı olsun..20-23 mart ta motosiklet fuarı var İstanbul CNR da,koruma ve aksesuarların hepsini alternatifleriyle görebilirsin.............Aramıza hoşgeldin Gökay Uygur..

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Teşekkür ederim tasarslan...
    Vakit bulabilirsem gideceğim inş. fuara

Sonuc olarak alinirmi arkadaslar ?
    Yeniyim ve baslangic icin almayi dusundugum motor budur?
    Yardimlarinizi ve deneyenlerin tecrubelerini aktarmasini rica ediyorum.

Motosikleti
    Alıntı DERKMEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuc olarak alinirmi arkadaslar ?
    Yeniyim ve baslangic icin almayi dusundugum motor budur?
    Yardimlarinizi ve deneyenlerin tecrubelerini aktarmasini rica ediyorum.
    ideal kullanım rahatlığı ve makul fiyatıyla kaçmaz bence...en azından fuarda bi üstüne otur...2390+plaka nedirki bu zamanda...taş gibi Suzuki...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar saatlerdir net'teyim ve an 125'i araştırıyorum;forumları okuyorum...an 125 bayağı bi iyi durumda!!!!!!! ama ben 2.ci el arıyorum, bilginize

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ikinci el bulman biraz zor ama sahibinden.comda 4-5 tane gördüm ikinci el bi bak olmazsa

ideal kullanım rahatlığı ve makul fiyatıyla kaçmaz bence...en azından fuarda bi üstüne otur...2390+plaka nedirki bu zamanda...taş gibi Suzuki...
    TESEKKURLER METEHAN,
    Buradan AN 125 HK almayi dusunen arkadaslara cagri yapmak istiyorum, Toplanalim ve birlikte hareket edip toplu alim gerceklestirelim.
    Fuar sonrasi fiyatlar aratacak diye korkuyorum acikcasi.
    Saygilar.

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar saatlerdir net'teyim ve an 125'i araştırıyorum;forumları okuyorum...an 125 bayağı bi iyi durumda!!!!!!! ama ben 2.ci el arıyorum, bilginize
    Ayberk Merhaba'
    Adim deniz ve istanbulda ikamet ediyorum. Eger sifir alma niyetin varsa birlikte hareket edip fiyatta pazarlik ihtimali yaratabiliriz.
    Eminimki bizi gorup duyanda katilir ve sayi artikca kazancimizda artar.

Motosikleti
    Alıntı DERKMEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TESEKKURLER METEHAN,
    Buradan AN 125 HK almayi dusunen arkadaslara cagri yapmak istiyorum, Toplanalim ve birlikte hareket edip toplu alim gerceklestirelim.
    Fuar sonrasi fiyatlar aratacak diye korkuyorum acikcasi.
    Saygilar.

.
    rica ederim...bi faydamız olursa ne mutlu bana...

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence fiyat hiç olmadığı kadar uygun...0 tercih edersen daha kazanclı çıkarsın...maddi anlamda değilde..rodaj ve motora aşık olma babında...

birde benim tahminlerime göre bu model çok yoğun talep görmedi...stokları eritip bu uygun fiyata...bidahada getirmeyebilirler...hep böyle olur zaten...

selam

An 125 ı 10 Gun Kadar Once Aldım....suzuki Taiwan Da Yaptırmıs.malzeme Olarak Fena Bır Araç Degıl..motor Olarak Hıcbırsey Soyleyemıyorum Rodajda Oldugu ıcın..ama Oturaklı Ve Manevrası Yuksek Bır Motor..ben 2500 Ytl Ye Plaka Dahıl Aldım...nıhayetınde Suzukı Arkadaslar.cınlılerle Kıyaslanamaz Sanırım.
    34 GRZ 36

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Mete_han ve İstanbulian arkadaşlar görüşleriniz için teşekkürler...

Allah kaza bela vermesin inş. 4 gün önce nihayet suzuki an 125 imi aldım... bu süre zarfında foruma giremediğim için ancak yazabiliyorum... Plaka vs.herşey dahil üstelik a2 ehliyet ve kask hediyesi ile beraber 2690 YTL ye mal oldu.(Kadıköy Kuvvetli motor =Suzuki yetkili satıcısı=) Ben aldıktan hemen sonra suzuki fiyatları arttırmış sanırım şu an 2990 YTL...

ehliyetim olduğu için sadece kask hediyesinden yararlanabildim. Ama oda tahmin edersiniz şu 20 YTL lik kasklardan, yani sadece rüzgardan ve polisten koruyor... Taksitleri hafifletince ilk olarak kaliteli bir kask alacağım inş.

Bayinin tavsiyesi rodaj süresi dolana kadar (500 km imiş.) arkaya artçı almamam ve 50 km/s hızı geçmemem gerekiyormuş. Bu konularda acemi olduğum için titizlikle uyuyorum bu kurallara...

Şu an toplamda 114 km yaptım. Motordan anlayan bir iki arkadaşa gösterdim hayran kaldılar...

Motorumdan çok memnunum... Gözüm gibi bakacağım inş. Belki erken ama düşünen arkadaşlara tavsiye ederim...

Yine konu ile ilgili fikirleriniz ve kask konusundaki seçimimde bilgilerinizden faydalanmak isterim...

Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın!

Alıntı chirkincocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    An 125 ı 10 Gun Kadar Once Aldım....suzuki Taiwan Da Yaptırmıs.malzeme Olarak Fena Bır Araç Degıl..motor Olarak Hıcbırsey Soyleyemıyorum Rodajda Oldugu ıcın..ama Oturaklı Ve Manevrası Yuksek Bır Motor..ben 2500 Ytl Ye Plaka Dahıl Aldım...nıhayetınde Suzukı Arkadaslar.cınlılerle Kıyaslanamaz Sanırım.

Tebrikler,iyi bir seçim yapmışsınız!Açıkçası bir yıla yakın zamandır bu motorun Çinli motorlarla kıyaslanmaması gerektiğini anlatmaya çalışıyorum.Yavaş da olsa farkı anlaşılıyor olmalı ki AN125 kullanıcıları artmaya başladı.

Motosikleti
    suzuki AN125HK
    arkadaşlar yorumları okuduğumda birkaç kişi dışında motoru beğenmediğinizi söylemişsiniz dün itibari ile motoru almış bulunuyorum ve severek aldım ilk motorumu motora karşı bir ilgim vardı, tabi daha yükseklerini düsünüyorum (hayabusa vs...)başlangıç motoru olarak düşündüm ve aldım görüntü ve malzeme bakımındna piyasadaki birçok çin malı vs.... den çok daha iyi geldi bana buradaki BYMURAT07 arkadasımızın yorumu sayesinde aldım diyebilirim ayrıc abaşka bir foruma bakmadım teşekkürler
    [B][COLOR="Black"]TURN THE PAGE[/COLOR][/B]

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    hayırlı olsun bencede doğru seçim yapmışsın.Adı yeter suzuki

Motosikleti
    suzuki AN125HK
    teşekkürler 345 inş.hayırlı olur ayrıca bir arkadaş söyle birsey atmıs ortaya toplanalım hep birlikte alalım gibisinden bence an 125 hk 'lılar olarak(tabi istanbul varsa) toplanalım güzel olmazmı

syg.
    [B][COLOR="Black"]TURN THE PAGE[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)