Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    sevpada var arkadaşlar kaliteli bi lastik kalite=para
    nezaketin okulu yoktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevpada var arkadaşlar kaliteli bi lastik kalite=para
    yaw gülü seven dikenine katlanır neyse parası veririz yeterki 3 günde bir patlamasın yanlız şu varki ben arka lastiğin ebadını büyütmeyeceğim bizim orjinal lastik yanaklı olduğu için patlasada üzerinde yürüyebiliyorsun büyüttüğünde böle bir şansın yok değiştireceklerin dikkatine birde ebat büyüdüğünde şanzımanı zorluyomuş sanırım
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

sezer85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    wsk 1969
    ben adana ceyhandan mondial servisi elemanlarından birisiyim motor konusunda bir cok deneyimim var cok çeşit motorsiklet kullandım gezdim ama mondialerde daha doğrusu çin malı motorsikletlerin hiç birinde bindiğim motorların tadını vermedi. bindiğim motorlar işçiliği gercekten yüksek motorlar mesela mz,honda, thriumph vs.... ama teknoloji ilerledikce düzeleceğine inanıyorum bazı şeylerin zatta bunu görebiliyorum ...

whitewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    ben latiğin tanesini 60 ytl.ye aldım.Arka lastiğin ebadınıda ön ile aynı yaptım.Daha önce altı hep vururyordu o yüzden.Lastiği pendik te bulunan KESKİN Motordan aldım.

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    zat biraz daha iyi bir çöp malzemesinden yapılmış çin molozu eheh ama bende alıcam

Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son 2 gündür motorum çalışmakta zorlanıyor.
    calısıyor ardından stop ediyor
    ilk aldığımda da soğukken ilk calıştırmamda 10-15 saniye kendi halinde calısmasını bekleyip ondan sonra gaz veriyordum
    yoksa calıstığı gibi gaz verdiğimde yine stop ediyordu...

bu normalmidir ? yoksa servise gitme zamanı gelmişmi??

fikri olan??
    Evet benim Rs'de de aynı problem yaşanıyordu.

Rolanti 1 1,5 arası ise veya hava ve yakıt filtresi temiz tıkalı ise bu sorun yaşanabiliyor. Gerçi çin malı motosikletlerin hepsinde tesisat sorunu var. Buji ve diğer elektrik tesisatını japon markalarıyla değiştirirsen sorunsuz bir motosiklet olur

Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Ya aklıma bu suziki burgmanların koltuğunu ZAT'lara takma fikri geldi tabi uyum sorunu olucaktır bu yüzdende kaliteli bir koltukçuya sipariş verip ölçüleri uygun bir koltuk yaptırtmak geldi

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı solistalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aklıma bu suziki burgmanların koltuğunu ZAT'lara takma fikri geldi tabi uyum sorunu olucaktır bu yüzdende kaliteli bir koltukçuya sipariş verip ölçüleri uygun bir koltuk yaptırtmak geldi
    walla cok guzel fikir
    yaptırda bir görelim bizde yaptıralım iyi durursa...

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı solistalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sebep?

koltuk altı haznesini büyütmedikten sonra koltuğu niye değişelim ki?

en kötü mevcutu söküp verirsin döşemeciye istediğin renk-kalitede deri kaplatırsın....
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sebep?

koltuk altı haznesini büyütmedikten sonra koltuğu niye değişelim ki?

en kötü mevcutu söküp verirsin döşemeciye istediğin renk-kalitede deri kaplatırsın....
    Yok haznesi umrumda değil taş taşımıyorum nasıl olsa ya arkadaş hiç mi görmedin suziki burgman koltuğu o duruşundaki karizma yeter yani zat modeline hava katacağından eminim birazda artçıyı düşünürek yola çıkarsak arkamızdaki insan içinde konfor sağlıyacaktır. Yani boş bir düşünce değil

martopicor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat

1 depo 215 km

Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benimde 20ytl lik 95 oktan kursunsuzla 150km yol gidiyor ortalama 130kurus yakıyo
    aynen, benimkide. 1 depoyla 215 km. yapıyo. 130 kurus yakıyo

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    bu motor 10.5 hp mi? yoksa 15hp mi internet te bir çok sitede jc150t euplo geçiyor 15hp olarak hemde sizin ruhsatta kaç beygir yazıyor acaba? ugur yoksa motorunu mu? degistirmis

ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    ehliyeti aldım arkadaslar yapalım bı gezii

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor 10.5 hp mi? yoksa 15hp mi internet te bir çok sitede jc150t euplo geçiyor 15hp olarak hemde sizin ruhsatta kaç beygir yazıyor acaba? ugur yoksa motorunu mu? degistirmis

10.5 beygir

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    Alıntı martopicor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen, benimkide. 1 depoyla 215 km. yapıyo. 130 kurus yakıyo

ben 275 gidiyorum..... cok kökleme motoru

Motosikleti
    mondial 150 Zat
    130 kuruş çok fazla .. 100 kuruş yakması gerekiyor

faruking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 130 kuruş banada fazla gibi geldi ama 100 kuruşda çok az yani benimki şu sıralar (3000 km.de) 115-120 gibi yakıyor

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    eveeet zat cılar benim aracta 3600 oldu motorumdan cok memnunnum.masallah.... ayrıca yakıtıda fazla deil... honda beat şehir içi 80bin yakıyo.. zat şehir içi 105bin yakıyo.. hızda iki katı

bu arada dün çlçtüm bir depoyla 230 km yol gittim şehir içi

Creep3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallaa 15 aylık zat maceramın yarısı sorunlarıyla uğraşmakla geçti, bu zamanın çoğuda gazdan elimi çekince stop etme problemi ile geçti, en sonunda ısrarla karbüratör değişti ama bir süre sonra sorun geri döndü, en sonda otomatik jikle sini deiğiştirtim sevpa da, bana çok iyi oldu dediler bir çıktım servisten bişi değişmemiş, yani bu en iyi denen servis in hali bu, neyse biraz deniyim hemen geri gitmiyim dedim ama 10 gün pek bişi değişmedi bugün gittim aa evet olmamış karbüratör değişecek dediler ama yok yedek parça deposun da sayım varmış kasım 10 dan önce sipariş verilemezmiş, ya ben bıktım artık değişmeyen parça kalmadı, bi de çinlilere kaliteyi öğretiyorlarmışş, pehh pekk duyda inanmaaa... valla kırmızı zat almak isteyen varsa pm atsınn...

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Alıntı Creep3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaa 15 aylık zat maceramın yarısı sorunlarıyla uğraşmakla geçti, bu zamanın çoğuda gazdan elimi çekince stop etme problemi ile geçti, en sonunda ısrarla karbüratör değişti ama bir süre sonra sorun geri döndü, en sonda otomatik jikle sini deiğiştirtim sevpa da, bana çok iyi oldu dediler bir çıktım servisten bişi değişmemiş, yani bu en iyi denen servis in hali bu, neyse biraz deniyim hemen geri gitmiyim dedim ama 10 gün pek bişi değişmedi bugün gittim aa evet olmamış karbüratör değişecek dediler ama yok yedek parça deposun da sayım varmış kasım 10 dan önce sipariş verilemezmiş, ya ben bıktım artık değişmeyen parça kalmadı, bi de çinlilere kaliteyi öğretiyorlarmışş, pehh pekk duyda inanmaaa... valla kırmızı zat almak isteyen varsa pm atsınn...
    Arkadaşım bizim zatta öleydi gazdan elimi çekiyodum stop ediyodu ama servise gitti baktılar bir kablosunu ters dönmüş bişi olmuş düzeldi...

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    o sorunu sevpa halledemediyse vay haline ya bunlarda nasıl parça olmaz hergün karbüratörmü degiştiriyorlar =??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler