Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    arkadaşlar 19 unda 1800 kılometrelık bı yolculuga cıkıyorum 150 zat ile kusadası istanbul sonrada trabzon. fotamakinasını yanıma alıyorum sızlere bol bol resım cekecem simdiden vatana milllete hayırlı ugurlu olsun
    aşağıdadaki linkte yolculukla ilgili yazılar olucak

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=15425

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar 19 unda 1800 kılometrelık bı yolculuga cıkıyorum 150 zat ile kusadası istanbul sonrada trabzon. fotamakinasını yanıma alıyorum sızlere bol bol resım cekecem simdiden vatana milllete hayırlı ugurlu olsun

dostum bakımlarını falan ihmal etmede bari yağıdır falan kötü haberlerini okumayalım hadi hayırlısı bakalım resimleri ve haberlerini bekliyoruz kazasız belasız inşaallah
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Kazasız belasız git gel kardeşim...

pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ersankuneri bu tarafta servisler cacık.Ben kozyatağı sevpaya götürüyorum. 1-2 hafta sonra 7500 bakımına götürücem gel beraber gidelim isteren

badabat Kardeş hayırlı yolculuklar, kazasız belasız sürüşler.

Şu sigorta şirketi hangisi bi söylesiniz.Ya da sigorta şirketindekiler bu yazıyı okuyorlarsa bana bi ulaşsalar, neyse telefon parası weririz
    http://www.kaan.in

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat

aman kendine dikkat et resimleri ihmal etme....

iskenderunlu mehmet kılıç

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    pompicik selam ben istanbula gelecem şuan çanakkaledeyim 20 haziranda yola çıkıyorum,ve istanbulda sanırım 7 ay kalacam henüz kesin değil .bi kursa zorunlu olarak gitmem gerekiyor.eski okulum ortaköy denizcilikte. dostum seninle nasıl irtibata geçebilirim motorla gelecem ve orda motoru nereye koyacam?sevpayada uğramayı planlıyorum beraber gidebilirmiyiz?bana özelden telini veririmisin? geziyi geç yaparsanız bende katılırım 20haz.ordayım işallah ünsal selam / saygı 26... mavi zat150

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok

aman kardeş dikkat et kendine. biliyorsun yollar denyolarla dolu. başına iş açmasınlar. FARLARIN VE YOLUN AÇIK OLSUN

inşallah sorunsuz gider gelirsinde, çin malları dandik diyelere kapak olur.:

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    pompicik dostum bugun gittim gorustum sigorta sirketiyle...
    gayet ilgilendiler. sanırım bende motoru aldıgım gibi kendimi ve esimi sigorta yaptıracağim..

sigorta sirketinin ismini vermekte sakınca gormuyorum cunku bu isi yapan yani motor kullanıcılarını sigorta yapan tek sirket var (amerikan life)

minumum tutarda hesaplandıgı zaman 1 yıl boyunca kaza basına 3000$ a kadar istedigin hastenede seni tedavi ediyorlar..
    allah gostermesin ölürsen ailene 25000$ dolar veriyorlar ve sadece motor kazalarını kapsamıyor bu olay ;
    yolda giderken (yuruyerek) ayagın tasa takıldı dustun kolun kırıldı (tedavi kapsamında)
    arabanda kaza yaptın yaralandin (tedavi kapsaminda)
    motordan dustun (tedavi kapsamında)
    arı soktu (tedavi kapsamında)
    dagda kayak yaparken ayağın kırıldı (tedavi kapsamında)
    yemekten zehirlendin (tedavi kapsamında)
    ama sağlık sorunun senden kaynaklanırsa (kalp krizi, nezle, grip vb) sana bakmıyorlar
    bide toplu tasıma aracları ve is kazaları kapsam disında

ve fiyatını soyluyorum sıkı durun
    sadece 120 $

bu fiyat mınımum fiyatıdır primleri artırmak istediğinizde (kaza basına ve ölüü vs) tabi ödenecek miktarda artacak
    bu bi reklam degildir bilgilendirmedir o yuzden telefon adres yazmıyorum
    istegen olursa verebilirim

herkese kazasız belasız surusler

badabat sanada basarıılar 1800km hayli uzun bi yol umarım zat buna dayanir...

kontrgerilla abi sen ver şu firmanın adresini bulamadım walla nette
    ünsal geziyi problem etme, ertelemesek bile yine bi faaliyet yapar beraber gezeriz. Senin geleceğine yakın benim de servise gitmem gerekcek zaten Sevpa ya gideriz birlikte. Nerde kalacağını yazmamışsın ama garaj imkanım filan yok burda :( Bi yer ayarlarız takma kafana. pompicik@hotmail.com msn adresim ekle beni telimi ordan weririm şimdi üşeniyorum özel msj yazmaya

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    tamam pompicik,msn e ekledim,ben ya sarıyer de kalacam yada üsküdarda ama okul ortaköyde yani gene istanbullu olacaz 7 ay sen nereye koyuyorsun zat'ı ? 20 haziran da direkt olarak ortaköye gelecem burdan bandırma ordan feribotla yenikapı ordan da ortaköy işallah ,ayrıca dostum istanbul trafiğinde motor kullanmak cambazlık diyor eş dost ...bu denli zormu gerçekten?? ekonomik olsun ve trafik derdi olmasın diye arabayı getirmeyecem ama millet de korkutuyor,senin bu konudaki tecrübe ve fikrin nedir? selam/saygı ünsal...

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    [QUOTE=pompicik]kontrgerilla abi sen ver şu firmanın adresini bulamadım walla nette

dostum adresi sole

Amerikan Life
    Genel müdürlük: eski büyükdere caddesi park plaza no:22 k.2
    maslak- istanbul
    tel : 0212 335 81 00
    fax: 0212 345 02 12/22
    umarim yardimci olabilmisimdir...

kontrgerilla teşekkür ederim kesinlikle yardimcı oldun
    ünsal gelince ararsın msnden haberleşiriz zaten. Burada motor kullanmak gerçekten zor çünkü trafik maraba dolu. Adam göre göre üstüne üstüne gelio. Ben sana oryantasyon eğitimi weririm sende pilot olursun Bu arada 7300 km sonra ilk ufak kazamı yaptım. Senin de değidiğin gibi otobüs şoförü önümde aniden fren yapınca sağa sola kaçamadım malum otobus çok geniş arka tampona attık imzamızı. Tabii şoförün ruhu duymadı. Bnm de far altındaki burun tarafı boyasını bırakmış tampona. Neyse sprey boyayla kapattım güzel oldu.
    Ayrıca feribota daha önce bindin mi bilmiorum ama ben bursaya giderken tam feribota girmiş motoru park edecekken altımdan sağa doğru kaçıverdi. Yer ıslak olunca zemin alimunyum mu ne yağ gibi kayıyor. Sakın fazla ve aniden gaz yapma. Ben gaza dokundum motor 90 derece yanladı. Allah tan zar zor dewirmeden tuttum da show umuzla kaldık

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı pompicik adlı üyeden alıntı
    kontrgerilla teşekkür ederim kesinlikle yardimcı oldun
    ünsal gelince ararsın msnden haberleşiriz zaten. Burada motor kullanmak gerçekten zor çünkü trafik maraba dolu. Adam göre göre üstüne üstüne gelio. Ben sana oryantasyon eğitimi weririm sende pilot olursun Bu arada 7300 km sonra ilk ufak kazamı yaptım. Senin de değidiğin gibi otobüs şoförü önümde aniden fren yapınca sağa sola kaçamadım malum otobus çok geniş arka tampona attık imzamızı. Tabii şoförün ruhu duymadı. Bnm de far altındaki burun tarafı boyasını bırakmış tampona. Neyse sprey boyayla kapattım güzel oldu.
    Ayrıca feribota daha önce bindin mi bilmiorum ama ben bursaya giderken tam feribota girmiş motoru park edecekken altımdan sağa doğru kaçıverdi. Yer ıslak olunca zemin alimunyum mu ne yağ gibi kayıyor. Sakın fazla ve aniden gaz yapma. Ben gaza dokundum motor 90 derece yanladı. Allah tan zar zor dewirmeden tuttum da show umuzla kaldık
    pompicik dostum geçmiş olsun ucuz yırtmıssın buda makinenin nazar boncuğu olsun bakalım
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

saol armagedon insan kaza yapmadı die hiçbir zaman kendine güwenmemeli onu anladım.Her an dikkatli olalım.

NE MESAJ VERDIM BEEE

Motosikleti
    arkadaşlar aranızda zat a alarm taktıran varmı?eger varsa memnunmusunuz alarmdan. beyini bozuyomus galiba ben öle duydum.

Motosikleti
    ZAT 150
    [QUOTE=badabat]arkadaşlar aranızda zat a alarm taktıran varmı?eger varsa memnunmusunuz alarmdan. beyini bozuyomus galiba ben öle duydum.[/QUOTEbenim makinede 5 aydır alarm var hiçbi sorun yok çokta memnunum

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Eski bir Zat cı olarak, İst.da herkese Sevpa yı öneririm.Eskidende öneriyordum gene öneriyorum, süper bir servis kurdular.
    Ayhan abi yi de tebrik ederim burdan..İsteyen gidip görebilir...
    Tüm zatcılara selam olsun
    Herkes hakettiğini yaşar.

Motosikleti
    [QUOTE=ARMAGEDON]
    arkadaşlar aranızda zat a alarm taktıran varmı?eger varsa memnunmusunuz alarmdan. beyini bozuyomus galiba ben öle duydum.[/QUOTEbenim makinede 5 aydır alarm var hiçbi sorun yok çokta memnunum
    arkadasım markası ne ve kaca aldın bıde özelliklerini sölersen

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    arkadaşlar aranızda zat a alarm taktıran varmı?eger varsa memnunmusunuz alarmdan. beyini bozuyomus galiba ben öle duydum.

bende var, 3 aydır üstünde, beynini filan da bozmuyor. yurtdışından aldım kendim taktım. iki tane kablo bağlıyorsun eni sonu, alarmı da akünün yanındaki boşluğa tıktım oldu bitti...

kesinlikle faydalı bişey, öncesinde her motorun yanına gittiğimde birileri bi yerini kurcukluyordu, çoluğunu çocuğunu bindiriyordu. şimdi kafam rahat.

çalınmasına engel değil ama kediden, meraklıdan koruyor.

bu arada www.scooturk.net açıldı, scootercıların sitesi...
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    ZAT 150
    [QUOTE=badabat]
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    arkadasım markası ne ve kaca aldın bıde özelliklerini sölersen
    valla markasını hatırlamıyorum ama uzaktan çalıştırmalı falan bişey bendeki servise taktırdım anahtarıda woswogen anahtarları olurya sustalı gibi öle diyebileceğim bunlar gayette güzel 40 ytlye almıştım alırken

[QUOTE=ARMAGEDON]evet arkadaşlar zatların buluşması maiyetinde birkaç gündür yazılan yazılar ve toplanıp birbirimizi tanıma sorunlarımızı tartışma ayrıcada eylenmek amcıyla 11 haziran pazar günü buluşup şileye doğru uzanmaya karar verdik katılımcı arkadaşların gerek bana ersanefe2002@hotmail.comdan gerekse pompicik@hotmail.com adreslerinden yada zatfayfasından ulaşmaları rica olunur

11HAZİRAN ŞİLE GEZİSİ
    BULUŞMA YERİ:ÜMRANİYE İKEA
    SAAT:11:00

evet arkadaşlar şimdi elleri görelim katılımcıları eklemeye başlıyorum
    ve bütün ist deki arkadaşları aramızda görmek istiyoruz!

1.pompicik+1
    2.armagedon+1
    3.normedson+1
    4.ünsal

arkadaşlar 11 haziran şile gezisini özel nedenler ve aramızda olmak isteyipte çeşitli nedenlerle olamayan arkadaşlarıda beklemek maksadıyla 25 haziran olarak belirledik bu tarihte bizimle birlikte olmak isteyen arkadaşlar aynı şekilde bize ulaşabilrler ve kendilerini listeye ekletebilirler hepinizden şimdiden özür dilerim
    ARMAGEDON

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler