Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    1957chevrolet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 mt
    ya bende bu mondial almayı düşünüyorum 125 mt ne dersiniz çok sorun çıkarıor ama fiyat tam benlik ne yapacam bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    arkadaşlar mondial marka bir makine almak isteyen arkadaşlara kesinlikle alma diyemem ama sorun cıkmazda diyemem motor eşittir sorun ama servislerin çoğu oturmuş durumda bunları ve fiyatları göz önünde bulundurarak kararınızı verin iyi sürüşler

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    en doğrusu mondial alınacaksa aldığınız gün onu iyi soruşturduunuz tanıdığınız bir ustaya teslim etmek ve her yerini bir güzel elden geçirtmek,gerekirse parçalarını değiştirmektir...sorun bu şekilde büyük ölçüde azalır..ben ZAT alacaktım ama vazgeçtim,kendimi kaıp nisanda daelim s2 250 alacağım...mutlaka o da sorun çıkaracak,en kralı bile sorun çıkarır,bu olayın bir parçasıdır,ilgilenmektende keyif alacağım...arkadaşların söylediği şeyleri tekrar etmek istemem,markası ne olursa olsun motor motordur,iki tekerlidir,üstündeki insanda mutluysa olay bitmiştir,yolunuz açık olsun arkadaşlar....(hava düzelsede gezsek biraz adam gibi bea )

ARKADAŞLAR GRUBA YENİ ÜYEYİM ZAT 150 DEN ÇOK MEMNUNUM AMA RÜZGARLI YOLDA BAYAĞI SALLIYOR. BU ARADA KIRMIZI PRENSESİMİ 2250 YTL YE HİÇ İSTEMEYE İSTEMEYE SATMAK ZORUNDAYIM. FİYAT İÇİN GÖRÜŞMEK İSTİYEN ARKADAŞLAR FORUMDAN MESAJ ATARLar ise sevinirim....

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial

arkadaşlar 10.000 i devirdim.. ... .....

evet mondial kullanıcısıyım... motorumlan 10.000 km yi geçtim arkadaşlar...

işte km göstergesinden resimler ... ... ...

allah herkese böyle oturgaçlı götürgeç nasip etsin, benim ayağım oldu valla.. her yere onla gider oldum 18.09.2005 den beridir üzerindeyim makinanın. kış boyunca 7 defa 4 teker ilen yolculuk yaptım... .. hatta motoru aldıktan sonra ilk araba kullanma esnasında virajlarda koltukta yattım. sonradan anladım arabadayım diee direksiyon çevirdim.. yani o derece alıştım motora..
    inşallah sizde mondi 150ZAT larınızla memnunsunuz ama pek yazan yok tek ben kullanıyorum galiba. sanırım ilk 10.000 diyen ben oldum

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Merhaba nevzat150 bizdede 150 zat var biz de senden 2 ay önce aldık motoru motor yatıyo daha 1835 km de sen en fazla ne kadar bastın bu motorla amcam la beraber teslim aldık motoru aldıktan 1 gün sonra amcam anayola çıkmış ve bir kanuni ile yarışmış hatta geçmiş bende amcam gelince ne yaptın sen daha rodaj bitmedi falan derken gel dedi ve beraber çıktık anayola 110 yaptı motor 2 kişi. Tek kişi bana 125 yaptım dedi benim içim acıdı ve sonra hemen 85 km ye düştük daha sonra zaten pek basmadık ama motor bastıkça gidiyo dün burda havalar güzel diye ben bindim motoru özlemişim 90 vurdum gazı kestim çünkü hava ne kadar güzel olsa da rüzgar var.Bence de ilk 10.000 km yi sen doldurdun. bir şey daha soracağım nevzat abi sen hiç lastik değiştirdin mi değiştirirsen de ne marka alırsın şimdi den sağol...

Motosikleti
    ZAT 150
    benim makineyle 120 gördüm arkadaşlar düz yolda e5 te alisamiyen stadının yanın daki köprü üzerinde bede 7500km deyim iyi sürüşler

Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    mondialcii lastiklerden memnunum şuanda pek sorun yok, belki daha güzel lastikler vardır ama takıp denemediğim için bişii diyemem.. Bu pabuçlarıma alıştım, belki nike-adidas ayakkabı giyince onların konforunu hissedersem su anki lastikler kötüymüş diye bilirim... (saat 12 yi geçti galiba sapıtmaya başladım umarım anlamışsınızdır benzetmeli yazayım die uğraştım...)

ARMAGEDON makinalar rodaj yaptıktan sonra ve ilk parçalar (kayış-buji-kavrama bilyaları-kaliteli yağ) değiştikten sonra motor eskisinden daha hızlı oluyor... fakat şu da bir gerçek bu parçalarında ömürleri var, yani ben servise gidip kayış değiştircem ve kavrama bilyası değiştircem çünkü motor 115 te kalmaya başladı.. ha böyle gider mi? gider ama yolda kaldığın zaman; ki önemli bi iş varken, çok üzülürüm... ozaman şimdiden değiştirmekte fayda var... bakımdan çıksın yine basıcam yollarda zaten sizde anlamışsınızdır hep motor üzerindeyim... ... ...

dostlar kazasız sürüşler dilerim... yaz gelsinde rahat rahat gezelim... güneş gözlüğümüzü takalım ohhhhhhhhh.... .......
    (millet debriyaj la oynarken biz güneş gözlüğü altından etrafa bakınarak gezicez... ver gazı gitsin motor )

debbah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 125 mt nin lastiklerini pirelli yaptım hamuru daha yumuşak. orginalinde duro takmışlar. refleks frenlerde kayardım eskiden dizliklerim de bol miktarda çizikler mevcuttur.

ama ön tekerleğim patladı geçen gün 6000 boyunca eski lastiklerim hiç patlamamıştı. duble lastik olduu için patlayıncada bişey olmuyo parkediyorsunuz bi süre sonra bakmışsınız lastik inmiş sürüş güvenliği için problem olmuyo...

bir de arka tekeri orginal boy aldım önü bir ufak boyundan eski formula araçlarında vardı ya ön teker daha ufakken daha yüksek hızlara çıkıyorlardı yol tutuş arıyordu

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    arkadaslar bende ilk rodajımı bıtırdım yarın gıdıp 500 km bakımını yaptıracam. allaha sukur hıcbır sorunum yok walla nazar etmeyelım yazın uzun bı yolculuk yapacam cumartesı sınava gırdım mart 18 de alacaz ehlıyetıde. yazın kusadasından trabzona gıdecem gezerek 1500 km geziye baslamadan haber verıcem sızlerede ve sağ sağlım varıncada tabıkı ) cogu kısı bu motoru almayı dusunurken tereddut edıyo bence hıc dusunmeden alınacak bı motor. eger motor alıyosanız motora bakacaksın. mondialcii arkadasımız daha ılk gun 110 yapmıs walla ben daha 50 yı gecmedım duz yolda hor kullanmazsan uzun sure kullanırsın herkese kazasız belasız sürüşler

debbah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zat 150 ler italjet jupiterin kopyası ğeki 125 mt ler neyin kopyası... burası sırf zatçıların mekanı mı. bu topikte 125 mt si olan yok mu

Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    yoh gardeşim

olsa yazarlardı dimi ha eğer rahatsız olduysanız biz kaçarız zatçılar olarak

yeni topic açarız

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Nevzat Abİ Çok Saol PaylaŞimlarin İÇİn

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    nevzat150, 10.000km ha !!!!

tebrikler, başka forumlarda bu motorlar daha birkaç bin km de dağılır filan diye bilen bilmeyen ahkam kesiyordu.

"iyi motor yoktur, iyi motorcu vardır" sözünü doğruluyorsun.

benim zat150 şuan 3.100km de, ciddi bir sıkıntım olmadı, yolda kalmadım maşallah. bu sene daha da çok yol nasip olur inşallah.

göstergedeki mavı ışığın gidip gelmesine bir ara bakacağım, tavsiyeler için teşekkürler.bu aralar bir de yağ değiştirmem lazım.

zat150 ile bir kontakta uzun yol yapan var mı? doldurdum depoyu bir seferde 200-250 km gittim diyen? varsa nerden nereye?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    ZAT 150
    arkadaşlar at sahibine göre kişner motorlarınıza gerekli bakımları zamanında adam gibi sevislere yaptırın zat ların kullanılacak makinler olduğuna kendiniz şahit olacaksınız zat lara çamur atanlar erişemedikleri ete mundar diyor bunun la zat lar piyasaya çıktığından beri karşılaşayoruz çokta polemiğini yaptık siz millete değil makinenize iyi bakın herkeze kazasız sürüşler

arkadaslar merhaba bende yeni zat cı oldum. çalışırkenkı o alttan gelen tık tık ses bendede var.

bunun sebebi nedır ?

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı night243 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar merhaba bende yeni zat cı oldum. çalışırkenkı o alttan gelen tık tık ses bendede var.
    motorun altında ekzozu tutan ikitane vida var motora sabitleyen bunlar gevşek olabilir kontrol et

eserkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN

150 zat alıcam yardım

merhaba arkadaşlar 150 zat almayı düşünüyorum fakat buradaki yazıları okuduktan sonra biraz soğudum motordan.Bu tazrda başka ne alabilirim tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.şimdiden teşekkürler

eser köse

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı eserkose adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar 150 zat almayı düşünüyorum fakat buradaki yazıları okuduktan sonra biraz soğudum motordan.Bu tazrda başka ne alabilirim tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.şimdiden teşekkürler

eser köse
    arkadaşım sana zattan soğuysan burgmang 400 öneririm tabi 11000 ytlen varsa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler