Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CORVUS
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu gün ufak bir kaza geçirdim ayağımın üstünden araba geçdi ) daha doğrusu tekerlek sıyırdı abartmayalım ) olan süet ayakkabıalra oldu
    logarıtma çook geçmiş olsunnn kardesım insallah cok önemli birşey yoktur aslında bu gece kirmeyecektim ama abdala maglum olurmuşşş derleryaaa
    [B]ALLAH KASK'LARIMIZA ASFALT YÜZÜ GÖSTERMESİN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi ya sevindim... havalar çok sakat bu aralar... dikkatli olmak gerek!!!!

motor ne alemde? biniyormusun her gün....

arkadaşlar; hergün motorunu düzenli olarak yada mecbuen kullanan varmı?
    Herkese tünaydınlar hayırlı işler olsun inşallah;
    Ayberk abım düzenli olarak kullanan varmı demişin cevaplıyorum
    işe gidip geliyom abim ben ŞİŞLİ - LEVENT. Gidiş geliş 10 km falandır
    bazen de işten çıktıktan sonra sahilden öyle dolaşa dolaşa... hergün çalışıyo yani.. 14.11.2008 aldım şuan 230 - 240 kmde falan

Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba engin bey motorunuzda ne gibi bir sorun vardı karbüratör demişsin gecenlerde bende karbüratörle ilgili bir sıkıntı yaşadım ama pek önemli değildi aynı sorunsa belki yardımcı olabilirim

ok.bende etilerde sarı.k.larda çalışıyordum şimdi leventte....

nerde millet bu akşam ya
    leventte nerdesin serkan ya
    bende leventteyım
    Where did you sleep last night? ? ? :silent:

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    Alıntı Ç I L G I N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen de işten çıktıktan sonra sahilden öyle dolaşa dolaşa... hergün çalışıyo yani.. 14.11.2008 aldım şuan 230 - 240 kmde falan

bende leventteyım
    Merhaba leventte kanyonun oralarda bir plazadayim.sen

bende leventteyım
    nasil motorun 240 km kadar herhangi ibr sorun cikardimi ufak tefek.
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Merhaba leventte kanyonun oralarda bir plazadayim.sen

nasil motorun 240 km kadar herhangi ibr sorun cikardimi ufak tefek.
    Bende kanyonun ordayım hemen.
    Valla çok şükür bişeyi yok ya geçen hafta titreme yaptı servise götürdüm debriyaj değişcek 85ytl + işçilik dedi bende yemedim tabiii dedim 200 kmdekı motorun ne kullanıcı hatası olcek???? yapıyosan yap dedım garantiden söktü büktü bişiler yaptı canavar şimdi maaşallah
    sende sorunmu yaptıkı sordun kardeşim?

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç para'ya taktırmıştın?

abi taktırmadım ben kendim taktım az cok elimizden gelio böle işler yapıyoruz bişeler benim bi önceki motorda angel eye far vardı ben yaptım hatta arabadaki merceklerden takmıstım bunada yapıcam yapınca görürsünüz zaten

edit: abi ampullere para vermedim daha dorusu kullandığım parçalara malzemelere para vermedim ama tahminen 30-40 lira arası bişe malzemeler tutar işçilikte yapan kişiye baglı ama biraz sabredin ben benim zatın gece görüşünü bi coğaltayım sizlerede yardımcı olurum

Motosikleti
    zat
    Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi taktırmadım ben kendim taktım az cok elimizden gelio böle işler yapıyoruz bişeler benim bi önceki motorda angel eye far vardı ben yaptım hatta arabadaki merceklerden takmıstım bunada yapıcam yapınca görürsünüz zaten
    Ben de ilk 90 km de gaz yememeye baslamisti.karburatore pislik gelmis dedilier.biraktim halletmisler,parada almadilar sagolsunlar su an on gidon tarafindan kucuk kasis veya cukurlarda lakirti geliyor,sanki bisey vuruyor ama anlayamadin sendede oluyormu

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Ben de ilk 90 km de gaz yememeye baslamisti.karburatore pislik gelmis dedilier.biraktim halletmisler,parada almadilar sagolsunlar su an on gidon tarafindan kucuk kasis veya cukurlarda lakirti geliyor,sanki bisey vuruyor ama anlayamadin sendede oluyormu
    İlk 500 km yada perıyodık bakımına kadar dıyelım en çok kaç vurdun motorla
    bana tuttu dıyokı servıstekı 2000 kmye kadar 50yi geçme oldu

150 lira civarı sadece parca parası gitcek o zaman ama işçiliğini ben yapıcam kendi motorumu kendim tamir edicem
    arkadaşım merhaba
    istediğin parçaları Sirkeciden çok ucuza alabilirsin. bir uğra derim.

Motosikleti
    loading...
    Alıntı smorfys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım merhaba
    istediğin parçaları Sirkeciden çok ucuza alabilirsin. bir uğra derim.

sirkecide önerebileceğiniz yer varmı daha önce alışveriş yaptıgınız yer

Motosikleti
    zat
    İlk 500 km yada perıyodık bakımına kadar dıyelım en çok kaç vurdun motorla
    bana tuttu dıyokı servıstekı 2000 kmye kadar 50yi geçme oldu
    ben enfazla 60 vurdum.rodaj mevzuu varya 50 yi geçmemek gerekir.ben de dikkat etmeye çalışoıyorum.rodaj olayına ama sıkıcı bişey.yaza kadar tamamlasak bari şu km bende daha 103 km falanım.

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    slm arkadaslar nasılsınız az önce halamların binadaki anlattıgım zat'ın km sine baktım 12500 olmuş.Ya 10 gün önce baktıgımda 8950 civarındaydı ne yapmış bu adam Neyse nasılsınız

Motosikleti
    zat
    Bu formu okuyan misafir arkadaşlar,mondial zat almayı düşünüp te araştıma yapıyorlarsa,ben yeni alan biri olarak sizin geçtiğiniz yollardan geçtiğim için bir kaç tüyo vereyim.1.eğer bütçeniz kısıtlı ama illakide motora binmek istiyorsanız,sizde bir tutku oluştuysa bu paralara binilebilinicek zat iyi bir maxi scooter.diğerlerinden farkı daha heybetli durmasıdır.motor olayında illaki bakım uğraş olur bu sadece bu motorlarda değil orasını burasını elleyeceksin.ve bu motorların servisi ve yedek parçası maddi olarak altından kalkılamayacak kadarda büyük değil.mesela burgmen 400 zatçıların parayı bulduğunda 2.tercih edecekleri mortordur ama bakım ve yedek parçalarını duyanlar yuh diyiyor.geçenlerde okudum 500ytl arka aksamında 200 ytl bilmem neresinde es geçiyorum parçaları.masraf var diye,misal 2.el burgmen aldık.verdik 6000.7000ytl eyvallah herşey hoş japon malı sağlam güvenli konforlu ama böyle bir arıza çıkarma riski var zaten 2. el sıfırı zaten uçuk.dediğim gibi tamamem maddi güç ile ilgili bir durum.ben kendi motorumun eksilerini artılarını almadan önce araştırdım.memnun olanlardan olmayanlardan fikir aldım.şu an benim isteklerime cevap veren bir motor .beni z.burnundan,leventte getirip götürüyor.ve bende onu hor kullanmıyorum.30.000km yapan zatlar var sonuçta ve kız gibi illaki o km ye gelene kadar sorunları olmuştur ama inanın bu burgmende bile olabiliyor.öyle motoru aldım servisten servise giderim hiç bir yerine elimi sürmem öyle bişey yok .ne malı olursa olsun motorunun sağını solunu elliyeceksin 2.kardeşim benim param var bana ne servisi ne yedek parçası vız gelir dersen tabiiki burgmen veya o emsaldeki motorları al derim.ama durumunuz okadar iyi değilse gücünüz en fazla böyle birşey almaya yetiyorsa,binilmeyecek kadar kötü bir motorda değil.önemli olan elinizdekilerle yetinmesini mutlu olmasını bilmektir.ilk olarak motor alacaklar eminim tat alacaklardır.her şey gönlünüzce olsun bunlar benim şahsi görüşlerimdir.

Alıntı sinanferah05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar nasılsınız az önce halamların binadaki anlattıgım zat'ın km sine baktım 12500 olmuş.Ya 10 gün önce baktıgımda 8950 civarındaydı ne yapmış bu adam Neyse nasılsınız
    merhaba sinan bu neyi gösteriyor makina sağlam demekki o kadar km yapabiliyor.sana daha düşük km bir zat buluruz acele etme..

Motosikleti
    merhaba sinan bu neyi gösteriyor makina sağlam demekki o kadar km yapabiliyor.sana daha düşük km bir zat buluruz acele etme..[/QUOTE]

teşekkr ederim abicim işte çalışıyorm şu an yılbaşından sonraya kadar para biriktiriyimde alalım bi tane sizle paylaşarak alıcam zaten

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar;

bu cuma saat 17:00'a kadar acil paraya ihtiyacım olduğundan canım kadar çok sevdiğim zat'ımı satıyorum...

resimleri az önce çektim,2007 model,13.688 km'de,her kes az çok ne kadar iyi baktığımı bilir,bütün grenajları komple 5 gün önce değişti,far'lar bile değişti,35lt kappa çanta mevcut,motor bakımları daha yeni yapıldı, bilindiği üzere talihsiz bir kaza geçirdik o kazada motorun sadece yan grenajları hasar görmüştü komple yenileri takıldı... kilometre çok görünebilir ancak sorunsuzdur,egzostuda yeni taktırdım... her şey yapılmışken tam olsun istedim, sonuçta ben biniyorum... cuma gününden sonra satmıyacağım !!!!!

son fiyatım 2.250 ytl'dir... kuruş indirme şansım hiç yok!!! çook acil ihtiyacım olmasa hayatta satmazdım....

ilginiz için teşekkürler...

gsm: 0536 761 02 12
    iş: 0216 476 18 76

görüntüler yeni çekilmiştir...

Motosikleti
    AYBERK abi çok üzüldüm motorun için ya borç filan halledemiyomusun ya da ver motorunu birine ama tanıdık 2250 ye filan sonra alabilirim diye bişiler söyle yani gözün gibi baktıgın motor sevdiğini biliyorum

banka desem....normalde perşembe son gün.
    ama cuma'ya kadar belki uzattırabilirim... meblağ yüksek... motorun parası nerdeyse sus payı gibi olacak....

yani; 2.250ytl... alın,gerisini hemen halledeceğim diyecem...

Motosikleti
    Abi ne diyelim o zaman hayırlısı neyse o olsun zat her zaman alırsın en fazla 6-7 ay yürürsün sonra yine alırsın borcuna bak sen :(

sirkecide önerebileceğiniz yer varmı daha önce alışveriş yaptıgınız yer
    dükkanın adını bilmiyorum ama doğubank işhanının yanındaki sokağı tren istasyonu yönünden dik kesen 1 sokak var o sokakta. ben bisan senatör için motor takozlarının çiftini 8 ytl ye aldım ordan. sana tavsiyem arka amortisörlerin takozlarınıda değiştir. 5 ytl çifti

yazmayı unutmuşum...

ön ve arka lastikler DUNLOP marka lastiklerle değiştirildi,arka lastik ebatı büyütüldü...

ben motorumu aldığımda 4.750 km'de felandı yanılmıyorsam, geri kalanını ben yaptım... motorumu mart sonunda almıştım; 8 ay olmuş... yapılan km çok gibi görünüyor ancak yapılan bakımlar,değiştirilen bir çok parça motoru eskisinden daha genç yapıyor

sorun çıkartacak bütün parçalar değiştirilmiştir,illaki sorun çıkartacaktır ancak bu sorunlar uzun vadede karşınıza çıkar...gaz'da boşluk yoktur,1 cm bile çevirseniz hemen tepki verir... km'de 13-14 ykr yakıyor...

kappa çanta'yı daha yeni aldım 1.5 ay oldu...taksitlerini ödüyorum desem

aklınızda soru işareti kalmasın diye yazıyorum bunları; ama başka sorularınız arsa hemen cevaplarım...

Motosikleti
    loading...
    ayberk abi hayırlısı ne ise o olsun inşallah istediğin paraya satabilirsin

Alıntı smorfys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dükkanın adını bilmiyorum ama doğubank işhanının yanındaki sokağı tren istasyonu yönünden dik kesen 1 sokak var o sokakta. ben bisan senatör için motor takozlarının çiftini 8 ytl ye aldım ordan. sana tavsiyem arka amortisörlerin takozlarınıda değiştir. 5 ytl çifti

bilgilendirmen için saol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler