Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ayberk abi gözün aydın
    kavuştun motoruna sanunda.
    beklediğine değmişmi bari

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehhh....

pekte umduğum gibi olmamış...
    yarın tekrar gideceğim.

egzos çok ses çıkartıyor,devamlı gaz kesiyor,90'dan yukarı çıkmıyor...

sanırım biraz ayar yapılması gerekiyor....

ama görüntü ''0'' zat.... motor iyi durumda.sadece egzos değiştiği için yadırgadı sanırım yoksa motorda bişey yok... benzin hortumunuda değiştirdik,son kalan karbüratör kapağı...o da hafta başı gelecek... cillop gibi MAAŞALLAH !!!!!!!!!!!!

Alıntı nihcet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben henüz ehliyet aşamsındayım. Ehliyeti aldıktan sonra birde ( gelecek mart yada nisan gibi almak istiyorum ) zat sahibi olursam inşallah buluşmalarınıza katılırım.

Bu sürede, acemi vatandaş olarak tavsiyelerinizin hepsini okumaya hazırım.

Sizlere toplantınızda keyifili sohbetler...

Aramıza sende hoş geldin...

zat'ın yok diye toplantılara gelmiyecekmisin yani....

sen gel...

ben zat almaya bu sayfadan karar verdim...eğrisi-doğrusu ne varsa yazıyor.kendine göre pay biçeceksin...

2. el alacam diyorsan dikkatli oku!!! hatta burdan tanıdıktan almanı tavsiye ederim...

zat biraz sorunlu motordur...sonuçta ne olduğu belli,cc belli,kullanılan teknoloji belli...

ama bakarsan yolda hiiiç bırakmaz,diğer motorlardan biraz daha nazlı...aldığında sorun çıkaracak parçaları hemen değiştirirsen uzun süre başın ağrımaz... o parçalar zaten ileride illaki değişecek...

neyse ben şimdiden yazmayım,sen oku....

Arkadaşlar;

Pazar günü saat 14:30'da KARTAL-YAKACIK-UĞUR MUMCU MAH. benim

mekanda toplanıyoruz...herkes (en geç) 14:20'de KARTAL KÖPRÜSÜ ALTINDA

olsun...

gelmek isteyenler forumdanda yada;

iş: 0216 476 18 76
    gsm: 0536 761 0 212

bana ulaşabilirsiniz...

bütün bir sezon buluşamadık,bari şu son günler bir buluşalım diyoruz...

Herkesi bekliyoruz

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi benmde yeni haberim oldu ataköydeyim ama gelicem bi aksilik olmazsa kendinize iyi bakın iyi akşamlar

Tabiki Zat'ım olmasa da gelmek isterim. Hatta aklımdan da geçti sizlere katılmak. Ancak ogün başka biryerde bulunmam gerekiyor.

Tavsiyeleniz içinde tşk ederim... Aklıma takılan her konuda başınızı ağrıtacağımdan emin olablirsiniz...

arkadaşlar...

üşenmedim hepinize ( 14 kişiye ) özelden mesaj attım...

foruma giremedim,elektrik kesikti,bakmadım.....vs...... yok!!!!

herkese ÖZEL den gitti...

almayan varsa bana geri dönsün; bi güzel döviiim

Motosikleti
    GSXR-1000
    fotograf makınam, 150 zatım ve ben orada olucam.birde olurda polis cevirirse diye aylık akbılımıde yanımda getırıcem sımdıden cok guzel olucagına emınım.

Ayberk abı ogun aç mı gelelim tok mu

para vereceksen çoooook aç...
    yok ben cimriyim,zırnık koklatmam dersen yolda yemeye devam ederek gel....

yaa ne adamsın be kardeşim... sen gelde....

dvd'leri unutma ha... alacağım filmler var senden...

millet benden tiyo...

şafak dvd tic. yapmakta...haberiniz ola...isteyen varsa şafak getirsin...yada ona özelden mesaj atın... eğitim dvd varmı?

Motosikleti
    CORVUS
    Herkeze slmlarr

ayberk abi pazar gunu kesın gelıorum; fakat hava bozsa bile kesın ordayım.. hiç olmadı arabayla gelırım
    [B]ALLAH KASK'LARIMIZA ASFALT YÜZÜ GÖSTERMESİN[/B]

yağmur felan var diyorlar....bellide olmaz hani...kaç kişi gelecek oda önemli hani.... duruma göre yaparız bişi....

motorcu adama bişey olmaz...

Motosikleti
    CORVUS

Avrupa Yakasından Gelecek Arkadasların Dikkatıne

Avrupa yakasından gelecek arkadasların sirkeceiden feribotla geçmelerini tavsiye ederim; özellikle evraklarında eksik olan arkadaslarımın... Hem daha rahat geçmiş olursunuz anadolu yakasına hemde polis kontorllerine takılmamış olursunuz.. harem e geldıkden sonra E-5 kara yolunda dumduz devam ettiğiniz de katal koprusne tahmınen 20-25 dk. varıyorsunuz.. buluştukdan sonrası kolay SAYGILARIMLA

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    Arkadaşlar ben gelemeyebilirim pazar günü zatımı tamıre vericem kafa sallaması ve kalkarken tıtreme vardı aldığımda bunlar vardı bunları yaptırcam bide karbiratoru deiştircem püskürtmeli deilde normal vakumlu takılcak daha az yaksın die

Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben gelemeyebilirim pazar günü zatımı tamıre vericem kafa sallaması ve kalkarken tıtreme vardı aldığımda bunlar vardı bunları yaptırcam bide karbiratoru deiştircem püskürtmeli deilde normal vakumlu takılcak daha az yaksın die
    şu karbüratör işini biraz açarmısın?

vakumlu? detaylar önemli bu tip konularda....

bilgimiz olsun...

Motosikleti
    CORVUS
    EWET bende su karburator olayını merak edıyorumm.. artık su karburator olayını aydınlatalım bende degıstırmeyı düşünüyorum..

bu arada bana müsade herkeze iyi geceler...

125 MT mi hayatta binmem bidaha ona en son bindiğimde yeğenin ilk günkü motoruydu ben arkada hemzemin geçitten geçerken kamyondan ürktü düşürdü bizi arkadaki çanta sakat dememe kalmadan ayağımı atamadım düştük. Yepyeni Lee pantolonumun dizi parçalandı attım. Ama iyi kaçıyo hoş orjinal motor.Yeğen 3 ay arabanın altına girdi sonra motorla ama kedi kurtulmuş olan bizim 125 MT ye oldu 150'ye bedavaya yedek parça oldu.

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı akşamlar...

öncelikle aramıza yeni katılan ÇILGIN ve gkhn_100;
    biggrinnARAMIZA HOŞ GELDİNİZ:

toplanma saati 14:00-14:30 civarı,monerr gelmezsen olmaz!!!

gkhn sende vadeli arayırun ama zor be hocam... mutlaka vardır ama adam vadeli neden satsın ki? vardır bi sorunu...bütçen ne kadar?

bu arada bu gün motorumu aldım hayırlısıyla...

aman dikkat edin; işlemler uzu sürüyor. sırf stresssss....
    Hojbulduk abim sağolasın... her ne kadar kış gelmiş olsada şurda 3 ay sonra cillop gibi olur hava ondan sonra buluşmadan buluşmaya diyorum yaşadık dıyorum inşallah diyorum

Motosikleti
    ZAT 150 - 2005
    Arkadaşım motoru kaça aldın çok merak ettim.
    Madem bukadar sorunu vardı niye aldın başına dert mi arıyordun?
    Benim motor cillop gibi satmaya kalktım adamlar başka motorlarla kıyaslayıp istediğim parayı vermediler bende vazgeçtim. Demekki diğer ucuz motorlar böyle dertli oluyormuş ikinci elde.

Alıntı nihcet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben henüz ehliyet aşamsındayım. Ehliyeti aldıktan sonra birde ( gelecek mart yada nisan gibi almak istiyorum ) zat sahibi olursam inşallah buluşmalarınıza katılırım.

Bu sürede, acemi vatandaş olarak tavsiyelerinizin hepsini okumaya hazırım.

Sizlere toplantınızda keyifili sohbetler...
    Hoşgeldin aramıza.
    Madem tavsiyelerinizi okumaya hazırım diyorsun benim sana ilk ve en önemli tavsiyem Motorunu almadan önce Kaskını montunu al. Sakın ha korumasız binme motora.
    Bir de kaskı montu motoruna göre alma kendine göre al. Burda kastettiğim ucuz motor nasıl olsa pahalı kaskla işim olmaz diye düşünme. Kaskı motor değil sen takacaksın. Kendin nekadar değerliysen okadar iyi kask almanı tavsiye ederim.
    Gerisi kolay motorunuda seçersin. Sürmeyi de geliştirirsin. Hepsinde de burdan yardımcı oluruz. Ama önce güvenlik. AMAN HAAAA

Motosikleti
    Artık Yok...
    ayberk hocam sağolasın özeldende mesaj atmışsın zahmet edip sırf bu nezaketinden dolayı inan gelicem bir gün ama bu buluşmaya gelmem zor ihtimal ama gelicem..

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayberk hocam sağolasın özeldende mesaj atmışsın zahmet edip sırf bu nezaketinden dolayı inan gelicem bir gün ama bu buluşmaya gelmem zor ihtimal ama gelicem..
    Aynen ya tek tek uğraşmış üşenmemiş... sağolasın abi
    haftasonu bnde gelmeye çalışcem
    evde bir iki ufak tefek tamirat var olmadı bıdakı haftaya sarkıtırım onları

haklsın ıste ben anlamıorm yas 18 motora cok hevesım var baslangıc yapmak sıtıyorum zat larında modelını begendım ama pek memnun deıller gıbı cok sorun cıkarıyormus onerılerınızı beklıyorum al yada alma dıyebılırmısınız bana alınca pısman olmayım sonradan nakıtım su an 500 ytl ondan vadelı dedım

herkese hayırlı akşamlar...

pazar gününe herkesi seve seve bekleriz... o gün içinde mazereti olanlar ise....

''ONLARA ÇOOOK PAHALIYA MAL OLACAK''

şaka tabi ki...

telafi ederiz gene....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler