Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    zatın deposu 11lt depo boşken doldur anlayacaksın senin ibredede bir yanlışlık yok benimkide öyle sanırım depo bembeli zatlar da anlata bildimmi bilmiyorum ama teorik olarak öyle olmalı depomumn ağızkısmına doğru daraldığı kanatindeyim çıplak depoyu gören arkadaşlar daha sağlam bilgi verebilirler bende öğrenmiş olurum dediğim gibi torik olarak böyle olduğunu düşünüyorum ben herkeze kazasız belasız ve polissiz sürüşler
    zatların deposu ayak koyduğumuz yerde - arada yani, seviye göstergeside bu ortada kadroya benzer bir yapı da yani oradaki yakıt seviyesine göre yakıt ibresi oynuyor. fakat koltuğun ordana açılan yakıt ikmal vanasından ayağımızın arasındaki depoya kadar olan boğaz kısmınıda yakıtlan doldurabiliiyoruz.. bu sebeplen o mesafede 2 bilemedik 4 litre de yakıt alabilir gibime geliyoo.. bilmem anlatabildim mi=

kontgerilla kardeşim yazıların çok yerinde olmuş, özetle zat dersek direkt senin yazdığın satırları okumak yeterli olacaktır...

şu aralar Suzuki V-Strom kullanıyorum. gerçekten deli makina, çok rahat dün zat ın yerini değiştirmek için üzerine oturduğumda bisiklet gibi geldi bana, çünkü 270 kg lik yüksek bir makinaya öle bi alışmışımki zat da kendimi çıplak hissettim biran.. ben zat'ı eskiden zorlanarak zapt ederdim şimdi tek elimle oynatmaya başladım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rsc86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moskoviç 1.5lpg ilk hedef YZF 125 ileri
    gaz teli kopmasında şikayetçi aradaşlar babama sordum gaz teli niye kopar bana verdiği cevabı aynen aktarıyorum ya aşınmadan yada aşırı yüklemmeden
    kaynaklanır arkadaşlar motorunuzun gazteline fazla yüklemeyin

maviyesilgol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

motoru alırken cok iyi satmayı basarıyorlar...

valla ben gercekleri soylerim önce satıs sonrası memnunıyet onemli kardes alıyorsun cok ıyı tamam motosiklet iyi ama sonrası hep sallamasyon son olarak zat150 aldım bir servisten ya noturu aldıktan sonrada mukemmel bir ilgi var bir defa içerisi yedek parca kaynıyor. hiç bir sorun yok gitmenizi tavsiye ederim....

hayabusa_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Hayabusa 2013 Sari
    dostun kullanış amacaınabağlı uzun yollar katedeceksen zat150ama şehiriçi kullanım için 125mt derim...

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    selam arkadaşlar ben tek kişi 100 ü niye göremiyorum??tavsiye ve yardımlarınızı bekliyorum,sizce neden olabilir?hava ayarıyla bir ilgisi olabilirmi??ekzoz a yada debriaj balatalarında bir değişiklik yapmak gereklimi??
    1820km de ama hala 95 üzerini göremedim 95 ide zor görüyor tam gazda gitmeme rağmen bir türlü 100-110 u göremedim amacım hız olmasada gerektiğinde zat ımla bu hıza anlıkta olsa çıkmak isterdim belki sollamada lazım olabilir vs.
    öneri ve tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    benim makinadada sanki performans dusukulğu var bi servise göturucem balakım ne cıkıcak birde arkadaslar bi hafta butun zatcılar toplanalım derim..

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    brüt kaç kg siniz ??

ben 85 arkadaş 75 kg.

ya bende bu servislerden şikayetciyim iskenderun servisine gittim adamlara diyorum şööle şööle şikayetim var adamlar tınlamıyo... yaaaa olmazki kardeşim biz burda bas bas baarıyoz zat güzel die elin oğlu(sözüm meclisten dışarı bizim mahlledekiler) 3 ay soora gör sen nasıl dökülecek... ya niye millet çinlilere gıcık anlamdım haa bu paraya cok iyi motorlar yani .... burdan cevap veriyorum bana 3-4000 ytl ye maxi scooter getiren varsa onu alacam

en son olarak peugeot partner aldık. vay niye caddy almadın vay niye ford almadın vay bniye doblo almadın hayret bişe yaaa fiyatlara bakın yaaaa

kimse üstüne alınmasın içimi dökmek istedim cok doluyumda

pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar zat la 100 km/s hızı 2 kişi nasıl gördünüz ben 2 kişi düz yolda 80 taş çatlasa 85 i zor görüyorum :( 1650km de şuanda sizce nedendir normal mi yoksa rodajda çok basmadım sağır mı oldu.
    pompick yorumların için çok teşekkür ederim ben ortaköy denizcilik lisesi mezunuyum.4 yıl yatılı okudum orada
    Ünsal kardeş gel İstanbul'a hem seninle birlikte 100 km/h ye çıkalım hem de Ortaköy'de takılalım. Özlemişssindir buraları sen

Bugün 2 motor çıktık şöyle bir Riva'ya doğru yolculuk yaptık doğayla kucaklaştık. İşte birkaç kere resim

Arabalı vapurdan Sirkeci-Harem sonra doğru Riva

İşte yolumuzu kesen bi sürüngen

Tanıştık koklaştık

Sessiz sakin koylar...

Güneşin tadını çıkaralım, yorgun pehlivanlar

Şimdilik bu kadar, sevgiyle kalın
    http://www.kaan.in

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Güzel gezi pompicik...

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    ZAT ım benim canım.
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CartaL adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ben zatımı satmayı planlıyorum. 650 km de siyah sorunsuz Mondial ZAT 150 fransız malı yazlık-kışlık (içi fermuarlı sökülebilen) giyilebilen mont, ufo marka dizlik, COX marka full-face cene acilir kapanır kask hepsi siyah renk ve büyük beden uygun fiyatla satılıktır.

nasıl satabilirim tavsiyesi olan var mı ?
    abi hayıtdır sıkıldın mı motordan
    http://www.kaan.in

faculty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maviyesilgol adlı üyeden alıntı
    valla ben gercekleri soylerim önce satıs sonrası memnunıyet onemli kardes alıyorsun cok ıyı tamam motosiklet iyi ama sonrası hep sallamasyon son olarak zat150 aldım bir servisten ya noturu aldıktan sonrada mukemmel bir ilgi var bir defa içerisi yedek parca kaynıyor. hiç bir sorun yok gitmenizi tavsiye ederim....
    peki hangi servisi kullanıyorsun...bende almayaı düşünüyorum da açıkcası hangi bayiden almam konusun da bana bi yol gösterseniz..size katılacaksam size sormak en iyisi sanırım...
    tesbix@hotmail.com (Özel mesaj atarsanız da çok sevinirim walla)

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    Alıntı pompicik adlı üyeden alıntı
    abi hayıtdır sıkıldın mı motordan
    Yok yaw sıkılmadım aksine binmek hoşuma da gidiyor. Ancak arabayı değiştireceğim, motoru satarken zarar edicem ama parayı denk getirebilmek için şimdilik motor sevdama ara vermek zorunda kalacağım.
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı ersankuneri adlı üyeden alıntı
    benim makinadada sanki performans dusukulğu var bi servise göturucem balakım ne cıkıcak birde arkadaslar bi hafta butun zatcılar toplanalım derim..
    evet bencede arkadaşlar katılıyorum elleri görelim bir şile yapalım sööööölee ne dersiniz? istli zatçılar
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    evet bencede arkadaşlar katılıyorum elleri görelim bir şile yapalım sööööölee ne dersiniz? istli zatçılar
    ben bu işi siteye ilk girdiimde yapmayı denemiştim....dünyanın lafını etmişti herkes. yok marka ayrımlı toplantımı olurmuş filen die..tabi dünya değişti..şimdi site içinde her şey serbest.. clup ler bilem var. yakışır zat çı kardeşlerime..eski bi zat çı olarak tam destek size..
    S&S

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    ben bu işi siteye ilk girdiimde yapmayı denemiştim....dünyanın lafını etmişti herkes. yok marka ayrımlı toplantımı olurmuş filen die..tabi dünya değişti..şimdi site içinde her şey serbest.. clup ler bilem var. yakışır zat çı kardeşlerime..eski bi zat çı olarak tam destek size..
    S&S
    sağol alican abi senide bekleriz kimseye bişey dediğimiz yok isteyen gelebilir biliyorum başına gelenleri iyide oldu değiştiği bence
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    hadi hayırlısı toplanın bakalım. ben izmirden gelemem fakat gönlüm sizinlen birlikte olucak...

motorları parlatıp çıkın yollara, ayrıca çektiğiniz fotoları mondial merkez e gönderin belki bizim motorbakımlarında bizlere özel bir fiyat uygulanabilir. çünkü bir çeşit reklamda olucak onlar için. mondial bütün motorlarını bir tıra yerleştirip heryerdeki etkinliklere gönderiyor. ama millet toplu halde gezilere daha çok etkilenecektir. bununda altını çizdinizmi tammdır...

faculty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    71 sayfadayım.baya bi yazmışsınız elinize sağlık demek lazım ilk önce...
    bilmem içimde warmış bi motor sevdası..O sevda da MONDİAL 150 Zat tan geçiyomuş...önerirmisiniz belki en önemlisi HANGİ şubeyi önerirsiniz..Bence almak sorun değil de aldıktan sonrası önemli gibi...ki bunu ben değil hepiniz söylüyorsunuz da...sizce napalım arkadaşlar?

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    beyler herhalde bende zat ı satacam motor süper ama yeni bir araba aldık peugeot partner ... bütcemize cok agır gelecek hem motor hem araba bu yüzden satacam bir iki seneye kadar tekrar alırım heralde ... 3,000 ytl istiyorum iskenderun hatay peşin para ...... isteyen varsa 0536 273 35 95 mehmetkilic31@hotmail.com cok üzgünüm motor 2006 mode 850 km de. bakım yapıldı. her şey tam çooooooooookkk temiz daha sıfır yaa

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    S&S
    abi helal olsun sana burgmani aldin ama kopmadin buradan belkide kopamadin zattan
    nede olsa kisilikli motor

abi bugun gittim mondi bayine sole bi baktım birde ne goreyim yanyana duran iki motor
    biri burgman digeri zat
    sole diyim at ve essek gibi durmuyo yanyana durunca burgman harika bi motor ama onun yanında bile ezik kalmamis ben burdayım diyor
    sole bi ahhh dedim saticiyla muhabbete girdim kurs tavsiyesi alaraktan (fiyat indirimi icin) dogru kursa giderek a2 ehliyete basvurdum
    bursada oturdugum icin sponsorumuz olan gelisim surucu kursuna katilamadim
    onlara da online destekleri icin buradan tekrar tesekkur ederim...

bu saffayı da atlatıp zat alma olayını baslatmıs oldumm

yalnız haziran sonu evlenecegim icin temmuzda filan insallah alabilirim motorumu...

bu arada ;
    ^^beyler herhalde bende zat ı satacam motor süper ama yeni bir araba aldık peugeot partner ... bütcemize cok agır gelecek hem motor hem araba bu yüzden satacam bir iki seneye kadar tekrar alırım heralde ... 3,000 ytl istiyorum iskenderun hatay peşin para ...... isteyen varsa 0536 273 35 95 mehmetkilic31@hotmail.com cok üzgünüm motor 2006 mode 850 km de. bakım yapıldı. her şey tam çooooooooookkk temiz daha sıfır yaa^^

demiis arkadas onun adina uzuldum fakat bu fiyata asla satamaz
    ruhsat plaka alım satım muhabbetinide koyarsak sıfırdan pahalı hale bile gelebilir
    satacagi en yuksek fiyat 2500ytldir bence bu para icin satmaya degmez...
    tavsiyem bin kardes moturuna satma sattirma bu genclik bu heves her zaman olmaz....

saygilarimla... (amma uzun oldu yaw

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler