Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    bu arada zat için turtlewax'ın teflonu cilasını (renkli boya için) ve armoral 'ın mat - polimer yenileyici speyini (siyah plastik aksam ve sele için) tavsiye ederim.

uyguladıktan sonra plastikleri çok daha kaliteli duruyor, boyanın parlaklığı korunuyor.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende resim ekledimm :))

Arkadaşlar merhaba,

Baktım herkes resim eklemiş bende kıskandım eklendim. 2 ay 6 günlük zatım 5500 km oldu Yakında uzun yol resimlerimide ekleyeceğim.

Sevgiler

http://www.kaan.in

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Pompicik kardeş senin farlardan biri yanmıyor mu???

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    ya bu motor yolda manyak gidiyor yaa
    bu arada 650 km oldu benim alet ön cam sesi devam ediyo ama olsun böölede güzel.... resim ekleyenler teşekkürler bu arada ... 1600 ü devirdikten sonra (rodaj) gezilere katılacam resimleri yayınlarım....

Alıntı mondialcii adlı üyeden alıntı
    Pompicik kardeş senin farlardan biri yanmıyor mu???
    walla görende motoru R1 şeklinemi soktun dio ama o aralar ampulun biri uçmuştu yeniledim artık yanıo

Motosikleti
    Ben bir şey soracağım:
    Bu gösterge panelindeki şarj lambasının çubuğu ışıklı mı yoksa bizimkimi yanmıyor???

Alıntı mondialcii adlı üyeden alıntı
    Ben bir şey soracağım:
    Bu gösterge panelindeki şarj lambasının çubuğu ışıklı mı yoksa bizimkimi yanmıyor???
    Kırmızı ışıklı aynı hız göstergesi ve benzin gibi

Motosikleti
    Hmmmmm o zaman bizimki yanmıyor ama olsun fark etmez nasıl olsa pek fazla işe yaramıyor...

ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    bende zat ı alalı 1 ay oldu daha 300 km de binemıyorum su 500 bakımını beklıyorum...levent te bi servis varmıs sabancı kulelerının orada tam yerını bılen vermı bı tarıf etse..bıde arka yayları yukseltıcem cunku ıkı kısı bınıce altı cok vuruyo ıcım gıdıyor..inşallah su ehlıyet problrmını atlatsam kesın iki gunde 1000 yaparım gel temmuz gelll....

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Yav bende zat ımı çok seviyorum ama benimn boy biraz uzun dizlerim nerdeyse gidon a deyicek.Altımda biraz küçük kalıyor galiba.Gaza gelicem gidicem dakar alıcam ya

bi foto da benden ( büyükçekmece + silivri gezisinden )

ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    slm arkadaslar simdi ben bu dönemde ehlıyet aılıcam gelişimden ama bu arada motor kullansak bağlıyolarmı aynı kaydımı falan yaptırınca bi belge gibi bişe veriyolarmı kulllana biliyoruzmu motoru acep.. yoksa ağustosa kadar yokmu...

pompicik ortakoy yazmıssın yer olarak bende oratkoydeyım..siyah bı zat cartıysa gözune o benım..genelde rocy gym de takılıyom onun önunde sen nerdensın..

murat"s zone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    merhaba arkadaşlar
    bengeçen gün 500 bakımını yaptırdım daha sonraki ilk bakıma kaç kilometrede gitmem gerekiyor

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Benimkininde maşallahı var... Çekişse çekiş, hızsa hız, Yakıt tüketimi çok ekonomik. Ful depo 10 gün kullanıyorum. Bir de servis iyi olsa sorun kalmayacak
    yani. Adana'ya 2 servis yetmiyor. Mondial Motor çok ben olsam servis sayısını çoğaltırım ki rekabete girişsinler. Servis kaliteleri yükselir böylece.
    Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    Alıntı entellektüel adlı üyeden alıntı
    Benimkininde maşallahı var... Çekişse çekiş, hızsa hız, Yakıt tüketimi çok ekonomik. Ful depo 10 gün kullanıyorum. Bir de servis iyi olsa sorun kalmayacak
    yani. Adana'ya 2 servis yetmiyor. Mondial Motor çok ben olsam servis sayısını çoğaltırım ki rekabete girişsinler. Servis kaliteleri yükselir böylece.
    servis konusunda haklısın rekabet iyidir... ama az yakıyo motor diyosun iyi cekiyor diyosun hangi kosullarda kullanıyosun 100 km de kac lt yakıyosun bence en dogru hesap bu

Alıntı murat"s zone adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar
    bengeçen gün 500 bakımını yaptırdım daha sonraki ilk bakıma kaç kilometrede gitmem gerekiyor

ilk bakım 500 ile 1000 arası 750 diyorlar
    ikinci 1500 ile 2000 arası daha sonra her 2500 km de bir
    bakım ve yag degisimi

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    nevZAT baba tesisat süpperrr...
    benim de 4+1 vardı hatırlarsan...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Alıntı ersankuneri adlı üyeden alıntı
    pompicik ortakoy yazmıssın yer olarak bende oratkoydeyım..siyah bı zat cartıysa gözune o benım..genelde rocy gym de takılıyom onun önunde sen nerdensın..
    Alt tarafında Sport yazan siyah bi zat war yoksa sen misin o
    Ben cevirmecide oturoyorum ayarla bigün görüşelim

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Ben bu motorla Her gün iş yerime eşimle gidip geliyorum. Motorun, Rolantisi yüksekse çok yakar. Bir de benle eşim yaklaşık 150 kilo geliyoruz. Hergün 150 kilo yük taşıyor bu alet. Haftalık en az 400 km ekstra yol yapıyoruz. Bir depo full benzin tam 1 hafta ile 10 gün arasında gidiyor. Bir de sabahları kaynım eşini bırakıyor. Bu kadar yoğun kullanıma karşın... Motor çok iyi. Çiftehan'ı bilirmisin bilemiyorum. Orada 70 derece eğimi olan bir yokuş var. Bu yokuşu yokuşun başından 110 kilo eşimin akrabası bende 70 80 arasıyım. 60 Km hızla çıktı. 120 km hıza daha rodajda iken ulaştım. Devamlı çeyrek gaz kullanıyorum. Nadiren yarım gaz veya tam gaz yapıyorum. Çeyrek gazda 60-70 görüyor. Birde bu motorların hız kontrol vidası var. Onu sökersen motorun hızlanır ama servis bunu anlarsa motoru servis kapsamı dışına alır. O nedenle garantisi bitene kadar elleme ve elletme... Arka amortisörlerin kademesini iki den 4'e yükselt daha rahat edersin çukurlarda. Titreme yapıyorsa Debriyaj balataların gevşektir. Servis'e getirip sıktır. O zaman az yaktığını görüp hayret edeceksin. Rodajdan çıkan Zat'lar ( JC150T-A) Majör grup Motor olup ful depo ile 280 Km yol kat ediyor. Bu da Jincheng Sitesinden (Motorun Asıl İmalatçısı) alınan bilgi. Kolombiya - Küba - Brezilya - Hindistan - Fransa gibi ülkelerdeki adı JC 150 T -A bu nedenle kim ne derse desin. Motor güzel önemli olan ayarları ve kullanımının sağlıklı olması. Avrupa Birliği kabul sertifikası olan bir motor. Bu motorla seyahate çıkabilirsin rahatlıkla. İçin rahat olsun. Piston Çapı 149 değil 152 cm3 Bir de beygir gücü oldukça yüksek. Bilinçli kullanırsan randıman alırsın ama bu motoru jawa yada harley gibi kullanırsan bilemem.
    Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...

Motosikleti
    Entellektüel kardeşim bu motorlaın hız kontrol vidası nerde peki beni aydınlatırsan sevinirim...

xess06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    entellektüel kardeş bu motorların hız kontrol vidası nedir tam anlayamadık biraz acarmısın konuyu

Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Yav bende zat ımı çok seviyorum ama benimn boy biraz uzun dizlerim nerdeyse gidon a deyicek.Altımda biraz küçük kalıyor galiba.Gaza gelicem gidicem dakar alıcam ya
    zat ında siyahını ilk gördüm
    süpermiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler