Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki EN500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

aynen valla gardaşım bende alcam sölede gelek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    Kısmetse İstanbul'a bir haftalığına İzmir'den yolculuğa çıkıyorum, görüşmek üzere ;)

Motosikleti
    Arkadaşlar motora hangi yağı koyuyorsunuz ? Kaç km de bir koyuyor sunuz ? 2005 model benim ki ?

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    ben motul kullanıyorum. 4 litreye civarında. 4000 km ye gelmeden değiştiriyorum.
    onurpark bunu beğendi.

Motosikleti
    Ustam bana 2000 km de değiştir deyince şaşırdım da zaten 3.4 lt yağ alıyor 2 ayda bir yağ mı koyacağım buna, enteresan :s

Motosikleti
    znu 125
    ben günde ortala 80 km yol yapıyorum. hafta sonları daha fazla.Her ay yağ değiştiriyorum
    onurpark bunu beğendi.

Motosikleti
    Demekki her güzelin bir kusuru varmış n'apalım :(

Lastik olarak ne tavsiye edersin @kerem182 bu arada?

Motosikleti
    znu 125
    ben geçen hafta değiştirdim lastikleri. bridgestone exedra max.
    lastikal diye bi site var ordan aldım çifti 660tl. 100 l,irayada taktırdım. gayet güzel ve sağlamlar. 2 yıl garanti ve 60 ay yol yardımı var ücretsiz. tavsiye ederim.
    onurpark bunu beğendi.

Motosikleti
    Bizim motorların lastikleri neden bu arabalarınkinden daha pahalı yaa :? Aldığın lastikleri gördüm kerem, yol tutuş ve virajı iyi ise alacağım zaten bi pirelli 66 route var bir de bu aklımda başka lastik yok zaten bence EN 500 için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Birde bunlar var son olarak :

http://www.feyizoglu.com/120-70-ZR19-on-Lastik-Commander-2_47764.html#0
    http://www.feyizoglu.com/150-90-B15-Arka-Lastik-Commander-2_47749.html#0

40bin kmye kadar kayanır diyor ama ?

Motosikleti
    znu 125
    sen bilirsin hocam. hemen hemen aynı kalitede lastikler,aynı fiyat aralığında. 3 aşağı 5 yukarı fark etmez. ben bridgestonun şeklinide beğendiğim için tercih ettim.
    bu arada sen istanbula geldin mi?
    kısmet olursa ay başında bi ege turuda ben düşünüyorum eşimle birlikte. assosa falan gidelim diyoruz. ilk uzun yol olucak bizim için

Motosikleti
    Yok kerem ay sonu geleceğim kısmet olursa haftaya yola çıkacağım Lastikler evet fiyat aralıkları kaliteleleri aynen dediğin gibi ;) İzmire uğrarsanız beklerim merkezdeyim ben ;) Hayırlı yolculuklar allah kaza bela vermesin tekeriniz düz bassın ;)

Motosikleti
    znu 125
    hepimizin tekeri düz bassın bakalım kısmet olursa görüşürüz. sende istanbula gelirsen haberleşelim
    onurpark bunu beğendi.

Motosikleti
    znu 125
    onur lastiklerin basıncını kaç yapıyorsun?

Motosikleti
    Abi ön lastiğe 29-31 arka lastiğe 34-36 arası yapıyorum. Ama standardını bilmiyorum açıkçası.

Motosikleti
    Kerem motorunu satıyor musun sen ?

Motosikleti
    znu 125
    ewet ilanını koydum sahibinden.com a.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-tamamen-orjinal-en-500-129076877/detay/

aslında eşim için almıştık ama ondan çok ben kullandım. şehir içi çok keyifli ama eşiminde kullanabileceği, daha ufak bişey istiyoruz. inazuma falan belkide. ben hiç istemiyorum satılmasını ama kısmet.

arkadaşlar merhaba....honda shadowum var şehir içi için ağır bir motor aldığımı belimdeki ağrılar peydah olunca anladım...chooper dan da dönüş yok...en 500 tavsiye eder misiniz....gerçi bu forumda bu soru abes biraz ama...ne bi,leyim kronik sorunu var mı,yakıtı nasıldır, şehir içi nasıldır

Motosikleti
    znu 125
    mehmet selamlar,
    ben en500 ü yeni aldım. eşim için almıştık aslında, çok heveslenmişti ama kullanamadı ve bana kaldı tamamen orjinal,hiç bir parçası değişmemiş oynanmamış bi en500 bulduk ve aldık. lastiklerinden aküsüne kadar herşeyi sıfır. tek kuruş masrafı yok.yani masraf etmek istiyorum desen yapacak bişey bulamazsın motora. ilanı bi incele istersen. biz ikimizinde kullanabileceği daha küçük bi motor,i belkide inazuma falan alırız diye satış için ilan verdik.
    bana sorarsan en500 mükemmel bir motor. shadow yada dragstar kadar büyük değil ve şehir içi kullanımı daha rahat. 52 beygir gücü,200kg ağırlığı var. sen hesap et artık 35.500 km de falan aldım ben.3ncü sahibinden. şimdi 36.000 e yaklaştık. hergün işe gidiş geliş için kullanıyorum. çok rahat. trafikde yormuyor. gazı az açınca efendi efendi gidiyor, ama bi parça açarsanda tam bi canavar
    motoru kle500,er5 ve en 500 de aynı motor kullanmış kawasaki. kesinlikle sorunsuz. bu 3 modeldede zaten motor aksamından dolayı sorun yaşayanı bulamazsın.
    chopperdan dönmek cidden imkansız gibi duruyor, bu tork dan vazgeçmek zor.
    soracağın bişeyler varsa sorabilirsin. almadan önce 6 aya araştırdım en500 ü, ve en temizini bulana kadar almadım bekledim. şükür mükemmel bi makina buldum.

ya kerem daha ucuzuna bakacağım....shadowu uygun fiyat istedim arayan çok...daha eskilere bakacağım artık..gene de teşekkür ederim...virago 535 ya da en500 düşünüyorum zaten

Motosikleti
    znu 125
    hayırlısı olsun
    bişey dicem, nacizena taviyem. çok oynanmış modifiye adı aldında rezil edilmiş motora hiç bulaşma abicim. bi çift lastik 1000 lira, akü 300 hava filtesi 150, motul kullanıyorum ben yağ 4litre 120 tl, filtrei 50 tl yani daha say say bitmez. 2 kuruş ucuza aldığın motor inan ki 2 misli masraf cıkartır.
    yinede hayırlısı olsun. virag0 535 çok güzel kibar motordur. çok severim ben, ama temizini bulmak cidden zor.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler