Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

BMW R1200GS / Adventure Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bugün yeni 1300 GS i İzmit Körfez pistinde kullandım , artan güçle beraber motosiklet dahada keyifli hale gelmiş , kendi motorumda daha 2000 devirde gelen müthiş torkla 6. viteste yokuş çıkabiliyorken dahada fazlası ile neler yapılabilir tahmin edemiyorum , lastikler patinaja düşmezse kamyon çekilebilir :D motor tek kelimeyle tüy gibi olmuş , gözüm kapalı üstüne otursam motoru ileri geri itsem sağa sola sallasam bu 250 cc lik Ktm Adv falan derim , frenler müthişti daha ileri seviyeye gelmiş , özellikle arka frene dik haldeyken dokunduğunuz an motor sanki ön arka freni sıkmışsınız gibi yavaşlıyor , motor yatıkken klasik şekilde çalışıyor , kendi motorumla kıyaslayınca sportif hisler veren boksör sesi gitmiş , gazı açınca böğüren devirli vites geçişlerinde patırdayan egzoz sesi yok , yeni far tasarımı fotograflarda sevimsiz görünsede canlı daha bi albenili geldi bana ama önden bakınca vaybe nerede o heybetli GS dedirtiyor , farın şekli tam düz bir X değilde sanki üç boyutlu gibi , teknik olarak çok geliştirilmiş , konforu , gücü , dengesi artmış olsada imajı sanki biraz törpülenecek gibi , e bu mereti alıp doğru düzgün yol yapmayanların %75 i o kallavi görüntüsü için tercih ediyordu , bakalım satışlara nasıl yansıyacak bu ilginç dizayn..

https://dosya.hizliresim.com/tWgxCseGzBvhEPP/preview

https://dosya.hizliresim.com/nx4ZsfHGH7hTmte/preview

https://dosya.hizliresim.com/N5hVBcG70FBRw9s/preview

https://dosya.hizliresim.com/IMEYIDMcdefX5hj/preview
    Khaira, Cyan, hasmet ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sari yelek standart donanima dahil mi?

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sari yelek standart donanima dahil mi?
    İzmit'e 200 lük sukuter ile geldim yelek üstümdeydi Haşmet , İstanbul trafiğinde sarı yelekli ve yeleksiz inanılmaz fark ediyor GS e özel bir aksesuar değil ;)
    espresso bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yeni 1300 GS i İzmit Körfez pistinde kullandım , artan güçle beraber motosiklet dahada keyifli hale gelmiş , kendi motorumda daha 2000 devirde gelen müthiş torkla 6. viteste yokuş çıkabiliyorken dahada fazlası ile neler yapılabilir tahmin edemiyorum , lastikler patinaja düşmezse kamyon çekilebilir :D motor tek kelimeyle tüy gibi olmuş , gözüm kapalı üstüne otursam motoru ileri geri itsem sağa sola sallasam bu 250 cc lik Ktm Adv falan derim , frenler müthişti daha ileri seviyeye gelmiş , özellikle arka frene dik haldeyken dokunduğunuz an motor sanki ön arka freni sıkmışsınız gibi yavaşlıyor , motor yatıkken klasik şekilde çalışıyor , kendi motorumla kıyaslayınca sportif hisler veren boksör sesi gitmiş , gazı açınca böğüren devirli vites geçişlerinde patırdayan egzoz sesi yok , yeni far tasarımı fotograflarda sevimsiz görünsede canlı daha bi albenili geldi bana ama önden bakınca vaybe nerede o heybetli GS dedirtiyor , farın şekli tam düz bir X değilde sanki üç boyutlu gibi , teknik olarak çok geliştirilmiş , konforu , gücü , dengesi artmış olsada imajı sanki biraz törpülenecek gibi , e bu mereti alıp doğru düzgün yol yapmayanların %75 i o kallavi görüntüsü için tercih ediyordu , bakalım satışlara nasıl yansıyacak bu ilginç dizayn..

https://dosya.hizliresim.com/tWgxCseGzBvhEPP/preview

https://dosya.hizliresim.com/nx4ZsfHGH7hTmte/preview

https://dosya.hizliresim.com/N5hVBcG70FBRw9s/preview

https://dosya.hizliresim.com/IMEYIDMcdefX5hj/preview
    Çok güzel bilgiler

Motosikleti
    İstanbul daki cennet köşelerinden biri bozhane köyüne giriş videom

https://www.instagram.com/reel/CzQcO...cyZ3N1eWVnMg==

Motosikleti
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Çok severek takip ettiğim tek YouTube kanalında nihayet GS i masaya yatırmışlar , yine güzel anlatmışlar takip etmeyen varsa tavsiye ederim , özellikle teknik konularda çok bilgililer , selesi şöyle düğmesi böyle gibi incelemelerden sıkılanlara birebir , arkadaşları tanımam ben keyif alarak izlediğim için tavsiye ediyorum , video linkte ;)

https://youtu.be/Gc18rblxWQk?si=nCarMhZJhl7EKu5Q
    iskampavya ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Çok severek takip ettiğim tek YouTube kanalında nihayet GS i masaya yatırmışlar , yine güzel anlatmışlar takip etmeyen varsa tavsiye ederim , özellikle teknik konularda çok bilgililer , selesi şöyle düğmesi böyle gibi incelemelerden sıkılanlara birebir , arkadaşları tanımam ben keyif alarak izlediğim için tavsiye ediyorum , video linkte ;)

https://youtu.be/Gc18rblxWQk?si=nCarMhZJhl7EKu5Q
    Takibe aldım. Bende elimden geldiğince paylaşım yapıyorum kanalım da

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

https://youtube.com/@RamazanCan34?si=G2Drpu3ZzKZt0YtH
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takibe aldım. Bende elimden geldiğince paylaşım yapıyorum kanalım da

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

https://youtube.com/@RamazanCan34?si=G2Drpu3ZzKZt0YtH
    Ramazan takipteyim ama senin kanalı canlandırmak lazım , Tommy i de davet edelim şöyle tamir bakım adına yakışır bir subap ve senkron ayarı videosu çekelim , bizim memlekette senkronu sadece rölantide ayarlıyorlar eksik oluyor , hem öğrenmiş olurlar hemde kanala izlenme gelir ;)
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ramazan takipteyim ama senin kanalı canlandırmak lazım , Tommy i de davet edelim şöyle tamir bakım adına yakışır bir subap ve senkron ayarı videosu çekelim , bizim memlekette senkronu sadece rölantide ayarlıyorlar eksik oluyor , hem öğrenmiş olurlar hemde kanala izlenme gelir ;)
    Benim olduğum program amacının dışına çıkar. Tüm ambiyansı bozar, işin ciddiyetine zarar veririm.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim olduğum program amacının dışına çıkar. Tüm ambiyansı bozar, işin ciddiyetine zarar veririm.
    Ne ciddiyeti ne ambiyansı Tommy maksat muhabbetin belini kırmak izleyen izlesin beğenmeyen bizden uzak Allaha yakın olsun , baktık video işi bize göre değil açarız kırmızıları eheheh ;)
    tommygun, iskampavya ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benim en büyük sorunum video çekenim yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Bizi sevmeyen insan dan şüphe ederim.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ne ciddiyeti ne ambiyansı Tommy maksat muhabbetin belini kırmak izleyen izlesin beğenmeyen bizden uzak Allaha yakın olsun , baktık video işi bize göre değil açarız kırmızıları eheheh ;)
    Havalar tırt gidiyor ama ilk fırsatta yapacağımız bol virajlı köfte turuna Ramazan da dahil olursa orman manzarası eşliğinde süper sohbet videoları çekeriz.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Ağzın bal yesin.
    Sol kütük de bir sorun var . Uzunu açtım mı düğme basılı kaldığı halde kısa düşüyor . Yakında onun içini açacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Havalar tırt gidiyor ama ilk fırsatta yapacağımız bol virajlı köfte turuna Ramazan da dahil olursa orman manzarası eşliğinde süper sohbet videoları çekeriz.
    Bir pazar günü olursa ve önceden haberim olursa seve seve katılırım. Hatta gs 1200 adında bir whatsap grubumuz da var

Motosikleti
    Şöyle bi Şile - Darlık arası yardırmalı bi etkinlik piliz Tommycim , akşamına Zafer Akçay'a kapak oluruz "motosiklet.net in yardırcanları" diyerekten :D

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şöyle bi Şile - Darlık arası yardırmalı bi etkinlik piliz Tommycim , akşamına Zafer Akçay'a kapak oluruz "motosiklet.net in yardırcanları" diyerekten :D
    Ne zamandır Trakya'da dolaşmaktan Teke Darlık Hacıllı'nın yollarını unuttum.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Şile darlık fena yaa

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Biz Uçmakdere ve Subaşı-Ahmetbey arasında deneyimledik. Nikkfurie fena uzuyor, Darlık rotasında rezil kepaze eder bizi.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şile darlık fena yaa
    Dostum nasıl memnunmusun gs ten afrikadan soğuttumu seni? At de binlik ilk versiyon beni pek tatmin etmedi açıkçası... ya bekleyip test ettikten sonra at nin 2024 adv olmayan modelini alacağım yada iki motosikletimide satıp yine düz 1250 gs bakınacagım.

Motosikleti
    Arkadaşlar sanırım mekanik konularda çokça yazdığım için özelden yedek parça ve dükkan adresi istiyorsunuz , motorcu değilim ahanda benim dükkan bura , gemisi yatı kotrası guleti olan varsa çağırsın her limana gelirim ;)

Yedek parça için izin verirse Motosever rumuzlu arkadaşa danışın motosiklet servisinde çalışıyor yanılmıyorsam , güncel diye bu başlığın altına yazdım..
    mertowski, espresso, iskampavya ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler