Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    CONQEROR_ bu sayfalarda kalıcı olacakmısınız
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı kahraman34 adlı üyeden alıntı
    CONQEROR_ bu sayfalarda kalıcı olacakmısınız
    mümkün olduğunca cvp vermeye çalıcam kahraman34 elimden geldiğince yardımcı olucam arkadaşım siz yeterki ılımlı,olumlu ve yapıcı yaklaşın yeter.

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    herkese selamlar,
    as 125 t'yi genel anlamda nasıl buluyorsunuz? bu fiyat aralığında başka ne scooter düşünülebilir sizce? güvenlik, konfor ssizce ne düzeyde diğer scooterlarla kıyaslandığında?
    çok teşekkürler, keyifli,sorunsuz sürüşler...........

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı okhantolga adlı üyeden alıntı
    asya 150 t1 motoruma yakışıklı bir kask arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olacak varmı teşekkürler motor rengi siyah
    Kaskı motosikletine mi alacaksın kendine mi ?

aliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T
    maslak bayisinide bekliyoruzzz...

asya motor'un pendik bayisi cok iyi açikçası güvençeli

abıler ben 20 yasında bır delıkanlıyım hıc motor sahıbı olmadım ama motar almak ıstıyorum aklımdakı motor asya motorun 150 t1 ını almak ıstıyorum onerılerınızı beklıyorum bu konu ıle ılgılı butun bılgılerınızı paylasmanızı ıstıyorum misacin@hotmail.com a mail atarsanız bı ayrı tesekkur

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ben yakın zamanda 1000km bakımına gelıcemde fıyatı ne kadar ve neler yapılıo?

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Alıntı okhantolga adlı üyeden alıntı
    asya 150 t1 motoruma yakışıklı bir kask arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olacak varmı teşekkürler motor rengi siyah
    Cevap : Arkadaşım ÖZEN MOTOR a bir bak... kask çeşitleri sürüsüyle...

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Maslak Serviside burada Yazarsa çok daha güzel olur... Çünki bir ara Ana Fabrikadan Birkaç Arkadaş da yazıyordu 3-4 sefer yazıp bıraktılar...bayiler bu formlarda motorlardaki problemi görebilir... ama benim motorumun maşallahı var yolda kalmadım allaha şükür... YAMAHA da Çinden yedek parça temin ediyor.. ASYA da çin malı.. aradaki fark sadece markaaaa... kimse kararsızlığa kapılmadan binsin bu motorlara... Ben GÖZTEPE bayisine lastik olayını sormak istiyorum.. kışlık orjinal lastik gelecek mi... kış bitti ama yağmurlar devam edecek...

SHEMOTO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

motosiklet.net'in MELEKLERİNE

Hadi!!! motosiklet.net'in MELEKLERİ el ele tutuşalım.....

Kalbi güzel, sağlıklı Arkadaşlarım...

İçimizden bir arkadaşımızın acil desteğe ihtiyacı varmış....kızının hastalığının tedavisi için...
    Ne zamandır gurur yaptığı için burada duyurulmasını istememiş.....2 milyar açığı kalmış ameliyat için...sanırım SSK ile ilgli bir problem var... bu dayanışmayı başlatanlar zor kabul ettirmiş yardım teklifini....fakat anlaşılan şu ki arkadaşımız yardım gönderenlere geri ödemek şartıyla kabul etmiş bunu......çünkü site yönetimi mesaja şöyle bir not eklemiş...

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı
    NOT: Arkadaş ısrar etti bu bölümü onun için yazıyorum özelden isim hesap nosunu veren arkadaşlara gönderdikleri miktar arkadaş tarafından geri ödenecek……..
    Sitede satanlar başlığında olan motorunu da bu yüzden yarı fiyatına düşürmüş. Ama hala satılamamış maalesef....
    5er, 10ar ytl...siz ne nadar müsaitseniz...nasıl yardım edeceğiniz sizin özeliniz arkadaşlar....detaylar bu linkte mevcut...
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8343

yardımını esirgemiyecek arkadaşlarım 3-4 günde toplayabiliriz bence ihtiyaç olan miktarı ...toplayalım da çocukcağız beklemesin bu sebepten ameliyat için...

hepinize sağlık ve mutluluklar dilerim

Paylaşımlarımız ve yolumuz hep açık olsun!

aliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T
    nerdesiniz arkadaşlar .........

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    valla ya soğuk havada herkes soba başına kuruldu herhalde bu arada bugün adapazarında yataktan uyandıran bir deprem oldu uzun sürmedi ama şiddetliydi.havalar bir an önce düzelsede motora binsek ama bu aralar zor gibi haftasonu da yagıs geliyormuş.öyle duruyor gözümün önünde motor neyse bugün sinemaya gideyim bari bende

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 8000 km deki t1 imi satıyorum haberiniz ola 1500 ytl kappa çanta kilit ve dandik kask hediye edicem (MOTORU KAR YAĞMADIĞI SÜRECE TAKSİM DE GÖREBİLİRSİNİZ)
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Motosikleti
    asya t1
    evet karar verdim bugün motoru kullanıyorum soğuk ve yerler yer yer ıslak hele bizim okulda( sakarya üniv.) her yerde kar var olsun yine bugün okula motorla gideceğim.dün minibüsle okula gittim cehennem gibiydi ayakta sıkış pıkış on saatte varacagın yere var yok ya motora atladığım gibi okul kapısının önündeyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Aman karda dikkat et..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ya galıba akum bozulmus..gecen hafta 1000 bakımına gırdı motor..2 gun sora sabah calıstırmaya calıstıgımda 10 15 dk ugrastırdı benı(kı hıc bole yapmazdı) neyse bugunde aynı sey olunca servıse gıttım aku degıstırmemı onerdıler..kuru aku takalım dedıler sızce ıımıdır kuru aku fln??

Motosikleti
    asya t1
    bizim motorlarda sulu akü var kış için uygun değil sorun çıkarabiliyor kuru akü öneriyorlar servis biri yirmi biri 90-100 milyon tabi ki çinli ucuzu seçmiş ama şu ana kadar ben de aküden bir sorun çıkmadı ama çıkan arkadaşlar biliyorum belki seneye kışın ben de kuru aküye geçerim

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Bu tamamen şans işi arkadaşlar... Benim motor (125 T) günlerce karlar altında kaldı.. Şehir dışında olduğum için üzerini örtememiştim.. geldiğimde motor görünmüyordu... karlar gidince motor tek seferde çalıştı... Şu ana kadar 2800 küsür km ve hiç çalışmamazlık yapmadı.. E şimdi ben çin olsa da motorumdan memnunum demiyim de kim desin.. Ama başka yerlerde bizim motor hakkında veya başka çin motorlarla ilgili negatif çok şey söyleyen de olabilir. Şunu farketmek lazım ki biraz da şans olacak... Benim motor katır gibi valla.. Farlarım da her zaman açıktır benim gece gündüz ama ampulüm bile değişmedi şimdiye kadar. En ufak bir arıza ile bile karşılaşmadım. Motor kaç kez yağmur altında günlerce kaldı... tık yok.. Maşallah.. Şans işte..
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    bu çin malı motorlar gerçekten şans işidir,bende yaklaşık 35-40 gündür motoru kullanmıyordum geçen hafta bi bakalım ne durumda dedim ve yatığı yerden çıkardım,ben bile beklemiyordum bu kadar kolay çalışıcağına,hiç zorlanmadan 2.seferde çalıştı vede aküde en ufak bi problemle karşılaşmadım maşşalah.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler