Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    150 t 1 i 21000 km kullandım. ama kullanamayan çok. şans ve dikkat işi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    maxi scooter 150 t 1 in aynısı..
    bende de kronik vida problemi var. dün baktım arka freni sıkınca tak tak diye ses gelio ,diskin üzerindeki fren mekanizmasını tek vida tutuyor o da gevşemiş freni sıkınca mekanizma komple hareket ediyo tek vidayı sıktım devam ettim ama hemen gevşedi gevşememesi için ne yapmak lazım.?
    ha ha ha bakkal dan pardon metro'dan scooter aldım....

appleworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)

sayın asya motor yetkilileri

Asağıdaa asya motora gönderdiğim şikayet mailini bulabilirsiniz ama sonuç yine elde var sıfı

ayın asya motor yetkilileri
    benim sikayetim servisleriniz hakkında özellikle KADIKÖY / FİKİRTEPE İSTANBUL servisin ile ilgili 125 T model motor kullanıyorum ve 300 - 1000 - 1500 - 2000 bakımını bu serviste yaptırdım ve her seferinde bana binbirtürlü zorluk çıkarttılarr ve motorum bana her seferinde bana bıraktığım gibi geri geliyor yaptıklar ı sadece yağını değistirmek kusura bakmayın ama onu bende yaparım.. Ayrıca istanbuldakiii diğer servisler ile bu servis arasındada baya bir fiyat farkı varr örneğiin yaklasık 6 ay öce motorumla kaza yaptım ve fikirtepede bana verdikleri fiyat 130 civarındaydı sonra acemiligime geldiği arastırmadan oraya verdim motorum bitmis hali bana 200-250 ytl civarı geldii ve açıkca söyleim çalısanların hiç biri bir gram isten anlamıyorr bir sürü ustayım diy e geçinenn insan var bence bu ASYA motoru kullaanan insanları bile bile ölüme yollama gibi biseyy.. bu maili yazmama asıl sebebi moturumun ön teker çamurlugu kırıldığı için değistirme ihtiyacı duydum ve bu sefer arastırma yaptım. ilk önce o malum yeri aradım verdikleri fiyat 45 ytl diğer servislerin fiyatı standar yani 32 ytl.. buda ayrı bir muammaa simdi ben sizee sorarım bu nasıl bir servis anlayısı yoksaa size bağlı değilmi.... bu kkonuda beni aydınlatırsanız sevinirimm..

merhaba arkadaslar benimde asya motor servisleri ile ilgili bir çok sorunum olduu özelliklee ben sikayetimii fabrikaya bildirdimm aynı günün aksamıı sikayit ettiğim servis sahibi bana tlf açarak laf gevezeliği yaptııı sonuçmuu yinee elde varr sıfııır ve ayrıca merak ettiğim konuu geçenlerdee asya motor servisin öhühden geçtiğimde isminin değiştiğini gördüm ASYA MOTOR SERVİSİ olan yer ÇELİK MOTOR SERVİSİ olmas bilgisi olan varmı acaba yada banaa ön güvenilir bakım yapan bir servis anadolu yakasındaaa artık motor garantiden çıkarsa çıksın her sekildede zaten para veriyorum hiç değil içim rahat olurr saygılarr

ÖZCAN ÇELİK

LedZeppelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI
    Arkadaşlar 1. köprüden cuma günü akşam 7 sularında yani tam trafik saatinde KGS ile geçiş yapıcam. Ancak ehliyetim henüz çıkmadı, Ağustosa inşallah.. Sorun olur mu sizce?

serkan2898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    ledzeppelin eğer yapabilirsen beşiktaş girişinden köprüye gir. Ben ordan geçiyorum şuana kadar hiç sorun yaşamadım.

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)

köprü gişeleri

Alıntı LedZeppelin adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar 1. köprüden cuma günü akşam 7 sularında yani tam trafik saatinde KGS ile geçiş yapıcam. Ancak ehliyetim henüz çıkmadı, Ağustosa inşallah.. Sorun olur mu sizce?

LedZeppelin bir sorun çıkacağını sanmıyorum 1 yıldır köprüde sadece bir kere polis çevirdi ehliyetim yoktu o zamanda yanlızz m.köy girişinden köpre girişindeki polislerin bulunduğu yerlerde emniyet şeritlerinden gitmemeye dikkat edersen daha iyi olur vallahi bana polis öyle demisti. emniyet seridinden gittim diye çevirdiğii polisin bana verdiği cvp biz sizden sikayettiçi değiliz sizi arabalar sikayet ediyolar emniyet seridinden gidiyorsunuz diye dedi

Motosikleti
    KAWASAKI
    Alıntı appleworm adlı üyeden alıntı
    LedZeppelin bir sorun çıkacağını sanmıyorum 1 yıldır köprüde sadece bir kere polis çevirdi ehliyetim yoktu o zamanda yanlızz m.köy girişinden köpre girişindeki polislerin bulunduğu yerlerde emniyet şeritlerinden gitmemeye dikkat edersen daha iyi olur vallahi bana polis öyle demisti. emniyet seridinden gittim diye çevirdiğii polisin bana verdiği cvp biz sizden sikayettiçi değiliz sizi arabalar sikayet ediyolar emniyet seridinden gidiyorsunuz diye dedi
    Peki kardeş; ehliyetsiz yakalandığında ne oldu tam olarak? Kurtardın sanırım?

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    LedZeppelin paçayı kurtardık amaa söylemesi ayıp ama rüsvet verdik 100 ytl kadar anca öyle bıraktıı yoksa polis beni baya bir zorlaa motorlu polis olduğu içinn kenndi motoruna bende benii motoruma bindirdi beni takip et dedii köprünün altında basladık pazarlığı yokk mahkemeye çıkacan ehliytsez araç kollunmaktan 900 ytl cezası var vs vsv vs felan on sonunda 100 ytl ceza ödersen hemen git dedi bende macbur verdim para para buldum geldim sonra köprünün altında paraya motorla gider halde paraya uzuttım onaa sonraa oda aynı sekilde ruhsatı bana uzattı sonra ruhsatı cebime koydum ofise geldiğimde ceza makbuzu aradım ruhsatın arasında ama yoktu halbukii ben polise makbuz kesme sana 50 ytl vereyim demistim oda ben makbuzu kestim seni dediii ama yokmus tabii :( baya bi kekledi beni polis acemiliğe geldii:D öyle istee durum biraz karısık ama öynen böyle oldu özetlee

arkadaslar 2 haziran 2006 günü 34 NTJ 72 plakalı motorumun ruhsatını kaybettim elimde su ann motorun bana ait olduğuna dair bir belge yokk ben yeni ruhsatı nasıl çıkartacağım bilgisi olan varmı ??

muromen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya as200gy-2
    Alıntı inCeBy adlı üyeden alıntı
    Selam arkadaşlar askere gidecegim için as150t1 motorumu satıyorum 1500 km de ve bakımları tam ilgilenen arkadaşlar varsa mail atabılir motorun resminide gösterebilirim
    inceby merhaba motoru satmadıysan eğer fiyat konusunda bilgialabilirmiyim varsa bi kaçta fotoğrafı olabilir. Eğer cevap atarsan sevinirim.

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    appleworm elinde faturan vardır tahmin ediyorum o faturayla bi muameleciye git ne yapacağını anlatır.

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı
    appleworm elinde faturan vardır tahmin ediyorum o faturayla bi muameleciye git ne yapacağını anlatır.

BETO fatura var bir kaç tanee trafik müşavirine sordum ama anlamadığım hapsi ayrı fiyat veriyoo en düşüğü 250 -350 ytl arası yaparız diyoo kendim çıkartırsam 150 ytl felan bulurmuşş savcılıktan tutunak tuttum trafikte hallemem gerekiyomuss..

Ayrıcaa 3 gündür karaol karakol dolastım hiç birii tutunak tutmuyooo sebep olaraktaa sen ruhsatı burda düsürmemisndir diyolar git nerde düsürdüysen orda tut diyolarr allah allah nerden bilcekse polis benim nerde düsürdüğüm ümraniye ile şişli arası düstü halbuki yanii ümraniye çarşı ve şişli merkez arasında 3 tane karakıl varr buralarda düsmemistir diyolarr çok garipp değilmii sizcede

Motosikleti
    KAWASAKI

kayıp ruhsat

apple... bence stratejik bir hata yapıyorsun. karakola git ve şu sokakta düşürdüm, eminim çünkü beraberinde örneğin gözlük kutumda düşmüştü onu orda buldum ama ruhsat yok gibi yaklaşırsan itiraz edemezler...

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı LedZeppelin adlı üyeden alıntı
    apple... bence stratejik bir hata yapıyorsun. karakola git ve şu sokakta düşürdüm, eminim çünkü beraberinde örneğin gözlük kutumda düşmüştü onu orda buldum ama ruhsat yok gibi yaklaşırsan itiraz edemezler...

LedZeppelin doğru diyosunn en son ihtimal onu denicektim ama sonra askerdeyken aklıma geleni yapayım dedimm HANİ ASKERDE DERLERYAAA OMUZDAKİ RÜTBEDEN DEĞİL KOLDAKİNDE KORKACAKSIN bu sekilde yaklastım gittim şişli başsacılığına çok babacan bi adam nerde düsürdün olum dedi anlattım tamam dedii zabıtı tutu geçmis olsun dedi

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ferhat Alkan adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar..
    yaklaşık 3 haftadır as 150t1 sahibiyim 2.elden aldım,5500 km de..
    motorumolmadı daha önce , anlamamda ama gayet iyi gibi gldi bana...
    4gün önce kadar lastikleri şişirmeye calıştım, fazlamı şişti ,havasımı azaldı yoksa sibop a mı bişey oldu anlamadım ama tam yola çıktım 30-40 arası ilerliyodum ve iki lastikte tam indi geceydi ve baktıracak bi yer yoktu, lastikler cantdan ayrılıp içe doğru geçmiş ve şişirdikce yanlardan hava gidiyordu.servis bana çok uzakta,motoru götürebileceğim bi araç yok, zaten lastiklerin indiği gece 6-7 km kadar hem hafif gaz vererek hemde biraz iterek getirdim ,içim acıdı zaten çok zorlandı diye motor ,kokular geliyodu artık
    şuan ne yapacağımı bilmiyorum,yakındaki bi tamirciyemi gideyim yoksa lastikciyemi yoksa ???????? gördüğüm kadarıyla burada bayağı bilgili insanlar var , yardımcı olursanız sevinirim.... şimdiden çok teşekkürler yardımlarınız için...
    Ferhat dostum İzmirdeymişsin sanırım,eğer bir problemle karşılaşırsan ve bi şekilde yolda kalırsan ve araç bulamazsan İzmir Asya servisi olan Niran motora telefon et, onlarda yol yardım aracı var gelip nerde olursan ol araba ordaysa hemen seni alıyorlar...(20-25 ytl gibi bi ücreti var) Bu arada bi asya kullanıcısı olarak İzmirde olman senin için bi avantaj çünkü servis gerçekten iyi ellerinden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar,diğer illerdeki gibi değil yani...Koltukta yırtılma bile varsa söyle onu bile garantiden değiştiriyorlar benimki 2 dikiş söküğü var diye değişti(yaklaşık 2 cm kadar bi sökük) özel yapım çok güzel bi koltuk,orjinali gibi değil yani çok çok daha güzel...Bu arada sen nerde oturuyorsun acaba?Bazı şeylerde birbirimize yardımımız dokunabilir

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    Mehaba arkadaşalar,
    Forumda as 150t-6a sahibi olan varmı? (16" tekerlekli olan)
    Bana iyi ve kötü yanlarını kısaca iletebilir mi?
    Özellikle servis in yaklaşımını...
    teşekkürler...

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Arkadaşlar AS125t nin sigortası 15A ben 20A"Lik sigorta bulabildim.Bunu kullansam sorun olur mu???
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Alıntı talkie adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar AS125t nin sigortası 15A ben 20A"Lik sigorta bulabildim.Bunu kullansam sorun olur mu???
    5 amper farketmez o kadar
    devam

bende 150t var gayaet sorunsuz arkadaşlar 4800 km de ama satıyorumm çünki regal raptor alıcammm

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    sigorta 25 amper fark edermi acaba... bende bulamadım 15Amper 25 olarak buldum... ama yedek le idare ediyorum bir sigorta patlarsa ne yaparım bilmiyorum... 25A. yı takarım da sonuç= ne olur bilimiyorum denemesi bedafa bi yolda kalayım o zaman
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Arkadaşlar amper konusunda bulabilirseniz biraz düşüğünü takın derim hatta 5 tanede yedek alın bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler