Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yurtdısında olursan veya baska motorla kaza yapmıssan kullanamıyosun haliyle..
    ayagım vıtes pegine sıgmıyordu
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertech senin motor ne alemde zararı karsılıyormu karsı taraf??
    Karşı tarafın trafik sigortasından bir miktarını alacağız. Geri kalanını mahkeme kanalıyla almak durumundayız. Adam 228 promil alkollü olduğu için onun kaskosu devre dışı kaldı... Benimde kaskom yoktu maalesef...

Şu anda beklemedeyim...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurtdısında olursan veya baska motorla kaza yapmıssan kullanamıyosun haliyle..
    ayagım vıtes pegine sıgmıyordu
    onu söylesene abi yaa geçmiş olsun

gerçekten şuan sitede araştırma yapıyorum bir şeylere rastladım ve kafamda kuşku oldu.
    Boyum 1.81 - 1.82 Cm yaş 17 Malüm seneye de boy atarm herhalde
    Kilom 65 felan Boy olarak sıkıntı yaşarmıyım coğu kişi bundan bahsetiyor
    net bir cvp alamadım bu arada ayakkabı numaram 42 felan (modeline göre değişiyor)(bunu sormamın sebebi vites yeri ile ilgili) motoru bilmediğim için
    özgür abi bir cvplarsan sevinirim
    Bu motor bana kücük gelir mi yhaa

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    senin %100 haklı olduğun bi kazada senin bütün zararını karsılamak zoruda değilmi sigorta????davalık işimi var bunun cocuk (cocuktu galiba) bi küçük devirmiştir herhalde polisin bicezai işlemi olmadımı?

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin %100 haklı olduğun bi kazada senin bütün zararını karsılamak zoruda değilmi sigorta????davalık işimi var bunun cocuk (cocuktu galiba) bi küçük devirmiştir herhalde polisin bicezai işlemi olmadımı?
    Benim tüm zararlarımı karşılamak zorunda elbette... Ancak trafik raporlarında aracı kullanan çocuk değil babası kullanıyor olarak geçmiş. Babasının 228 promil alkollü olduğu, kaza sonrası olay yerini terk edip kaçtığı polis raporlarıyla belgelenmiş durumda. Adamın kaskosu devredışı kaldığı için sadece trafik sigortasının ödeyeceği miktarı direk alıcaz( sanırım 8000 ytl.)

Geri kalan bedel bilirkişiler tarafından alınan rapora göre mahkeme yoluyla karşı taraftan alınacak. dava olmak zorunda, çünkü ben şikayetci olmasam bile adam ehliyetsiz aşırı alkollü araç kullanarak yaralanmalı kazaya sebebiyet verme, polis memurunu zora sokma(kazadan sonra kaçarken yakalandığı için) suçlarından zaten yargılanacak...

Benim hastane masraflarımı, işe gitmediğim günlerin bedelini, mahkeme masraflarını, bilirkişi ücretlerini, kask ve montumun bedelini ödemek durumunda... Kararı mahkeme verecek. Biz %100 haklı olarak çıkacağız.

Ben şu anda beklemedeyim. Böyle bir kazayı çok küçük sıyrıklarla atlattığım için şükrediyorum. Fazla acele etmiyorum... Allah korudu... Şu anda sakat kalmış hatta ölmüş olabilirdim...

hepimize kazasız belasız sürüşler diliyorum...

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    büyük geçmiş olsun kardeşim

tahminimce mahkemeye başladığında 1. celsede şahitler ve belgeleri ister muhtemelen bişiler eksik kalır 2. celseyi 1-2 ay sonraya atar ve orda karar verir
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    pram Hayırlısı olsun derim....Ayrıca gs500'dense er5i düşün derim su soğutmalı üstelik.Ve bence daha güzel.Ayrıca sade ben kaldım yahu cıbırlı

ertech Her şeyin hayırlısı derim.Biraz bekleyeceksin ama en azından sana bişe olmadı ve zararın karşılanacak...Sana bişe olmaması en güzel yeri ayrıca...

Ve mahkeme olayında belgeleri sunacak olan sadece senin avukatın eksiklerin olmaması onun elinde ;) hayırlısı olsun derim...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pram Hayırlısı olsun derim....Ayrıca gs500'dense er5i düşün derim su soğutmalı üstelik.Ve bence daha güzel.Ayrıca sade ben kaldım yahu cıbırlı

ertech Her şeyin hayırlısı derim.Biraz bekleyeceksin ama en azından sana bişe olmadı ve zararın karşılanacak...Sana bişe olmaması en güzel yeri ayrıca...

Ve mahkeme olayında belgeleri sunacak olan sadece senin avukatın eksiklerin olmaması onun elinde ;) hayırlısı olsun derim...
    ultraukala bari sen gitme ben motoru almadan sende satma da daha motoru alacam sohbet yapacaz yardımcı olacan bana
    ah bir alsam da soruları bir yana kalsa

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Yok yok ben yolcuyum da maddiyat işte...Ben ertechin peşinden gideceğim ayrıca kısmetse...Görkem buralarda ;) o yardımcı olursa sana...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    belli değil...
    Yok yok ben yolcuyum da maddiyat işte...Ben ertechin peşinden gideceğim ayrıca kısmetse...Görkem buralarda ;) o yardımcı olursa sana...
    görkem arkadaşımız ukranya'da değil mi ya

bu arada aktüel gibi dergi veya böyle motor araştırmaları test eden bildiğiniz bir site var mı ??
    cbr 125 hakkında test edilmiş bilgiler felan
    bir site arıyorum güzel..

Motosikleti
    vaRRdı
    pram

Evet Akın, Allah'a şükür ucuz atlattım... Artık bekliyorum sadece.. Herşey yoluna girecek...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Akın, Allah'a şükür ucuz atlattım... Artık bekliyorum sadece.. Herşey yoluna girecek...
    Zaman dediğim gibi ertech.Biraz zorlayıp sabretmelisin.Bi de şu dert dert üstüne gelmese tam süper olacak ama...Neyse çenem düşmeden cbr'dan bahsedeyim.

Eeeee cıbırcılar kimsecikler kalmadı falla.Pra'da artık sessiz sakin yazar derinden.Ayrıca test olayını hiç bilmiyorum.Ama 1.sayfada etraflıca bahsediliyor cbr'dan...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    selam cbr ciler keyifler nasıl öss yi kazanırsam aranızda bende varım kendinize iyi bakın arkadaşlar

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam cbr ciler keyifler nasıl öss yi kazanırsam aranızda bende varım kendinize iyi bakın arkadaşlar
    tşkler hoşgeldin allaha şükür ben iyiyim diğer arkadaşlar da inşallah iyidirler..
    İnş. kazanırsın

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Hmmm tamam ben de öss'yi kazanayım sen benim motoru al tetikçi Bende artık üst sınıfıma sahip olayım...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    belli değil...
    Hmmm tamam ben de öss'yi kazanayım sen benim motoru al tetikçi Bende artık üst sınıfıma sahip olayım...
    dostum msn pm'den atsana bana bi zahmet

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Pra buralarda akın merak etme)
    nereye sarıcam burası olmazsa..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Cbf 150 2011 siyah
    slm arkadaşlar bu gün yzf 125 i sordum Manisa'daki yamaha bayisine fiyatı 8,850 ytl olacakmış bilginize.....

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı cakal45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bu gün yzf 125 i sordum Manisa'daki yamaha bayisine fiyatı 8,850 ytl olacakmış bilginize.....
    Yuff neymiş o uzay motosikleti mi? 125'lik alet o kadar para verilir mi yavs?
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuff neymiş o uzay motosikleti mi? 125'lik alet o kadar para verilir mi yavs?
    sırf gösteriş olsun diye o parayı öyle cc'li motora vermem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler