Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    yanındaki rs125 de satılık bildiğim kadarıyla ne kadar istiyordu ona?unuttum..
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı adnannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba!

VaLLa sIcak soğuk fark etmiyor, canI isteyince geçiyor istemeyince geçmiyor vites maaLefff. CanIm sIkkIn bu konuda, götürücem servise, bakIm da yakLaştI onu bekLiyorum.
    inşallah büyük bişey çıkmaz.... sorundan bizleride haberdar edersen seviniriz..

fatihsevim

onu denedim bizim aksesuarcı arkadaşta ufak şahin aynaları vardı onları yapıştırıdm çift taraflı bantlada görüş baya düşüyo.... en ideali orjinal myeri...
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    valla benim cok hosuma gitti
    bu cbr125
    http://www.sahibinden.com/6500_km_de...XQQdisplayitem

buda rs

http://www.sahibinden.com/3200_km_de...XQQdisplayitem
    arkasaşlar valla rs de 9 milyar yazıyordu fiyat düşmüş motoru düşünen olursa bişeyler yaptırırız yeni fiyatı bende yeni gordum valla ilginç

bu iki motorunda satılış sebebi motorun sahibi(resimlerde var)avrupaya gitmiş o sebebten satıyorlar
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    arkadaşlar 100 km de yakıt tüketiminiz nedir bilgilendirebilirmisiniz

Motosikleti
    yok yok yook :)
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    praetorian arkadaşıma katılıyorum. soğukta motoru ve şanzımanı yağlaya yağımızın akıcılığı düşer. kabaca anlatırsam normal sıcaklıkta yağ su gibiyse düşük sıcaklıklarda bal gibidir buda vietes geçişlerini zoraştırır. eğer motor ısındıktan sonra sorun gidiyorsa bu sorun değildir bu mevsimlerde en ideali çalıştırdıktan sonra 1-2 dakika motoru ısıtarak yola çıkmaktır... artı park halindeykende düz zeminde boşta eğik zemindede 1 de bırakın derim ve eğer vites değişmiyorsa debriyajı bırakıp motoru bi ileri geri yapıp boşa atın. 3 ve üstünde viteste bırakmak hem eğimde motorun kaçmasını kolaylaştırır hemd çalıştırırken boşa geçişi zorlaştırır.
    durduğu yerde 3te bırakmıyoruz ya onu demedim ben bazen trafikte falan motor 3. vitesteyken durmak gerekiyo o zamanlarda zorluk yapıyor vitesler

Motosikleti
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durduğu yerde 3te bırakmıyoruz ya onu demedim ben bazen trafikte falan motor 3. vitesteyken durmak gerekiyo o zamanlarda zorluk yapıyor vitesler
    baba bi baktıracaksın o zaman ezbere bişey dersek yanlış olur şazıman konusunda
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    O cbr yi biraz zor satar o fiyataa
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O cbr yi biraz zor satar o fiyataa
    hangi cbr bu mu?
    http://www.sahibinden.com/6500_km_de...XQQdisplayitem
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    cbr 125 r
    arkadaslar oncelikle hepinize merhaba,motoru alali uzun zaman oldu ama araniza yeni katilmak yinede guzel.sunu soylemeden gecemiycem cok motora bindim 125-150-250-600-750 ama cbr 125 cok farkli abi kimseye kulak asmayin.alin ve binin cogu 600 sahibi arkadasimla gezilere cikamiyoruz mesela.sebebi belli yapacagimiz kilometre ayni olsada harcadigimiz ytl miktari bahsi edilemeyecek kadar fazla ve 600 den inip 125 e binen arkadaslarimin "cok keyifli abiii" tabirini kullanmalari motoruma olan sevgimi dahada arttiriyo.ayrica dun bi kaza gecirdim arkadaslar ve sol aynam kirildi (kelepcesinden),sol sinyallerimkirildi,sol gidonum yamuldu,camurlugum catladi ve kafa grenajimda da derin bir cizigim var.sizden tek ricam onunuzde u donusu yapacak olan arabalara lutfen ve lutfen dikkat edin,arabanin duracagini hissetseniz bile once siz durun!parcalar konusunda yardiminizi bekliyorum dostlarim.simdiden tesekkurler.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    fatih_semerci Çok geçmiş olsun...Umarım sen de bişey yoktur..Motorda biraz fazla miktarda maddi hasar var sanırım...
    AKIN FİDAN

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Merhaba ve çok geçmiş olsun.Gidonun belki düzeltilebilir.Diğer parçalar hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır.Tekrar hoşgeldin.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    -
    ahh ahh su benzin işi bitiriyo zaten !!

Motosikleti
    Alıntı fatih_semerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar oncelikle hepinize merhaba,motoru alali uzun zaman oldu ama araniza yeni katilmak yinede guzel.sunu soylemeden gecemiycem cok motora bindim 125-150-250-600-750 ama cbr 125 cok farkli abi kimseye kulak asmayin.alin ve binin cogu 600 sahibi arkadasimla gezilere cikamiyoruz mesela.sebebi belli yapacagimiz kilometre ayni olsada harcadigimiz ytl miktari bahsi edilemeyecek kadar fazla ve 600 den inip 125 e binen arkadaslarimin "cok keyifli abiii" tabirini kullanmalari motoruma olan sevgimi dahada arttiriyo.ayrica dun bi kaza gecirdim arkadaslar ve sol aynam kirildi (kelepcesinden),sol sinyallerimkirildi,sol gidonum yamuldu,camurlugum catladi ve kafa grenajimda da derin bir cizigim var.sizden tek ricam onunuzde u donusu yapacak olan arabalara lutfen ve lutfen dikkat edin,arabanin duracagini hissetseniz bile once siz durun!parcalar konusunda yardiminizi bekliyorum dostlarim.simdiden tesekkurler.
    İlk önce hoşgeldin... Geçmiş olsun arkadaşım.. honda iyigüzel hoşta parçası adamı süründürüyor-ki benim i konum var oradada yazdım.

gelelim motoruna anlatmakla olmaz biraz resim olsa daha iyi olurdu ancak anlatığına göre tavsiyelerimi yazarsam;

servisin önünden bile geçme o motoru toplamaya 1000 ytl bile isterler... ilk olarak;

sol gidon kolun oradan yamulduysa sanayide düzlenir sorun olmaz ancak bu kadar hasar verdiğine göre direksiyon göbeğini ve şaseyide kontrol ettir derim.

aynalarda benzerleri var ama altıdaki döküm yer kırıldıysa mecburen servisten alacaksın ama üst metal kelepçe attıysa buda duruma göre tamir olabilir. sinyalleri sakın orjinal alma benzer çin malı sinyallerden al tak. grenajı ise oto tampon tamiri yapan bir yer tamir eder oto boyacısı boyar sorun kalmaz ama sökme takma işlemini mutlaka bir motosiklet tamircisinde yaptır

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Kesinlikle motosiklet toplayan bi yerde motorunu toplat ve boyat...Oto boyacısının boyayacağı motosikletten hiç bir zaman hayır gelmez anlarsın da zaten...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle motosiklet toplayan bi yerde motorunu toplat ve boyat... Oto boyacısının boyayacağı motosikletten hiç bir zaman hayır gelmez anlarsın da zaten...
    o neden kardeş.....................?

Motosikleti
    Honda
    [QUOTE=aynalarda benzerleri var ama altıdaki döküm yer kırıldıysa mecburen servisten alacaksın ama üst metal kelepçe attıysa buda duruma göre tamir olabilir. [/QUOTE]

arkadaşlar cbr125'teki aynanın altındaki döküm yeri benimde kırılmıştı.servise sordum 55ytl fiyat verdiler(sadece döküm kısmı). küçücük bir parça için çok uçuk bir fiyat.bende başka bir yerden 15 ytl'ye komplesini aldım.İhtiyacı olan arkadaşlar varsa yardımcı olurum.

Alıntı adnannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba!

VaLLa sIcak soğuk fark etmiyor, canI isteyince geçiyor istemeyince geçmiyor vites maaLefff. CanIm sIkkIn bu konuda, götürücem servise, bakIm da yakLaştI onu bekLiyorum.
    arkadaşlar viteslerde benimde sorunum vardı.benimki debriyaj telinden kaynaklanıyormuş.degiştirince düzeldi.(60ytl)

Motosikleti
    honda 04/vfr 800 olacak çok yakındaaaa...

Satılık honda cbr 125R movistar

selam arkadaşlar.türkiyedeki en büyük cbr125R grubunun burası oldugu için sahibinden.com a vermeden bu ilanı ilk önce buraya koymak bana daha dogru geldi.çünki yazık edilmeyecek bir motordur.burdada bu modele gönül vermiş motorcular oldugunu bildigim için önc eburaya koymak daha uygun geldi .şayet 15 gün içerisinde olumlu br sonuç olmaz ise sahibinden.com a koyucam ilanı.motor movistar modifiyeli motordur ve çok şıkbir görünüşü vardır 14.900km de lastikleri yeni 1500km yapmadı bile.ve orjinalinden kalındır.resimlerdende anlıyacaksınızdır.bu motorla çok keyifli gezileirm oldu satmamdaki sebep 2tane motorumun olması .açıkcası benim gezi rotalarım genellikle yol dışı stabilize yolar oldugu için bu motoru oralarda rezil etmek istemedigimden transalp aldım ve bu kısragı hakkını vereck yeni sahipleri için görücüye çıkartıyorum.2ci sahibiyim ve ilk sahibide çok titiz birarkadaştı.modifiyeler ona ait.oda cc yükselttigi için satmıştı .kmsi orjinaldi ve kazası yok tur 10 numara bi makinedir.fiyatı3500 ytl dir ufak bişeyler daha yapılabilir.lütfen ciddi alıcılar ararsa menun olurum çünki yogun bir iş hayatım var motor alanyada
    irtibat 0555 635 81 83
    iyi seyirler ;)

[B]SİGARA İÇENLER MUTLAKA SEYRETSİN!!![/B][YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=MYXsl9kCLVw
    [/YOUTUBE]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam cibir severler
    nasilsiniz? Ukraynadan
    hepinize selamlar.
    Internetim olmadigi icin
    forumu okuyamiyorum. Ama
    yirmi ocakta turkiyedeyim.
    125rr imi cok ozledim valla.
    Ozgurcan , ertek , akin ve
    digerleri... siz nasilsiniz?
    Arada sirada yazin yaw.
    Neyse kactim ben hepinizi
    optum...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Görkem özledik seni zaman ne çabuk geçiyor.... Gelde bi yol yapalım...

Bu topic çok sessiz sensiz...

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam cibir severler
    nasilsiniz? Ukraynadan
    hepinize selamlar.
    Internetim olmadigi icin
    forumu okuyamiyorum. Ama
    yirmi ocakta turkiyedeyim.
    125rr imi cok ozledim valla.
    Ozgurcan , ertek , akin ve
    digerleri... siz nasilsiniz?
    Arada sirada yazin yaw.
    Neyse kactim ben hepinizi
    optum...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Gezeceğiz zaten. Boşuna mı aldık kışlıkları. Bi de termal içlik aldık mı, oh

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler