Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    astral Öncelik ile karşılaştırdığın motorlar ile cbr125 ayrı klasmanda...yamaha var bunların aralarında o da 16hp zannederseim...Senin deyişinle 25-30hp olması demek birazıcık zor...1.sebebi 4zamanlı bir motor olması.Senin karşılaştırdıkların arasında sadece yamaha var 4zamanlı olarak.2zamanlı motorların ömürlerinin kısa olduğu kadar güçleri de yüksektir...Kıyaslamalarda biraz daha özenli olalım mümkünse
    bende katılıyorum karşılaştırmaları biraz mantıklı yapalım

eyvallah mhyen turlarız hayırlısı ile alırsın inşallah
    bu arada 0 mı almayı düşünüyorsun?
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı tuğper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende katılıyorum karşılaştırmaları biraz mantıklı yapalım

eyvallah mhyen turlarız hayırlısı ile alırsın inşallah
    bu arada 0 mı almayı düşünüyorsun?
    Yok abi sıfırın altından kalkamam ben kolay kolay.Hem zaten ocak sonu şubat başını bekliyorum ki hem ehliyetim hazır olsun hem de halihazırdaki fiyatlar insin.Şöyle 7-8bini geçmemiş,kazasız,temiz helal süt emmiş,repsol olmayan(nedense repsol almak istemiyorum) bir cıbır edineceğim inş

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    myhen kardeşim ehliyet harçlarına yılbasında zam gelecekmıs bugun haberlerde dınledım bence hakettigin gun ehliyetı emniyetten al tabı ocaktan soora deılse, baya zam gelcekmıs harclara bılgın olsun dıe soledım bı ark var o da yazıldı bugun eger ımkanın varsa yazılmadıysan yılbasından once bu ısı hallet derım

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi sıfırın altından kalkamam ben kolay kolay.Hem zaten ocak sonu şubat başını bekliyorum ki hem ehliyetim hazır olsun hem de halihazırdaki fiyatlar insin.Şöyle 7-8bini geçmemiş,kazasız,temiz helal süt emmiş,repsol olmayan(nedense repsol almak istemiyorum) bir cıbır edineceğim inş
    aynen ben de bakınıyorum eli yüzü düzgün 7-8 bini mümkünse geçmemiş temiz repsol olmayan İZMİRDEN bir cıbır.

olu r da kulağınıza gelir, arkadaşınızın motoru fln olur, haberdar ederseniz süper olur

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    myhen kardeşim ehliyet harçlarına yılbasında zam gelecekmıs bugun haberlerde dınledım bence hakettigin gun ehliyetı emniyetten al tabı ocaktan soora deılse, baya zam gelcekmıs harclara bılgın olsun dıe soledım bı ark var o da yazıldı bugun eger ımkanın varsa yazılmadıysan yılbasından once bu ısı hallet derım
    Abi şimdi şöyle bir durum var ben öncelikle B'yi alıyorum.Sınavına girdim geçtim 2 hafta sonra direksiyon var.Bunu hakedince ehliyeti çıkarttırmadan A2'yi almaya çalışacağım yani bir dahaki sınava da a2 için gireceğim.Bunda da ehliyeti 20 ocaktan sonra vereceklermiş.Yani ben her türlü zamlı mı ödicem

Motosikleti
    -
    yaww su cbr la aprilia rs125 in kıyaslanmaması gerektigini bi öğrenemediniz :D yaw biri 4 zamanlı biri 2 ! illa kıyaslanılacaksa honda NSR ile kıyaslanmalıdır ki NSR ise efsane motordur !! rs125 in sansı bile yok ayrıca bide yamaha r125 super bişe ama hız olarak cbr la arasında bi fark olcagını sanmıyorum. cunku cbr a göre daha kalın lastikler daha iri grenaj daha alır parcalar kullanılmuıs.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    evet son süratte cbr ile kafa kafaa gelir yzf125 güç ağrlık orantısı.cıbır 115kg yzf 125 kg.aradaki 2 beygir bununla eşitlenmiş olur herhalde.ama serilik konusunda yzf daha cabuk topuklar gibime geliyor.yzf 4 subablı.

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar sevgili cbr 125 r kullanıcıları,biraz ufak detay ama benim sormayı istediğim birşey var.Ben cbrı aldığımda her gün okula gideceğim onunla ve de sırtımda hep çantam olur.Çantamda da illaki hergün tuğla gibi bir kitap vardır.Şimdi o kadar yükü sırtımda mı götürmem gerekecek yoksa bildiğiniz sırt çantasını motor üzerinde bir yere bağlayabilir miyim?File tarzı bişiler varya mesela onlarla?Bu detay benim için cidden önemli çünkü o kadar yük dik bir vaziyette hergün üstümde gidip gelirse bel fıtığı olurum ben.Şimdiden teşekkür ederim.
    arkadaşlar cevaplamışlar ahtapot denen malzemeyle arka koltuğa atarsın ama çantanın ufak olmasına dikkat et benim çanta stop lambalarını kapatıyo bi kaç kez polisle takıştık o yüzden haklı olarak....

arkadaşlarında dediği gibi depo üstü çanta yeterli yada dediğimiz gibi arka koltuğum üstüne atarsın.
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    arkadaslar yenı kasa cbr 125 ler ne zaman turkıyede satısa sunulacak????bılıgısı olan benı aydınlatırsa cok memnun olurum.tesekkurler....
    MT ANTALYA

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    yarın 600f 'imi alıyorum inşallah arkadaşlar. Motor biraz uzakta ilk uzun sayılacak yol deneyimi mi de yapıcam. 2002 model lacivert. çok güzel bi motor. ultraukala aradığımı buldum sanırım ama kesinin azını açtık biraz 9500e annaştık. görüşürüz arkadaşlar

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    recokarap valla ne demiştim kesenin ağzını açmadan olmuyor bu işler...Hayırlı uğurlu olsun yardımcı olmam gereken bişe varsa yardım edebilirim...hatta buralardaysa birlikte gidelim alalım.Cumartesi günü fuara geleceğiz istanbula...Yardımcı olmak isterim.Hayırlı uğurlu olsun yeniden.Görüşmek üzere...
    AKIN FİDAN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    cıbırcılardan fuara giden varmı toplu halde birlikte basalım orayı

by tpr.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar arkadaşlar... Fuara gidiyor muyuz? Bakıyorum forumda yine aynı konular konuşuluyor Tuğper kavurmuşun ortalığı... Nasıl gidiyor motor hayatı... Akın senin fotonu gördüm a2 buluşmasından , gelmek isterdim valla... Biz de burada zar zor okuyoruz... Burası karlar altında arada 1-2 motor görüyorum ama başka birşey yok valla... Gördüğüm iyi motor sayısı 5i geçmez gerisi scooter. Herneyse , şu benim Cıbır satılsa da alsam buradan bi tane cross ...
    Neyse hepinizi öptüm arkadaşlar... Daha interneti halledemedim belki ileride daha sık girerim...

Bu arada bilmeyenler için, motorum satılıktır , ilan da bu...

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

Dasvidanya millet...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gorkem ilan guzelmıs alasım geldi walla
    naber olm napıyosun nası gıdıo
    fuara gıden olursa nedır ne degıldır ucuz neler var yazabılırlermı
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    mhyen,sanrım ödeyeceksın ins fazla bı zam gelmez...bu arada fuara gidenler fiiyatlara yeni cikan malzemelere bızım ıcınde bakarlarsa cok mutlu olurum sonra eni konu burda konusuruz...simdiden sağolun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2.el temiz cbr125r almayı düşünenler kaçırmasınlar...

iyi gidiyor motor va yine bakım felan 30,300 oldu valla

Görkem ya arada sırada mesaj at artık yaw özledik seni keşke olsaydın beraber gitseydik

by tpr.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar... Fuara gidiyor muyuz? Bakıyorum forumda yine aynı konular konuşuluyor Tuğper kavurmuşun ortalığı... Nasıl gidiyor motor hayatı... Akın senin fotonu gördüm a2 buluşmasından , gelmek isterdim valla... Biz de burada zar zor okuyoruz... Burası karlar altında arada 1-2 motor görüyorum ama başka birşey yok valla... Gördüğüm iyi motor sayısı 5i geçmez gerisi scooter. Herneyse , şu benim Cıbır satılsa da alsam buradan bi tane cross ...
    Neyse hepinizi öptüm arkadaşlar... Daha interneti halledemedim belki ileride daha sık girerim...

Dasvidanya millet...
    a2 buluşmasıhane şu bayan motorcuların buluşması mıydı? Bi ara istanbul kaçamağım oldu ama pek fazla kalamadım çok pişman oldum ama napalım başka zamana...bu arada o fotoları hala daha görmedim

valla fuara cumartesi günü gelme planlarım var...otomobil mi yoksa motor il emi bilmiyorum nasıl olacak...Ayrıca cıbırı yollara atmayacağım.Bir kaç alternatifim vardı biri elendi maalesef.600f-bandit1200s-900rr üçlüsünden biri ile gelecektim.900rr kışlık bakımı yapıldığından dolayı kaldı...motorlarla gelirsek ikisinden biri ile geleceğim.Yoksa araba ile geleceğiz...Görüşmek istiyorum cumartesi umarım müsait olursunuz...özgürcan ve ertekin sizin durumlar nedir?Daha bi görüşemedik özgür ya

görkem Bi de ben senin camını alacaktım ama kaçtın gittin ukrayna'ya
    AKIN FİDAN

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    ewettt artık 2002 model bi 600 f im var. 70 km yol yaptım çok güzel gidio maşallah cumartesi fuar olayına hava durumuna göre gelebilirim görüşürüz orda akın ;)

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    recokarap600f sport mu acaba?o fiyata f sport bulmuş olamazsın sanırım?
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    Alıntı tuğper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el temiz cbr125r almayı düşünenler kaçırmasınlar...

iyi gidiyor motor va yine bakım felan 30,300 oldu valla

Görkem ya arada sırada mesaj at artık yaw özledik seni keşke olsaydın beraber gitseydik

16bin kilometrede olmasaydı ben alırdım , ama çok yahu..
    ben alıcam satıcağım zaman 25bine gelicek

elden çıkarmak zor olcak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler