Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    lazer vertigo kendı kaskımdan gayet memnunum..
    n62 kullandım cok kısa bı sure(enıstemın) oda cok ıyı bı kask..
    o fıyat duzeyınde..

bence guncel bı model oldugu ıcın n62 alın..
    mont olabıldıgınce kalıtelı alın..kesınlıkle su gecırmesın ve bence oncellıklı kıslık alın
    heın gerıcke de fln uygun fıyatlı montlar vardır
    su aralar pek durumum olmadıgı ıcın hıc oralara gıtmıyorum:D
    zaten motorda yatıyo..
    kecesını yaptırıcaz vs vs..
    cok ıs var cok..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende bir kulanıcıyım on numara bi motor ama bise nedir nerdeyse kulanıyorum tek bi arıza yapmadı ama bi sürede sora yet miyo ön camın rengini değiştirmek oistiyen olursa msg atsın iyi bi yer var adres verebiliri bide bi gezi yapalım yaaa

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı orangecountrychoppers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar cıbır la pek alakası yok ama şu kenan sofuoglunun taktıgu shoe marka kaskın (TÜRK BAYRAKLI) olanın kask pazarında satışı warmı?
    Zannedersem gelecek sezonda raflardaki yerini (ne klişedir bu da ) alacak.Shoei henüz 2008 modelleri sitesine koymadı.Ama çıkacağı kesin.Modeli XR - 1000 olacak.Bu modelin fiyatı 450 euro.

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shoei henüz 2008 modelleri sitesine koymadı.
    Hay yazmaz olaydım

Shoei sitesine koymuş.Full face / XR - 1000 başlığında Kenan'ın kaskını da görebilirsiniz artık Kenan tc-1

http://www.shoei-europe.com/en/swf_p...p?name=XR-1000
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    s.a arkadaşlar ya size bişey tanışmak istiyom benim cbr 1 vitesde acip pati çekiyor 2 de nerdeyse arkayı görecem gibi oluyor bazen sebebini bilen var mı lastiklerden olabilir mi acaba arkadaşlar ama lastiklerde bir arza da yok 3 yarım teker çekiyor alla alla acaba motorda mı bir arza var daha önce hiç yapmıyordu
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    FireStarter;

Benim montum buydu; http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...956&ShowPane=1

o 6666 modelinde cep varmı acaba? Benimkinin heryerinde cep vardı ayrıca 4 mevsin kullanılabilsin diye içine giyilen içligi vardı. heryerinde de cep, çok faydası oluyor bu ceplerin. Etek gibi uzantısı oldugundan hoş durmuyordu, ama hiçbiryerinden rüzgar su vs. hiç bişi girmedi, hatta ayvalıga giderken onumdeki kamyondan taş falan fırladı pek hissetmedim.

Tugcetugce;
    Bayanlara çok yakışıyor, süper bir seçim.
    Soda Ayran Cool

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    lazer vertigo ve lazer lz6 arasındakı fark nedır aralarındakı fiyat farkı bayagı fazla nerdeyse 2 katı ozellıklere baktım ama fark goremedım sadece vertıgo da çift egımlı cam genıs gorus acıdı yazıo

Motosikleti
    yok
    lazer lz6 daha oval bı kask gorunum olarak
    tahmınınmce koruma faktorlerı bıraz farklıdır..
    bılmıyorum gerısını..
    ama vertigo ıyı kasktır
    bı bugu camı tamam bıttı yaz kıs kullan..

Motosikleti
    karışık
    slm arkadaşlar ben yaza düşünüorum almayı ama bilgileride sizden almak istiorum olumlu olumsuz yönleri fiyatı türü parça olayı anlatırsanız sevinirim

Motosikleti
    yok
    olumlu yonlerı:sehır ıcı performansı mukemmel dusuk yakıt tuketımı pratıklıgı
    olumsuz yonlerı:parcaları pahalı ve bır sure sora yetersız gelebılır..

parca sıkıntısı yok ama dedıgım gıbı parcaları gercekten pahalı..

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    ceket gerçekten problem bence..

ceketler ya çok kötü kalitesiz ya da çok pahalı

revit r2 demişsiniz az önce, deri ceket ama 750 ytl civarı..

kask sorunu daha kolay çözülüyor, daha kolay bulunabiliyor, ceket daha büyük bir problem bence

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Alıntı aslımm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben yaza düşünüorum almayı ama bilgileride sizden almak istiorum olumlu olumsuz yönleri fiyatı türü parça olayı anlatırsanız sevinirim
    Şuan skygo 250 kullanıyorsun sanırım. Cbr 125 alınca anlarsın farkları :D
    Soda Ayran Cool

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Ocak - Şubat gibi fiyatlar şuankinden daha da düşücek, o zaman almanı tavsiye ederim
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    yok yok yook :)
    arkadaşlar kask aldım... lazer alma niyetiyle gittim agv gp1 modelini alıp geldim..hoşumada gitti kask..

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    hayırlı olsun gule gule kullan

Motosikleti
    yok yok yook :)
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun gule gule kullan
    eywallah sağolasın kaskı 200ytl ye aldım siyah vizörle beraber sizce nasıl fiyatı.. ????

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık

karar verdim cbr 125 ama model?

uzun incelemeler sonunda karar verdim alacağım motor cbr 125 ama model yılı ne olmalı 2005,2006.2007 yoksa 2008 mi
    merak ettiğim model yıllarına göre motorda ne gibi değişiklikler var?

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ya dostlar bana yardımcı olsanıza ben hyosang gt250r'ye kafayı takmıstım zıkkımın fiyatı düşmedi bi türlü istersem alırım ama kendimi zora sokmak istemiyorum ve forumda üye olan bu cbr hastası fatih_sevim (sahsen benim yiğen oluyor) kafamı kurcaladı cbr alalım sana diye ne yapacağımı bilemedim siz olsanız ne alırdınız
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bence honda dan şaşma sonucta gt250r da gusel motor ama honda hem dahakalıtelı hemde surus acısından her turlu motora daha yatkın race kasası olsada pozısyon olrak zorlanmadan gecebılırısn dıger turlere burda senın secımın ve ne ıstedıgın cok onemlı bence...

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kask aldım... lazer alma niyetiyle gittim agv gp1 modelini alıp geldim..hoşumada gitti kask.. kaskı 200ytl ye aldım siyah vizörle beraber sizce nasıl fiyatı.. ????
    Hoşuna gittiyse problem yok, içine sinmesi önemli.
    aldıgın markayı pek bilmiyorum ama iyi bir kaskın 1.500ytl oldugunu biliyorum Bu soruya kaskdan anlayan ark.lar cevap vermeli ama bana göre cbr 125 için (yapabildigi max. sürat için) 200ytl lik bir kask yeterli.

Alıntı axoyum adlı üyeden alıntı
    uzun incelemeler sonunda karar verdim alacağım motor cbr 125 ama model yılı ne olmalı 2005,2006.2007 yoksa 2008 mi
    merak ettiğim model yıllarına göre motorda ne gibi değişiklikler var?
    Tebrik ederim süper bir karar, cbr 125 gerçekten iyi bir motordur.
    Model seçiminde görüşümü bildireyim.

2005 ve 2006 modeller arasında hiçbir fark yok sadece 2006 modellerde mavi renk yok. geri kalan herşey aynı.
    2007 modeller Tr ye birtürlü gelemedi. 2007 modellerin tipleri ve motor yapıları farklı, ama 2007 yılında satılan butun motorlar 2006 model kasa tipine sahip. o yuzden 2007 model diye 2006 model satacaklardır emin ol.
    2008 modelleri beklemeni tavsiye ederim cunku bunlar gerçek 2008 model olacak, tabi nesaman tr ye gelecek belli değil. bu motorlar farklı olacaktır hem tip hem motor yapısı olarak ama o kadar para vermeni tabiki önermiyorum.

Bana kalırsa 2.el 2006 veya 2007 model motor alman iyi olur illede sıfır istiyorsan 2008 model al tabi.

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı
    ya dostlar bana yardımcı olsanıza ben hyosang gt250r'ye kafayı takmıstım zıkkımın fiyatı düşmedi bi türlü istersem alırım ama kendimi zora sokmak istemiyorum ve forumda üye olan bu cbr hastası fatih_sevim (sahsen benim yiğen oluyor) kafamı kurcaladı cbr alalım sana diye ne yapacağımı bilemedim siz olsanız ne alırdınız
    KAslı birşey istiyorsan gt250r al, ama süper kalite istiyorsan ve ucuz birşey osaman cbr 125 al, gt250r da kalitelidir, ama honda kalitesini bulamazsın.
    Soda Ayran Cool

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    sayende bir motosiklet markası daha öğrendim; skygo araştırdım, sanırım cruiser tarzı vitesli bir motosiklet.

cruiserdan sport bir motosiklete geçme tercihini anlarım da, madem vitesli bir motosiklet kullandın, 250 cc den sonra 125 liğe binmek zulüm gelmez mi sence?
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler