Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykutbaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maleseff yokkk şimdiliikkk
    cbr125 olarak yazdığım ileti pembekask'a ithafen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Özgür

Çok teşekür ederim... Gel artık yol yapalım yaw Motorda Muzzy titanium egzos, xsenon far mono kapak vs.. gibi modifiyeler var. Çok temiz kullanılmış.
    Allah herkese istediği motoru nasip etsin...

Onur

Çok teşekkür ederim. Takılmaz olurmuyum ayıp ettin, hararet yapmıyo çok trafikte oyalanmadıkca...

Erhan

Çok teşekkür ediyorum... CBR 125'ten sonra inanılmaz keyifli geliyor bana. Çok dengeli ağır olsada yola çıkınca ağırlığını hissettirmeyen, virajları inanılmaz rahat alan, deli gibi hızlanan bişey

Daha çok yeniyim kullandıkca yazacağım...

Herkese çok teşekür ederim...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Ertekin sonuda dayanamayıp almışsın z750'yi. Kendim almış kadar sevindim inan. Allah kazasız belasız binmeyi/kullanmayı nasip etsin... Benim içinde dua et, unutma. Bu aralar foruma pek giremiyorum işlerim çok yoğun herkese çok selam...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ertekin sonuda dayanamayıp almışsın z750'yi. Kendim almış kadar sevindim inan. Allah kazasız belasız binmeyi/kullanmayı nasip etsin... Benim içinde dua et, unutma. Bu aralar foruma pek giremiyorum işlerim çok yoğun herkese çok selam...
    emre hadi sende patlat bi 600 lük.haberlerini bekliyoruz
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    @ ERtech

Hayırlı olsun kardeşim yeni motorun allah kaza bela vermesin.

Yahu o kadar mesaj yazdım, kimse hoşgeldin cevbı atmamış...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ediyorum... 2007 almayı planlamıştım ama böylesi oldu

Allah sanada en yakın zamanda 08 600RR almayı nasip eder inşallah...

Alıntı Incredible adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ ERtech

Hayırlı olsun kardeşim yeni motorun allah kaza bela vermesin.

Yahu o kadar mesaj yazdım, kimse hoşgeldin cevbı atmamış...
    Çok teşekkür ederim. BU arada hoş geldin, kalıcı olman dileğiyle...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    ErTech, yeni motorun hayırlı olsun, kazasız sürüşler çık artık cbr 125 forumundan dışarı bakimm, istemiyoruz seni aramızda bundan sonra

yaw arkadaşlar bişey sorcam, cbr 125 hakkında, gene sadece Görkem cevaplayacak eminim

yaw görkem, bu rüzgar bu yollarda her zaman var mı? yoksa bu mevsim mi böyle bir de ben rüzgara karşı giderken, Görkem'in illk sayfaya koyduğu resimlerdeki siyahlı-kırmızılı adam gibi motorun üzerine yatmazam çok kötü rüzgar yiyorum. yandan geçen arabalar da bana 90 la giderken motorun üstüne yapışıyor diye gülüyordur herhalde, sanki moto gp deyim mübarek
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Motorumu satıyorum ilanı verdim.

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4759620
    Soda Ayran Cool

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    ertech şöle Bu taraflara doğru alalım seni yaf...Bi göreliim z750ni İçimi kıpır kıpır eden yegane motordur da kendileri

model km ve fiyatını pm'den atabilir misin?

suspect Buğra sanırm kasım 19'da seni de askere yolluyoruz...Satışa karar verdiğine göre...
    AKIN FİDAN

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pembekask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, honda cbr 125 almayı düşünüyorum. başlangıç için ve bir bayan için uygun bir motorsiklet midir... 27 ekimdeki sınava yetişirsem a2 ehliyet almak istiyorm. B ehliyetim var ama motorsikletlerin vites sistemi hakkında hiçbilgim yok. Sürücü kursuna yazıldıgımda bana otomatik scooter la mı yoksa vitesli motorla mı eğitim verecekler. vitesli motoru ogrenmek zor mu, kurstaki egitim bana yeterli olur mu cbr kullanmaya başlamak için. vites konusuna çok takıldım.arabada vites değiştirmek problem degl sonucta 4 tekerfikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
    Cbr125 bir bayan için oldukça uygun bir motosiklet. Benim de tanıdığım birkaç tane bayan cbr sürücüsü var. Ben de oldukça yakıştırıyorum kendilerine. Hafifliği olsun , kullanım kolaylığı olsun bence ideal bir makine.

Sürücü kursunda sana önce scooter kullandırırlar. Sonra vitesli makine öğretmeleri gerekiyor. Tabi bu sürücü kursunun kalitesine bağlı. Bana cruiser'e kadar hepsini öğretmişlerdi. Vites konusunda hiçbir sorun yaşamazsın. Otomobilde de doğuştan öğrenmedik hiçbirimiz vitesleri. Kullana kullana alıştım otomobil. Motorda da bu böyle. Eğer iyi eğitim veren bir kursa gidersen cbr125'i kolayca kullanabilirsin...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gorkem bı bız kaldık bır basımıza napcaz olum:D
    ertech ıyıymıs baya kac kmde?
    buarada mono kapak supermıs(ısallah banada vfrde nasıp olur mono kapak takmak:D
    kac basıo:D
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Alıntı dorlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw görkem, bu rüzgar bu yollarda her zaman var mı? yoksa bu mevsim mi böyle bir de ben rüzgara karşı giderken, Görkem'in illk sayfaya koyduğu resimlerdeki siyahlı-kırmızılı adam gibi motorun üzerine yatmazam çok kötü rüzgar yiyorum. yandan geçen arabalar da bana 90 la giderken motorun üstüne yapışıyor diye gülüyordur herhalde, sanki moto gp deyim mübarek
    Abi rüzgarın tarihçesi çok eskiye dayanır... Dünya soğumaya başladıktan sonraa....

Şaka bir yana rüzgar hepimizin sorunu... Bizim motorlarda kafa grenajı nispeten küçük olduğu için rüzgara daha çok maruz kalıyoruz. Örneğin naked motorlarda rüzgar büyük bir düşmandır.. SS sınıfı motorlarda ise sürücü camın altına yatabildiğinden rüzgar çok fazla etkilemez... Sonuç olarak ne yazıkki rüzgar yiyeceksin fakat zamanla rüzgara karşı koymaya alışıyorsun.
    Örnek olarak , ben dünkü fırtınada köprüden geçiyordum ve otomobiller adeta duruyordu rüzgar ve yağmur dolayısıyla. Fakat alıştığım için rüzgara karşı koyarak karşıya geçebildim... Motoru ilk aldığımda ise küçücük bir rüzgar çıksa köprüden zor geçeceğimi düşünüyordum

praetorian
    Abi ben gidiyorum valla... sen kendini kurtar benim orada bol bol 'motor'um olucak...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gorkem bı bız kaldık bır basımıza napcaz olum:D
    ertech ıyıymıs baya kac kmde?
    buarada mono kapak supermıs(ısallah banada vfrde nasıp olur mono kapak takmak:D
    kac basıo:D

ben de varım ben de varım ...Uzun bir süre cıbırlan dolanmam gerekecek ne yazık ki...Sorası hak getire.Gönlümde benim de z750 var Ertekin senden kopya çektiğim falan yok sakın yanlış anlama beni
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    yok
    dımı bıde ole bı durum var..)

neyse ruzgar ve kopru konusunda unlu tekırdag gezımızde basıma bı olay gelmıstı..

sabah ınanılmaz bı yagmur yagıyodu,anadoludan avrupaya gecıp gorkıyle buluscaktım fakat ruzgar benı bı serıtten alıp dıgerıne ındırıyodu..derken kopru geldi..oda geldı ruzgarda bırak motoru kafamı tutamıyodum..kuryeler fln kenara cekmıs duruyolardı..bende kofte kofte dedım kendıme ve 10 km ıle gıtmeye basladım,bı yerde durdum ayaklarımla ıttım motoru..en nıhayetınde besıktasa varabıldım..guzel gundu..
    benım su ana kadar ruzgar acısından en rahat ettıgım motor f650 gs ti..
    rahat rahat gıdıyoduk walla kendısıyle(sora kendısı benı ıstemedıgını net bı dılle belırttı)

honda cbr125

Gorkem,
    tskrler yorumların icin. ben de motorlara bakarken cbr'ı cok begendim. zaten cok agır bir makıne istemiyorum. sen hangi surucu kursuna gittin ki hem scooter hem vitesli cruiser'a kadar ogrendin. eger surucu kursunun adını verirsen memnun olurum. cunku istanbul da bir sürü sürücü kursu var ama cogu yer uzman degl bu konuda. gercek sınavda vitesli kullanılmayacak mı, vitesli ogrenmem lazm herhalukarda

Motosikleti
    yok
    Cbr125 bir bayan için oldukça uygun bir motosiklet. Benim de tanıdığım birkaç tane bayan cbr sürücüsü var. Ben de oldukça yakıştırıyorum kendilerine. Hafifliği olsun , kullanım kolaylığı olsun bence ideal bir makine.

Sürücü kursunda sana önce scooter kullandırırlar. Sonra vitesli makine öğretmeleri gerekiyor. Tabi bu sürücü kursunun kalitesine bağlı. Bana cruiser'e kadar hepsini öğretmişlerdi. Vites konusunda hiçbir sorun yaşamazsın. Otomobilde de doğuştan öğrenmedik hiçbirimiz vitesleri. Kullana kullana alıştım otomobil. Motorda da bu böyle. Eğer iyi eğitim veren bir kursa gidersen cbr125'i kolayca kullanabilirsin...

cevabını vermıs gorkem arkadasımız sıze..

praetorian

Önceden ne yazıyordu ki acaba?

pembekask

Benim gittiğim kurs Villa Levent... Google'a yazarsan adresi çıkacaktır.
    Ben B'yi de A2'yi de oradan aldım. Çok iyi bir eğitimi vardı benim zamanımda. Fiyatı diğer kurslara göre fazladır fakat eğitimi iyidir. Oradan çıktıktan sonra cbr125'i rahatlıkla kullanabilirsin...

Bu arada ; sürücü sınavında vitessiz scooter kullanacaksın.

Motosikleti
    yok
    aynı mesaj vardı da ona ıstınaden copy paste yapmıstım..
    of maltayı bıle yenemedık ya..
    neyse..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim...

Şimdilik sadece bunlar var,

hayırlı olsun...valla tesadüfen gördüm...benimde çok beğendiğim bir makinadır...3 gün önce Çarşamba günü yanıma yanaşan yeşil bir Z 750 ne tektekere kalktı ya...bir ışıktan diğer ışığa...böle baktım kaldım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    ErTech Hayırlı olsun
    Kazasız Belasız sürüşler dilerim
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler