Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yahu öylesine dedim onu. Hikmet konusunda haklısın bakalım ya sabır... Ertekin'le aynı gün değiştireceğim içime öyle doğuyor. Bu arada Ertekin sayesinde z750'ye de gözüm kaymıyor değil bakalım ne olacak...
    Abi z 750 de göz kaydırılmayacak gibi değil ki ben 1,5-2 sene z 750'ye binip min 2008 olan bir 600 RR almayı planlıyorum. Tabi hayat bizi nelere çıkarır bilinmez ama düşüncelerim bunlar...

Senin durumuna üzüldüm... Kredi çekmek gerçekten sinir bozucu... Çünkü özgürlüğümü kısıtlıyormuş gibi hissettiriyor bana... Hayırlısı olsun diyorum...

Z 750 konusunda eğer fırsatını bulabilirsen bir üzerine otur inanılmaz...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya gorkem abı senın suandakı motosıkletın ne ?? bı aralar motorunu vermıs mıydın hondaya sonra aldın mı verdın mı aklım karıstı bı de o aksam 180 km/h yapmısın onu neyle yaptın onu da merak ettım ??

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu anda cbf150 ama benim değil
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hangı aksam 180 yaptın lem

ultraukala..ıstanbul trafıgı acayıp ama alısıyo ınsan bı yerden sora
    2 adım oteyı dusunursen sorun olmuyo

o cbfıda yakında 1 mılyara fln satarlar ya..kac bın km oldu lem
    bı de ö.m. den motor hakkında bılgı versene ne durumdasınız..hayır fabrıkanın onunde yakıcaksan bekle ekımde kamerayla gelcem
    cekerız vıdeoya..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    önce ehliyet
    slm beyler bende honda cbr almaı düşünüorum bişeye kafam takıldı bu cbr 125r--cbr125rr muhabbeti ne oluyo bunu açıklarsanız sevinirim hangisi daha iyi falan şimdiden tşk
    OYUN BİTİNCE ŞAHTA PİYONDA AYNI KUTUYA KONUR...

Cbr125RR diye bir motor yok... Sadece Cbr125R var...

www.honda.com.tr

adresinden bilgi edinebilirsin...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok yok yook :)
    görkem senin söylediğin ayna olayını çözdüm biraz önce aynaları takıyodum tam kırdım bu sefer soldakini zaten göstermiyo bunlar orjinali daha güzel gösteriyo arkayı bence artık orjinal bi tane sağ ayna alıcam servisten.

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Teşekkür ederim görkem abi resimler için
    Çok güzeller ya
    Motor turuncumu kırmızımı abi ? Anlayamadımda
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi z 750 de göz kaydırılmayacak gibi değil ki ben 1,5-2 sene z 750'ye binip min 2008 olan bir 600 RR almayı planlıyorum. Tabi hayat bizi nelere çıkarır bilinmez ama düşüncelerim bunlar...

Senin durumuna üzüldüm... Kredi çekmek gerçekten sinir bozucu... Çünkü özgürlüğümü kısıtlıyormuş gibi hissettiriyor bana... Hayırlısı olsun diyorum...

Z 750 konusunda eğer fırsatını bulabilirsen bir üzerine otur inanılmaz...
    ertekin naptın abi z750den sora 600rr keser mi?saçmalama ya z1000 olmalı ya da rr diyosan 1000rr bi de 08model 1000rr'lar yeni bir model olacak ;) unut sen 600rr falan yahu...

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ultraukala..ıstanbul trafıgı acayıp ama alısıyo ınsan bı yerden sora
    2 adım oteyı dusunursen sorun olmuyo

Ben süper alıştım ya 15dk içinde arkadan kaynaştım passatın tekiyle

Alışacak kadar vaktim olmadı zaten bi festicale giderken bi de dönerken sürdüm trafikte..Alışmak zor olmazda insanın bilmediği yolda sürmesi çok zor oluyor ya...Görkemn durduğu iki lambada duramadım Bi tanesinde sıyrıldım geçtim bi tanesinde 20mt ileride durdum.Ayrıca kaynaştığım passattan sora fren mesafemde baya düşme oldu sanırm bilinç altım zorluyor beni..Makas atamıyordum onu dün gece aştım...130ilegiderken slalom yaptım 4araç arasından egsozu sürte sürte çok küfür yedim sanırım ama yapmam gerekliydi
    AKIN FİDAN

D C R
    Kırmızı....

ErTech
    Ama haberin olsun Z750 ile 200 üzerine çıkamazsın... Çıksan da aşırı rahatsız olursun...

eheühe ortalığı karıştırayım biraz...

Bu arada lütfen sadece cbr'dan başka konular hakkında konuşmayalım....
    Ama cbr hakkındaki mesajlarınızın arasına sıkıştırabilirsiniz.

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    eweeet bende döndüm turdan nihayet. ultraukala dün gece yani çarşamba saat 22:00 civarlarında setbaşı sineması civarında tombikin orda yemek yerken o mavi cıbırlı senmiydin acaba tam yanına gidiom vınnn gazladıı uçtu bide repsol vardı orlarda bi tane

neyse asıl soru şuu hafta sonu bursa gezisi yapıozmu arkadaşlar bursadan daha yeni geldim şuan zabahın körü ve ben bursaya motorla gitmeyi çok istiyom malum yollar süper bursa şahane gerisi hikaye

hafta sonu gidiosak detay bilgi verin hazırlanalım

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    ilk resimde turuncu gibi çıkmışta abi ondan sordum
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eweeet bende döndüm turdan nihayet. ultraukala dün gece yani çarşamba saat 22:00 civarlarında setbaşı sineması civarında tombikin orda yemek yerken o mavi cıbırlı senmiydin acaba tam yanına gidiom vınnn gazladıı uçtu bide repsol vardı orlarda bi tane

neyse asıl soru şuu hafta sonu bursa gezisi yapıozmu arkadaşlar bursadan daha yeni geldim şuan zabahın körü ve ben bursaya motorla gitmeyi çok istiyom malum yollar süper bursa şahane gerisi hikaye

hafta sonu gidiosak detay bilgi verin hazırlanalım
    ya off ben sana numaramı vermedim mi ya çok özür dilerim...Hem de görmüşsün beni insan gelir ya...Bursa'da başka mavi cbr yok ki...
    AKIN FİDAN

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya off ben sana numaramı vermedim mi ya çok özür dilerim...Hem de görmüşsün beni insan gelir ya...Bursa'da başka mavi cbr yok ki...
    Bi aralar vardı
    Okan ACAR

Motosikleti
    daha yok :( pek yakında honda cbr 125r olucak başlangıç napalım :)
    Alıntı NightMutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 in güncel fiyatı ne kadar ? Honda' nın kendi sitesinde 5.510 ytl yazıyor
    bazı bayiler kampanya yapıyor 4.500 e bırakıyor ve 3.000 temiz sağlam 2. elde bulabilirsin
    Bir peri her kalbi kırıldığında, bir tüy düşürürmüş kanatlarından ve tüyleri kalmadığında ölürmüş, peritozu olmadan uçamadığı gibi... ::melek02:

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi aralar vardı
    o bi aralar da ben akıllıbukart kullanıyordum ne yazık ki...

Ya okan sen nie sattın motorunu yahu...Sana ertekin'in motorunu alalım..Zannımca sen 600f falan almayacaksın...
    AKIN FİDAN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    slm cbr 125 kullanım kılavuzunda;2 tip buji yer alıyor birisi standart diğeri ise isteğe bağlı olarak veriliyor.

bu 2.seçeneğin açıklamasında;uzun süreli ve yüksek hızlar için yazıyor ben 20000'de bunu taktım şuan 28000'deyim fakat bi fark hissetmedim sizce bunun farkı nedir bilen varmı.

bi fark yoksa 28000 bakım'da standart alıcam. tşk

Hissedeceğin kadar bi fark yaratmaz tuğper. Sadece ateşlemeyi yüksek hızlarda daha kolaylaştırır... Standart alabilirsin , ama benim gibi gazı kapatmayan biriysen performans için tavsiye edilen bujiyi kullanman daha yararlı olur.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Devrin yükselmesi hızlanıyormuş kullanan arkadasım söledi...

Bugün Mudanya dönüşü gidiyorum aşağıya motor başladı teklemeye kafayı kaldırdım ibreye bir baktım 130 limitördeyim.Vites yükselttim biraz daha bastım eğildim üstüne yine başladı teklemeye hayda dedim noluyo kafayı yine kaldırdım baktım 150limitör...1vites daha varmış attım altıya çok şaşırdım ya 4.vitesin 130yapmasına bugün iki sefer limitöre soktum makinayı...Az biraz arada sıkıştırmak iidir heralde Tabi piston çıkıp bi tarafıma girmezse
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    yok yok yook :)
    ne 150si ya benim motor 140 ı geçmiyo valla 140 yaptım geçen gece 11 bin devire geldi daha nasıl gitsin motor.benim motorda bir problem var o zaman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler