Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya akın sizde ne cesaret var kardeşim valla.cok hız yapıyosunuz.korkmuyormusunuz yahu ?
    ciddi olarak mı sordun anlamadım ama Çok hız konusuna gelince 140-150km çok bi hız mı ya?onu da asfaltına güvendiğim yolda yapmıştım.Kendimi tehlikeye atacak halim yok.Ayrıca 140ı gördüğüm kişi artçım 2003senesinde 600f'le tekerde patlıyor kamyonun tekine kafadan.Ve hayatının 3ayını bilmiyor kalktığında mumya gibi sarılı hertarafı Kendimi hiç bir zaman tehlikeye atmadım ama arada tehlike atlatmıyor muyuz tabii ki atlatıyoruz.Az biraz hızın da zararı yoktur ya adrenalin vücudu genç tutar... Çok yakın bir abimde srad750 var 2.vites redline 240 yapıyor max'da 300ü görüyor...Bizim yaptıklarımız onların yanında bi hiç sanırım
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    ya akın
    sizde ne cesaret var kardeşim valla.cok hız yapıyosunuz.korkmuyormusunuz yahu ?
    Bilakis eğlenceli oluyor

işin şakası hız gerçekten etkiliyor insanı, bastıkca basasın geliyor. tabi boş ve düzgün yollarda olabiliyor zaten... örneğin TEM...

ben dün yine 150 gördüm, ancak o hızla giderken yanımdan bir araba geçti ve 200-300 mt. ileride yoldan çıkıp takla attı... içindeki adam dışarı çıktı burnu bile kanamadı. araba pert olmuştu... adam çok şanslıymış bir süre konuşamadı şok geçirmişti o an anladım ki 150 çok sakat bir hız.... ama yolu bulunca dayanamıyorum.....
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    yok be kardes valla ciddi sordum.ne biliyim ben korkuyorum o kadar hızdan.600 f yapar o hızı sen niye gaza geliyon

Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilakis eğlenceli oluyor

işin şakası hız gerçekten etkiliyor insanı, bastıkca basasın geliyor. tabi boş ve düzgün yollarda olabiliyor zaten... örneğin TEM...

ben dün yine 150 gördüm, ancak o hızla giderken yanımdan bir araba geçti ve 200-300 mt. ileride yoldan çıkıp takla attı... içindeki adam dışarı çıktı burnu bile kanamadı. araba pert olmuştu... adam çok şanslıymış bir süre konuşamadı şok geçirmişti o an anladım ki 150 çok sakat bir hız.... ama yolu bulunca dayanamıyorum.....
    ertch sen alma 750 yi. saglıgın için
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    yok be kardes valla ciddi sordum.ne biliyim ben korkuyorum o kadar hızdan.600 f yapar o hızı sen niye gaza geliyon

ertch sen alma 750 yi. saglıgın için

Şimdi o arkadasım kymco granddink kullanıyor Kimseden gaza geldiğim yok ya kendi kontrolümde herşey.Zaten büyük makinalar ile takılmıyorum pek.Daha doğrusu race makinalar ile sürmüyorum sağlığım için
    AKIN FİDAN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    aman dikkat diyorum akın kardeşim. bide ben dunku yarısı izleyemedim.sabahtan beri video sunu arıyorum bulamadım da bulabilen varsa yayınlayabilir mi?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    arkadaşlar benım motorun rodajımı iyi yapılmamış yoksa ben mi kabiliytsizim annamdım benım en son gördüğüm sürat 130 haremden kadıköye giderken uzun düz bi yol varya orda gördüm 130'u hee bide esenler otogar viyadüğü-vatan cd. arasında gördüm. bide bu redline nedir hiç bi fikrim yok nemiş redline yaw ?

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    aman dikkat diyorum akın kardeşim. bide ben dunku yarısı izleyemedim.sabahtan beri video sunu arıyorum bulamadım da bulabilen varsa yayınlayabilir mi?
    Çok teşekkür ediyorum iyi nyetin için.Allah kimsenin başına kaza bela vermez inş

Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benım motorun rodajımı iyi yapılmamış yoksa ben mi kabiliytsizim annamdım benım en son gördüğüm sürat 130 haremden kadıköye giderken uzun düz bi yol varya orda gördüm 130'u hee bide esenler otogar viyadüğü-vatan cd. arasında gördüm. bide bu redline nedir hiç bi fikrim yok nemiş redline yaw ?

Eğer düz yolda ise 130görmen doğal çünkü hava şartları çok etkiliyor..

Redline da hane devir göstergesindeki kırmızı bölge var ya işte orası
    AKIN FİDAN

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    hımmmm çok haklısın çünkü her iki 130 görmemde aşırı rüzgar vardı. Hatta bi keresinde kartala gidiodum kapıthane viyadüğünde öle bi rüzgar vardıkı motor istem dışı bi şekilde soladan hasdala ayrılan yola girdi kendinliğinden :D yani yola sokmak için müdahele etmedim birazcık. çünü rüzgar beni resmen iteledi bazen tehlikeli oluyo şu rüzgar redline konusunda teşekkür ederim. kırmızı hat kırmızı böle anlamam lazımdı aslında hazıra kondum

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımmmm çok haklısın çünkü her iki 130 görmemde aşırı rüzgar vardı. Hatta bi keresinde kartala gidiodum kapıthane viyadüğünde öle bi rüzgar vardıkı motor istem dışı bi şekilde soladan hasdala ayrılan yola girdi kendinliğinden :D yani yola sokmak için müdahele etmedim birazcık. çünü rüzgar beni resmen iteledi bazen tehlikeli oluyo şu rüzgar redline konusunda teşekkür ederim. kırmızı hat kırmızı böle anlamam lazımdı aslında hazıra kondum
    Biz zeytinliye giderken suspect ile bi süre yelken kullanıyorum gibi hissettim kendimi Şöle 30derece ortalama eğdik motorlarımızı Rüzgarı tutmak için Dikkatli ol rüzgarın ittiği yerde yol da olmayabilirdi Mümkünse 60-70km hızn üstüne çıkma rüzgarlı havalarda bu daha da düşebilir...
    AKIN FİDAN

slm beyler bende cıbırın hastasıyım fakat motor ehliyeti alamadıgım için motoruda almak istemiyorum bide ben ilk defa bi foruma uye oldum bana yardımcı olursanız sevinirim (lutfen)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin... Ne konuda yardımcı olalım...
    Ehliyet alamamanın sebebi nedir?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    ben bugun fiyat sormak için gittim fiyat 5000 ytl dediler 2006 model ama istersen 2008 modelde getirebiliriz dediler fiyatıda 5750ytl nasıl fiyatı 2006 modelin normalmı
    Söz Konusu [B][COLOR="Red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]'sa Gerisi Teferruattır...

Alıntı efsane_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugun fiyat sormak için gittim fiyat 5000 ytl dediler 2006 model ama istersen 2008 modelde getirebiliriz dediler fiyatıda 5750ytl nasıl fiyatı 2006 modelin normalmı
    ya 2008 dediğin model enjeksiyonlu olanmı bende istiyorum ondan fiyat da bence ikisinin fiyatı da uygun iyi forumlar:D

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence 2008 alman daha yerınde olur tabıı uzun surelı kullanacaksan....yavv sızden bısey rıca etsem..ertekın abı,gorkem abı,akın abı ve ısmını bılmedıgım dıger cbr 125 kullanıcıları baktım da test merkezı baslıgında cbr 125 r ıle ılgılı test yok acaba ıcımızden bırı fotograflı fln bı test etse cbr 125 ı oraya koyarız guzel olur bılmeyenlerın daha ınce detaylarına kadar ogrenmesı ıcın cunku bu baslıkta tam 426 sayfa var okumak nerdeyse ımkansız...hanı bazıları soruyor nasıldır dıye ıyı olur dıye dusunuyorum ne dersınız....

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Görkem, sen foruma mod. olsana? Birlikte cbr 125 başlığını ayıklayalım sadece merak edenlerin ihtiyaç duyacağı teknik veriler vs. kalsın, geyik olanları da başka uygun bir yere taşıyalım(konu dışı olur mesela) ve oradan devam edelim.Ne dersin? Siz ne dersiniz arkadaşlar?
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 2008 alman daha yerınde olur tabıı uzun surelı kullanacaksan....yavv sızden bısey rıca etsem..ertekın abı,gorkem abı,akın abı ve ısmını bılmedıgım dıger cbr 125 kullanıcıları baktım da test merkezı baslıgında cbr 125 r ıle ılgılı test yok acaba ıcımızden bırı fotograflı fln bı test etse cbr 125 ı oraya koyarız guzel olur bılmeyenlerın daha ınce detaylarına kadar ogrenmesı ıcın cunku bu baslıkta tam 426 sayfa var okumak nerdeyse ımkansız...hanı bazıları soruyor nasıldır dıye ıyı olur dıye dusunuyorum ne dersınız....
    Aslında güzel bir konuya değinmişsin. Görkem ile konuşup bol fotolu bir test yazısı hazırlayabiliriz. Test yazıları bölümünde olur bu topiğin güzel bir özeti olabilir... İyi fikir...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

evet gorkem yazsın bıseler karar verelım

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    by_moto , ErTech
    Neden olmasın güzel olabilir... Ben varım... Test için tamamen orjinal bir motor bulmak gerekiyor , onu ben hallederim...

Shrieker
    Valla beni modluğa laik gördüğün için teşekkür ederim
    Ama bu admin Erhan abinin kararıyla olacak birşey... Sanırım sitede yeterince mod var. Ben de bu başlığı -düzgün biçimde- temizlemek isterdim fakat bu modların işi...
    Aslında benim başka bir projem var , bu konuda zamanı olan , bana yardımı dokunabilecek arkadaşlara ihtiyacım var...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

benım zamanım bol full ewdeyım sana yardım edebılırım ama malum yas ıtıbarıyla yapabıleceklerım ,ewden uzaklasma mesafem kısıtlı ewden veya ewe yakın yerlerden olabılecek seler varsa durmadan yaparım

kımse yok mu yavvv ??

ön kafadaki sesi azaltma çabalarım,arızalarda resim ihtiyacı olan yada alt tarafı merak edenler varsa olursa belki faydası olur ben ekleyim bi kaç resim çektim benim repsol.

siperliğin altında bitane vida var onu çıkartmaya cesaret edemedim.kafayı komple çıkaracaktım.
    bida söküp ampul değiştireceğim ozaman sökmeyi düşünüyorum komple
    Hayat boş pompala çoş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler