Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    evet en son 20k daydı repsol sımdı yannıs hatırlamıyosam..
    bana mt75 nedense ters gelıyo..
    onumde 2pac ın 2 kere kaymasındanmıdır
    senın dusmendenmıdır nedır bılmıyorum..

ıhtıyar delıkanlı:
    gorkem tamamen farklı bı arka tasarımı yaptı yanı orjınal parcaları duruyo..
    baya ugrastı onun ıcın
    dolayısıyla aynı tasarımıyapmazsan eskı halıne getıremezsın cunku tek parca..

sınyaller konusunda ıse en son gorkem donucegı tarafı ısarret edıcektı ole konusmustuk:D (kısaca bılmıyorum)

hakkaten gorkem plakayı nereye takıyosun bak bunu unuttum

saygılar..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mt 75 110 luk bende bulamadım 100 lük var onunda dişleri kesik kesik adam çok iyi yol tutar falan dedi lastiğede baktım baya yumuşak.ama pek görüntüsüde hoşuma gitmedi heralde o lastikten kimsedede yok takan olsada bi görsek motrun üzerinde repsol bi motor olabilir mesela örnek
    diğer markalar çok pahalı ve yok piyasada en ekenomik ve kullanışlı mt 75 var sanırım.
    Hayat boş pompala çoş.

brk_ertk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    i want to zx-r6
    Ben Yeni Üyeyim. Okuduklarımdan ve gördüklerimden sonra CBR 125R almaya karar verdim. Fakat çevremde motordan anlayan pek fazla adam yok. Yani bana yardımcı olacak kimse yok. Ankaradayım. Ve gidipte bilinçsizce motosiklet almak istemiyorum. Ankarada aranızda bana yardım edebilecek birileri var mı bi soruyum dedim?? Bana Yardımcı olacak birileri var mı burdaaaa? veya tam teşekküllü motorun nelerine dikkat etmem gerekiyor? Bunları yazarsanız yine idare ederim.. Kafanızı şişirdim ama... Anlayın İşteee...

Alıntı brk_ertk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Yeni Üyeyim. Okuduklarımdan ve gördüklerimden sonra CBR 125R almaya karar verdim. Fakat çevremde motordan anlayan pek fazla adam yok. Yani bana yardımcı olacak kimse yok. Ankaradayım. Ve gidipte bilinçsizce motosiklet almak istemiyorum. Ankarada aranızda bana yardım edebilecek birileri var mı bi soruyum dedim?? Bana Yardımcı olacak birileri var mı burdaaaa? veya tam teşekküllü motorun nelerine dikkat etmem gerekiyor? Bunları yazarsanız yine idare ederim.. Kafanızı şişirdim ama... Anlayın İşteee...
    brk. hoş geldin. ankaralı ve honda cbr125 kullanan var ama seni bulurmu bilemiyorum.eğer boyun yada kilon çok fazla deyilse isteğe göre değişir.doğru seçimi yapmışsın zaten kararda vermişsin.motru sıfırmı alacaksın ikinci elmi.eğer sıfır düşünüyorsan biraz beklemeni tavsiye ederim daha modellisi için
    ikinci el alacaksan merak ettiğin yerleri sor anlayanlar cevaplar.
    zaten forumda hemen hemen herşeyi bulabilirsin.
    Hayat boş pompala çoş.

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    CIBIR'lı dostlarım nasılsınız? Walla GorkeM'e diyorum bende aktif kullanıcıyım, adımı kırmızı yaz diyorum.. Dur bakalım görecez daha yenisin sen diyor.. 6 ay kaldı ehliyetime.. Ehliyetten sonra da bi CIBIR almam 3 ay bulur.. Yani 9 ay daha Popcorn'a binecegiz.. Ne yapalım??
    Kendinize dikkat edin.. Yavaş sürün.. Alkollü motosiklet kullanmayın..
    Sevgiler..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

brk_ertk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    i want to zx-r6
    İlginiz için tşk ederim. 2.el almayı düşünüyorum. Sıfırı bana biras tuzlu olur. Saten tam takır bineceğim için sıfır fiyatına ulaşacagını düşünüyorum. Ayrıca Şunu da söyleyim: Ben Bu Forumda Sabahladıgımı Biliyorum. Nette Araştırma Yapmak Benim Hobby Den Çok İhtiyacım Olmuş. Bütün Sayfaları Okuyacaktım Fakat 40ta Kaldım. Hepinizin Samimiyetine Güveniyorum. Sağlıcakla Kalın..

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    huuu benı gormedınız ama neyse benı kabul edıyonuz mu yazdıydım ben cevabımı aldım : evet tamam katıldım aranıza ben sizi hiç rahasız etmem bı kosede kıvrılır yazarım topige mesajlarımı keyfınıze bakın sız

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ihtiyarDelikanlI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gorkem dostum sana bi kaç sorum olacak. bildiğim kadarıyla senin motosikletinin arka çamurluğunu çıkartmıştın motora çok yakıştığını düşünüyorum kendi cbr imede uygulamak istiyorum lakin sana bi kaç sorum olacak.
    1-ıslak zeminde arka lastik su fırlatıyormu?
    2-bildiğim kadarıyla alt komple bitişik istediğim zamanda eski haline getirebilirmiyim ?
    3-sinyallerin olmayışı sıkıntı çıkarıyordur. bunu nasıl giderebiliriz
    4-plakayı nereye takıcaz. ?
    şimdiden teşekkürler

bu konu hakkında bilgi sahibi diğer arkadaşlarda yazarlasa sevinirim.

Resimli anlatımada hayır demem

Öncelikle , plakalık iptali iki şekilde olabiliyor.

Ya çamurluğu keseceksin , veya benim gibi komple çıkartacaksın.
    Çünkü çamurluk aküyü tutan plastiğe kadar gidiyor... Komple anlayacağın...
    Eğer ben kıyarım orjinaline keserim dersen...

Ama eğer benim gibi ben kesmem orjinaline dokunmam dersen uğraşacaksın...
    Öncelikle kuyruğu söküp plakalığı komple çıkartman gerek. Sonra alta aküyü ve elektrik aksamı tutacak bir parça yapman gerek. Ben bu parçayı kendim kesip biçerek uydurdum. Sanırım eski bir R6'nın kuyruk altının kalıbından çıkarttım.
    Neyse , sonra bunu düzgün bir şekilde kuyruk grenajına tutturman gerek.

not: kuyruk grenajını da ben döktüm ve stopun şeklini kendim ayarladım... ayrıca arka koltuk da iptal edildi.

Sonuç:

1-Bana fırlatmıyor ama kuyruğun altına fırlatıyor...
    2-Bu senin yapış tarzına bağlı , kesersen tekrar yapıştıramazsın
    Benim gibi yaparsan istediğin zaman orjinal haline çevirebilirsin.
    3 ve 4-Sinyal ve plaka için aluminyumdan aparat yapabilirsin... Şu anda yapılmış şekilde resmi yok motorun fakat ben yaptım bir aparat... Plakalık kuyruk altında duruyor , sinyalleri küçük alıcağım zaman takıcam.

by_moto
    Hoşgeldin
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    görkemle akşam bostancı civarlarında turladık ve sohbet ettik tecrübeli bi arkadaş kendisi
    tecrübeni paylaştığın ve o kadar trafiğe rağmen (kadıköyde fenerin maçı vardı) buluşma noktasına geldiin için teşekkürler
    daha kalabalık oluruz bitakineişallah

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Konuyu Toplam 20 üye okuyor. (6 Kayıtlı üye ve 14 Misafir)

OOO baya popüler bir başlık anlaşılan

Görkemin kuyruğu çok güzel duruyor ayrıca plaka ve sinyaller için yaptığı aparatta çok kullanışlı uğraşmışsın görkem ellerine sağlık...Bu kış canım sıkılırsa eğer alt çamurluğu boydan boya çıkartmak istiorum.Altına da aküyü elektrik tesisatını ayrıca bagaj için bişeler ayarlıcam komple senin kuyruğun altı gibi bir parça hazırlatıcam bakalım konuştuğum kadar kolay olacak mı?Eğer önümüzdeki seneye büyültme gibi bir imkanımın olmayışının haberini alırsam ailemden uğraşıcam...Sora şu michelin sporty'lerden alıcam 1çift...

http://www.knfilters.com/search/prod...x?Prod=HA-1502

Hava filtresi buldum cıbırlar için...Şöle ikinci el çıkma bir arrow veya leo vince falan bulursam düşeş fiyata almayı düşünüyorum...Kafamda planladığım 1000ytl gibi bir masrafla kayda değer bir cıbır yaratabilirim.Çünkü bunun üstüne 1000ytl ekleyerek hiç bir şey alamam...Satarken bana zarar olarak işleyecek ama elimden daha fazlası gelmiyor ne yazık ki...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...ayphotohosting

eksoz sistemi gp'ten çakma :D Bilen var mıdır ebay'dan alışverişle kaça patlar bize bu?

Bu da bir deişik versiyonu...

%22 oranında sanırım torkunda ve kuvvetinde artma oluyormuş tam okumadım ama yazılanları....
    http://cgi.ebay.co.uk/HONDA-CBR125-c...QQcmdZViewItem
    AKIN FİDAN

RECOKARAP

Ne demek önemli değil... Her zaman buluşur muhabbet ederiz inş...
    Dönüşte biraz yerimizde saydık ama olsun

Ertekin neden gelmedi veya neden haber vermedi bilmiyorum. Umarım başına birşey gelmemiştir.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    görkemsen aramadın mı ertekin'i ben de merak ettim bak şimdi...
    AKIN FİDAN

ultraukala
    Aradım fakat kontörüm bitti telefonu kapalı.

Bu arada bu verdiğin linkteki yer sadece Avrupa birliğine gönderiyormuş... Sanırım Türkiyeye göndermez.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ultraukala
    Aradım fakat kontörüm bitti telefonu kapalı.

Bu arada bu verdiğin linkteki yer sadece Avrupa birliğine gönderiyormuş... Sanırım Türkiyeye göndermez.

Hayda gece de çok geç oldu ben arayım dicem ama sabah ararım ses seda çıkmazsa...

Bulgaristan vasıtasıyla getirtmem mümkün olur mu acaba?Veya Bulgaristan'dan arkadasa aldırsam gümrükte sorun çıkartırlarmı?300€ altı ürünler hediye olarak geçiyormuş duyduğum kadarıyla gümrük alınmıyormuş onlara...
    AKIN FİDAN

ultraukala
    Getirtirsen haberim olsun Bulgaristanda arkadaşın varsa neden olmasın?

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Üniversite okuyan arkadasım var ya...Şu sıralar yine gelirse Türkiye'ye bi konuşayım ben cıbır için performans egsoz getirebilir misin die?Çok byük derse dyno jet tarzı performans ekipmanları sorarım var mı yok mu!bakalım gelsin de...
    AKIN FİDAN

Açıklaması:

Cbr125 Parkıdır! Diğerleri Hurda Fiyatına Satılacaktır!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    görkem düm arıcaktım seni sabahtan akşama kadar gezdim eve geldim benzin almaya halim kalmadı arayamadık abi.

hafta sonu bi buluşalım abi.

bide abi bir sorum var bilen arkadaşlar varsa cevaplarsanız sevinirim.

20000'de motordan bir vuruntu sesi geliyodu şık şık şık diye, servis süpap ayarı dedi, yaptılar ilk gün aldığımda aynı ses mevcuttu.
    sonra eksantrik gergisi değişecek dediler garantiden değişti şimdi 27000'deyim ses yine hafiften başladı.sizce problem nedir yada aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı tşk.

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayda gece de çok geç oldu ben arayım dicem ama sabah ararım ses seda çıkmazsa...

Bulgaristan vasıtasıyla getirtmem mümkün olur mu acaba?Veya Bulgaristan'dan arkadasa aldırsam gümrükte sorun çıkartırlarmı?300€ altı ürünler hediye olarak geçiyormuş duyduğum kadarıyla gümrük alınmıyormuş onlara...
    Arkadaşlar akşam için gelen herkesten özür dilerim... Gelemedim...

Görkem telefonumun çekmediği bir yerdeydim. Aradığını sonradan farkettim...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

yaaa bende istiyorum şu enjeksiyonlu olan yeni kasadan ne zaman gelicek sabırsızlıklar başladı bakalım ilk kim binicek yeni kasaya:D iyiki varsınız valla geceleri vakit geçmio yoksa:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler