Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilginozi

Kalın lastik motoru çok fazla çekişten düşürüyor ben tavsiye etmem... Görünümü arttırıyor fakat bazen çekiş sorun oluyor...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr125R
    herkese merhaba istanbuldan teslim alabilcegim iyi bakılmıs ,kazasız cbr 125 arıyorum...aksesuarlı ve repsol olursa iyi olur.

Alıntı prenskaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba istanbuldan teslim alabilcegim iyi bakılmıs ,kazasız cbr 125 arıyorum...aksesuarlı ve repsol olursa iyi olur.
    benim repsoll cok temiz 2006 model siteden ark lara sorabilirsin. cok fazla kullanmadım tek sorun manisada olması ilgilenirsen görüşebiliriz....
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

Motosikleti
    Cbr125R
    sehırden zıyade motorun temızlıgı cok onemlı...fiyat ne istiyorsun ve kac bınde?

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı cartman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim repsoll cok temiz 2006 model siteden ark lara sorabilirsin. cok fazla kullanmadım tek sorun manisada olması ilgilenirsen görüşebiliriz....
    Sen yeni almamışmıydın? neden satmak istiyorsun ne oldu?
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Alıntı prenskaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sehırden zıyade motorun temızlıgı cok onemlı...fiyat ne istiyorsun ve kac bınde?
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen yeni almamışmıydın? neden satmak istiyorsun ne oldu?
    ailevi nedenlerden dolaayı belki scooter alıcam makine cok temiz içim gidiyo ama yapcak bişi yok.... :(
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

Haftasonu Silivri'ye gelmek isteyen yok mu?
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    herkeze oncelıkle ıyı gunler daha ehlıyetım yoq ama insallah bende ehlıyet ve cbr 125 alıp aranıza katılcam ancak cbr nın fıyatı bıraz fazla geldı 2. el almayı dusunuyorum 2. el motor alırken nelere dıkkat edılmedı ve kac kmde olmalı bılgılendırırsenız sevınırım.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar artık benim de içime galiba bu hastalık tamamen yerleşti. Sahibinden.com a bakıyorum istanbulda 3000 ytl nin bile altında 2.el satışları oluyormuş ama bursada fiyatlar böyle değil. Herhalde alırsak İstanbuldan alacağız.

Görkem
    Sanırım bu forumda en eski cbr125 kullanıcılarından birisi sensin ben bu motor 125cc olduğundan biraz soğuk bakıyordum ama bütçeye bakınca da daha fazlası beni aşar diye düşünmeye basladım. Cbr125 e 130 luk lastik de taktıktan sonra yorumun ne olur?

Birde bursada yaşayan arkadaslara sormak istiyorum bursada motor kullanmak hakkında ne düşünüyorsunuz +ları ve -leri nelerdir?
    Valla 125lik deyip geçme kesinlikle sora çok pişman olursun sadece onu sölemek istiyorum...Görüntü için bana kalırsa lastiği deiştirme derim.Çekişi düşüyor bizzat yaşadık görkemle ikimiz

Bursa'da motosiklet kullanmaya gelince ben bugün dolmuş şoförünün tekini dövüyordum az daha önüme kırdı arabayı ben de selektör korna çaldım neyse lambalarda durduk nie korna basıyormuşum die laf yaptı bana...Her yerdeki gibi Bursa'da motor üstüne binmek de zor.Ama ben ilk kmlerimi İstanbul trafiğinde yapınca Bursa koymuyor şanslı hissediyorum kendimi
    AKIN FİDAN

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    bende çekiş problemi yok önler 100 arka 130, yokuş çıkarken mi düşürüyor aceba ? gorkem benim motoru sende kullandın hissetin mi böyle bişey
    valla pazartesi günübirlik hertürlü geziye gelirim birde zincir yağlamay ilgili biraz yardıma ihtiyacım var yarın, gorkem sen anlarsın bu işlerden
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

Alıntı HRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çekiş problemi yok önler 100 arka 130, yokuş çıkarken mi düşürüyor aceba ?
    Evet genelde çıkarken fazla bayılıyor motor...
    Inerken de 5 km kadar az gidiyor... O önemli değil de yokuşlar kafamı bozuyor biraz...

Abi motoru satarken haberim olsun o arka lastiği sökücem o motordan
    Hala bulamadım Sporty... E-Bay gibi biryerden bulsam oradan getirticem ama oradan da bulamadım

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı

E-Bay gibi biryerden bulsam oradan getirticem ama oradan da bulamadım
    Bazen çokta uzakta aramamak lazım, bu yer yolumun üstünde geçerken bir sorarım yarın
    http://www.gazimotor.com/lastik_fiyat_listesi.html
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

Abi yarın sorarsan çok mutlu olurum... Ama ana distribütöründe kalmamış eğer distribütörden getiriyorlarsa onlarda da yoktur... Varsa hemen ayırt

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    michelin pilot sporty 100-80-17 52t 75€
    130-70-17 62t 90€

Bizim öne 100lük lastik takılabiliyor mu?Arkayı öne geçirenler vardı ama?

Bu arada tabelacı arkadasımda R yazısının hazır hali varmış...Bana cbr125r'ın yanına bi R daha ekleyelim dedi RR olsun böle bişe yapsam mı acaba?
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    ) 125 RR güzel olur...

Birkaç gündür yazamadım. Bursa gezisi güzel geçmiş...

<ultraukala motosikletin hala converse görünüyor

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı seral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) 125 RR güzel olur...

Birkaç gündür yazamadım. Bursa gezisi güzel geçmiş...

<ultraukala motosikletin hala converse görünüyor

Seral tamam senden güzel sözünü duydum ya motora ilk yapacağım deişiklik R'yi eklemek olacak

Keşke Bursa gezisine sen de katılsaydın o kadar istedik gelmeni başka zamana artık...Bilmem o benim ilk göz ağrım deiştirmek istemiyorum converse'm benim Bursa gezisi cidden güzel oldu ya..Artık sırada bizim okan'la İstanbul ziyaretimiz var.Ardından seni de bekliyoruz bursaya

Umarım sorunsuz kazasız geçiriyorsundur günlerini bizi merakte bırakma sakın arada ses ver sorun yok die
    AKIN FİDAN

Merhabalar,

Bende 30 yaşını devirmiş motosiklete yeni tutulmuş biri olarak MAVİ CBR ' ımla aranıza katılmak istiyorum.

Bu arada haziiran ayı sonunda süleyman memnun motosiklet okulundan temel eğitim almış bulunuyorum.

A2 ehliiyet sıvaınada 7 temmuzda girdim. Motosikletle trafik korkumu yenebilirsem keyfini çıkarmaya çalışacağım

Sizlerden biraz cesaret alırsam fena olmayacak

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seral tamam senden güzel sözünü duydum ya motora ilk yapacağım deişiklik R'yi eklemek olacak

Keşke Bursa gezisine sen de katılsaydın o kadar istedik gelmeni başka zamana artık...Bilmem o benim ilk göz ağrım deiştirmek istemiyorum converse'm benim Bursa gezisi cidden güzel oldu ya..Artık sırada bizim okan'la İstanbul ziyaretimiz var.Ardından seni de bekliyoruz bursaya

Umarım sorunsuz kazasız geçiriyorsundur günlerini bizi merakte bırakma sakın arada ses ver sorun yok die
    Siz gelin Okan'la buraya belki dönüşte size katılırım yine Yalama oldum

seral
    Evet bize katılabilirdin senin için iyi bir tecrübe olurdu... Ama biraz zorlu olurdu onu söylemem gerekiyor Bence sen silivri gezisine gelebilirsin... Tabi milletten ses seda çıkarsa...

Hooooww millet nerelerdesiniz? Haftasonu Silivriye gidiyor muyuz yoksa gidiyor muyum =)

germinal

Merak etme yavaş yavaş yakın çevrende gezmeye başla , sonrasında rahatça çıkacaksın trafiğe...
    Ben ilk Taksimde teslim aldım motoru orada çıktım trafiğe... Pek bir sorun yaşamadım... Şimdi bazen düşünüyorum da , trafik cambazı oluyor insan bir zamandan sonra...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    dıkkatlı oldugun surece sorun yasamazsın bence..
    zaten egıtımını almıssın bıraz temel bılgın var gerısı senın kendını gelıstırmene kalmıs..
    kı yapabılırsın..
    hosgeldın bu arada..

emre abi nerelerde??

ne sılıvrımı
    off cok gusel mekan orası..
    mangalda yaparsınız:D
    gorki net gıdıyo yıne ben kacar..
    sılıvrıye gıdın mıllet kacmazbu gezi(ınnn ınnnn ınnnn)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    2. el cbr 125 almayı dusunuyorum 2. el motor alırken nelere dıkkat edılmedı ve kac kmde olmalı bılgılendırırsenız sevınırım sımdıden tesekkurler bide bir sıte buldum buyukbı ıhtımalle ısınıze yarar http://www.feyizoglu.com/alisveris/category.php?cID=156

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler