Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR125R
    Görkem,haklısın anahtar yuvasıda zamanla gevşiyor ve vidasıda çok dar bir yerde.Ancak eski bir yıldız tornavidanın ucunu eğip o araya sokarak vidayı sıkıştırabilirsin. Ha unuttum az önce yazmayı. Ses yapan bir diğer yer ise farın alt iç kısmında kornanın ön tarafındaki farın alt granajını kaplayan yarasa kanadı şeklindeki plastik. onunda iç trafı yapışkanlı süngerle desteklenirse yararı oluyor. herkese selamlar Elazığ'dan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Reklamcı bir arkadas hemen cumartesi motoru getiriyorsun buraya dedi:D movistar yapıcaz...Kararsız kaldım acaba ne yapsam die.sadesi ve movistar halide çok tatlı duruyorlar? Sizler ne dersiniz...Kafamdaki bu yaz bu şekilde kullanıp önümüzdeki yaza o hale sokmaktı ama karar veremiyorum...movistar'a efet diyenler ve hayır diyenler kimler görüşlerinizi bekliyorum...

Shot with NIKON D100 at 2007-07-05

Okanın motoru

Shot at 2007-07-05

movistar

Buyrun arkadaslar yorumlarınızı bekliyorum...
    AKIN FİDAN

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Bence bir süre mavi kullan bir gör tadını çıkar Sonradan keşke yaptırmasaydım demekten iyidir...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ultraukala bence movistar 600rr ın en guzel rengi.(kişisel görüşüm) o kalıplı motorda cok guzel duruyor ancak bizim motrda nasıl gözükür bilemem.bana pişman olabilirsin gibi geliyo.çünkü movistarın orjinal sarı-yeşil tonunu orjinal olmayan sonradan yapılma bir stıckerla ne kadar tutturabilirsin o da şüpheli

Shot at 2007-07-05
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Sanırım en azından bu yaz bu şekilde sade kullanacağım.cafcaflı şeyleri sevmem pek ama deişik bişeler olsun da istiyorum...Önümüzdeki yaza girerken bikaç ufak oynama yaparım.lastik-egsoz-hava filtresi falan.Şu anda gram param kalmıyor motoru alınca...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Bence de önce mavi kullan. İlla movistar mı yapılabiliyor.. Başka seçenekler yok mu? Kendince bir şeyler tasarlamak da zevkli olur bence...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ultraaaaaaaaaaaaaaa....ukala heriffffffffff...olm msniii açsana....4 ayak üstüne düştün yine hadi bakalım...

du bi yemek yiyom...sana sürprizim var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı seral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de önce mavi kullan. İlla movistar mı yapılabiliyor.. Başka seçenekler yok mu? Kendince bir şeyler tasarlamak da zevkli olur bence...
    Şu anda yapabilecğeim en uygun şey o olduğu için...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ultraaaaaaaaaaaaaaa....ukala heriffffffffff...olm msniii açsana....4 ayak üstüne düştün yine hadi bakalım...

du bi yemek yiyom...sana sürprizim var...
    metehan abi açtım msn'i seni görünce etklemişsin tamam da dedim ama yoksun halen yaf...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    vaRRdı
    Arkadaşlar marifet değil biliyorum ama bugün iş dönüşünde 155 km hıza ulaştım

Hafif rampada bu hıza ulaşılabiliniyor...ben 75 kiloyum üzerimdekiler çantam ve notebookum dahil 80 üzeri bir kiloda bu hıza ulaştım... Marifet mi elbette hayır...

Zorda olsa foto çektim çok tehlikeli biliyorum ama tutamadım kendimi... Şu anda kendime kızıyorum ama çekmişken yayınlamak istedim...

Shot at 2007-07-05

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    beyler aklınızda bulunsun...

Konşuk motor sahibinin kızına ait...ilk sahibinde kendi adına kayıtlı cbr 125

SATILIKTIR:::...FİYAT...3650...bilginiz olsun...

3900 km de...kırmızı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

artık bende bi Cıbır sahibiyim ne mutlu bana ))))
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Arkadaslar yarın 1civarı istanbul topraklarına ayak basmış olacağım :D Yarın artık kendi cbr'ımın üstüne bineceğim...Akşama da nargile sefası çekilecekmiş.Görüşmek üzere görkem'im telefonu var ben de.O geliyor benim yanıma başka kimler müsaitse bizlere katılmasını istiyorum.Çok mutlu olacağım sizlerle tanışacağıma...En kötü ihtimal ile akşama nargile'de görüşmek üzere...

ertech Maşallahın var...Arada öle maxlar yapmanın zararı yok ya küçük kaçamaklar onlar :D
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    vaRRdı
    Bende geliyorum nargile buluşmasına orada görüşmek üzere...

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    @ErTech

Devir kaçtaydı abi bu hızdayken ben zorlamıyorum hatta redline'a hiç sokmadım bile motoru.Bence sen de fazla yapmasan iyi olur.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ErTech

Devir kaçtaydı abi bu hızdayken ben zorlamıyorum hatta redline'a hiç sokmadım bile motoru.Bence sen de fazla yapmasan iyi olur.

redline da değildi... 10.500 devir civarındaydı... 155 i gördüğü an 11000 oldu sonra zorlamadım... zaten gidecek hali kalmadı

iyireklam10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    ee Cumartesi NEreye Gidiyorsunuz Tam Olarak Bende Katilim Olmazsa ...

İsterseniz İzmit Kefkene Gidelim Hem Mangal Yaparız Hemde Denize gireriz sonrada döneriz geriye

gidiş 180 km falan toplam eger yanlış hatırlamıyorsam

gidiş geliş bi depo yeter sanırım ben bu cdr 125 in bir depo ile kaç km yaptıgını daha tam kestiremedim motor 1500 km de

260 ile 330 arasında bişiler yapıyor şimdilik 5000 km metreye kadar yolu var sonrasında ne yaktıgı net olarak belli Olur ..

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Akın yarın alıyorsun demek motoru. Motoru alıp Bursaya geldiğinde beni arada bi görüşelim bakalım. Bekliyorum seni. Vallahi çok sevindim. Hadi gözün aydın.

Ya beyler Bursaya gelsenize yahu. Görkem atla gel Akınla beraber işte. Burdada içeriz nargile.
    Okan ACAR

Motosikleti
    Honda CBR 125
    yarın yola çıkacaklara şimdiden hayırlı yolculuklar.
    bazen cıbırım ile giderken genelde yavaşken vitesteyken motor stop ediyor ve pot diye bir ses geliyor; egzosdan da siyah duman çıkıyor. bunun ne olduğunu anlamadım. böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akın yarın alıyorsun demek motoru. Motoru alıp Bursaya geldiğinde beni arada bi görüşelim bakalım. Bekliyorum seni. Vallahi çok sevindim. Hadi gözün aydın.

Ya beyler Bursaya gelsenize yahu. Görkem atla gel Akınla beraber işte. Burdada içeriz nargile.
    Valla ben de çok sevindim Tamam yarın geç gelirim de cumartesi günü vaktin varsa görüşürüz ararım yine de seni...Bu arada görkem gerçekten gelsene benimle Bursa'ya cuma akşamı birlikte dönelim cuma gecesi bizde kalırsın sabah da erkenden rahatsız ederiz okanı 2mavi 1 special Bursa caddelerine renk katarız süper olur...
    AKIN FİDAN

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya pek mümkün görünmüyor ultraukala ... Zaten gelebilirsem ancak cumartesi akşamı gelebilirim...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler