Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Uyuyan CBR ailesiii;

BU cumartesi artık yol yapalım olmuyo böyle pas tuttu heryerimiz gezelim takılalım tadı çıkaralım yazın ararız sonra

NE dersiniz? Hoş olmaz mı¿
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten hyosungun 600+ ss motoru yok burada

gt650r var 650 cc
    AKIN FİDAN

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o 600 cc değilmiydi.. doğru 650ydi sanırım... saçma saçma şeyler

ErTech

süper olurdu da... benim öss'm var pazar cumartesi biraz dinlenmek veya yorulmamak istiyorum... ama küçük bir tur yapılabilir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    o 600 cc değilmiydi.. doğru 650ydi sanırım... saçma saçma şeyler

ErTech

süper olurdu da... benim öss'm var pazar cumartesi biraz dinlenmek veya yorulmamak istiyorum... ama küçük bir tur yapılabilir...
    offf offf öss nedir bu çektiğimiz Geçse de kurtulsak dicem ama bu sene bi yeri kazanamıcam seneye artık yine aynı çile...
    AKIN FİDAN

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Cuma günü BMW F800ST denemeye gidiyorum. ayy çok heycanlıyım, acaba kaza yaparsam masrafı bana kitlerlermi? :S
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    vaRRdı
    ÖSS sınavını unutmuşum ben; haklısınız... Çok yorulmamak lazım...

Sınava girecek her arkadaşa başarılar diliyorum... Allah zihin açıklığı versin...

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Iyyy Öss mi var bu hafta sonu. Iyy bütün tüylerim diken diken oluyor. Düşünsene butun yıl çalış çalış eşşekler gibi çalış tam öss günü cırcır ol. :D yazık falla yazık bu ülkenin bu eğitim sistemi insanları *iç ediyor.
    Soda Ayran Cool

Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü BMW F800ST denemeye gidiyorum. ayy çok heycanlıyım, acaba kaza yaparsam masrafı bana kitlerlermi? :S
    arkana artçı almazsan kitleyemezler istediğin gibi kaza yapabilirsin artçı aldığın taktirde kasko devre dışı kalır...

ne cırcırı ya ... hahaha... ya hoş ben fazla stresli değilim , çalışmadım da zaten... ama 2 yıldır kazanamamanın baskısı var çok fazla... vicdanım içten içten tokatlıyo
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr ailesi msn tadına gelmiş yine burası ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    honda cbr 125 repsol
    bütün sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum umarım bu sınav çileniz so bulur!başarılarrrr
    ::angry2::

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaslar öncelikle sınava girecek herkese basarılar dilerim.cumartesi küçük bir gezi yapalım dediniz ya.sitemizin şehitleri anma korteji cumartesi gunu yapılacak küçük ve anlamlı bir gezi.katılabiliriz?ne dersiniz?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

c19e07m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam herkese..
    bende bır cbr125r hastasıyım.kısmetse yakında benımde bır tane olucak.sızlerın sayesındede tecrube kazanıp bılgı sahıbı oluyorum daha almadan.
    cbr 125r sahıbı olmak bence bır ayrıcalıktır....

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    [QUOTE=GorkeM;706104]Durmadan boşa kadar düşürmeye gerek yok... Hatta boşa düşürmeye durduktan sonra da gerek yok... Çünkü ışıklardayken bile ani kalkışlara hazırlıklı olarak 1. viteste olmanız gerekir... Debriyajı tamamen brakmaya gerek yok , hafifçe salarsanız vitesteyken , çat diye attığını duyacaksınız.... [quote=GorkeM;706104]

Işıklara gelene kadar yüksek bir viteste geliyorsun.Fren yaptın yaptın vites 4 te mesela.Durdun ne yapacaksın bu durumda.Vites 3 e düştü daha düşmüyor takıldı kaldı.Elin debriyajda sıkılı.Hadi bakalım.Düşmüyor çünkü vites ondan söylüyorum.Zaman harcatır.İleri geri hareketler falan..Ayrıca araç viteste, debriyaj sıkılı bir şekilde beklemek debriyajın ömrü açısından olumsuz bir harekettir.Debriyajı tüketir.En doğrusu boşa alıp sarı yanınca vitese takmaktır.

GeNcHaCKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CıBıR 125 RR :)
    waLLahi Ben SüreqLi IşıkLara Gelirken Uyguladıqım Taktik Ornek ışıga Genelde 90 100 iLE geliyorum 5 yada 6. witeste oluyorum HızLı bi sekiLDe Wites Küçülterek Işıga Geldiqim Zaman 1. Witeste oLuyorum Zaten Seninkiside ileri geri yapmana gerek yok debriyaj sıkılı waziyetteyken motor örnek 3 te hafif debriyajı bırak tak dicektir witese gecicektir zaten daha sonra normal bi sekilde witesie giricektir diye tahmin ediyorum cünkü bazen bendede oluyor.

Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işıklara gelene kadar yüksek bir viteste geliyorsun.Fren yaptın yaptın vites 4 te mesela.Durdun ne yapacaksın bu durumda.Vites 3 e düştü daha düşmüyor takıldı kaldı.Elin debriyajda sıkılı.Hadi bakalım.Düşmüyor çünkü vites ondan söylüyorum.Zaman harcatır.İleri geri hareketler falan..Ayrıca araç viteste, debriyaj sıkılı bir şekilde beklemek debriyajın ömrü açısından olumsuz bir harekettir.Debriyajı tüketir.En doğrusu boşa alıp sarı yanınca vitese takmaktır.
    Vites 4'te... durduk... ama bas bas vites aşağı inmiyor... debriyaj tam sıkılı...

bu durumda debriyajı hafifçe bırakıp tekrar sıkacaksınız , vites düşecek... eğer 3'ten de düşmüyorsa yine hafifçe brakıcaksınız... bu sayede rahatlıkla vites düşürebilirsiniz, öne arkaya gitmeye hiç gerek yok...

Debriyaj kolay kolay tükenmez... Işıklarda dururken bile tetikte beklemelisiniz, ne olacağı belli olmaz... Unutmayın Erdem (edy) arkadaşımıza durup dururken arkadan çarpmışlardı... Bunun gibi çok kaza var... bana göre en iyisi dururken bile 1. viteste kalkışa hazır beklemektir...

Cbr'a aksesuar yapıyorum , bitince nasıl olacak pek bir fikrim yok ama bittikten sonra bakın bakalım beğenecek misiniz?

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    bence en matıklısı ışıklara yaklaşırken kontrollu olarak hafif hafif fren yapmak ve kontrollu olarak vites küçültmek ben öyle yapıyorum şu ana kadarda yok vites 4 te kalmış yok 3 te kalmış geri gelmiyomuş sıkıntıları yaşamadım,, dururken boşa alıp almama herkesin kendi tercihi ama ben şahsen almam, burası türkiye tetikte olmak lazım.
    Birde gezi düzenleniyormu buradan? ve herkes katılabiliyormu ?

Tabiki gezi düzenliyoruz , ve herkes katılabiliyor
    Bu cumartesi toplanalım diyoruz...
    Şehitleri anma kortejine katılalım , oradan da biryerlere birşeyler içmeye gidelim... Ne dersiniz?

Motosikleti
    vaRRdı
    Tabiki gezi düzenliyoruz , ve herkes katılabiliyor
    Bu cumartesi toplanalım diyoruz...
    Şehitleri anma kortejine katılalım , oradan da biryerlere birşeyler içmeye gidelim... Ne dersiniz?

Uyarrrr... Çok güzel olur

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    ben seve seve gelirdim ama cumartesi işyerindeyim, hafta içi olsaydı bi şekilde ayarlardım

Biri hafta içi çalışıyor , biri haftasonu çalışıyor... Valla bi türlü şöyle topluca bir buluşma ayarlayamadık gitti cbrcılarla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler