Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem sen bugun gidiyordun buralardasın hala?
    Yarın sabahtan gidiyorum...

Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem yanlış anladın sanırım.. mesela motosiklet.net tede varya test suruslerı onlardan bahsetmıstım.. yada gazatelerde bazen oluyor test hakkında bilgi veriyolar...
    Ilk sayfada küçük bir test yazısı var...

Carcharoth

Evet smokehead egzoslar yerli... Hatta bir ara logosunu ben tasarlayacaktım fakat caydılar...
    Ben sadece ses ve görüntü için egzos alacak olsam kesinlikle ercan ustaya çakma yoşi yaptırırdım... adam gerçekten kaliteli yapıyor...
    Çiziklerin benimkilerden derinmiş... Benim neredeyse tamamen kapandı , senin de biraz kapanacaktır sanırım... Bence denemekte yarar var ... Biz özgürle bauhaus'dan aldık... Arexons'un ürünü... Gidip böyle cila falan satan biryere sorarsan krom pastası ve cilası diye , onlar yardımcı olurlar
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Bu egsozlar İstanbul Kartal ercan motorda üretiliyor... Ben fiyat araştırması yapar doğru fiyatı size bildiririm...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada çocukken bindiğim akülü motosikleti buldum bizim depoda... Aaah ah o günler... Motora çok erken yaşlarda başladım tabi...

Doğuştan Fanatik

Demiştim ya bir zamanlar....

Işte o çocukken kullandığım motorun gerçeğini buldum bugün...
    Yazık , sanayi köşelerinde paslanmaya yüz tutmuş... Içim gitti... Alsam mı hem çocukluktan deneyimim de var

Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaslar hafta sonu yarıslara gitmek isteyenler için küçük çaplı bir harita buldum umarım yardımcı olur..
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    slm cbr cı kardeslerım nasılsınnızz bugun motoru yıkadımm vee jantlara şeritt çekeyım dedımm çektımm vee cok gzl durduu harıka oldu motorr yaa

işte karelerr

görkemm motorun arkaası cok süüper olmus
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    linkinpark.. güzel motor nazar değmesin.benden istediklerini pazartesi halledicem
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    guzel motor gıcır gıcır valla kazasız belasız surusler...
    bu arada disk'e cektıgın serıt gozumden kacmadı ıı fıkır

buda bnm cıbır

plakayıda özel aldım maçlardada 7 numarayı gydgımden

ah bide kafa grenajına ayna yapıp sınyallere bı cozum bulsam cok super olucak ama ..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    illegal ön camı nasıl yaptın ? Çok güzel olmuş seninki
    Okan ACAR

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    film cektm fakat yenılıyecem onu daha ıı bı fıkır geldı aklıma ısıtıcı ıle cekcem filmi onuda yapınca koyarım resmini...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

selam arkadaslar cuma günü gece cok kötü bi kaza geçirdim.benim saglık durumum normal kırık falan yok sol tarafım kolumda biraz delik yüzülmeler var.
    biraz şehirdısında oldu karanlıkta virajın büyüklügünü göremedim.yoldan çıkıp şarampole girdim.yirmi beş otuz metre sürüklendim.motorum beni çok üzdü.
    kazadan sonra emre arkadaşımız hemen geldi sağolsun,yardımları için kendisine burdan tekrar çok teşekkür edrim.
    çok dikkatli olun arkadaşlar motrum mahfoldu.ama yapacak bişey yok oldu artık.. kendimi kötü hissediyorm.şimdilk bukadr sora ayrıntıları yazarım.çok dikkatli kullanın.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Çok geçmiş olsun çok üzüldüm...Sağlığının iyi olmasına sevindim.cbr seni baya bir masrafa sokacak ama artık hayırlısı diyorum.Sağlığının iyi olması tesellin olur.Umarım son kazan olur...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    racer 200
    slm öncelikle büyük geçmiş olsun boşwer motoru sana bişey olmasın... inşallah bende bir racer 200 alcam 4. 5. hafta sonra ama nasıl kullanıcağımı bilmiyorum.daha önce bir vitesli motor sürmedim ama sanırım sürebilirim.birde yaş sorunu war ama olsun. daha 16 yaşındayım.bu sene 3 4 ayda bir polislere rüşwet weriyodum şimdi 3 4 haftaya düşer heralde. beyler birde bu makina kaç basar??? weya modifiye ettirsek kaçı görür we kaç para tutar.saygılar

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    movistar çok geçmiş olsun, cana gelen mala gelsin üzülme, moralini bozma, önemli olan sağlık. Birde şunu söylemek istiyorum arkadaşlar her nekadar bu motorlar 125lik olsada eğitimini almadan yada iyi tecrübe edinmeden sınırları zorlamayın derim, ben 1 senedir kullanmayı bildiğim halde eğitim almaya başladım şu an honda' nın eğitimlerine katılıyorum, bütün bunları yapsanız bile motosiklet herzaman diğer araçlara göre daha fazla risk taşıyan bi makina, en ustalar bile kaza yapıyor

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    movistar abi cok gecmis olsun..sende bisi olmamasi cok sevindirici..
    mechul ehliyet al..
    rusvet verme..
    bide burasi kanuni topici degil..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

movistar

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun... Ama üzülme sana birşey olmamış önemli olan o... Motorun biryeri kırılırsa onu satın alabilir düzeltirsin , ama senin biryerin kırılırsa bunu satın alamazsın... Motor dağılsın , kendin dağılma... Daha ne motorlar alacaksın...

HRC'ye katılıyorum , cbr cupta bir çocuk düştü (yaklaşık 90 km ile) ve köprücük kemiğini kırdı , bizim nemrut küçük parmağını kırdı... 125 olması 600 olması önemli değil... Siz önleminizi alın , tam koruma giyinin , sınırlarınızın dışına çıkmayın , gerisi zaten olacağı varsa olur...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Movistar sıkma kardeş canını. Hemen hemen hepimiz kaza yaptık. Düşmeyen motorcu yoktur nerdeyse. Cana geleceğine mala gelsin. Motor bi türlü düzeliyo merak etme.
    Okan ACAR

Motosikleti
    honda cbr 125 repsol
    ya arkadaşlar bu tekerlere çektiğiniz şeritleri nerden bulurum bendede repsol var turuncu şerit baya hoş dururdu bilen varsa bi söyleyin ya ben ankaradayım haberiniz ola buralarda nerden bulabilirimki?

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı movistar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar cuma günü gece cok kötü bi kaza geçirdim.benim saglık durumum normal kırık falan yok sol tarafım kolumda biraz delik yüzülmeler var.
    biraz şehirdısında oldu karanlıkta virajın büyüklügünü göremedim.yoldan çıkıp şarampole girdim.yirmi beş otuz metre sürüklendim.motorum beni çok üzdü.
    kazadan sonra emre arkadaşımız hemen geldi sağolsun,yardımları için kendisine burdan tekrar çok teşekkür edrim.
    çok dikkatli olun arkadaşlar motrum mahfoldu.ama yapacak bişey yok oldu artık.. kendimi kötü hissediyorm.şimdilk bukadr sora ayrıntıları yazarım.çok dikkatli kullanın.

Çok geçmiş olsun kardeşim... Sende bişey yoksa hiçbişeyin önemi ytok, Allah beterinden korusun... En kötü gününü bu olsun... Herşey düzelir sağlığında bişey yoksa hiçbirşey önemli değil...

Tekrardan geçmiş olsun...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

çığ

motosiklet bayiilerini ve aksesuar satan yerleri araştır oralarda olacak... bazıları da reklamcılara kestiriyor....

Bugün onur körfeze geldi yarışları izledik... ben de onun egzosu inceleme fırsatı buldum... görüntüsünü ve sesini çok beğendim... bence alınabilir bi egzos... onay veriyorm şu motoru toplayayım bende alabilirim...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bu motorun üstündeki CBR125 farı değilmi
    Ama güzel durmuş

İşte ilan
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4011690
    Okan ACAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler