Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 bakiminda sol degisti
    6000 de sag degisti
    8000 de sanirim yine sol degisecek gidip gelio

bi cozum yok galba ertech..
    cuma geliomussun geziye gorusucez orda galba..
    Evet gelmeyi düşünüyorum... uzun süredir çıkamıyorum bir yere.... Sizde geliyorsunuz çok iyi oldu

Umarım bir terslik olmaz ve görüşebiliriz...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    cbr ıcın tozluk yaptıran varmı hiç aramızda yada bılgınız varmı?ben bugun sordum 50 ytl cıvarı bır rakam tutuyor yaptırmak ıstenırse.alttakı modelın aynısını gosterdım bılenler vardır.karlıkcı halıl vardır ank.da.50 ytl tutar dıyorlar.sanırım bunu yaptıracagım cbr ıcın..

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr ıcın tozluk yaptıran varmı hiç aramızda yada bılgınız varmı?ben bugun sordum 50 ytl cıvarı bır rakam tutuyor yaptırmak ıstenırse.alttakı modelın aynısını gosterdım bılenler vardır.karlıkcı halıl vardır ank.da.50 ytl tutar dıyorlar.sanırım bunu yaptıracagım cbr ıcın..

zincir ustundeki korumasi ile beraber yapiyor ise guzel olur gibi..

bi de soyle bisi mi yaptirsak.. ?

her ihtimale karsi.. :]

Shakulin

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    Yok yok üstününü muşamba ile kaplayalım
    araba alırlar koltuk kılıflarnı korumak için ekstra kılıf yaptırırlar,
    kadınlar evde kanepenın uzerine çarşaflar dikerler neymış kanepe eskimesinde.
    biz orjınalını kullanmayacaksak bu araçlar gereçler kimin için.
    o yan koruma çok kötü duruyor bence tabıkıde.
    BORN TO RACE

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    shakulın zıncır koruma ıle bırlıkte degıl ama ıkısını bırbırıne fıberle kaynatıp boyatabılırız.o zaman olur..

yan düşme takozu pıyasada 40 ytl cıvarı satılıyor aslında fakat cbr ıcın gerek olacagını zannetmem.devırebılecegımız kadar agır olmadıgından dolayı..ama yınede yapılabılır,soyledıgın gıbı her ıhtımale karsı

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir ustundeki korumasi ile beraber yapiyor ise guzel olur gibi..

bi de soyle bisi mi yaptirsak.. ?

her ihtimale karsi.. :]

Shakulin

O resimdeki topuz hiçbirşeyi korumaz... Süs olarak takmışlar...

Carbon kaplama çok güzel duruyor ama burada uygulatmak çok pahalı... Ben ne kadara yaptırılır soracağım...

Tozluk ile nereyi kastettiğini anlayamadım? Çamurluk mu , zincir koruması mı?

Ayrıca bu Cbr 125 ise hayatımda gördüğüm en güzel Cbr125... Tek maşalı kırmızı jantlı fiber kaplama korumalı değiştirilmiş yarış peg'li...

Not: Cbr mı değil mi kestiremedim çünkü aşırı uykulu ve alkolluyum... Kusura bakmayınız
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @hmedim

Benden sana 2 tane 10.000 devir
    Eyvallah albakalım bendende sana 6 tane 10.000 devir ...
    motor redline ada girmiyo bea

Alıntı DEVIL CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 r milleti benim kısa farlar biraz garipleşti gerçi bazı arkadaşlarda yazmışlar ama bendeki sorun gaza bastıkça aydınlanıp kararıyor sizde de bu sorun varmı yoksa değiştirmek mi lazım.birde motorun performansında hissedlir azalma var bunun elektrik devreleriyle bir bağlantısı varmıdır?
    benim teknik detaylarla pek aram yoktur.daha 8000 km bakımına 2500 km var
    bendede vardı aynı sorun sonradan anladım ki çukura girince kısa far kesiyomuş e motora gaz verince titreşimden kopuk tel birleşip yanıyo gazı gesincede sönüyo onun tek yolu far ampülünü değiştirmek elektrik devrelerini falan kurcalama orjinal bir çift ampul al değiştir sorun çözülecek göreceksin

bence mükemmel bişey benimde ne zamandır aklımda var bu yaptırır isen ölçülerini kaybetmesinler sende takar takmaz resmini ver adamın telefonu bilgileriyle bir tanede biz alalım çamur yıkamaktan mahvolduk ya
    selenin altına kadar giriyo
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence mükemmel bişey benimde ne zamandır aklımda var bu yaptırır isen ölçülerini kaybetmesinler sende takar takmaz resmini ver adamın telefonu bilgileriyle bir tanede biz alalım çamur yıkamaktan mahvolduk ya
    selenin altına kadar giriyo
    evet hem cok şık duruyor abileri gibi hemde çok faydası olacak bır parca yagmur çamur için..bu hafta cbr me kavusur kavusmaz aklımda 1-2 plan var hemen uygulamak ıstedıgım.buda onlardan bırısı.bır yaptırayım da talep olursa sızlere de yaptırırız..

Motosikleti
    evet hem cok şık duruyor abileri gibi hemde çok faydası olacak bır parca yagmur çamur için..bu hafta cbr me kavusur kavusmaz aklımda 1-2 plan var hemen uygulamak ıstedıgım.buda onlardan bırısı.bır yaptırayım da talep olursa sızlere de yaptırırız..
    aynen öyle ben seni cbr ı var diye biliyodum hayırlısı ... inşallah en kısa zamanda sende kavuşursun motoruna sonra tozluklarımızı yaptırırız bizde
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @hmedim
    Devir kesici koymuşlar siteye

@eby78
    Yaptıracaklar 3 oldu... Fakat (yaptıracağın zaman da konuşuruz) öyle bir yaptırmalısın ki 130'lük lastik ebatlarında bile yeterli mesafe kalsın lastikle.

Bir de hangi malzemeden yapacakmış öğrenirsen...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @hmedim
    Devir kesici koymuşlar siteye
    bende farkettim 0.5 puan verdi olsun damlaya damlaya göl olur dimi ama

bu arada ön sipere aynalı veya siyah filimlerden çekmeyi düşünüyorum ama karar veremiyorum acaba hangisi daha iyi olur
    bide yarın motorum için getirttiğim tank pad i yapıştıracam resmini pazartesi veriririm topiğe

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gorkem yazmis diger baslikta ama yeterli gelmedi sanirim..

bu tip seyler gordum, fikir olur belki.. sanki begenirsin gibime geldi..
    acikcasi yakisir da ;)

veya stoplar ve arka sinyaller icin de boyle bisi olabilir..

Shakulin
    teşk ederim dostum fena deil ama bunlardan birini uygularsam bence kuyruk iptali gerekecek o yuzden ben 2007 cbr 125 dekileri cok tuttum yaa arj boyutta vede beyaz aynen şu şekil yanee;

eby78;snn motor turuncu cok goze batmaz ama bnm syah seytanda cok goze batıo
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşk ederim dostum fena deil ama bunlardan birini uygularsam bence kuyruk iptali gerekecek o yuzden ben 2007 cbr 125 dekileri cok tuttum yaa arj boyutta vede beyaz aynen şu şekil yanee;

eby78;snn motor turuncu cok goze batmaz ama bnm syah seytanda cok goze batıo

ustam bende istiyorum o beyaz sinyallerden bulursanız mutlaka haberim olsun zaten ben ne zamandır araştırıyorum 600 rr 1000 rr sinyallerini
    ya bi baksanıza 1000 rr da nasıl duruyo repsole nasılda yakışmış

büyük ihtimal orjinaller çok pahalıdır çünkü enson ben cbr 125 inkini sorduğumda 135 ytl gibi bi fiyattan söz ettiler
    ama arkadaşlar heralde hein gericke nin mağazasından sormuşlardı eğer orda var ise mutlaka fiatını bildirin malum ben çok uzağım sizin yardımızla ancak bulabilirim

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ya arkadaşlar siz motorda kaç oktan yakıt kullanıyorsunuz ?
    Okan ACAR

Motosikleti
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar siz motorda kaç oktan yakıt kullanıyorsunuz ?
    95 oktan PO kullanıyorum ben çokta memnunum ... hem serviste onu önermişti..
    birkaç kez 98 kullandım çabuk bitiyo meret ama biraz motor ataklaşıyo

burda kaçak benzin var 2 ytl hatta van da 1.25 filan ama bikez kıyıpta koymadım motoruma en iyisi 95 oktan

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    cbr 125 modifyyee
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Az kaldı önümüzdeki günlerde ben de cıbırlanıyorum sanrım...Aksilik olmasın da...
    AKIN FİDAN

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    sen cıbırlan ben de peşindeyim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    bugun ku ankara bulusmamızdan sonra sanırım benım repsol kesınlestı.hatta pazarlıgını bıle yaptık ayak ustu

06' repsol 5000 km.de..
    kısmet olursa persembe cbr ım hazır..

bu arada gorkemcim benımde aklımda olan 130 ebat a gore yaptırmak ;) sanırım fıber ıle yapıyorlar fakat malzeme ve ıscılıklerı su an ankara da 1 numara..guzel bır boya ıle cok sık bır parca olacak..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    arkadaslar bir inceleme yaptım sizinle paylaşmak istiyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Sıfırdan profesyonel motosikletçi olarak CBR125 e (2.el) binecem diyen kişiye maliyeti (yaklaşık rakamlar):

2.el CBR125 _ 3500 YTL
    Alım-satım _ 350 YTL
    Kasko _ 350 YTL (tam bilmiyorum ama yaklaşık rakam buydu sanırım.)
    Ehliyet _ 400 YTL (bana 400 e patladı)
    Sağlık Sig. _ 350 YTL
    Kask _ 250 YTL
    Eldiven _ 150 YTL
    Mont _ 300 YTL
    Bot _ 300 YTL
    Bellik _ 100 YTL
    Dizlik _ 100 YTL

Toplam _ 6150 YTL

Not: Eğitim opsiyoneldir. O da 300ytl civarında sanırım.

Hiç de küçük bir rakam değil cbr125 değilde onun yerine "0"km çin malı alınsaydı yine buna yakın bir rakam çıkacaktı. Bu parayı kazabilmek için bir asgari ücretlinin maaşına dokunmadan 6150ytl/405ytl = 15,2 ay çalışması lazım. Yani neredeyse 1,5 sene yemeden, içmeden, gezmeden para biriktirirse ancak 2.el bir cbr125 sahibi olabiliyor. Arkadaslar hiç kolay bişey değil. Şimdi biri çıkıpta parası olmayan binmesin kardeşim demez heralde.

Kalın sağlıcakla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler