Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    ben istanbula gelicem az önce anasayfaya bir konu verdim fuarlarla
    ilgili oradaki çoğunluğun görüşlerini aldıktan sonra
    kısmetse gelicem.......
    onları bilmem ben bir tane video ya hazırlayacağım 2 hafta içinde çekerim
    ama siteye aktarma işi problem
    onuda bir arkadaşıma yaptırırım.........
    BORN TO RACE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok ya benim ööle şeylerde gözüm yok.... bgn cbf 250 kullandım otoyolda... fena bir alet yaa, çok kafam bozulursa bunu satıp ondan alırım heralde...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    tmm Devil Cbr yaparıss Gsll deli bi video gorkem abı yapma gozunu sevıımm ne cbf 250 sı yaaaa

stok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    Alıntı dark07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili @stok tekrar hoşgeldin abi pantolonun içine gazete koy müthiş bi yöntem soğuğun s si geçmez içeri :D
    sende iki tane cbr 125 likmi var panelinde repsol yazıyor sende kırmızı mavi satıyordun.
    walla yalovadan gelirken denemiştim o yöntemi görkemler bilir revitin bi pantolununu aldım air guard falan yazıyor ama hikaye 170 ytl verdim fos çıktı :(
    bu arada benim bi tane motorum var onuda satmayı düşündüğümü hatırlamıyorum
    " there is nothing left to lose "

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    omerdusmez
    sen motor kullanmaya basladıktan sora
    cok gecmez haberın gelır bu kafayla..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

beyler acayip karasızım. Yarın İzmir için yola çıkacam motorla mı gitsem. Antreman yaptım, heves yaptım ama (100 km. durmadan sürebiliyorum. 100 km sonunda da çok fena olmuyorum) yine de, bir karasızlık var tabi. Ne diyorsunuz 435 km. imiş tam.İki zor yer var; biri toroslar diğeri denizli tarafı Aydın'dan sonrası zaten TEM. Bir akıl verin bana... Çok heves yaptım bu uzn yolu ben ama. Allah sonumuzu hayretsin. Teşekkürler...

Abi araban varmış atla arabaya git bak bunun dönüşü de var... Hem kışın ortasındayız km'ler değiştikçe hava ve yol koşulları da değişecek... Motor bir arıza çıkarırsa ne yapacaksın???

Sen olsaydın dersen .... Ben olsaydım şu anki tecrubemle giderdim ama Kerpe tecrubemden önce gitmezdim... Çünkü gidiş-dönüş 300 km'lik yol bile beni feci yormuştu , ki 2 kişiydik... Bence çıksan bile tek çıkma yanında yardımcı olabilecek bir insan , bi arkadaşın olsun... Hep yolu düşünme bunun acil durumları da var.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

çok haklısın ama içimde acayip bir istek var ve bir türlü engel olamıyorum. Hani mantığın yapma duyguların yap der ya... Böyle durumlarda sonuçlar çoğunlukla pek hayra alamet olmaz ama yinede insan yapar, işte... bakalım. Bu gece geçsin kesin bir karara varırım. Göreceğiz mantığım mı kazanacak kalbim mi... Teşekkürler görkem değerli katkın için...

Birşey değil , daha yazmak isterdim fakat başım çatlamaya çalışıyor sanırım acilen yatmam gerek iyi geceler...

Özgür 11'de Beş.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Ohooo biz bu başlığa bakmayalı aylar oldu, CBR125 ile driftler, draglar konuşuluyor. Atmasyon işlerle uğraşacağınıza bundan birkaç yüz sayfa önce yazılmış çizilmiş yararlı bilgileri okusanız, en azından size faydası dokunur diyorum. Kolay gelsin!
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    @praetorian
    Abi sana bişey diyimmi sen gerçekten yaşını gstermion yane bmakarasına bile desek sen bize laf sokuyon neyse alııştık abicim artık sen merak etme ben ne kadar drift burnout felen fişlan desemde motora kıyamam ve camınada kıyamam...Tşk ederm :D
    @boy
    veee boy ustamızda ufak bir atlayışta bulunup ortaya ufak gereksiz bi laf atmış Boy usta biz diyoruz ankara sen diyorsun istanbul o yazıları okudum ve cbr 125 hakknda drift ve drag konuşmak yasalara haykırımı veya suç teşkil ediyormu kötü örnekmi oluyoruz herneyse sana saygım var daha önceki yazılarınıda okudum ve cbr hakkndaki gezini ve motor hakkndaki yorumunu okudum sende bu motor hakknda bisimle hemfikirsin ama bisi eleştirircesine konuşman bence gereksiz olmuş tşr ederm herkese iyi akşammlarr

Sevgili Ömer, Özgür yazdıklarına bakarak yorum yazıyor bunları, kafasına göre değil herhalde, madem yapmayacaksın ne demeye yazıyorsun. Madem yazıyorsun neden yapmıycam diyorsun. Bir sus, iki dinle Ömer. Ayrıca Mehmet küçük bir eleştride bulunmuş, saygı demişken, saygı saygım var diyerek değil, hareketlerinle gösterilen bir şeydir. Yani saygı göstermelik değildir bir kişiye saygı duyuyorsan yazmana gerek kalmaz, zaten anlaşılır, sen adamın yazdıklarını garip bir dil ile eleştir sonra saygım var de, sence bu saygı mı? Ömerciğim, gençsin, fırlamasın, her ne kadar çok duysan da bu lafı bir kez de benden duy belki bu sefer kulağına küpe olur "Biz de o yollardan geçtik" ama alacaksan Özgür gibi aklı başında kişileri kendine örnek al. Örnek almak güzeldir, taklit demiyorum kendin ol, yine kendin gibi davran ama, herkesin fikrine de "Saygılı" ol bu çok önemli. Hayat makara değil, ama makara yapmayacak kadar da sıkıcı değil... Kendine dikkat et keza tavırlarına da, ben seni seviyorum neden, çünkü anlıyorum senin yaşında bir sürü stajyer, garson, bellboy arkadaşla çalışıyoruz yaşın böyle gerektiriyor ama yaşın gibi davran ki seni daha çok sevelim... Bilgi yaşlada olmuyor gerçi ya neyse... İnşallah bu dediklerimi dikkate alırsın. Konu dışı oldu, kusura bakmayın ama gerekli diye düşündüm...

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı DEVIL CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye sordun bir yanlış mı yaptık arkadaşım bilelim
    korktum valla versem mi ismimi vermesem mi
    hakan çubukçu
    yıldırım ilçesi
    erikli su fabrikası civarı
    Yok devil ne alaka Sadece merak ettim bende Bursalıyımda İhsaniyeden belki tanışıyoruzdur diye sordum
    Okan ACAR

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @omerdusmez
    veee boy ustamızda ufak bir atlayışta bulunup ortaya ufak gereksiz bi laf atmış Boy usta biz diyoruz ankara sen diyorsun istanbul o yazıları okudum ve cbr 125 hakknda drift ve drag konuşmak yasalara haykırımı veya suç teşkil ediyormu kötü örnekmi oluyoruz
    Arkadaşım yaşın kaç bilmiyorum ama yazdıkların çok genç ve toy biri olduğun izlenimini veriyor bana. Sanıyorum şu anda motorun yok ve 2007 CBR125R almayı düşünüyorsun. "drift drag felende yaparıs benim ilgi ilanım şu an drift ama burnout felen filann hertürlü bisiklette bunların hepsini çok fecii bi şekilde yapıyodumm" demişsin. Bu konumdaki birinin drift gibi kavramlardan bahsetmesi komik kaçmış sadece, ben bunu belirttim. Bisikletle drift ve drag yapıldığını da ilk kez senden duydum. Ya sen drift ve drag ne demek onu bilmiyorsun, ya da makara yapıyorsun. Sen motoru al da bakalım nasıl yapıyorsun bunları bize de gösterirsin. Bisikletle yapıyormuşsun feci şekilde, bir buluşmaya gel de göster ben çok merak ettim bunların nasıl yapıldığını... Şimdiden bahanelerini duyar gibi oluyorum
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Yeni modeller süper

dark07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar resme bakın hemde konu biraz gevşemiş olur.baya gerginlik olmuş
    enteresan bi cbr 125

Alıntı ekici55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni modeller süper
    evet kardeş yaa baya güzel bende bekliyorum.ama bi turlu karar veremedim 07 mi alsam yoksa 3500 ytl verip temiz bi ikinci elmi alacagıma.bir haftadır sürekli bunu düşünüyorum.
    bitane repsol ile görüştüm 2. el makına 2800 km de ve çok temiz.
    ama işte nefis illa diyor bekle 07 yi al. onu aldıgımda da buyutmek isteyecez.baya bi fark olacak
    ben normalde kararlarımı çabuk veren biriyim ama sanırım bu sefer oyle olmadı 07 mi ikinci elmi oyuzden bi türlü kararsız kaldım.

2007 modeller kontak çevirdi.hadi hayırlı olsun

Yarışlar Tekrarlansaydı Kazanmayan Kalmazdı

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    abi cbr 125 değil bence o... cbr 125 le cgl 125 in çarpışmış hali felandır herhalde...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

dark07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurt_kapani_mos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi cbr 125 değil bence o... cbr 125 le cgl 125 in çarpışmış hali felandır herhalde...
    hayır ya cgl 125 le alakası yok.bu daha degişik bişey ilk gördügümde baya güldüm neye güldüm bilmiyorum ama baya güldüm.
    rahat sürüş için yapımış bi model sanırm. bi koltuk bukadar berbat görünür bunu çizen adam ya sorunlu yada zararlı bişeyler bagımlısı
    Yarışlar Tekrarlansaydı Kazanmayan Kalmazdı

@kurt_kapani_mos
    yeniden hoşgeldin :D

@ekici55
    görünüş süper , gerisi fıs hoşgeldin :D

@dark07
    Bende motoru ööle yapcam

@dgrmr
    Yazdıklarına katılıyorum çok doğru yazmışsın

@onr.sual
    Popcorn ne yapıyo iyi mi?

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok devil ne alaka Sadece merak ettim bende Bursalıyımda İhsaniyeden belki tanışıyoruzdur diye sordum
    bursalısın yani tanışırız inşallah bir gün .
    sende motor varmı yada ne marka cbr 125 mi.........
    ben bazen yada çoğu zaman carefour a gelirim motoru
    belki görürsün. cbr 125 kırmız-mavi 16 z 1806
    BORN TO RACE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler