Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    benim mondial oto vites oldugu için makine kafasına göre vites degişiyo
    allah razı olsun ondan beni hiç yormuyorr..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    sevgili praetorian(özgür) ve görkem ilginize ve cevabınıza cok tesekkür ederim.

Motosikleti
    Mondial 150 RF
    Alıntı DEVIL CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .....bu sitede diğer topic lerde gördüm 2 motor var 125 cc reıju ve phonex adlı motorlar işte bunlar gibi olmalıydı cbr da ..........
    Beyler DEVIL CBR dedigi gibi sitede bu motorlarla ilgili topic varmıs ben biraz bakındım ama göremedim her hangi bir arkadas acaba buradan link vererek yönlendirirse motorları görmek istedigim icin yani sırf meraktan onlarla ile ilgili olan yazılarıda okumak istedim o yüzden yardımcı olursanız merak ederim cbr olması gerekiyo felan demis arkadasımız...

" 07 cbr bekleyenler olarak böle seyler ilgimizi cekiyo "

dark07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    görkem cavbın için teşekkür edrim.gayet açıklayıcı olmuş
    videoları bekliyoruz.
    Yarışlar Tekrarlansaydı Kazanmayan Kalmazdı

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Siz asıl videoyu ben alınca görceksinizz... bekleyin çok yakında..

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgisayarım yine çöktüğü için videoyu yayınlayamadım , yarın inşallah özgür ile bir tane hazırlarız :D
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    inşallah abi
    istanbul sınırlarına bır donuyum
    alısverıse gıtcezz vıdeoo cekcezz
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ben 8000 bakımında 480 lira ödedim Ufak bir kaza yapmıştım. Farı tutan mikalar kırıldı ve parçalarını bulamadığım için yaptıramadım farı bir tane çatlak mika tutuyordu 105'mi 150'mi yalan olmasın o kadar para verdim. Görkem bilir jigleyi yapayım dedim Birazcık fazla sıktım çat kırıldı ! jigle değiştir... Ön cam kazadan dolayı zedelenmişti onu değiştirdim, bakımları vs bir ton şey yaptırdım üzerinede 480 lira tutmuştu. Ama 4000 bakımında 55 lira ödemiştim yani periyodik bakımları herhangi değişecek bir parçası yoksa 40 60 arası tutuyor. Yanlız şuna dikkat çekmek istiyorum benim motorun rengi mavi olduğu için ve Bursada tek mavi benim motor olduğu için stok tutmuyor haklı olarak. Bu yüzden ön siperlikteki grenaj ellerinde yoktu ve sipariş edeceğini söylediler Tahmin edin gelmesi ne kadar sürdü ? Ertesi gün sabahında parça ellerindeydi ve benim motorun üzerinde 3.5 saat işçilik yapılması ve ön parçaların beklenmesi dahil ertesi gün öğlende teslim ettiler İşte buda Honda Farkıdır. Bu yüzden bundan sonraki motorumda %90 Honda olacaktır. Servisi çok ilgili
    Okan ACAR

servis anlayışı inşallah herzaman iyi olur magdur burakmaz kimseyi.
    arkadslar resimdeki kaskın modeli ve aşagı yukaru fiyatını bileniniz varmı.

Motosikleti
    DERBI GPR 125

red line

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DEVIL CBR
    phonix'i görmedim ama reiju bence çok plastikimsi , ben öyle mat plastik motorları sevmiyorum... Derbi gibi... Bakınca kendini görmelisin =)
    Bence 2007 cbr'nin önden görüntüsü ikisinden de güzel...
    Bu cbr'ı güzelleştirmek için birkaç şey yapılabilir şu an onların üzerinde duruyorum inş fuara kadar bitiririm :D

dgrmr
    Ben şimdiye kadar redline'a çıkmadım... Deniyim diyorum ama 10.000den sonra içim yanıyor vazgeçiyorum

Yarın belki video çekeceğim motor üzerinde... Ha Özgür 3gp'yi dönüştürmeyi başardım :D
    selam millet görkem önce derbi yi geçen yine gördüm harika ya tabi zevk meselesi param olsa alırım açıkcası.........
    görkem ben hep red line kullanıyorum inan bunu servise de sordum hiç bir şey olmaz dediler olmuyorda daha iyi fırlıyor .......
    bu motorların bahırmasından korkmayın sen istesen de bir şey yapamazsın bir zaman zonra 12000deydi galiba devir kesici devreye giriyor merak etmeyin.........
    derbi 125 8000 ytl burada
    BORN TO RACE

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    soyle bı kotulugu olur
    x kısısının cbrı 50bınkm gıder
    senın kı 20 bın gıder
    fark o olur sadece
    yoksa tabı nfs dekı gıbı ekranda(vızorde) blown engıne yazmaz yani
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    yazmaz yazmaz dont worry özgür devir kesici var o devreye giriyor....
    böyle kullanırsanız motor daha rahatlıyor vites daha rahat geçiyor.hararet olmuyor......biraz bağırsın dizel araba kullandıysanız bilirsiniz biraz bağırmalı.......
    ben devir kesiciyi tabiki devreye sokmuyorum ama vites atarken 11000 e geliyor devir vites rahat ça geçiyor ...dedim ya servise sordum bir de bu olayı sorun olmayacağını bunun normal olduğunu söylediler..
    BORN TO RACE

Hepinize Merhaba beyler. Evet yine bir soruyla karşınızdayım, artık uzun yol yapmaya karar verdim ve ilk hedefim "Güzel İzmir" Allah kısmet ederse. Gelelim sorulara benim clio ile 5'.30" veya 6'.00" saatte aldığım yaklaşık 470 km.'lik yolu bizim canavarla yaklaşık kaç saatte alırım, kaç km.' de bir mola vermem gerekir, nelere dikkat etmeliyim vs., tecrübelerinizi aktarırsanız karar vermemde büyük faydası olacak. Yok derseniz ki "daha 2500 km.'lik tecrübe yetmez otur bakalım sen yerine" o da ayrı bir konu tabii. Yorum ve cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden Teşekkürler...

Aklıma gelmişken şehir içi benzin tüketimiyle şehirler arası benzin tüketimi arasında çok fark var mı?

stok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/satm...tml#post565137

Arkadaşlar 0 km istemeyenler ve birikmiş parası olmayanlar için gzl bir seçenek kaçırmayın.... Fiyat üzeirnden 12 ay taksit yapıyor.

ErTech
    Yüzünü gören cennetlik... Sedat da yok ne zamandır...
    Biz ailecek Er-6 ya geçmeye karar verdik inş... Ben ss sevdamı brakıyorm :D
    walla arkadaşlar foruma bende giremiyorum uzun zamandan beri. Okumadığım sayfaları okumayada üşeniyorum doğrusu gezi mezi olursa beni de çağırırsınız bu arada ayakkabı eldiven ve pantolon aldım ayakkabı dışındakilerden memnun değilim bacaklarım hala üşüyor. siz er-6 fiyatları nasıl acaba siz düşünüyorsanız bi bildiğiniz vardır heralda herkese tekrar merhaba
    " there is nothing left to lose "

Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize Merhaba beyler. Evet yine bir soruyla karşınızdayım, artık uzun yol yapmaya karar verdim ve ilk hedefim "Güzel İzmir" Allah kısmet ederse. Gelelim sorulara benim clio ile 5'.30" veya 6'.00" saatte aldığım yaklaşık 470 km.'lik yolu bizim canavarla yaklaşık kaç saatte alırım, kaç km.' de bir mola vermem gerekir, nelere dikkat etmeliyim vs., tecrübelerinizi aktarırsanız karar vermemde büyük faydası olacak. Yok derseniz ki "daha 2500 km.'lik tecrübe yetmez otur bakalım sen yerine" o da ayrı bir konu tabii. Yorum ve cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden Teşekkürler...

Aklıma gelmişken şehir içi benzin tüketimiyle şehirler arası benzin tüketimi arasında çok fark var mı?
    dostum tek kişi mi gitmeyi düşünyorsun.valla baya uzak iyi düşündünmü hadi hayırlısı bakalım
    benim ilk hedefte 380 km var temmuzda gidecem ama düşünüyorum halen tek sıkıntımın sırt agrısı yapacagı korkum var.makinayı iyi bi kullanıyım sırt agrısı yapıp yapmayacagı kanaatına varıp öyle karar verecem.

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi benim tavsiyemi kabul edersen naap bilion mu clio ile git

sevgili @stok tekrar hoşgeldin abi pantolonun içine gazete koy müthiş bi yöntem soğuğun s si geçmez içeri :D
    sende iki tane cbr 125 likmi var panelinde repsol yazıyor sende kırmızı mavi satıyordun.

@dgrmr
    Abi ilk uzun yol sürüşün 100km'yi geçmesin... Birkaç kere uzun yol tecrübesi edin kesinlikle , yoksa inanamayacağın derecede çok zorlanırsın...

@Carcharoth

Feci para vermişsin keşke danışsaydın foruma... Ne yaparsan yap o kadar para verilmez... Grenajlarda hiç tamir olmadı mı?... Jigle , cam falan 150 milyon tutar taş çatlasa ... 330 milyon nereye???

Video biraz kalitesiz , benim siyah camın arkasından çekildiği için de karanlık... Ilk video idare edin işte...Videoyu izlemek için üzerine tıklamanız gerek

Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Helall helalll
    Bnde alınca çekicemm grçeksinizzz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler