Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ULEN HONDAA bu gençleride dellendirdin ya... gençler ne dediğini bilmiyo
    mahkemeye verecem bu hondayı yine yaptı yapacağını fidan gibi çocuklar eridi gitti.ne manita kaldı ne ana, baba cıbr ile yatıp cıbır ile kalkıyoruz ne hikmettir anlamadım bu hondanın büyüsü, yok kesin kararlıyım mahkemeye verecem bu herifleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    arkadaşlar şimdi honda bayisini aradım fabrikalarında bile olmadığını söyledi 2007. Bende geldiğin de motoruu benii bilgilendirirmisiniz dedim ilk müşteriniz olcağımı söyledim not aldılar pazartesi bana döneceklermiş sipariş listesinin başına yazdırayım kendimi bakalım ne diycekler

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende biraz önce Honda'nın Müşteri Hizmetlerini aradım.2007 model 125r ı getirmeyi düşünüyomusunuz diye (çünkü forumdan bazı arkadaşlar gelmez diyolar) pazartesi dönüş yapıcaklar bana, sizleri de bilgilendiririm

Motosikleti
    var 636
    @repsolcu Arkadaşım ben tahmini en yüksek fiyatı söylemiştim 7 diye
    ama zannetmem 6-6500 gibi biraz sinyaller daha kaliteli duruyor fiyatı arttırır enjeksiyon war karburatör yok enjeksion daha pağlıdır kafa grenajı war bide
    zaten parasında değilim makinanın göz kamaştırıcı cbr yahuu

tarkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Alıntı repsolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende biraz önce Honda'nın Müşteri Hizmetlerini aradım.2007 model 125r ı getirmeyi düşünüyomusunuz diye (çünkü forumdan bazı arkadaşlar gelmez diyolar) pazartesi dönüş yapıcaklar bana, sizleri de bilgilendiririm
    aynısını bana da dediler bende aradım.tel numaramı aldılar pazartesi günü arıcaklarmış beni de ilk kimi ararsa yeni bi konu açıp burda duyursun.tmm mı arkadaşlar.bende bekliyorum eğer gelmezse tr ye bende alıcam eski kasasını

Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şimdi honda bayisini aradım fabrikalarında bile olmadığını söyledi 2007. Bende geldiğin de motoruu benii bilgilendirirmisiniz dedim ilk müşteriniz olcağımı söyledim not aldılar pazartesi bana döneceklermiş sipariş listesinin başına yazdırayım kendimi bakalım ne diycekler
    bende yazdırcam hemde en başa.çabuk gelsin dicem çok bekleyen var dicem pazartesi beni de arıcaklarmış bakalım ne dicekler. hayal kırıklığı olmasın da
    YAMAHA XMAX 250

Motosikleti
    var 636
    olmassa imza kanpanyası başlatırız
    biras sabır diorum sabret arkadaşım

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    aga sabır diyosun da okadar hazırladım ki kendimi kasımda alıyodum yaa.şimdi nasıl bekliim en az 4-5 ay.kafayı yicem offf
    YAMAHA XMAX 250

Motosikleti
    var 636
    hocam hiç sorma bende olcaktım ama ne planlarım wardı aynen
    yenisini görünce zaten eskisine bakmam bilee bambaşka yapmışlar
    bekleyen derwiş miydi muradınada ermişmiydii yada eremeden gebermişmiydii
    aman aman gelir tesbih çek biras
    şahsen ben beklıorum zaten sezon bitti alsan nekadar binebilceksin karda kışta motora öyle awut kendini bende öle yapıorum

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hiç sorma bende olcaktım ama ne planlarım wardı aynen
    yenisini görünce zaten eskisine bakmam bilee bambaşka yapmışlar
    bekleyen derwiş miydi muradınada ermişmiydii yada eremeden gebermişmiydii
    aman aman gelir tesbih çek biras
    şahsen ben beklıorum zaten sezon bitti alsan nekadar binebilceksin karda kışta motora öyle awut kendini bende öle yapıorum
    tek tesellim zaten önümüzün kış olması.biraz düşününce mantıklı beklemek en doğrusu.inşallah çabuk gelir
    YAMAHA XMAX 250

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    yok arkadaşlar bu kış nasıl geçecek sizin adınıza bilemem nakavt oldu cbr tutkunları ALLAH (cc) sabır versin
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    var 636
    çok çok çokunda çoku çooook zor geçecek

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya öldüm öldüm dirildim yaa... Salı günü motoru üzerime alıyorum , yani benim cbr'ı... Ama şimdiden buraya yazıyorum mayıs ayında daha bu motorun taksitleri bitmemişken o motoru gidip almayan noolsun ,satcam bunu da Aşık oldum yaaa Hep derdim cbr125 soora daha iyi bi motora terfi ederim diye , demekki yine cbr125r'a terfi etcekmişiz
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r

unutuldum herhalde...

Alıntı kurt_kapani_mos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhbalar ben de uzun zamandır bu forumu takip ediyorum... (beni de listeye eklerseniz sevinirim )
    yaklaşık dört ay önce komşumuz almış zaten altı aydır yakından takip ediyordum cbr 125 r ı... ve aşkımdan emin olduğumu anladım... ve bir gün sahibinden.com da ilanı buldum bir cbr 125 r ve kırmızı hatta 550 km de... fiyatı da bana uygun geldi... ve ilk sahibini aradığımda babamın uzaktan tanıdığı bir adam çıkınca kaçınılmaz oldu ve aldım motorumu... şu an 1650 km yi devirdim ve motorumu aldığım günden beri bir defa bile pişman olmadım... (gerçi bazı salaklar dalga geçiyorlar benimle vicüt ölçülerim yüzünden ama olsun ben ona da razıyım yeter ki motorumdan ayırmasınlar beni)

neyse uzun lafın kısası benim sorum şu olacak: malum ben eskişehir de oturuyorum ve eskişehir in kışları gerçekten çok soğuk oluyor... (bunu bir çok insan bilir.) ve motorumun kullanma kılavuzunda kışlık bakım ve kışlama ile ilgili bir çok karışık bilgi yazıyor yok buji yi sök yok şurayı burayı yağla falan filan... hani üstünü örtmek falan (ki zaten motosikletim kapalı garajda kalıyor) onlar kolay lastiklerin altına tahta koymak bunlar kolay iş ama buji filan beni bozar.... bunu eskişehir honda servisine sorduğumda usta bana söyle bir cevap verdi: bunlara gerek yok motorun lastiklerinin beton zeminle temasını kes, üstünü ört, deponu full le ve motosikletini haftada en az bir kere 5-6 dakika süre ile çalıştır..

size asıl sorum bu noktada... bir tamirci yada bu işten anlayan birini bulup kullanma kılavuzunda yazanları mı yapmalıyım yoksa ustanın dedikleri yeterli olur mu?

(kusura bakmayın biraz uzun oldu, okuyan herkese şimdiden teşekkür ederim)
    tabi 2007 konusu girince araya beni unuttunuz...

bir de listeye eklerseniz sevinirim... şimdiden teşekkür ederim...

bu arada yeni model hakkaten çok güzelmiş(renkler, enjeksiyon olayı ve ön grenaj)zaten gerisi aynı genelde... ama benim cbr ım kadar güzel değil (çünkü o benim cbr ım)
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    selamlar herkese
    bence cok fazla fıyat farkı olmaz yenı kasayla eskı kasa arasında
    7 mılyar fln saka gıbı rakamlar yanı
    max 6 ya cıkar(kı o bıle fazla)
    bugun sagdakı grenajı tutan parça kırılmıs
    nası oldu anlamadım bugun farkettım
    naapcam bılmıorum artık tahmınen o tek parça bişidir grenaj degısımı zorunda kalcam
    tabıkı degıstıremem)
    zaten sol arka sınyalımede bısı olmus ayagı carpmıs sanırım kız arkımın hafıf yerınden cıkmıs gercı ona ledlı sınyal takıcam belkı ama
    sınır bozucu seyler bunlar
    özellıkle grenaj..:((
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese
    bence cok fazla fıyat farkı olmaz yenı kasayla eskı kasa arasında
    7 mılyar fln saka gıbı rakamlar yanı
    max 6 ya cıkar(kı o bıle fazla)
    bugun sagdakı grenajı tutan parça kırılmıs
    nası oldu anlamadım bugun farkettım
    naapcam bılmıorum artık tahmınen o tek parça bişidir grenaj degısımı zorunda kalcam
    tabıkı degıstıremem)
    zaten sol arka sınyalımede bısı olmus ayagı carpmıs sanırım kız arkımın hafıf yerınden cıkmıs gercı ona ledlı sınyal takıcam belkı ama
    sınır bozucu seyler bunlar
    özellıkle grenaj..:((
    eveet granaj pahalı benimkide kırık hiç bir şey değişmiyo zırıltı falanda yok boşuna dğiştirme ben sinyallari söktüm zaten meretler 138 ytl o yüzden evde saklıyom aldım 20 ytl ye 4 sinyal işini görüyo
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı yakamoz_072002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveet granaj pahalı benimkide kırık hiç bir şey değişmiyo zırıltı falanda yok boşuna dğiştirme ben sinyallari söktüm zaten meretler 138 ytl o yüzden evde saklıyom aldım 20 ytl ye 4 sinyal işini görüyo
    benm grenajlar aldıgmda teki kırıktı iki gün sonrada digeri kırıldı.. ama şimdiye kadar bir zararını görmedim.. sinyaller konusundada hakılsın teki 130 ytl.. sinyallerin bu kadar pahalı olmasının sebebi ise 1000 RR ın sinyallerini kullanmalarından kaynaklanıyor.. acaba bendemi deiştirsem ne yapsam..
    CBR 600F Honda,

125rrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c.tesi gel gel gel....
    abi bayramdan önce alıom artık dayanamm ben 2007 ye bekleyemem yani olmaz valla binmem lazım biran önce hem önümüz bayram
    ne bincez bayramda öbürkü bozuk

Motosikleti
    var 636
    bence sabret azcık yeni kasaya bin önümüz kış zaten
    nekadar binebilirsinki motora ii düşün derim arkadaşım
    bide sonradan üzülmeside war yeni kasayı gördüğünde

125rrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c.tesi gel gel gel....
    abi burası aydın kışı soğuk olmuo kışın binmek daha zevkli benim için yeni kasanın ön grenajı uydururuz artık 2006 ya çareler tükenmez abi

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    zararın oldugundan degıl ya
    gozume batıyo lanet şey
    bundan sorakı motorum grenajsız olacak arkadaşl
    bı plastık parcasına okadar para vermem
    sınyallere hıc degınmıyorum zaten
    15 euroya heın gerıckeden alcam 2 tane
    degıstırcem
    3500 km deyım sımdı
    heralde ay sonuna dogru 4000 bakımına gıderım
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler