Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Incredible adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam abi ne güzel söylemişşsin işte... 500 bg bu abi 50 değil dikkatini cekerim bi ferrari ile nerdeyse aynı güç... basar abi 400 e kadar yolu var.... ayrıca 400 de bassa bişicik olmaz cünkü o bir BMW adamlar ne demiş "bundan iyisini ancak Tanrı yapar.."
    Incredible kardeşim sen basar diyosan basar, fazla söze ne hacet

tabi canım BMW bu borumu, gerekirse 500 de yapar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadaslar bende ilk motor olarak cbr125r almayı dusunuyorum gercekten onerir misiniz???hem performans hem de kutle bakımından (boyum:1.82)

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Öneririz fakat çok önemli bi konu varki sakın düşürme ...Grenajlı olduğu için yazık olur makinaya..Ben YBR ile düştüm 300-400 arası masraf çıktı..hızımda sadece 60--70 arasıydı..

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    arkadaşlar slm yorumlarınızı uzun zamandır okuyorum buraya kayıt olmadan önce bir honda cbr ye sahip olmak istedim ve en sonunda 2 .el bir honda ya sahip oldum ve cok memnunum motor tek kelimeyle harika.
    teşekkürler

Motosikleti
    honda cbr 125 (kırmızı)
    arkadaşlar bu siteye resim nasıl ekleniyor bilen varmı

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı ekinoxs_2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slm yorumlarınızı uzun zamandır okuyorum buraya kayıt olmadan önce bir honda cbr ye sahip olmak istedim ve en sonunda 2 .el bir honda ya sahip oldum ve cok memnunum motor tek kelimeyle harika.
    teşekkürler
    arkadaş sorması ayıptır kaça aldın?resimlerini görmemiz mümkünmü? kaç km de? hehehe

ayrıca resim eklemek arkadaşlar burdan ekliyebilirler.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6001
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

dnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaslar bende de bir cbr tutkusudur gidiyor bi cbr125 almak istiyorum ancak daha önce pek iki tekerlek deneyimim olmadı sizce baslangiç için cbr125 iyi bir seçimmidir
    *not buarada boy:185 120 kg fiziğe uyarmı acaba bu motor
    tavsiyelerinizi bekliyorum

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    maalesef 185 ve 120 kg ye motor hiç olmaz. ben 1.78 80 kg yim bana bile ufak biraz. illa racing dersen hyosung gtr 250 var alternatif. kanuni racermiş zealsun muş uzak dur derim.

dnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yapma ya abi çok istiyorum cbr ya fiyatta iyi yakıt tasarruflu ben eniyisi kilo wereyim motoru alana kadar bide daha önce tecrübe olmadığı için direk vitesli bide race tipi motor kullanmak zor gelebilirmi ?

Motosikleti
    Mts 950
    hayir zor gelmez, alisirsin ama dikkatli ol. ama 120 kg isen ve 1.85 boyunu da kisaltman lazim biraz 80 kg civarina min düşmenin yaninda. tavsiyem git bi hondaya gör motoru bin fotograf çek.

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    .................................................. ...........

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    erdo2002
    slm motor bana 4000 ytl ye mal oldu 2000 ytl peşin verdim geri kalanı 8 ay 250 ytl taksitle aldım devrini de karşı taraf yaptı.motor 15000 km de bakımı nı düzgün yaptırırsam motor daha iyi olacak ilk sahıbı böyle bir makınenın degerini bilmiyodu ve ben bir handa cbr tutkunu olaraktan bu motoru ondan kurtarmak istedim ögrencı oldugum için bu benim için biraz zor oldu ama dayanacak güçüm yoktu
    HONDA HAYAT ONDAA.........................HEPİMİZE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLAR DİLERİM

Motosikleti
    Alıntı ekinoxs_2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdo2002
    slm motor bana 4000 ytl ye mal oldu 2000 ytl peşin verdim geri kalanı 8 ay 250 ytl taksitle aldım devrini de karşı taraf yaptı.motor 15000 km de bakımı nı düzgün yaptırırsam motor daha iyi olacak ilk sahıbı böyle bir makınenın degerini bilmiyodu ve ben bir handa cbr tutkunu olaraktan bu motoru ondan kurtarmak istedim ögrencı oldugum için bu benim için biraz zor oldu ama dayanacak güçüm yoktu
    HONDA HAYAT ONDAA.........................HEPİMİZE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLAR DİLERİM
    arkadaşım hayırlı olsun.Biraz pahalı gibi geldi ama güle güle kullan sanırım taksitlendirildiğin için vade farkı koymuslar.Aynen bende öğrenciyim ve motor için senin gibi bir param var.Hemde üstüne üstelik koyacak yerimde yok şimdi yeni bir modeli çıkmıs hondanın onunla ilgileniyorum bakalım. honda cbf150
    ama aklımda tabi honda cbr125 kalmadı değil.motor hakkında izlenimlerini yazarsan sevinirim bir acemi olarak

Motosikleti
    var 636

Bakalim Beyencekmisiniz :))

.................................................. ............................

samimcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Parayı denkleştireyim cbr125 R...
    Selam arkadaşlar bende bir cbr hastasıyım.Ama maddi sebepler işte henüz üzerine binemiyoruz ama.Aranıza yeni katıldım sayılır,ama burda arkadaşlıklar çok sıcak.Aranızda olmak beni çok onurlandırır.Saygılarımla...
    [FONT="Times New Roman"][I]Samim Çakır[/I][/FONT]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @bathu
    Ya yanlış hatırlamıyorsam bu cbr125r forumu değil mi?
    Ya arkadaşlar 2. sayfaya düşmüşüz nerelerdesiniz?...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    yeterrrr beeee

forumdaki sayfaların neredeyse tamamını okudum

sizin yüzünüzden gözlerim bozulacak

+ cbr hastası oldum max 1-2 ay içinde alıorum araştırmalara başladım kredi 2.el gibi

+ işten atılırsam bana siz bakacaksınız baştan sölim işe hep uykusuz gidiorum

şu an tek korkum boyumun 198 olması yani bisiklet gibi durmasını istemiorum ama bakalım
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

Motosikleti
    Alıntı ferrari_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeterrrr beeee

forumdaki sayfaların neredeyse tamamını okudum

sizin yüzünüzden gözlerim bozulacak

+ cbr hastası oldum max 1-2 ay içinde alıorum araştırmalara başladım kredi 2.el gibi

+ işten atılırsam bana siz bakacaksınız baştan sölim işe hep uykusuz gidiorum

şu an tek korkum boyumun 198 olması yani bisiklet gibi durmasını istemiorum ama bakalım
    arkadaşım ben sana bir örnek veriyim boy ile ilgili resimdeki adam da tahminen 1.90üzeri veya 2m.Gerçi forumun tamamını gezdiysen u resmi görmüşsündür

burdaki resimde normal duruyor ama boyu en fazla 1.80 dir

bir bayanda normal duruyor

buda baska bir görünüş,bu şahısdada normal durmus (burdan birinin resmi olabilir bu

genede fikrini etkilemek istemem.Motoru almadan önce görüceksin zaten ozaman en doğru kararı verirsi

Motosikleti
    var 636

gerenk yok !!

@GorkeM

bilader farkındayım pardon. cbr125r alıyorum bende güzel kardeşim özür mazallah döwersiniz felan grup olmuşsunuzya ondan yanii

Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı ferrari_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla abi dogrusunu istersen 198 cm boya bu alet mümkün degil. dizlerin yere deger nerdeyse. bana dar geliyor sana abes ötesi olur. biraz para biriktir hyosung gtr 250 al veya belki cbf 150 ye bakabilrsin ben bugun gördüm çok güzel motor, ybr iler alakasi yok, siyah ve kırmızı renkleri de çok güzel.

bu arada arkadaslar bugun motorumu sattim . çok üzüldüm ama napayim, ailenin önemi daha agir basti ve 1-2 sene bu keyfi onlar için ertelemeye karar verdim. mezun olunca babama da bi cruiser alicaz ben de param olursa bi cbf 600, fazer veya piyango çıkarsa vfr 800, hiçbiri olmadi bi 250 lik hyosung alicam kullanicam gönlümce, onlar da söz verdi bana en az bu motorun ederi kadar maddi destekte bulunacaklar. motora karşı isteğimi görünce, ne kadar üzüldüğümü ve vazgeçmiyecegimi bunu satsam bile boyle çözüm bulduk hatta babamin içindeki ateşi de yakmis oldum sanirim.

bu yaz belki temiz ikinci el bulursam ve yaz sonuna dogru fiyatı da uygun olursa küçük cc motorlara daha alismak için bi cbf 150 alir 2-3 ay kullanır sonra satarim(sanirim satis sozlesmesi diye bisey varmis, ruhsati almadan boyle saticam diye sozlesme imzalayip belli süre içinde satabiliyormuşsun. onu arastirip ondan yapicam, ruhsat ve alim satim için bu kadar para gitmesin diye.)

ekipmanlarimi satmadim, cbr bulusmasi filan olursa ankara istanbul orta biyerlerde veya bütün mt ler abant bulusmasi filan düzenlenirse ya artçı olarak olmadi motor kiralayip gelirim. en kötü motoshow 2007 de kesin ordayim.

durum şimdilik boyle, cbr 125 çok güzel motordu gönlüm isterdi ki en az bi 10.000 i devireyim ama napalim daha 400-500km anca yapabilmişken sattik. siz umarim 20.000-30.000 km yi görürsünüz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler