Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    İyi günler motorcu abilerim ben çoğu motorcu adayı gibi kararsız kaldım başlangıç olarak CBR 125 mi yoksa CBR 250 R mı karar veremiyorum.Yaşadığım şehir ordu.Ordunun da ilçesinde yaşıyorum yani trafik yok ve motoru aldımmı değiştirmek istemiyorum evladiyelik olsun istiyorum.Boyum 1.73 kilom 70 bana iki motoruda değerlendirirseniz çok sevinirim motoru almak için yazı bekliyorum varsa tandıık birinin motoru önerebilirmisiniz.Biraz çok istedim ama kusuruma bakmayın artık.Tekeriniz Düz Bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Arkadaşlar merak ettiğim bişi sorucam benim kuzenimde zamanında kullandı şöyle dedi motor almamı kimse istemiyor zaten yazda kışta ne giyersen giy hasta oluyon göğsünden soğuğu yiyon filan diyolar garanti hasta oluyon dogru mu bu?

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merak ettiğim bişi sorucam benim kuzenimde zamanında kullandı şöyle dedi motor almamı kimse istemiyor zaten yazda kışta ne giyersen giy hasta oluyon göğsünden soğuğu yiyon filan diyolar garanti hasta oluyon dogru mu bu?
    normal bir insan düşün dışarı çıkarken altına ve üstüne 1-2 kat giyer birde montu çeker dışarı çıkar dimi?

normal insan için bu böyle ama bu soğukta motora bineceksen 4-5 kat giyeceksin XL içlikler alacaksın ki üst üste giyebilesin dışına giyeceğin pantolon 44-46 beden olacak ki o altındaki 4-5 kat rahatça içine sığsın eğer bunları yaparsan soğuk almazsın (uzun süre kullanırsan atıyorum kurye isen illaki soğuğu kaparsın) tabi bunlara hiç dikkat etmeyenlerde var onlar 35 yaşından sonra romatizma olup aramızdan ayrılıyorlar ve senin bu lafları duyduğun insanlar olarak hayatlarına devam ediyorlar özellikle şuan bilinçsizce motosiklete binen, ince korunaksız kıyafetlerle motosiklete binen, yunus ve şahin polislerimiz 35 yaşından sonra romatizma oluyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

arkadaşlar lastikte yarık olması (yani bir çivi girdi ve lastik patlamadı) muayenede ağır kusur mu ? yani kalır mı muayeneden yoksa hafif kusurla geçer mi? birde egzoz emisyonu falan yaptırmayacağım değil mi egzoz emisyonundan muafız değil mi?

Motosikleti
    honda cbr 125r

yer istanbul

Arkadaşlar lütfen çok acil yardım edin aranızda yeniyim mororu alalıda iki hafta oluyo ilk motorum trafik sigortası en düşük 1051tl anadolu çıkıyo bu soygun ya hevesim kursağımda kaldı ; ((
    Motor honda cbr 125 r
    Model 2013
    Yaş 26
    Daha uygun nerden bulurum bilen yaptıran varsa lütfen yardm etsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Yer istanbul

Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Alıntı nihat34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lütfen çok acil yardım edin aranızda yeniyim mororu alalıda iki hafta oluyo ilk motorum trafik sigortası en düşük 1051tl anadolu çıkıyo bu soygun ya hevesim kursağımda kaldı ; ((
    Motor honda cbr 125 r
    Model 2013
    Yaş 26

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Yer istanbul
    o ne be geçen sene 135TL ye yaptırdım ben bazı yerler motosiklet sigortalamıyor o yüzden böyle yüksek fiyatlar çıkıyor mesela ruhsatı alır almaz emniyetin karşısında sigorta yaptırmaya çalıştım adamlar 450-500TL fiyat verdiler çarşının içinde sıradan küçük bir sigortacıya girdim 135TL ye yaptırdım sende biraz dolan hocam sigortacıların topluca bulunduğu bir yer varsa öğren orada hepsinden fiyat al hocam

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Alıntı Malatya CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ne be geçen sene 135TL ye yaptırdım ben bazı yerler motosiklet sigortalamıyor o yüzden böyle yüksek fiyatlar çıkıyor mesela ruhsatı alır almaz emniyetin karşısında sigorta yaptırmaya çalıştım adamlar 450-500TL fiyat verdiler çarşının içinde sıradan küçük bir sigortacıya girdim 135TL ye yaptırdım sende biraz dolan hocam sigortacıların topluca bulunduğu bir yer varsa öğren orada hepsinden fiyat al hocam
    yarın yine bi bakim küçük dukkanlara falan 2016dan sonra İstanbulda sigorta yapan yok mu ya herkesin böle mi çıkıyo

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi sıkmış o motoru uçurumdan atsa 160 yapmaz
    utanmasa 600RR diyicek

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    İyi günler motorcu abilerim ben çoğu motorcu adayı gibi kararsız kaldım başlangıç olarak CBR 125 mi yoksa CBR 250 R mı karar veremiyorum.Yaşadığım şehir ordu.Ordunun da ilçesinde yaşıyorum yani trafik yok ve motoru aldımmı değiştirmek istemiyorum evladiyelik olsun istiyorum.Boyum 1.73 kilom 70 bana iki motoruda değerlendirirseniz çok sevinirim motoru almak için yazı bekliyorum varsa tandıık birinin motoru önerebilirmisiniz.Biraz çok istedim ama kusuruma bakmayın artık.Tekeriniz Düz Bassın

Alıntı 52Ensar52KK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi araştır,temiz hangisinden bulursan onu al. yeni başlayacağın için 125 daha idealdir. hem ordu'dan karadenizi gezerim falan desen 125'Lik daha iyi gelir. hem az yakar, hem karadeniz sahilyolunda her taraf radar,hızlı gidip radara girmemiş olursun, hem de yeni başlayacağın için kaza riskin daha az olur. sen 125'i al,motora alış,gerisine sonra bakarsın.
    52Ensar52KK bunu beğendi.

Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Alıntı nihat34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor honda cbr 125 r
    Model 2013
    Yaş 26

Yer istanbul
    Dostum yaş 22 ilk araç cbr 125 2013 banada 1200 tl çıktı bir ton sigorta şirketinide aradım ama yok yanı topluca zam geldı herkese boyle cıkıyor. yapacak bırsey yok
    DEMİR ATLI ADAM

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Teşekkürler bende böle düşünmeye başladım son zamanlarda inşallah öyle yapıcam

Motosikleti
    Honda CBR 500
    normal bir insan düşün dışarı çıkarken altına ve üstüne 1-2 kat giyer birde montu çeker dışarı çıkar dimi?

normal insan için bu böyle ama bu soğukta motora bineceksen 4-5 kat giyeceksin XL içlikler alacaksın ki üst üste giyebilesin dışına giyeceğin pantolon 44-46 beden olacak ki o altındaki 4-5 kat rahatça içine sığsın eğer bunları yaparsan soğuk almazsın (uzun süre kullanırsan atıyorum kurye isen illaki soğuğu kaparsın) tabi bunlara hiç dikkat etmeyenlerde var onlar 35 yaşından sonra romatizma olup aramızdan ayrılıyorlar ve senin bu lafları duyduğun insanlar olarak hayatlarına devam ediyorlar özellikle şuan bilinçsizce motosiklete binen, ince korunaksız kıyafetlerle motosiklete binen, yunus ve şahin polislerimiz 35 yaşından sonra romatizma oluyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

arkadaşlar lastikte yarık olması (yani bir çivi girdi ve lastik patlamadı) muayenede ağır kusur mu ? yani kalır mı muayeneden yoksa hafif kusurla geçer mi? birde egzoz emisyonu falan yaptırmayacağım değil mi egzoz emisyonundan muafız değil mi?
    peki bu yazın nasıl zaten ben şimdi alsam ehliyet filan anca yaza motor hazır olucak kışında zaten araba ehliyetini alıcam yasım gelince yazın peki nasıl oluyor bu gıyınme ısı

Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bu yazın nasıl zaten ben şimdi alsam ehliyet filan anca yaza motor hazır olucak kışında zaten araba ehliyetini alıcam yasım gelince yazın peki nasıl oluyor bu gıyınme ısı
    hocam şimdi dizlik, dirseklik, eldiven, böbreklik şudur budur yani bu tarz önlemler yaz kış dinlemez hep giyilmesi lazım da ben mesela kışın soğuktan korumaya yönelik sıkı giyinirim 5-6 kat dediğim gibi işte kaskımı ve eldivenimi giyerim tamam bu kadar bende

yazınsa sadece kask hocam :D yani bilinçsiz bir şekilde oluyor ama napalım koruma takmıyorum ben herkeste korumasız geziyor yani 100 kişiden birinde dizlik görürsün veya yazın eldiven görürsün

kısaca yazın sadece kask:D (yazın eldiven bile bunaltıyor adamı)
    kısaca kışın kask+eldiven+sıkı giyinmek

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Anladım kardeşim bnde son olarak demir sigortadan fiyat aldım 900 küsürdü ama tam olarak hatırlamıyom sanada tavsiye ederim orda yaptır bnde inş en kısa zmnda yaparım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Arkadaşlar bu konu daha öncede konuşuldu ama bnm sorum farklı yeni kasa honda cbr 125 e alarm taktırıpda sorun yaşayan oldu mu hiç beyni falan zarar veriyomuş cvblar için tşkler

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Arkadaşlar bugün 2015 model cbr'mı 4000 bakımına soktum genel rutin bakımları yapıldı ve motul 10w40 yağ değişimi yapıldı servis ücreti 63 TL çıktı bilgilerinize.
    Malatya CBR bunu beğendi.
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    bu nedir arkadaşlar ciddi misiniz 900 lira sigorta fiyatı mı olur ?
    geçen sene 135TL ye sigorta yaptırmıştım ne olacak şimdi ? sigorta yaptıracak mıyız bu fiyatlara rağmen
    niye fiyatlar bu kadar arttı ?
    ve sigorta yaptırmazsak bize ne gibi zararları olur ?
    fiyatlar gerçekten böyleyse 23 şubatta bitiyor benimde yaptırmam sigorta falan...
    bilgisi olan arkadaşlar yazsın lütfen herkeste mi bu fiyatlar böyle çıkıyor ya?

Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    geçen sene 135TL ye sigorta yaptırmıştım ne olacak şimdi ? sigorta yaptıracak mıyız bu fiyatlara rağmen
    fiyatlar gerçekten böyleyse 23 şubatta bitiyor benimde yaptırmam sigorta falan...
    Fiyatlar berbat ama mecbur adi zaten zorunlu trafik sigortasi yaptirmazda yakalanirsan bağlıyorlar diye biliyorum cezasi otopark ucreti cikarmasi cart curt bayağı bi sikintiya girersin..

Motosikleti
    Pulsar NS150
    hmm fiyatı 10.600 tl olmuş.. sigortaların durumu ortada.. dolarda gidiyo nerelere ekipmanda pahalansa. neyse ya akbili fulliyim bari
    Malatya CBR bunu beğendi.

Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Alıntı Onur994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar berbat ama mecbur adi zaten zorunlu trafik sigortasi yaptirmazda yakalanirsan bağlıyorlar diye biliyorum cezasi otopark ucreti cikarmasi cart curt bayağı bi sikintiya girersin..
    380TL fiyat çıktı ya en ucuz yaptırmam ki
    polislerin yoğun olduğu yerden de geçmemeye çalışırım
    durdurursa da durmam bu kadar basit böyle devletin var ya...
    git 600-1000cc'lik motorlardan al arkadaşım ya ne biçim devlet bu 125cc motordan aldığı sigorta ücretine bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Arkadaşlar motor daha 2013 model hemen paslandı bazı yerler

neden böyle oldu acaba?
    ve nasıl düzelir?
    veya bu pasla ilgilenmeye gerek var mı? yoksa hiç sorun değil mi?

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Plakayı değiştirmek şart ya sana 380 çıkıyo malatyada bana istanbulda en ucuz 929tl çıktı onuda daha yapmadm zaten sizin sigorta şirketi hangsi o fiyatı veren

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler