Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ya şu lastik işi benimde kafama yatıyo hee :D Arkadaşlar hava filtresini değiştiren varmı aranızda ???
    Okan ACAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı efesec adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar selam,

Ben de cok yeni sayılmam bu sitede uyelikte. 6 aydır Cbr 125 r kullanıcısyım. Ben de Repsol var. İlk aldığımda da siteye resmini koymustum.
    İlk olarak benim motorda ek; yoshimura eksoz, dusme takozları, iridium buji, 130 luk arka lastik var.
    95 oktan benzin kullanıyorum.
    Mail adresim efesec@hotmail.com
    Size sorum bana komple sag grenaj lazım. Arkadasım kaza yaptı motorla benden habersiz almıs gitmis neyse sag ust, repsol ( orta ) ve honda (alt ) grenaj ne kadar tutar bir bilginiz var mı?
    Bir de kazadan sonra grenajlardan zangır zangır ses geliyor ozellikle kafadan.

Hepinize kazasız belasız surusler. İzmirli olan varsa beklesin pazartesi geri donuyorum bodrumdan.
    kardeşim çok geçmiş olsun senin motoru biliyorum ben daha almamıştım senin motorun resimlerini görmüştüm...ama anlamadığım bi nokta var bu motor sağa yattığı zaman sağ kafa grenajı sağ sinyal gidon genarı en kötü ihtimal eksoz çiziliyo ve ayna kırılıyo sağ grenajı tamamen bu vatandaş nasıl kırabildi ..bide hatırladığım kadarıyla senin motorda koruma topuzu da vardı dimi neyse geçmiş olsun grenaj olayı çok sakat çok pahalı bende sağ kafa grenajımı değişecem bu hafta servise götürecem şanlı urfaya 100 ytl sağ kafa grenajı tutuyomuş allah yrdım etsin
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben alacagim motorunkinin hafif çatlak olması nedeniyle sormuştum degistirsek ne kadar olur diye, yan orta grenaj 135 ytl dedi ankara da efe honda. sinyal de bildigim kadariyla o civarda. yani cok masraf. ben alinca ucuza bi kasko bulursam yaptirmayi planliyorum sizi de bilgilendiririm. bi kere düşsem zaten karşılamış olur kendini kasko.

ozysea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    arkadaşlar bugün avrupa yakasındaydım kardeşimle rumeli fenerine gittik çok zevkli bi yolcluktu[img][img]

[img][img][img][img]
    [email]cbr_125_repsol@hotmail.com[/email]:cat:

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    en sevdiğim motorlardan biri cbr125
    görünüş, özellikleri konusunda iyi.birde fiyatı makul olsaydı keşke

Motosikleti
    Mts 950
    sonix, abi ben bi aksilik daha çıkmazsa artik(bi tane daha çıkarsa zaten kendimi atmayı düşünüyorum bi pencereden) haftaya alıyorum ikinci el daha 1.100 km de bi cbr 125 gayet temiz ve 3.650 YTL, yani sıfır ybr 125'ten 400 YTL pahali sadece.

görüntüsü bi kenara su soğutmalı daha performanslı ve arkası disk frenli oldugu icin bile boyle bir farki hakediyor bence. bu yüzden fiyat bana makul geldi beni maddi olarak zorlasa da şu aşamada.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar kazasız belasız can sıhhatiyle ve sağlıcakla binesiniz motorlarınıza...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı
    sonix, abi ben bi aksilik daha çıkmazsa artik(bi tane daha çıkarsa zaten kendimi atmayı düşünüyorum bi pencereden) haftaya alıyorum ikinci el daha 1.100 km de bi cbr 125 gayet temiz ve 3.650 YTL, yani sıfır ybr 125'ten 400 YTL pahali sadece.

görüntüsü bi kenara su soğutmalı daha performanslı ve arkası disk frenli oldugu icin bile boyle bir farki hakediyor bence. bu yüzden fiyat bana makul geldi beni maddi olarak zorlasa da şu aşamada.

keşke sıfırı 3500 ytl civarı olsaydı bizde alsaydık.gel görki 5500 ytl civarı .125 cc için biraz yüksek.alacağın motor iyiymiş bence iyi denk gelmiş.şimdiden hayırlı olsun

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı
    keşke sıfırı 3500 ytl civarı olsaydı bizde alsaydık.gel görki 5500 ytl civarı .125 cc için biraz yüksek.alacağın motor iyiymiş bence iyi denk gelmiş.şimdiden hayırlı olsun
    inşallah nasip olur sanada ama kanuniye istiyolar 3500 zaten. bence cbr ın fiyatı gayet makul.

Motosikleti
    Mts 950
    son zamdan sonra 5.150+plaka ruhsat işlemleri şeklinde cidden birinci el in fiyatı abarti oldu. ama zaten bunun başlangıç motoru olduğunu 2-3 seneden fazla kullanmayi dusunmedigini varsayarsak, temiz ikinci elleri bu kadar bol ve fiyatlari uygunken bence kaçmaz, çünkü o 2 sene sonra satarken de sana ciddi bir para kaybi yaşatmayacaktır.

efesec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    kardeşim çok geçmiş olsun senin motoru biliyorum ben daha almamıştım senin motorun resimlerini görmüştüm...ama anlamadığım bi nokta var bu motor sağa yattığı zaman sağ kafa grenajı sağ sinyal gidon genarı en kötü ihtimal eksoz çiziliyo ve ayna kırılıyo sağ grenajı tamamen bu vatandaş nasıl kırabildi ..bide hatırladığım kadarıyla senin motorda koruma topuzu da vardı dimi neyse geçmiş olsun grenaj olayı çok sakat çok pahalı bende sağ kafa grenajımı değişecem bu hafta servise götürecem şanlı urfaya 100 ytl sağ kafa grenajı tutuyomuş allah yrdım etsin

Saol @hmedim cevabın icin. evet haklısın benim dusme takozları da var zaten olmasaydı daha berbat olurdu olay. eksoz yoshi var ben de kazada boydan boya cizildi nasıl yaptırırım hic bilmiyorum. su an orjinal eksoz var motorda. sinyal yerinden cıktı. kıvrak motor ( bodrum honda servisi ) yapamayacagını yenisinin 120 ytl oldugunu soyledi ben de kendim 404 ile yaptım ki 5 dk mı almadı. ve daha saglam oldu. repsol hafif catlak ve bolca cizik eger o yapıştırmadan bulabilirsem hic değiştirmeme gerek yok onu sadece kafa grenajını değiştiririm o da sag taraf zaten. alt kısım honda yazan yerde cizik ben fotoları 1 haftaya kadar ceker foruma koyarım.
    100. YILIMIZ KUTLU OLSUN FENERBAHCELI KARDESLERIM :)))

Motosikleti
    Mts 950
    koruma takozu nerden ve ne kadara aldin? ben de düşünüyorum almayı, acemi olduğumdan düşme riskim fazla olacak çünkü.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    100 eeuro cıvarında dıe duymustum ama tam bılmıorum..koruma takozu kaza sırasında bı cok parcayı korur o yuzden alınmalı bence..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı efesec adlı üyeden alıntı
    Saol @hmedim cevabın icin. evet haklısın benim dusme takozları da var zaten olmasaydı daha berbat olurdu olay. eksoz yoshi var ben de kazada boydan boya cizildi nasıl yaptırırım hic bilmiyorum. su an orjinal eksoz var motorda. sinyal yerinden cıktı. kıvrak motor ( bodrum honda servisi ) yapamayacagını yenisinin 120 ytl oldugunu soyledi ben de kendim 404 ile yaptım ki 5 dk mı almadı. ve daha saglam oldu. repsol hafif catlak ve bolca cizik eger o yapıştırmadan bulabilirsem hic değiştirmeme gerek yok onu sadece kafa grenajını değiştiririm o da sag taraf zaten. alt kısım honda yazan yerde cizik ben fotoları 1 haftaya kadar ceker foruma koyarım.

ya o sinyallare çizik dışında inan zaten bişey olmuyo...ben iki kez aynı sinyalin üstüne düştüm ikisindede kendim yaptım

repsol çıkartmalarından inşallah bulursun değiştirmene gerek kalmaz ...resimleri bekliyoruz

arkadaşlar bende bu hafta allah kaza bela vermezse urfaya motorumu 4000 bakımına götürecem gerçi km 4400 oldu ama fırsat bulamadım ..yağını kendim değiştim gidip motorun bakımını yapayım sitede ne nasıl yaptım hepsini anlatacağım bide enaz 400 450 km bakalım cbr la ilk uzun yolum nasıl olacak :d
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Hayırlı yolculuklar kardeşim inşallah kazasız belasız varırı gelrisin yalnız bakımı baya geçmişsin fotoları bekliyoruz merakla
    CBR 125 R

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar motoru satmadan önce sol ve sağdaki repsol çıkartmalarını servisten aldım.benimkiler dizlik sürtmesi nedeniyle biraz tahriş olmuştu,sol sticer 23 ytl,sağdaki de 27 ytl haberiniz olsun.Honda servisinden aldım.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Mts 950
    ben sticker mavi kanatlari(grenaj ve deponun üstüne gelen honda kanatlari) çıkartmak istiyorum kırmızı cbr de nasil durur sizce? mavi ve siyah cbr 125 gördüm bu stickerlari çıkartılmış olan ama kırmıza da hiç görmedim. bilen varsa fotograf koyabilir mi?

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Valla ben arkada 125r yazan yazıları söktüm. grenajdaki CBR yazılarıda sökülebilir ama ben onları seviyorum :D 125r yazısını sökünce bence çok daha hoş durdu zaten dandik bi yapışkan atmışlar işte oraya tek seferde söktüm. İSterseniz düzgünce sökün baktınız hoşunuza gitmedi geri yapıştırabilirsiniz. Ben depodaki honda amblemini sökemedim gerçi çokta uğraşmadım. Ama onu sökmek zor.

Bu arada yağı nasıl değiştirdin ahmet ? Bi resim atsanda bende sana bol bol dua etsem şöle
    Okan ACAR

kervan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    slmlar yaklasık dört aydır cbr125 kullanıcısıyım istanbul topkapı civarındayım. tanısmak, gezmek, sohbet etmek isteyen arkadaslar bana mesaj atabilirler. herkese kazasız belasız sürüsler.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    kervan dostum aramıza hoşgeldin. Umarım kalıcı olursun
    Okan ACAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler