Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yzf r125
    Sizce sıfır almak mı daha mantıklı yoksa 2. Elmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı Gorkem20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizce sıfır almak mı daha mantıklı yoksa 2. Elmi
    2. el tabi. 0 alacağın paraya 250 alırsın temiz.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el tabi. 0 alacağın paraya 250 alırsın temiz.
    Anladım cevap için saolun.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Beyler ilk 5 bakımın kilometreleri sırayla kaç bilen var mı?

1? Km
    2? Km ......

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1-4-8-12-16-20 her 4 bin

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı satışlar, CBR125 gibi motorun ilk sahibinden olanıyla 2-3 el değiştirmişi çok farklı oluyor gerçektende, motor çok temiz ve lastik aku olmasıda iyi O kadar fazla apaçi motoru, 2. 3. el olarak apaçiye düşmüş cbr125 ler varki

2011 de ilk partiden alıp, hala ilk sahibinden 2 motor kaldı galiba, biriside bende hiç kazasız, servis bakımlı ve garaj motoru...

Bu yaz satabilirim belki... alırsam bende 250R, 500R değil 650F olacak gibi duruyor. Bi ihtimal yeni 500R veya MT-07 ABS ye şans verebilirim
    Foruma çok takılamıyorum bu aralar, geç farkettim yazdığınızı
    Yıllanmış şarap gibiyiz mubarek, nasıl bir 125 aşkı bizdeki anlamadım
    Esasen satılacak motor değil, büyük abiler gibi bir yanında güçlü bir tosun olacak, bir yanında da şehrin asil çocuğu az yakan kararınca kaçan bir cbr 125 in olacak fakar gel gör ki hayat Hayalleri gerçekleştirirken bazı şeylerden feragat etmek durumundayız.
    Sen de benim kafadansın.Bu kadar zaman 125'i sürdükten sonra 250 500 kendimizi oyalamaya gerek yok.Muhtemelen 650f i de alırsak bir 10 yıl bineriz gibime geliyor, Allah kaza bela vermesin, gönlümüze göre olsun inşallah

Alıntı shpdat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba 7500 TL 2011 HONDA CBR 125CC için fazla geldi yaklaşık 7 gün sonra 5 senelik motor olacak şuan bu motorun sıfırı 9.600 TL sizden almak pek mantıklı gelmedi
    Hocam pazarlık payımız elbette vardır, yazdığımız fiyattan gidecek değil.
    Bir ikincisi ise herkezin malı kendine değerlidir.Aynı fiyata heryeri modifiye edilmiş 4. 5. sahibi olan değişik yollara düşmüş motosiklerler de bulabilirsiniz, hemde 2013 2014 model, veya 2011 farketmez.
    Benim motosikletim dosta gidecek türden bir motosiklet, her türlü bilgisine kefilim.Bunun yanında ilanda da yazdığım üzere yeni akü ve michelin lastiği mevcut.
    Kıssadan hisse, motorun aşağı yukarı "benim gözümde" ederi bu

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma çok takılamıyorum bu aralar, geç farkettim yazdığınızı
    Yıllanmış şarap gibiyiz mubarek, nasıl bir 125 aşkı bizdeki anlamadım
    Esasen satılacak motor değil, büyük abiler gibi bir yanında güçlü bir tosun olacak, bir yanında da şehrin asil çocuğu az yakan kararınca kaçan bir cbr 125 in olacak fakar gel gör ki hayat Hayalleri gerçekleştirirken bazı şeylerden feragat etmek durumundayız.
    Sen de benim kafadansın.Bu kadar zaman 125'i sürdükten sonra 250 500 kendimizi oyalamaya gerek yok.Muhtemelen 650f i de alırsak bir 10 yıl bineriz gibime geliyor, Allah kaza bela vermesin, gönlümüze göre olsun inşallah

Hocam pazarlık payımız elbette vardır, yazdığımız fiyattan gidecek değil.
    Bir ikincisi ise herkezin malı kendine değerlidir.Aynı fiyata heryeri modifiye edilmiş 4. 5. sahibi olan değişik yollara düşmüş motosiklerler de bulabilirsiniz, hemde 2013 2014 model, veya 2011 farketmez.
    Benim motosikletim dosta gidecek türden bir motosiklet, her türlü bilgisine kefilim.Bunun yanında ilanda da yazdığım üzere yeni akü ve michelin lastiği mevcut.
    Kıssadan hisse, motorun aşağı yukarı "benim gözümde" ederi bu
    hocam yanlış anlamış olabilirim ama 125 cc den , 650f e geçmeyi düşünüyorsunuz sanırım eğer öyleyse ben tavsiye etmem. cbr125 bildiğiniz oyuncak. 250 bile çok farklı belki kısa mesafe 250 sürmüşünüzdür ama sırayla geçmenizi tavsiye ederim.

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yanlış anlamış olabilirim ama 125 cc den , 650f e geçmeyi düşünüyorsunuz sanırım eğer öyleyse ben tavsiye etmem. cbr125 bildiğiniz oyuncak. 250 bile çok farklı belki kısa mesafe 250 sürmüşünüzdür ama sırayla geçmenizi tavsiye ederim.
    Yok hayır, doğru anlamışsınız hocam.
    2 seneye yakın scooter 5 seneye yakındır da 125r kullanıyorum.Çoğu şeyi kavradığıma ve bildiğime inanıyorum açıkcası.Bu saatten sonra 250 likle ne kaybedecek zamanım nede bütçen var açıkcası
    Ya Allah bismillah deyip bahar aylarında bir açılım yapmayı düşünüyorum bir mani çıkmazsa hayırlısıyla.Bazen koşmak da iyidir
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hayır, doğru anlamışsınız hocam.
    2 seneye yakın scooter 5 seneye yakındır da 125r kullanıyorum.Çoğu şeyi kavradığıma ve bildiğime inanıyorum açıkcası.Bu saatten sonra 250 likle ne kaybedecek zamanım nede bütçen var açıkcası
    Ya Allah bismillah deyip bahar aylarında bir açılım yapmayı düşünüyorum bir mani çıkmazsa hayırlısıyla.Bazen koşmak da iyidir
    bahsettiğimiz motor 211 kilo fiyatıda baya yüksek, manevralar öyle kolay olmayacak . Elden kaçırınca tutma gibi bir lüx de yok bunlarda. Arada bi 500r fena olmazdı. Şİmdi yakıt ve servis masrafları var tabi arada. Bunları düşünmüşünüzdür az uz rakamlar değil.

Merhaba arkadaşlar bende uzun süredir yzf ve cbr takibindeydim kısmet cbr dan yanaymış yakın zamanda bende aranıza cbr 125 ile katılmış bulunmaktayım size bazı sorularımda var 100 km de kaç litre yakıyorsunuz ve bende tam olarak 5.5 6bin devirde titreşim oluyor üstünde ve altında sorun yok normal midir acaba onun dışında motordan çok memnunum
    ccc67 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 125 R// cbr 250R // R25 // MT-07
    aramıza hoşgeldin dostum.
    9krş ile 15krş arası yakıt tüketimim var. titreşim rahatsız edici değil ben de . ya da ben rahatsız olmuyorsam demek ki bilemedim

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı Zahuran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende uzun süredir yzf ve cbr takibindeydim kısmet cbr dan yanaymış yakın zamanda bende aranıza cbr 125 ile katılmış bulunmaktayım size bazı sorularımda var 100 km de kaç litre yakıyorsunuz ve bende tam olarak 5.5 6bin devirde titreşim oluyor üstünde ve altında sorun yok normal midir acaba onun dışında motordan çok memnunum http://imgur.com/NtNT5G4.jpghttp://imgur.com/BhKTMOY.jpg
    Hoşgeldin.Bence iyi bir tercihle başlamışsın Allah yolunu açık etsin

Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Arkadaslar cbr 125 im varda yakit gostergesi yanip sonmeye basladiktan sonra tahmini kac km daha gidebilirim ?

Motosikleti
    YZF R25
    hayırlı olsun.

3 lt yedek depo vardı yanlış hatırlamıyorsam.
    70-100 civarı götürebilir.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı Zahuran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende uzun süredir yzf ve cbr takibindeydim kısmet cbr dan yanaymış yakın zamanda bende aranıza cbr 125 ile katılmış bulunmaktayım size bazı sorularımda var 100 km de kaç litre yakıyorsunuz ve bende tam olarak 5.5 6bin devirde titreşim oluyor üstünde ve altında sorun yok normal midir acaba onun dışında motordan çok memnunum http://imgur.com/NtNT5G4.jpghttp://imgur.com/BhKTMOY.jpg
    sahibi bebeğe iyi bakmış, sende iyi davran motoruna hayırlı olsun.

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    hayırlı uğurlu olsun hoş geldin kardeşim
    ortalama 11 kuruş yakıyor benim eleman genelde 5-6-7.devirlerde kullanıyorum
    8-9 larda titreşim oluyor bende oda arka koltuğa gıçım değerse değmezse oda olmuyor pek
    arka koltukta acayip titreşim var bir arkadaşım binince söyledi bende abartıyor sandım
    daha sonra bir gün motoru o sürünce ben arkada otururken anladım o an acayip titreşim var arka koltukta çok hissediliyor

Ben oturuş pozisyonuna dikkat ettiğim için benim kıç sürekli değiyor arka seleye tam böyle 5.5 ve 6bin devirlerde titreşim oluyor rahatsız edici onun dışında hiç olmuyor ne arkada ne bende gayet rahat

Birde arka jant özellikle çok boş boş geliyor gözüme jant şeridi alma fikri var ne zamandır kafamda illaki bazı arkadaşlar görmüştür ya da yapmıştr acaba hangi renk güzel gider beyaz büyük ihtimal gider ama kırmızı güzel gider mi onu merak ediyorum

clubberlang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol
    merhabalar çocukluğumdan beri arzuladığım motorsiklete kavuşmama ramak kaldı ama çok kararsızım çünkü motorsiklet üzerinde pek bir tecrübem yok scooter kullanabiliyorum ama bu tarz bir motoru kullanabilir miyim bilemiyorum yardımcı olabilir misiniz başlangıç olarak bu canavarı mı tercih etmeliyim yoksa biraz ağırdan git şu daha makul mü dersiniz yardımlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı clubberlang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar çocukluğumdan beri arzuladığım motorsiklete kavuşmama ramak kaldı ama çok kararsızım çünkü motorsiklet üzerinde pek bir tecrübem yok scooter kullanabiliyorum ama bu tarz bir motoru kullanabilir miyim bilemiyorum yardımcı olabilir misiniz başlangıç olarak bu canavarı mı tercih etmeliyim yoksa biraz ağırdan git şu daha makul mü dersiniz yardımlarınızı bekliyorum
    bunu kullanamaz isen başka neyi kullanacaksın. Başlangıç için ya ybr125 yada bu istersen ybr125 al. İstanbul içinde isen sana her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum. Eğitim, ekipman v.s.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler