Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    of motorsuz bı gun daha..gunaydın herkese..ben baska bısı sorcam belkı fıkrınız vardır..on cama lacıvert fılm cekmeyı dusunuorum nerden bulabılırım bole seylerı?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    of motorsuz bı gun daha..gunaydın herkese..ben baska bısı sorcam belkı fıkrınız vardır..on cama lacıvert fılm cekmeyı dusunuorum nerden bulabılırım bole seylerı?
    sanada günaydın... larciverti bilmiyorumda bende benimkine siyah çektirecektim sonra kanuni nin repsolünde gördüm ön siyah cam hoşuma gitmedi vazgeçtim orjinali daha iyi gibi ama oto aksesuarcılarda bulabilirsin sanırım film
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    yok
    siyah repsole uymaz abı(siyah lacıvert uyumsuzdur)oyuzden lacıvert lazım bana..

twıns_cbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CbR_BaTu adlı üyeden alıntı
    abi kalın lastik taktırmayı düşünen hiç beklemesin hemen taktırsın ben dun taktırdım motor hemen hemen hiç savurmuo herkes tavsiye ederim......
    batucum lastını merak edıorum nasıl oldu ya gecen benım bı arkadasıma da taktırdım bıızm motorcuda sawurmuo batucum gule gule kullan ya bı goruselım ya lastı nı merak ettım nese keyıflı surusler

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı twıns_cbr125 adlı üyeden alıntı
    batucum lastını merak edıorum nasıl oldu ya gecen benım bı arkadasıma da taktırdım bıızm motorcuda sawurmuo batucum gule gule kullan ya bı goruselım ya lastı nı merak ettım nese keyıflı surusler
    arkadaşlar taktığınız lastik ölçüsü ne, ne kadara mal oldu, hızlanmada bir değişiklik oldu mu?
    paylaşırsanız sevinirim.
    bir de bayaa bir araştırdım forumu ama sağlıklı bir cevap bulamadım, malum 1800 küsür mesaj var bu başlıkta.
    cbr125 in hızlanma değerleri nasıl
    mesela gidişte ani hızlanma gerekirse atak mı
    0-100 durumu nedir.
    sitelerdeki verileri değil de sizin tecrübelerinizi merak ediyorum.
    mesela ucuz motorlar arasında hızlı diye tabir edilen 151rs i yiyormusunuz yolda
    veya hangi motorlar ile başa baş gidebiliyorsunuz...
    bilgilendirirseniz sevinirim...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150

Ozaktasiye Duyrulur

blackhawk Abi Diyarbakir Mevkiğinde Ozaktasi Abi Orda Galiba Okursan Blackhawkin Numarasini Yaziyorum Bi Görüşün, Tanişmiş Olursunuz
    05052188621
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar taktığınız lastik ölçüsü ne, ne kadara mal oldu, hızlanmada bir değişiklik oldu mu?
    paylaşırsanız sevinirim.
    bir de bayaa bir araştırdım forumu ama sağlıklı bir cevap bulamadım, malum 1800 küsür mesaj var bu başlıkta.
    cbr125 in hızlanma değerleri nasıl
    mesela gidişte ani hızlanma gerekirse atak mı
    0-100 durumu nedir.
    sitelerdeki verileri değil de sizin tecrübelerinizi merak ediyorum.
    mesela ucuz motorlar arasında hızlı diye tabir edilen 151rs i yiyormusunuz yolda
    veya hangi motorlar ile başa baş gidebiliyorsunuz...
    bilgilendirirseniz sevinirim...
    galiba 600 f in ön lastiğini cbr 125 in arkasına takıyorlar , normal arka lastiği de öne takıyorlar diye biliyorum.foto görsek fena da olmaz hani

hızlanma olarak ben hiç ölçmedim ancak ataklık konusunda bir 125 cc ne kadar ataksa o kadar atak diyebilirim. aprilia gibi yüksek beygirli değil tabi ama 151rs ile aynı da değil doğal olarak.Tabii ki yer 151rs yş
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    eyvallah sakal cumartesi inşallah görüşmeye çalışacam blachawkla.....

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı tronic adlı üyeden alıntı
    galiba 600 f in ön lastiğini cbr 125 in arkasına takıyorlar , normal arka lastiği de öne takıyorlar diye biliyorum.foto görsek fena da olmaz hani

hızlanma olarak ben hiç ölçmedim ancak ataklık konusunda bir 125 cc ne kadar ataksa o kadar atak diyebilirim. aprilia gibi yüksek beygirli değil tabi ama 151rs ile aynı da değil doğal olarak.Tabii ki yer 151rs yş
    cbr 125 e honda 1000 rr lastiği hatta araba lastiği uydurulsa 151 rs yi yine tokatlacağını düşünüyorum ben
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    ozaktasi abi yapmıştı dunlop alıp 130'luk diyodu. Bence hızlanmayı falan pek etkilemez. Orta sayfalarda resimleri ve açıklaması var.
    Okan ACAR

CbR_BaTu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CbR 125 R We KaNuNi BuFFaLo
    abi lastik 120 lik 100 ytl falan hızlanmada şuana kadar fazla bi fark görmedim zaten taktıktan sora uzun yola cıkmadım...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    neden soruyorum derseniz, büyük ihtimalle daha iyi bir alternatif bulmazsam yakında bir cbr da ben almayı planlıyorum.1 aya kadar tam belli olacak ve yollardaki cbr sayısı 1 adet artacak
    ama dediğim gibi daha iyi bir alternatif bulamaz isem(fiyat, performans, fiyat/kazanç oranları iyice hesaplanmaya başladı bile )
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

FANTASTICUA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler scooter diyodum ama bu aletı gorunce kararım degıstı
    bu alet en fazla kaç basar çabuk hızlanırmı
    100 km de kaç yakar biraz bilgi verebilirmisiniz

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    selamlar öncelikle.
    koruma demiri yapılıyor mu bu motora bilgisi olan var mı arkadaşlar?
    Ducatista:)

Motosikleti
    yok
    koruma takozu takılıyor..mototalda takıyorlarmıs..boy gerıdekı sayfalarda resmını koymustu..

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar BBRR nickli MOD arkadaşla cbr125r ve cbf 250 HAKIKINDA bir soru sorayım DEDİM adam bana O MOTOR degil grenaj takılmış MOPED dedi yav YENİ ÜYE OLSA MOTORDAN ANLAMAYAN BİRİ OLSA CAHİL BİRİ OLSA neyse DİYCEM ama adam bide modluk YAPIYOR
    KONU CBF 250 BAŞLIGINDA SON SAYFALARDA

http://www.motosiklet.net/forum/show...t=14624&page=4

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    koruma takozu takılıyor..mototalda takıyorlarmıs..boy gerıdekı sayfalarda resmını koymustu..
    teşekkürler praetorian..
    Ducatista:)

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    mod lar her motoru beğenecek diye bişi yok ..fikrimi söylemiyimmi...benim fikrim bu cbr bana göre motor değil...ben bunu 22 yıllık motor deneyimime göre söylüyorum bedava verseler binmem ha unutmadan benim bindiğim hyosung rx 125 senin cbr dan pahalı vede kaliteli 5 yıldır bende sen 5 yıl cbr "a bin öle konuş...mod görevi burda kuralları uygulamak ...git bir mopedin lastiklerine bak bide cbr ın lastiklerine arada fark varsa bana nolur söle ....ben beğenmiyorum vede fikrimi sölüyorum ...

BBRR NİCKLİ modun YAZISIDIR

Motosikleti
    yok
    sıkıldım cbr 125 tartısmasından walla..fıkrını solemıs saygı duyuorum..ne dıyım yanı?
    adam degıstırmıcek fıkrını..saygılar sevgıler sevgılı modumuza!!
    neyse sımdı servıse gıdıorum bakalım ne kadar para cıkacak benden..bıttım zaten bu ay:(

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı along adlı üyeden alıntı
    mod lar her motoru beğenecek diye bişi yok ..fikrimi söylemiyimmi...benim fikrim bu cbr bana göre motor değil...ben bunu 22 yıllık motor deneyimime göre söylüyorum bedava verseler binmem ha unutmadan benim bindiğim hyosung rx 125 senin cbr dan pahalı vede kaliteli 5 yıldır bende sen 5 yıl cbr "a bin öle konuş...mod görevi burda kuralları uygulamak ...git bir mopedin lastiklerine bak bide cbr ın lastiklerine arada fark varsa bana nolur söle ....ben beğenmiyorum vede fikrimi sölüyorum ...

BBRR NİCKLİ modun YAZISIDIR

BBRR abi yani barış abi 125 kilo inşallah kızmaz belirttim diye banada öyle dedi ama vardır onunda bi bildiği mobiletin üstünede takılsın cbr 125 kıyafeti versin o performansıda görelim bütün 4 zamanlı motorlardan iyi cbr 125 çekiş olsun hız olsun görünüş estetik ses olsun hepsinden iyi karizması var isteyen alır ona biner isteyen binmez ama BBRR abi bence fiyatından kıl oluyor bu motora

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler