Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Arkadaşlar çift kişi kullanımda arka kuyruk biraz daha asagi geliyor mu çöker mi yani bilmem anlatabildim mi? Tekrar soruyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Alıntı yanakadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 3750 km de 2013 model bir cbr aldım 1-1.5 ay kadar önce ama uzun yolda max 120 km/s görebildim. Hafif rüzgar olursa dümdüz yolda 112 felan görüyor. 6. viteste devir düşüyor o derece... Motorumu aldığım arkadaş öğrenci idi hep şehir içi binmiş bir kere ısparta-konya yapmış. Acaba motorun açılması felan gerekiyor olabilir mi? Seyehat hızı 105 bile olamıyor çoğu zaman... Ne yapmam gerekiyor? 95 oktan yakıt kullanıyorum. Servisindede 4 bin bakımı aldığım gün yapıldı...
    6bin den sonra açılıyor galiba, benimkide başlarda öyleydi çok sinir ediyordu, hatta 4bin bakımından sonra performansı düştü sanıyorsdum, ama şu son 500km de birşeyler oldu, hemen gaza geliyor.. 142 rekorum :D
    125cc motor sonuçta, kaç basabilir ki en fazla? çok birşey beklememek lazım.. bence optimum hızı 110-120 bu makinaların

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çift kişi kullanımda arka kuyruk biraz daha asagi geliyor mu çöker mi yani bilmem anlatabildim mi? Tekrar soruyorum
    arkadasım cıft kısı bıneceksen bu motor o motor deıl emın ol amortısor yumusak setlerde tak dıye vuruyor cok yavaslman lazım ama arkadakı 45 kılo felansa sende 80 85 sorun olmaz ama ıkınızın toplamı 150 kg olursa sıkıntı
    bounrock bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Manco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın dediği gibii bende çok kez eşimle gezdim kasislerde durmak zorunda kalıyorsun çukuru kaçırdın diyelim dibe vuruyo amortisör sıkıntılı anlıyacağın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Risk almaya değmez üç beş kuruş fazla olsun asfaltla seni bağlayan tek şey o tekerlek dostum sava mava yalan yanii emniyet için parayı çözmeye çalış bi sezonluk şakası yok bence ;)

bilgeturk15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    valla kasa kasa gidiyorum gibime geliyor Ya böyle eski profesyoneller ne yapacaksın hızı 100 ile git işte diyorlar ama uzun yolda bir kamyonu takip etmek çok tehlikeli rahatsız edici geliyor bana. Ne geçebiliyorum nede arkasından keyif alıyorum Valla bilemedim ne yapacağımı 250 liklerde 13 bin olmuş mis gibi 20 bin olmazsa küserim hondaya...
    aramıza hoş geldiniz.
    Honda CBR 125R

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı La7xl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fotoğraftaki motorun kime ait olduğunu unuttum ama arşivime kaydetmişim Şu aşağıda kestiğim kısımda ki stickerı nerden bulabilirim? Sadece 125R çok sade duruyor bu sticker baya hoşuma gitti.

http://i.hizliresim.com/P3Q7mO.jpg
    Motor benimdi kardeşim,şimdi 3. veya daha sonraki sahibinde olsa gerek,sticker'a gelince photoshoptan kendi çizdiğim bir şeydi.İstersen benzer birşey çizerek yollayabilirim.Kaliteli bi yapışkana bastırabilirsin iyi bi reklamcıdan

yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Alıntı bounrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6bin den sonra açılıyor galiba, benimkide başlarda öyleydi çok sinir ediyordu, hatta 4bin bakımından sonra performansı düştü sanıyorsdum, ama şu son 500km de birşeyler oldu, hemen gaza geliyor.. 142 rekorum :D
    125cc motor sonuçta, kaç basabilir ki en fazla? çok birşey beklememek lazım.. bence optimum hızı 110-120 bu makinaların
    110-115 konforlu bir şekilde de gidebileyim istedim valla Ne yapalım buymuş özü :D Ama 142 nedir ya. İnişte bile göremem sanırsam onu 1-2-3 redline olana kadar vites değiştirmiyorum açılmasına faydası olur demi? Yoksa motor mu indiririm? İlk motorumda mekanik tecrübe hiç yok

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Motora neler yapıyorsunuz yahu sonra 2. el almaktan soguyor sunlari okuyunca insan. Madem hız hız istiyosunuz parayı iyi biriktirin 600 cc alın basın hızınızı bence çok yanlış o makınalarla onları yapmanız

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Arkadaslar ankarada 6-7 bin arası cbr arıyorum ankara cevreside olabilir renk fark etmezz yardımcı olursanız sevinirim

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2013-model-5400-km-cizik-dahi-yok...servis-bakimli-fiyat-sondur-162383328/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cizik-dahi-yok-sifir-motor-163240122/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-piril-piril-ev-motosikleti-163218292/detay

18 ilan var zaten bunlar gibide başka adam akıllı yok pazarlıkla ındırebılırsenız 3 ude saglam..

Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    110-115 konforlu bir şekilde de gidebileyim istedim valla Ne yapalım buymuş özü :D Ama 142 nedir ya. İnişte bile göremem sanırsam onu 1-2-3 redline olana kadar vites değiştirmiyorum açılmasına faydası olur demi? Yoksa motor mu indiririm? İlk motorumda mekanik tecrübe hiç yok
    Çok zorlama dostum redline'a sen girersin yoksa limit belli zorlamanın anlamı yok keyfine bak bence açılcak bi durumu kalmamış

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2013-model-5400-km-cizik-dahi-yok...servis-bakimli-fiyat-sondur-162383328/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cizik-dahi-yok-sifir-motor-163240122/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-piril-piril-ev-motosikleti-163218292/detay

18 ilan var zaten bunlar gibide başka adam akıllı yok pazarlıkla ındırebılırsenız 3 ude saglam..

Zannetmiyorum o kadar düşeceklerine ama sansımızı deniyelim Yinede tesekkürler

La7xl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor benimdi kardeşim,şimdi 3. veya daha sonraki sahibinde olsa gerek,sticker'a gelince photoshoptan kendi çizdiğim bir şeydi.İstersen benzer birşey çizerek yollayabilirim.Kaliteli bi yapışkana bastırabilirsin iyi bi reklamcıdan
    Hocam gerçekten iyi olur çünkü benim de sol kısımda hafif bir çizik var, onu kapatabilirim. Motoru satmayı düşünmüyorum sattığım zaman derim zaten burda çizik var diye Eğer çizebilirsen ben bi reklamcıdan çıkartır yapıştırırım

bilgeturk15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı La7xl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gerçekten iyi olur çünkü benim de sol kısımda hafif bir çizik var, onu kapatabilirim. Motoru satmayı düşünmüyorum sattığım zaman derim zaten burda çizik var diye Eğer çizebilirsen ben bi reklamcıdan çıkartır yapıştırırım
    gerçekten bende çok beğendim usta ;) bende istiyorum desem ;)

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    selam arakdaşlar ...

güneşi bol bol gösteren yamurla yine ıslamaya bizde yazmaya başladık pek kıyamıyorumda yamurda binmeye ....

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arakdaşlar ...

güneşi bol bol gösteren yamurla yine ıslamaya bizde yazmaya başladık pek kıyamıyorumda yamurda binmeye ....
    Selam,

Yagmurda binmenin eziyeti mi yoksa binememenin eziyeti mi daha büyük bilemiyorum

Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Yağmurlar bitsede keyifle binsek :(

Motosikleti
    600rr
    Tam bitti diyorum sonra 1 hafta yağmur yağıyor nasıl iş anlamadım :D

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Yağmurda sürüşün zararı oluyor mu elimden bez düşmüyor benim sürekli hoh yapıp silme peşindeyim erkenden paslandırıcam motoru :D

Motosikleti
    600rr
    Öncelikle güvenlik açısından tutunma problemi olur lastikler orjinalse önden arkaan her yerden kayma riskiniz yüksek onun dışında açıkta elektrik-elektronik aksam yoksa bir problem olmaz,ancak zincirin suya çamura benzeri etkenlere maruz kalması demek daha sık bakım ve daha az zincir-dişli ömrü demek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler