Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bende yenı geldım aranıza benıde ekleyın musti_cbr125@hotmail.com kırmızı gırıy

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı Musti_CBR125R adlı üyeden alıntı

hoş geldin musti aramıza

H@S@N 'cım bi el at arkadaşıda ekle 40 kişi oldu liste bu arada
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    praetorian kardeşim çok geçmiş olsun,inşallah motorunda pek masraf çıkmaz hasan arkadaşımın dediği gibi servisten önce iyi bir ustaya göster bence daha uygun fiyata halledebilirsin,servisler biraz fazla kazıklıyo gibi geldi banada,13 sene araba işi ile uğraştık hiç bir araba arızasını servise götürmedik (çok büyük arızalar hariç) servis 5 diyosa ustada 2 vererek yırtıyosun.Tekrar geçmiş olsun önemli olan cana gelmesin elbet motorun işi halledilir kal sağlıcakla.

Birda arkadaşların kafasına bi konu takılmış,bu ikinci el sayfasında neden CBR 125 fazlaca var.Bende motorumu satıyorum nedeni motordan kaynaklı bir problem yok tam tersi o görevini gereğinden fazla yerine getirdi bana motor kullanmayı çok güzel öğretti en azından 1 hafta içinde 250 km lik bir yolculuğa çıkacak katar Hiçbir sorun yaşamadım hiçbir ışıkta istop etmedi,her sabah marşa ilk basışımda çalıştı hiç teklemedi,daha ne olsun.Bende ilk olarak 600 lük motor almayı düşünüyordum allahtan ki almamışım,bunu CBR 125 i kullandıktan sonra anladım muhakkak biyerlere patlardım,Şuanda 600 lük değil 250 lik bir makina düşünüyorum.Kademe kademe yükselmek bana en mantıklısı gibi geliyor.Yeni motor kullanacak arkadaşların kulağına küpe olsun bu sözler bence CBR 125 ten daha iyi bir hoca olamaz...Honda hayat onda
    Bir gün mutlaka ...

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı Musti_CBR125R adlı üyeden alıntı

Aramıza hoşgeldin Musti_CBR125R Forumda kalıcı olman dileğiyle keyifli sürüşler herkese
    CBR 125 R

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar bende yeni farkettim ben neden bu listede yokum arkadaşlar biraz geç olacak ama benide bi ekleyi verin plasee fatih.kont@hotmail.com
    Bir gün mutlaka ...

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bende yeni farkettim ben neden bu listede yokum arkadaşlar biraz geç olacak ama benide bi ekleyi verin plasee fatih.kont@hotmail.com
    Ayıp ediyon kardeş hemen ekleyelim bizim de hiç aklımıza gelmedi ilginç

Arkadaşlar tekrar hatırlayalım ilk mesajımızın içinde cbr 125 r sahibi arkadaşların bi listesini oluşturmaktayız listemize isminin eklenmesini isteyen arkadaşlar motosikletinin rengini kendi ismini soyismini ve msn ini mesajına yazması yeterli
    CBR 125 R

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    Ayıp ediyon kardeş hemen ekleyelim bizim de hiç aklımıza gelmedi ilginç

Arkadaşlar tekrar hatırlayalım ilk mesajımızın içinde cbr 125 r sahibi arkadaşların bi listesini oluşturmaktayız listemize isminin eklenmesini isteyen arkadaşlar motosikletinin rengini kendi ismini soyismini ve msn ini mesajına yazması yeterli
    Abi aslında her cbr 125 çinin birde resmini eklesek çok iyi olur yaw
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    honda nin su siralar ornegin yamaha nin pesin fiyatina 9 taksit yapmasi gibi bir kampanyasi var mi? banka kredisi almak istemiyorum hem faizler yukseldi hem kasko zorunlu oluyor maliyet acayip artiyor oyle olunca.

umarim bi yolunu bulur ikinci el bi cbr 125 alabilirim yoksa ybr 125 olacak ilk motorum cok istemesem de. ama malum tabi doviz ve faizler artinca yapicak bisey de pek kalmadi.

arkadaşlar aranızda motororunu satmayı düşününenler warmı?

Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bugün ilk defa canlı cbr 125 gördüm ve kullandım hemde kimin biliyormusunuz blackhawk abinin yani savaş abinin motoru, ne kadar mutlu oldum ki inanamazsınız en güzelide ne biliyor musunuz?...yaşıt olan kuzenim mondial cup motorunu bir iki defa nazlanarak vermişti, savaş abi cbr 125 ini sürmemi kendi teklif etti tabi bende hemen atladım Bak yüzsüze diyorsunuz ama aşık olmuştum motora bu teklif kaçar mı

Tebrik ediorum seni kaçırmamışsın bu fırsatı değerlendirmişsin SAKAL !
    En kısa zamanda kendi motoruna da sahip olabilmeni diliorum arkadaşımmm...

Arkadaşlar bildiğiniz gibi kolum kırık olduğu için güzel CBR 125'imi kullanamıodum 3 aydır.Şaka gibi gelio hala sööleyince.Koskoca 3 ay geldi geçti ben de buarada 2 tane operasyon atlattım ve sonunda bugünkü halime kavuştum.Çok az kaldı tamamen eski halime kavuşmaya.Ama doktorlarımdan izin aldım yani artık motosiklet kullanabileceğime karar verdiler.Bende haftaya dönücem yollara.Dönüşümün ilk dakikalarını ve hissettiklerimi de paylaşırım sizlerle.

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı TESS adlı üyeden alıntı
    Tebrik ediorum seni kaçırmamışsın bu fırsatı değerlendirmişsin SAKAL !
    En kısa zamanda kendi motoruna da sahip olabilmeni diliorum arkadaşımmm...

Arkadaşlar bildiğiniz gibi kolum kırık olduğu için güzel CBR 125'imi kullanamıodum 3 aydır.Şaka gibi gelio hala sööleyince.Koskoca 3 ay geldi geçti ben de buarada 2 tane operasyon atlattım ve sonunda bugünkü halime kavuştum.Çok az kaldı tamamen eski halime kavuşmaya.Ama doktorlarımdan izin aldım yani artık motosiklet kullanabileceğime karar verdiler.Bende haftaya dönücem yollara.Dönüşümün ilk dakikalarını ve hissettiklerimi de paylaşırım sizlerle.
    3 ay bekleyen insan 1 haftada bekler hatta üstüne bi 3 ay daha bekler
    Yaw cbr 125 teklifi kaçar mı repsola hiç ilgim yoktu ama repsolü görünce hayran kaldım kullanımı filan çok güzeldi millet hayran hayaran motora bakıyor
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Walla kusura bakma ben bi 3 ay daha almiim yani.Bekleyemem ya.Motorum öyle kapıda durcak ben de sadece bakıcam 3 ay daha.Yok Yok mümkün diil!

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ben bugun bınemedım nası koydu anlatamam..her sabah alısmısım onla ıse gıtmeye ısten once stresten arınmaya ısten sora rahatlamaya..bugun yok ne yazıkkı..en kısa zamanda servıse gıtmelıyım..hatta sımdı randevumu alsam
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    bende artık işe motorumla gidiyorum. Hakkaten insan rahatlıyor. Ama bu gün yatırıyordum motoru. Ama şaştım kendime çok güzel toparladım. 45 derece bir viraj vardı yattım motorla tam kalkmadan motor pati çekti ve kaydı çok az kalmıştı düşmeme ama gazı biraz azalttım hafif doğruldum toparladı hemen. Ama tırstım yani neyse ders oldu artık 600'lük motor gibi yatmam :D Ama bu olaydan sonra arka tekeri kalınlaştırmak geldi hemen aklıma
    Okan ACAR

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı
    bende artık işe motorumla gidiyorum. Hakkaten insan rahatlıyor. Ama bu gün yatırıyordum motoru. Ama şaştım kendime çok güzel toparladım. 45 derece bir viraj vardı yattım motorla tam kalkmadan motor pati çekti ve kaydı çok az kalmıştı düşmeme ama gazı biraz azalttım hafif doğruldum toparladı hemen. Ama tırstım yani neyse ders oldu artık 600'lük motor gibi yatmam :D Ama bu olaydan sonra arka tekeri kalınlaştırmak geldi hemen aklıma
    blackhawk abi arkaya biraz ağır bi çanta şart dedi oda tekeri kalınlaştırmayı düşünüyordu

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı TESS adlı üyeden alıntı
    çok geçmiş olsun ... benim niye haberim olmadı ya neyse toparlamana sevindim ... doktordan izin alman güzel motorsuzluk ne kadar zor biliyorum ki son yaptığım kazada 21 gün motorum evde yattı her işe gidip gelince minübüse her bindiğimde ölmek istedim münibüse binmektense okadarki motoruma aşığım onun üzerine binince dünyanın bütün derdi sıkıntısı yok oluyo ...
    o yüzden bir motorcuyu yaralamak istersen bıçak silah kullanmana gerek yok motorunu elinden al yeter o zaten kanserli hasta gibi gün gün erir zaten neyse çok duygulandım galiba yine
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Bu c.tesi gireceğimiz A2 motor sınavı motor soruları zorluk derecesi nasıl arkadaşlar? Sürücü kursu 50 soru verdi bunları çöz kesin geçersin dedi, sizce yeterli mi? Siz nerelerden çalıştınız?
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    O verdiği 50 sorunun içinden çıkacak zaten merak etme geçersin zor değil...
    Okan ACAR

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Beyler az önce blackhawk abi bana mesaj çekti ve Kayseri Pınarbaşında olduğunu söyledi ve hepinize selam söyledi.Resimleri ben büyük bi merakla bekliyorum çünkü ikimizin fotolarıda var

CbR_BaTu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CbR 125 R We KaNuNi BuFFaLo
    abi kalın lastik taktırmayı düşünen hiç beklemesin hemen taktırsın ben dun taktırdım motor hemen hemen hiç savurmuo herkes tavsiye ederim......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler