Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz leovınce eğzost u varadero dan söken bir abimizden aldık... kesip kısaltıp montajladık....
    Oo büyüksünüz abi o zaman adamlar gerçek motorcu :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Arkadaşlar aranıza yeni katılacağım,scooterda oldukça iyiyim(yani bence),vitesliye ilk geçeceğim ilk tecrübem olacak,cbr 125r almayı planlıyorum,şubat-mart gibi almayı düşünüyorum,yeni modeller ne zaman çıkıyor bir problem yaşar mıyım?lazer vertigo kask,revit apollo mont veya venom mont,zandona dizlik mafsallı,alpinestars eldiven,tcx bot,lbc dıştan giyilebilir pantolon düşünüyorum sizce nasıldır?kullandığı ekipmandan memnun olanlarda öneride bulunabilir,cevaplar için çok teşekkür ederim tekeriniz düz bassın inşallah..
    UqUR_ bunu beğendi.

Alıntı Baraza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranıza yeni katılacağım,scooterda oldukça iyiyim(yani bence),vitesliye ilk geçeceğim ilk tecrübem olacak,cbr 125r almayı planlıyorum,şubat-mart gibi almayı düşünüyorum,yeni modeller ne zaman çıkıyor bir problem yaşar mıyım?lazer vertigo kask,revit apollo mont veya venom mont,zandona dizlik mafsallı,alpinestars eldiven,tcx bot,lbc dıştan giyilebilir pantolon düşünüyorum sizce nasıldır?kullandığı ekipmandan memnun olanlarda öneride bulunabilir,cevaplar için çok teşekkür ederim tekeriniz düz bassın inşallah..
    2014 cbr 125r ler subat sonu bayilerde olacak, ön sipariş alan yerler var, araştırın çok talep var, ikinci sevkiyata kalmayın, ilk gelen motorlardan alamazsanız nisana kalırsınız. gerci en güzel dönem nisan da almak.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Herry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 cbr 125r ler subat sonu bayilerde olacak, ön sipariş alan yerler var, araştırın çok talep var, ikinci sevkiyata kalmayın, ilk gelen motorlardan alamazsanız nisana kalırsınız. gerci en güzel dönem nisan da almak.
    Yani istedigim zaman gittiğimde bulmam zor mu,2014 modellerde degisim ve fiyat farki olucak mi bilginiz var mi peki?cevap icin tesekkür ederim bu arada.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar soğuk sıcak fark etmiyor tek marşta hemen çalışıyor bu alet......... yaklaşık bir haftadır ayazda duran motor marş motoru döner dönmez çalışıyor...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    tuzladan gebze terminaline kadar ısınmak bilmiyor o ayrı radyatör e gazete mi sarsak ramazan kalorifer ısınmıyor yoksa..
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuzladan gebze terminaline kadar ısınmak bilmiyor o ayrı radyatör e gazete mi sarsak ramazan kalorifer ısınmıyor yoksa..
    normalde termostat devreye girse ısınır ama ısınmıyorsa bilgi termostat devreye girmiyordur.. koy gazate bişey olmaz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Sıkıstirmiyorum belkide ondan ısınmıyor olabilir tek diş bile yanmadan yol bitti yahu hava da soğuk ondan galiba
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    termostat dan............

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Bozulmuş mu diyon yani
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Bozulmuş mu diyon yani
    bak termostat belli bir sıcaklığa gelene kadar radyatör e su göndermez... yani su ısınır 70 dereceye çıkar termostat açar radyatöre su gider... yani normalde 3-5 km sonra en az 2 çizgi olmalı...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    ben 5 dakka bekliyorum 1 kademe ısınıyor, sonra yolda 3 e çıkıp 2 ye düşüyor, sonra tekrar üçe ve ikiye flan öyle gidiyo...

Motosikleti
    Bozulmuş mu diyon yani
    yani aynen öyle erol......

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 5 dakka bekliyorum 1 kademe ısınıyor, sonra yolda 3 e çıkıp 2 ye düşüyor, sonra tekrar üçe ve ikiye flan öyle gidiyo...
    doğrusu bu yani paşa.. motor termostat bozuk olduğundan kalkmaz erolunki.. erol seninki kalkmıyorsa sıkıntı vardır...

Motosikleti
    CB650F
    1 haftadır motora binmiyordum motorumun sinyalleri çalışmıyor far gösterge korna vs. hepsi çalışıyor fakat sinyaller çalışmıyor neden acaba ?

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    ne biçim konusuyon leen .... Kanka bence havadan kaynaklı çünkü normal de calisiyor ki motor daha 3000 e gelmedi bozulmuş olması imkansız bagirtmadan 100 110 6 vites de ortalama 6000 7000 devir le gidiyorum saat sabah 7 hava sert yani o saatte bisi olsa hep devam etmesi gerekmezmi gerçi çalıştırıp en fazla 1 dakka bekliyorum kask dizlik eldiven sonra start sadece cumartesi günleri giderim motorla
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    ne biçim konusuyon leen .... Kanka bence havadan kaynaklı çünkü normal de calisiyor ki motor daha 3000 e gelmedi bozulmuş olması imkansız bagirtmadan 100 110 6 vites de ortalama 6000 7000 devir le gidiyorum saat sabah 7 hava sert yani o saatte bisi olsa hep devam etmesi gerekmezmi gerçi çalıştırıp en fazla 1 dakka bekliyorum kask dizlik eldiven sonra start sadece cumartesi günleri giderim motorla
    kanka termostat paslanır yayı atar contası yırtılır... senin evden çık tuzla köprüsüne gelmeden en az tek çizgi olması lazım .. bak ben bu gün mahallede bir tur attım tek çizgi oldu... hava malum yani...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani aynen öyle erol......

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

doğrusu bu yani paşa.. motor termostat bozuk olduğundan kalkmaz erolunki.. erol seninki kalkmıyorsa sıkıntı vardır...

onasıl bi ifadedir hocammmm :D
    cbr1907 bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Yarın farın içini siyaha boyayıp angel far uygulaması yapacağım. Toplam maliyet 150 lira. Resimdeki gibi olacak inş

cbr1907 bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    siyah pek guzel durmuş.halka kırmızı olsa tam süper olur bence. devileye

Extreem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - YAMAHA YBR125 ESD
    arkadaşlar bugün itibariyle motosikletim için bir mono kapak ve mercek far (içinde angel, demon, şerit led ve led parklarla birlikte) siparişi verdim. el yapımı olacak tabi ve orijinal far tasını riske atmamak için sıfır far tası üzerinde çalışıyor usta. çok farklı göstereceğine eminim. daha öncede kimsede görmedim internette de pek bulamadım artık hayırlısı olsun hazır olunca fotoğraflar geliyor

bu arada size sormak istediğim motosikletime performans egzozu almak istiyorum fakat amacım motordan aşırı ses çıksın diye değil (hele o silindirin yüksek devirlerde çıkardığı pat-pat sesi için hiç değil) amacım sadece görüntü olsun ve çok ama çok az ses çıksın. yani abartılı olmasın ama ben burdayım desin
    birkaç araştırdım ve fazla kişide olmayan ixil l2x egzozu buldum. bilgisi olan varmı? nasıl bir egzozdur? 600tl verilir mi? istediğimi alabilirmiyim?

buda motosiklet üzerindeki hali, evet şık duruyor :D

buda videosu, ses hoşuma gitti gibi

NOT: bu arada bu egzozun yanında manifolt gelmiyor, orjinal egzuzu kestirip takmak gerekiyormuş .s

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

kardeşim bende yaptırıyorum mercek far olayından yaklaşık 15 e elimde olacak, ebay den sipariş olayları vs bilirsin uzun iş ama güzel olacak gibi sanki farklı olacak..
    UqUR_, fearlesboyy ve cbr1907 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler