Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı halil27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar işten güçten fırsat bulup binemiyordum motoruma havaların soğumasıyla iyice binemez olmuştum, bugün bi yol yapayım hasret gidereyim dedim, 1saat felan gazladım, şu an Gaziantepte hava 9 derece, LS2 Celtıc kask kullanıyorum (225 liralık olanlardan) kaskın camını kapatır kapatmaz buğulanma yapıyor, tamam çok kaliteli bi marka değil biliyorum ama 225 lira verdik en azından buğu yapmaz diye düşünüyordum, ne dersiniz normal mi 9 derece sıcaklıkta camın buğulanması ?
    Camın buğulanması gayet normal Ls2 lerde havalandırma sorunu var yanlız bir çözümüde var buğu önleyici şehfaf sticker tarzı bi yapışkan var o buğuyu önlüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NORMAL, Tek silindir, Sübab yağ basınçlı çalışıyor. Yağı değiştirirsen gider ses. Yağ biraz özelliğini kaybedince ses başlar ama dert değil. bakıma kadarda bine bilirsin
    Teşekkürler sağolun motor yağını değiştiririm olmazsa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Eminmisiniz? liste fiyatı 7.380 gözüküyor... bende nakit var, yarın hemen arayıp sorarım öyleyse... bir süredir 2013 az kilometreli ikinci el bakıyorum, yardımı dokunan olursa seviinirim

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 6500 karttan vade farki ile ki onu banka aliyor 7430 oldu 24 ay gungor motor pendik 480 de plaka nakit param olsa 6300 e birakirdı selo 154 deil bulandırma 150 baya zorlaniyor devir saati

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Motoruna koruma takozu taktıran varmı? Yada piyasa fiyatlarını bilen?

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınır kaçırma.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acil-fiyat-dustu-temiz-hata-yok-143155515/detay/
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 bin bakımı ıcın mobil yag almiştim sonra onu cbf ime koydum cbr ye motul yag 5100 10 40 aldim bugun geldi kargodan şirinevler otosevere gittim 4 bn BKM için. Yagi koymucaz dışardan yag kabul etmiyoruz itirazi bulundu zar zor bu sferlik olsun dedi degiştirtdm böyle sacmalik olurmu sızce yag dişardan kabl etmiyoruz diyo ozaman işcilik yazicam dedi tamam dedm 4 bn bkmi 64 lira tuttu bişede yaptiklari yok
    Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 bin bakımına yağ dahil 60 tl ödedim serviste..honda kendi adına yağ çıkarmış genelde bunu satmak için yok hondanın tavsiye edip sırf honda için üretilen yağ vs diyorlar ama hepsi hikaye...servis tarafından yapıldıktan sonra sorun olmaz...ilandaki motora gelince ben 2013 model 650 km de sıfır kadar çiziksiz motoru 5700 almıstım yani şimdi 7000 tl verdikten sonra 300-500 daha verir sıfır alırım daha 500 km motora honda sticker arka çanta koltuk vs bence orjınal daha güzel zevkler tartısılmaz ama hanı 600-6300 olsa ok derim...ama 7000 2,el için cok sıfırını cazip taksitlerle bile veriyorlar

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 bin bakımına yağ dahil 60 tl ödedim serviste..honda kendi adına yağ çıkarmış genelde bunu satmak için yok hondanın tavsiye edip sırf honda için üretilen yağ vs diyorlar ama hepsi hikaye...servis tarafından yapıldıktan sonra sorun olmaz...ilandaki motora gelince ben 2013 model 650 km de sıfır kadar çiziksiz motoru 5700 almıstım yani şimdi 7000 tl verdikten sonra 300-500 daha verir sıfır alırım daha 500 km motora honda sticker arka çanta koltuk vs bence orjınal daha güzel zevkler tartısılmaz ama hanı 600-6300 olsa ok derim...ama 7000 2,el için cok sıfırını cazip taksitlerle bile veriyorlar
    şunu belirteyim ilk motorum olacak.hocam dediginiz gibi bencede orjinal hali daha güzel.0 almayı düşünüyordum zaten ama istanbuldaki butun honda bayiler marttan önce gelmeyecegini söyledi.cbr250 bakıyordum ondanda vazgectim.tekrar cbr125 e almaya karar verdim.şimdi istanbul içi ilanlara bakıyordum sıfıra yakın almak istiyorum.dediginiz gibi uygun degilse biraz daha ertelerim .

Motosikleti
    YAMAHA MT
    valla kardeş ben kendı yada tanıdıgıma bakıyor olsa ilana bile bakmazdım.bırakın martta gelsin (7000 diyorsa eger yok dediğim gibi sezon sonu indirim yaparsa alın beklemeyin ) .zaten marta kadar binemezsiniz.ozaman sıfır alırsınız hem 2014 model olur.ama yok acelem yok derseniz bekleyin kışın 7000-7800 arası 8000-20000 km arası ( hondada bu km sorun olmaz ) cbr 250 alabılırsınız ki zaten belli zaman sonra cbr 125 sizi kesmeyecektir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44304037/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43460850/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41335712/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41212742/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32501418/detay

bunlar sadece örnek illa bakın demiyorum yanı ya uygun fiyata cbr 125 alın yada azıcık daha bekleyın temelli 250 alın

Öncelikle merhaba, ben ihtiyaç duyana kadar motorsikletle pek ilgilenmeyen biriydim ancak her gün okula 3-4 saat yol harcayınca canıma tak etti bir arkadaşımın kanıma girmesiyle CBR 125R almaya ikna ettim evdekileri ancak ben bu işlerden hiç anlamıyorum. 10 yaşımdan beri araba kullanırım ama motorun m'sinden anlamam. bütçeme göre motor buldum ama sahibini ararken neleri sormalıyım? garanti olayı nasıl oluyor? veya zamanla değişmesi gereken parçalar nelerdir(alınca masraf çıkarmasın)? vs. bir de bana giyim kuşam ve güvenlik.. yani kendimle ilgili yapmam gerekenlerle ilgili link verebilecek, kardeşim önce bi araştırsana forumun şurasında var zaten diyecek veyahut çok uzun değil diye cevap verecek biri olursa çok sevinirim.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı mert3503 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba, ben ihtiyaç duyana kadar motorsikletle pek ilgilenmeyen biriydim ancak her gün okula 3-4 saat yol harcayınca canıma tak etti bir arkadaşımın kanıma girmesiyle CBR 125R almaya ikna ettim evdekileri ancak ben bu işlerden hiç anlamıyorum. 10 yaşımdan beri araba kullanırım ama motorun m'sinden anlamam. bütçeme göre motor buldum ama sahibini ararken neleri sormalıyım? garanti olayı nasıl oluyor? veya zamanla değişmesi gereken parçalar nelerdir(alınca masraf çıkarmasın)? vs. bir de bana giyim kuşam ve güvenlik.. yani kendimle ilgili yapmam gerekenlerle ilgili link verebilecek, kardeşim önce bi araştırsana forumun şurasında var zaten diyecek veyahut çok uzun değil diye cevap verecek biri olursa çok sevinirim.
    motor garantiliyse sorun yok zaten servise gidersiniz herşey meydana cıkar öyle kaza olmadıkça değişecek bir şey yok.( yağı hariç ) siz önce motoru alın gerisi kolay çünkü icabında siyah motor alır beyaz mont alırsınız.yada kırmızı motor alır başka renk mon alırsınız önce motorunuzu alın sonra ekipmanları ona göre alırsınız (bu konuda renk uyumu takıntım varda )

valla kardeş ben kendı yada tanıdıgıma bakıyor olsa ilana bile bakmazdım.bırakın martta gelsin (7000 diyorsa eger yok dediğim gibi sezon sonu indirim yaparsa alın beklemeyin ) .zaten marta kadar binemezsiniz.ozaman sıfır alırsınız hem 2014 model olur.ama yok acelem yok derseniz bekleyin kışın 7000-7800 arası 8000-20000 km arası ( hondada bu km sorun olmaz ) cbr 250 alabılırsınız ki zaten belli zaman sonra cbr 125 sizi kesmeyecektir.
    cbr250 konusunda cok okudum yazılanları ama hic tecrubem yok cbr125 ıle baslamak ıstıyorum .ertelemekten kastım uygun bir ilanı bulana kadar .2. ele normalde hic bakmazdım ama 3 ay sonraya gun verdikleri icin 2.el bakmaya karar verdim.evimle işim arası 1 km civarı yagmurlu olmadıgı muddetce kısında kullanmayı düşünüyorum kısmetse.görünen o ki ilan kovalayacagım biraz

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    harbi uçmuş bunlar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44304037/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43460850/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41335712/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41212742/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32501418/detay

bunlar sadece örnek illa bakın demiyorum yanı ya uygun fiyata cbr 125 alın yada azıcık daha bekleyın temelli 250 alın

işte ben garanti koşullarını bile bilmiyorum o derece cahilim bu konuda, kaç yıl kaç km vs. bilgisayarla aram pek yok burada da bulamadım alacağım motoru servise götürdüğümde ödeyeceğim ücret + ekipmanların maliyetini fln hesaplamalıyım çünkü tüm paramı motora verirsem ekipmansızlıktan yatar köşede

Motosikleti
    YAMAHA MT
    kardeş zaten 2011 ise garanti bitmiştir.yada son 1 ayı falan kalmıstır.2012 ise garantilidir kaydı kuydu serviste cıkar servis tanıdıksa beleş bakar yoksa 50 tl sanırım ücret tabi bölge ve yerine göre ddeğişir.ekipman tamamen bütçene baglı orta halli 100-120 arası kaskta var 600 tl ye kask var montta o şekilde 120 tl civarı korumalı sayılabılecek tekstıl montları şimdilik işini görür
    yani en uygunlarından hesaplasak korumasız binmektense 300 tl civarı kask mont gibi ekipmanlar belki dizlikte alınabılır bunun içinde

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    İkinci el alınacaksa 6 bin liraya alınmalı. İlandaki motor temiz alınır fakat o parayı verene kadar sıfırıda alınır
    bounrock ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Uğur dediğin gibi sana katılıyorum bu motorun en fazla 2.el fiyatı 6-6.5 arasıdır bn 6000 e aldım 770 km de motoru sende ilan takibi yap elbet düşer ;))

Motosikleti
    YAMAHA MT
    aynen ben 2013 sattım 3 gün sonra 2011 model avatarımdakı motorumu hiç akla bile gelmeyecek fiyata buldum.. aldıgım fiyata eski kasa 2005-2006 cbr satıyorlar...diyeceğim o ki satıcı motruna her fiyatı yazabılır....yani 2,elin sabit eder piyasa fiyatı olmaz satıcı vardır 2011 modele 6800 yazar bir başkası 2013 5600 a verir......arz talep meselesi.... örnek 2011 model 8800 alınan motorlara 15-20 bin km binip yine aynı fiyatı yazmak gibi

Motosikleti
    CBR 250R
    Ben de Mart Nisan gibi aranıza katılacağım ama şuan ki fiyatla Mart nisandaki fiyat arasında ne oynar ? Sezon sonu sezon başı olarak hani ? Fark eder herhalde

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Sipsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Mart Nisan gibi aranıza katılacağım ama şuan ki fiyatla Mart nisandaki fiyat arasında ne oynar ? Sezon sonu sezon başı olarak hani ? Fark eder herhalde
    Yeterrince fiyatı yükseltiler zaten,fiyat sabit kalır bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler