Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Ben bu zaman a kadar yari sentetik kullaniyorum hiç denk gelmedi diye biliyorum tam sentetik yag onun icin motul U yari sentetik almaya dusunuyorum evet okudum yorum ilk 3 e motul ıphone shell i koymus

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu zaman a kadar yari sentetik kullaniyorum hiç denk gelmedi diye biliyorum tam sentetik yag onun icin motul U yari sentetik almaya dusunuyorum evet okudum yorum ilk 3 e motul ıphone shell i koymus
    bende 5100 e karar verdim yarı sentetik motul

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Bu karar bence iyi yari sentetik😃bu 4 bn bakımda neler yapiliyor bilginiz varmi ?

Motosikleti
    Bu karar bence iyi yari sentetik��bu 4 bn bakımda neler yapiliyor bilginiz varmi ?
    tahminim hava filtresi - yağ - buji kontrol - sıvı soğutmasına bakarlar birde birde ufak tefek rolantisi sübap boşluğu falan

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filitresine bakamadim hala nerdeki bu grenajlar i sokmek gerekirmi acep
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahminim hava filtresi - yağ - buji kontrol - sıvı soğutmasına bakarlar birde birde ufak tefek rolantisi sübap boşluğu falan
    4000 de kolay kolay sübap boşluğuna bakmazlar sanırım çünkü benimkinde sadece hava fıltresı bujı vs bakıldığı söylendi...
    evet arkadaşlar bu hava fıltresını temizlemek istesek nasıl sökücez söken yada videosu resmı vs olan varmı .nette bulamadım

Motosikleti
    YZF R25
    Herkese selamlar, bende dün çok şükür CBR 125'imi aldım... ) Bugün sol elimde ve omuzlarımda ilginç bir ağrı var ilk vitesli motor deneyimim diyebilirim... oldukça keyifli ama geriliyorum biraz..

lastikleri değiştirmeyi planlıyorum, çok kayıyor bunlar.. önerilerinizi bekliyorum..

bounrock bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr125

Şu an yarı kendinde olan CBRm. Ayna ,sinyal,fren maneti,fren diski,grenaj sizlere ömür...

Alıntı TahirHasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, bende dün çok şükür CBR 125'imi aldım... ) Bugün sol elimde ve omuzlarımda ilginç bir ağrı var ilk vitesli motor deneyimim diyebilirim... oldukça keyifli ama geriliyorum biraz..

lastikleri değiştirmeyi planlıyorum, çok kayıyor bunlar.. önerilerinizi bekliyorum..

http://mtahir.net/wp-content/uploads...3723753792.jpg

http://mtahir.net/wp-content/uploads...3723733523.jpg
    hayırlı olsun, güle güle kullanın. ne kadara aldınız nereden aldınız bilgilendirebilir misiniz? ben de baktım fakat çoğu bayide 0 cbr 125 kalmamıs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Alıntı cnrtsc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img545.imageshack.us/img545/8965/o5uv.jpg

Şu an yarı kendinde olan CBRm. Ayna ,sinyal,fren maneti,fren diski,grenaj sizlere ömür...
    dostum çok gecmis olsun, senin birseyin yok ya?? nasıl oldu bu iş?

Motosikleti
    Honda cbr125
    Kazayı motoru beraber aldığımız arkadaşım ilk günden yaptı ,itü kampüs içinde (acemiyiz tabi ilk motorumuz ), durumu kötüydü bir kaç kalıcı hasarla atlattı şimdi iyi allahtan

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Herry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, güle güle kullanın. ne kadara aldınız nereden aldınız bilgilendirebilir misiniz? ben de baktım fakat çoğu bayide 0 cbr 125 kalmamıs.[COLOR="Silver"]
    2. el aldım.. 4 bin km'de...

Motosikleti
    Hornet 650

geçmiş olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

http://mtahir.net/wp-content/uploads...3723753792.jpg

http://mtahir.net/wp-content/uploads...3723733523.jpg
    Hayırlı olsun.

2. el aldım.. 4 bin km'de...
    koltukta jelatin görünce 0 sandım ki zaten yeni gibi duruyor maasallah. kaça aldınız ogrenebilir miyim? tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Herry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koltukta jelatin görünce 0 sandım ki zaten yeni gibi duruyor maasallah. kaça aldınız ogrenebilir miyim? tekrar hayırlı olsun.

6400'e el sıkıştık çok şükür.. temiz bakılmış motora baya..

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Mobil 4T tam sentetik 15 50 racing yagi aldim motul bulamadim aldigim mobil yagi sizce iyimi ?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ Error88

Hava filtresi deponun altında kalıyor. ön yan grenajları yarım açıp depoyu kotuk kısmına yakın yerden yukarı doğru kaldırman lazım
    ERROR88 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Pazar gunu denicem daha hic ellemedim cesaret edemedim daha dogrusu bu arada motorun gidisi degisti km 2400 ani hizlanma yani bariz bi fark var ki Ben rodaja inanmazdım ama yinede 1000 km tuttum kendimi
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Mobil 4T tam sentetik 15 50 racing yagi aldim motul bulamadim aldigim mobil yagi sizce iyimi ?
    neden acele ettin sana link verirdim yağın veya direk gidip alırdın feyizoglundan benimde bugün elime geçti o sana dediğim motul 5100 olanı performans serisinden yollamışlar ma2 den ben normal biliyordum mobil de iyidir ama motul tercih ederim yalnız 10 40 neden tercih etmedin

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ

Geçmiş olsun.. Motorunu yeni alan arkadaşlarada hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermsin amin.. Benim 1000 km bakımı yaklaştı önericeğiniz yağ varmı ?

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    15 50 racingler icin daha iyi dedi ben tamam ver dedm aradm aradm bulamadm sen internettenmi sipariş ettin ?

Motosikleti
    15 50 racingler icin daha iyi dedi ben tamam ver dedm aradm aradm bulamadm sen internettenmi sipariş ettin ?
    evet feyizoglundan sipariş ettim 1 günde geliyor
    http://www.feyizoglu.com/10W40-Motos...i_46838.html#0

bu resimdeki serisinden değil performans serisi olandan ma2 yani o daha iyi zaten onu yolluyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler