Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum cam a film mi çektin reklamcıda? ne kadara yaptılar?
    Sanayide 10 TL para istediler fakat en fazla 30 cm lik eni olan siyah filmler mevcut bu yüzden 10 cm lik yanlara ek yaptırmak gerekiyor buda pek güzel olmuyor resimlerde bişey farkedilmiyor fakat yanına gidince biraz absürt duruyor yani aklında varsa yapma bence hoşuna gitmeye bilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Küba Xy E100
    cümleten Selamunaleyküm Beyler. Bayadır araştırıyorum artık alacam cıbır bende. ( bı cıbır lafı cok hosuma gitti :D ) Ama bazı arkadaşlar biraz daha bekle diyor. Piyasa düşer felan diye. Sizce öyle bişey olurmu. Bide 2012 model almak istiyorum Kaç Km arası alayım sizce ?

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Ghost125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten Selamunaleyküm Beyler. Bayadır araştırıyorum artık alacam cıbır bende. ( bı cıbır lafı cok hosuma gitti :D ) Ama bazı arkadaşlar biraz daha bekle diyor. Piyasa düşer felan diye. Sizce öyle bişey olurmu. Bide 2012 model almak istiyorum Kaç Km arası alayım sizce ?
    Piyasa filan düşmez kardeş Çıkar Çıkar. Motor fiyatı arttı nereye düşecek. ancak kredi borcu olan acil nakiti olan denk qelecek ki ağlayanın malıda qülene yaramıyo.. Bekle Yaza kadar Al sıfırını.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r

siteye bi renk katalim canlılık girsin florya tesisleri

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bu motor yakıtta baya cimri... yakmıyor resmen kokluyor.. ama benim altımda eziliyor...
    Hayırlı olsun sıfır aldınız heralde

Ben motoru bolca uzun yola vurmaya calışşamda yaptığım 19 bin km nin 6-7 bini şehirler arası geri kalanı İstanbul içi. CBR250 nin torku cekişi gerçekten 125'le kıyaslanmaz ama şehir içinde 250 cc olsaydı şimdi altımdaki dediğim çok az oldu. sol seride sürekli çıkıp sıkışrılmak için uğraşmassan CBR 250 cidden gereksiz.
    Çünkü işin içine dur kalklar tıkanıklık girince CBR250 3.6-3.7 hatta 4 yakarken cbr125 en fazla 2.5-2.6 yakıyor. Fark 1 litreden fazla.

Ben uzun yoldada 2.5 un üstünü pek göremedim. 105-115 arası 2.2 yakıyor.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    beyler önerebileceğiniz yağ ve lastikler var mı

Motosikleti
    CB650F
    beyler önerebileceğiniz yağ ve lastikler var mı
    Yağdan kastınızı anlayamadım yani zincir yağımı yoksa motor yağımı ? lastik konusuna girdiğimizde ise bu markalar iyidir metzeller,pirelli vs. en kalitelisi olsun diyosanız michelin bakıcaksınız

Motosikleti
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağdan kastınızı anlayamadım yani zincir yağımı yoksa motor yağımı ? lastik konusuna girdiğimizde ise bu markalar iyidir metzeller,pirelli vs. en kalitelisi olsun diyosanız michelin bakıcaksınız
    evet kastım motor yağı idi :D
    1000 km bakımına gidicek motor serviste koydukları yağı bilmiyorum dandik birşey falan koyarlarsa ilk bakım olucak alıp mı gitsem diye düşünmüştüm

Motosikleti
    CB650F
    evet kastım motor yağı idi :D
    1000 km bakımına gidicek motor serviste koydukları yağı bilmiyorum dandik birşey falan koyarlarsa ilk bakım olucak alıp mı gitsem diye düşünmüştüm
    Castrol koyucaklar 10-40 çok iyi olmasada iyidir.

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    pirelli diablo rosso 2 önerebilirim tarihe bakip al 2013 olsun iyi bi lastik michelin lastik benim bildigim kadariyla yeni uretilmiyor, suan piyasada tutulan pirelli şahsi görusum

ankara'da bu motorun ikinci el alım-satım ve tamirinin yapıldığı bir yer biliyor musunuz?

Motosikleti
    5.viteste maximum kaça geldiniz deneyen oldu mu? benimki 120 ye çıktı daha giderdi herhalde
    fearlesboyy bunu beğendi.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    5.viteste maximum kaça geldiniz deneyen oldu mu? benimki 120 ye çıktı daha giderdi herhalde
    5. Viteste 130 km hızda kesiciye giriyor sanırım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Günaydın arkadaş lar. Bayram trafiğinde otobüs de canımız çıkıyor. Foruma giremiyorum. Bayram dönüşü yeni resimler yüklenecek. Suan travego yatak bölümünden selam olsun size.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar 2013 model beyaz sıfır motorumu satmıstım sonra kafama estı arefe günü yenıden kırmızı beyaz aldım dün 320 km gezme fırsatımız oldu 3 cbr 125 bır 250 ıle hafıf egimli yolda ben 144 gördüm çok sasırdım hatta cbr 250 r ilede teyit ettik (tabi camın arkasına biraz eğilerek düzdede 125-130 rahat görüyor.şimdi size sorum bunun bakımını yapıcam yag vs kolayda bu hava filtresi için grenajları sökmeme gerek varmı yada bunu anlaran bır resım yada vıdeo diğeri sıfır oldugundan bakımlarını servıste yaptırıyordum bırakıyordum sonra alıyordum 4400 km sattım geçen ay şimdi 20111 model yıne yenı kasa aldım : ) ve ön lastık ırc 100 luk takılmıs ben sevmedım

Motosikleti
    CB650F
    Honda cbr 300 duyuruldu beyler umarım fiyatı uygun bir şekilde ülkemize gelir max. 35 beygir ve 29 Tork(Nm) gücünde olacağı söyleniyor.(teknik özellikleri tam olarak belli değil.)

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Herkeze ii geceler şimdiden abilerim yaklaşık 8 yıldır az çok motor kullanmışlığım var zaten fazla hızla işim olmaz.O yüzden aklımda cbr 125r var sıfır mı almalı yoksa ikinci elmi almalı bilgilendirirseniz :D
    bu motor sizce nasıl alınmalı mı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38303849/detay
    fearlesboyy bunu beğendi.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    oldukça temiz duruyor km side düşük bi anlayan ustayada göster servis bakımlı olduguna göre servisede gösterip detaylı bilgi alırsın bu motor alınır derim

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze ii geceler şimdiden abilerim yaklaşık 8 yıldır az çok motor kullanmışlığım var zaten fazla hızla işim olmaz.O yüzden aklımda cbr 125r var sıfır mı almalı yoksa ikinci elmi almalı bilgilendirirseniz :D
    bu motor sizce nasıl alınmalı mı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38303849/detay
    nacızane fıkrım asla sıfır alma malum uzun süre bınmeyeceksındır.ve satarkende zarar edeceksındır km düşük temız 2, el al bın bın sonra kar yapar satarsın...ben 2013 model 600 km dekı motorumu 5650 almıstım 4100 km bındım 6300 sattım gecen ay ve şimdi sudan ucuza yıne 2011 kırmızı beyaz aldım ( motor sezonu kapandı dıye satmıstım yoksa sıfır motoru neden satayım.bunu bulunca kaccırmadan aldım hatta bayramda 320 km yol gezdım )....alıcı ısen sabret malum sezon sonu ve paran elınde olsun motor cok olur.....
    ilandakı motor fıyatı ıcın bır şey demıyorum kımıne gore uygundur kımıne gore degıl ama motor sahıbınındır ıstedıgı fıyata satar.alıcı kendı cebine bakacak kendisine uyuyorsa alacak.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda cbr 300 duyuruldu beyler umarım fiyatı uygun bir şekilde ülkemize gelir max. 35 beygir ve 29 Tork(Nm) gücünde olacağı söyleniyor.(teknik özellikleri tam olarak belli değil.)

http://imageshack.us/a/img69/8124/lcqd.jpg
    http://imageshack.us/a/img547/3996/cd33.jpg
    Honda duyururda tr ye gelmez bence. Hindistanda bir sürü honda model motosiklet var türkiyede yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler