Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı duffyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu yardım edecek bilgisi olan arkadaşlar ?
    Kredi çekmek için işin olsun siğortalı sorun olmuyor. istersen 1 gün olsun işe girmen için. ama ne kadar kredi cekeceksın oda varç Maaş bodronu istiyor bankalar. Yada maaşı aldığın banka ile şöyle bi anlaşma yapabilirisn. ben kredi cekmek ıstıyorum zten maası sızın bankadan alıyorum. her ay düzeni olarak çektiğim kredinin ödemesının maaşımdan kesilmesını istiyor dersen bu belki kolaylık sağlar ki ben öyl eyaptım
    duffyy bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    arkadaşlar ön camı sökmeden cam filmi nasıl cektirebilirim ? veya sökmem gerekirse nasıl sökebilirim ön camı ?

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Yarim saat once 5 dk ligina motoru kapinin onunde kilitsiz biraktim. Kilitlemeye geldim 2 tane orospu cocugu gordum. Aklima geldi ama farketmedim baştan. Baktimki direksiyon kilidini kirmislar
    1 dk sora insem gitcekti. Allah rizasi için dikkat edin
    Simdi kontak calismiyor kac para girer acaba

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarim saat once 5 dk ligina motoru kapinin onunde kilitsiz biraktim. Kilitlemeye geldim 2 tane orospu cocugu gordum. Aklima geldi ama farketmedim baştan. Baktimki direksiyon kilidini kirmislar
    oha lan allah korumuş adamlardaki cesarete bak

tamam teşekkür ederim bakalım konuşacağım banka ile ..
    geçmiş olsun arkadaşım keşke hemen polis çağırsaymışsın

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen. Kıpkırmızı . Hatta dedım herhalde 250 r kırmızı getşrmiş yanına gidip baktm daha Kutulardaydı Ambalajlı Hatta Kucuk yük ındırme makınesı ıle ındırılıyodu. Çok süper duruyodu. Efe de baktım 2 tane 250 R 3 tane 125 R SİYAH VARDI. Kırmızı öyle böle değil amaa. aşık oldum motoraaa.

İşte Bu -> http://static.xalo.vn/images/news/20...tai_nhat_4.jpg
    Kırmızısıda bir başka duruyor 125 lik mi? Allah isteyen herkese nasip eder inşallah.
    ZEMHERİ!

Amin kardeşim cümlemize inş. ;)

KenPachiSama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - HYOSUNG GT 250 R a Kasıyor...:DS
    2.el almayı dusunuyorum bu hosuma gitti bi bakarmisiniz bu ilana http://m.sahibinden.com/classifiedDe...&io=2&rnd=9354

Motosikleti
    Hornet 650
    Renklendirelim.

Motorumun yeni şampuanı: C7 vitaminli, saç dökülmesine karşı etkili, koruyucu bakımlı, Güçlendiren - Nemlendiren - Dolgunluk katan, kepeğe karşı etkili şampuanı

Uploaded with ImageShack.us

Bir kokusu var hasta olursunuz.

Motorum Sünnet motoru bile oldu bea.

Buradada Sünnet Çocuklarıyla beraber.

Hay Maşallah!

Esen kalın.
    cx571, omerta ve !Lk£® bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renklendirelim.

Motorumun yeni şampuanı: C7 vitaminli, saç dökülmesine karşı etkili, koruyucu bakımlı, Güçlendiren - Nemlendiren - Dolgunluk katan, kepeğe karşı etkili şampuanı
    http://img69.imageshack.us/img69/4239/l0to.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/6489/djxa.jpg

http://img839.imageshack.us/img839/729/t3p4.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/7291/sw86.jpg

http://img854.imageshack.us/img854/7287/kt0f.jpg

http://img191.imageshack.us/img191/2806/egqx.jpg

Hay Maşallah!

Esen kalın.
    BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA . HARİKA BENDE GELİN MOTOSİKLETİ YAPACAM HACI.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korumuşş. Geçmiş Olsun. Motosikletinizin Egsosunu bana verır mısınız? O oros.u cocuklarının g.tüne sokmak istiyorumda!!!

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    iyi günler cıbırcılar bende yamaha ybr esd var ve satıp cbr 125r almak istıyorum 5.500 - 5.600 a falan mersinde. ybr yokusta aglıyor ve bbu benı sinir etti resmen. ayrıca düz yolda stabil gidebilecegın hız 85 - 100 arası 7000 - 8000 devir. yani 8000 devirde 95 de falan gideblirsin stabil.

cbr le stabil otobanda falan 120 ile gidileblir diye biliyorum.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renklendirelim.

http://img69.imageshack.us/img69/4239/l0to.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/6489/djxa.jpg

http://img839.imageshack.us/img839/729/t3p4.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/7291/sw86.jpg

http://img854.imageshack.us/img854/7287/kt0f.jpg

http://img191.imageshack.us/img191/2806/egqx.jpg

Hay Maşallah!

Esen kalın.
    Harika resimler olmuş yanlız motoru devamlı yıkamak iyi birşey değildir eğer devamlı yıkayacaksanız gaz yağı veya mazot kullanmanızdır aksi taktirde nekadar kurutursanız kurutun motor çabuk paslanır

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Re!S*33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler cıbırcılar bende yamaha ybr esd var ve satıp cbr 125r almak istıyorum 5.500 - 5.600 a falan mersinde. ybr yokusta aglıyor ve bbu benı sinir etti resmen. ayrıca düz yolda stabil gidebilecegın hız 85 - 100 arası 7000 - 8000 devir. yani 8000 devirde 95 de falan gideblirsin stabil.

cbr le stabil otobanda falan 120 ile gidileblir diye biliyorum.
    bende geçenlerde 19.000 km deki 2011 yenı kasa turuncu cbr satıp sıfır (sayılır ) beyaz 2013 cbr aldım motor rodajı bitti sayılır (günde sadece iş ev kısa gezmeler falan 70 km yol yapıyorum : )) hızlanması gayet iyi tavsiye ederim motoru.rodaj bitince bir deneyeyim dedim 137 km cıktı cokda zorlanmadı yani 120 ile bence cok rahat sabit gider

halil27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Bizim motorlar bir çok ülkede cbr150 diye geçiyor ve renk çeşitliliği ülkeye göre değişiyor arkadaşlar, kırmızı, kırmızı beyaz, turuncu vs bir çok renk var ama benim favorim yeşil, gerçekten çok karizma duruyor
    Yolda olmak; Özgür olmaktır....

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    merak eden arkadaşlar için malum 19.000 km dekı yenı kasa turuncu motorumu satıp 2013 model beyaz almıstım rodaj yenı yenı bıtıyor bugun yıne bir ölçüm yaptım kapağa kadar 97 benzin ile doldurdum 219,8 km sonra yenıden bp petrole girdim yıne 97 oktan benzin aldım yani toplamda 219,8 km de 25,02 tl lik benzin aldım buda ortalama 113 kuruş ediyor.şehir içi hep normal kullanım öyle sıkıştırma red line falan olmadı...cbr yakıtını merak eden arkadaşlar için son değerim bu
    cyberdanger bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak eden arkadaşlar için malum 19.000 km dekı yenı kasa turuncu motorumu satıp 2013 model beyaz almıstım rodaj yenı yenı bıtıyor bugun yıne bir ölçüm yaptım kapağa kadar 97 benzin ile doldurdum 219,8 km sonra yenıden bp petrole girdim yıne 97 oktan benzin aldım yani toplamda 219,8 km de 25,02 tl lik benzin aldım buda ortalama 113 kuruş ediyor.şehir içi hep normal kullanım öyle sıkıştırma red line falan olmadı...cbr yakıtını merak eden arkadaşlar için son değerim bu
    Tam CBR ci oldun valla Fear kutlarım benım koca oğlanı daha ölçmedım milimetrik ama 0,125-0,150 arasında bişiler yakıyor.(250R)
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    CB650F
    Bu gün zincir yağım bitti bir arkadaşdan MASS diye bir zincir spreyi aldım çok abuk subuk bir yağ yapışkan bide heryere bulaşıyor ama zinciri tutmuyo yere falan döküldü ayağım kaydı acaba bi zararı dokunurmu yorumunuza göre yarın gidip zincir spreyi alıcam :S

halil27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Bir zararı olmaz, ama ben bu yağı hiç sevmedim motorumda da durmasın dersen önce zinciri temizle, temizlemek için gaz yağı ve diş fırçası kullanabileceğin gibi zincir temizleyici spreyde kullanabilirsin. Sonra da "WURTH HHS DRY LUBE" zincir yağlayıcı öneririm, bence piyasadaki en kaliteli yağ. Bırak akmayı, sıçramayı, denemek için eline sıksan yağ olduğunu anlamazsın ama zincirini gayet güzel yağlar, ayrıca motoru 600e, 1000e yükseltirsen yine bu yağı kullanmaya devam edebilirsin, gayet kalitelidir...
    Yolda olmak; Özgür olmaktır....

Arkadaşlar merhaba ben 25 yaşındayım b sınıfı ehliyetim var bu ehliyetle honda cbr 125 r kullanabilirmiyim ve birkaç sorum daha olacak

1-honda cbr 125 r sıfır km taksitle satılıyor mu?

2-bu motor için kask mont eldiven olarak hafif ve sağlam toplamda 500 tl bütçeye göre hangi marka modelleri tavsiye edersiniz?

3-bu motora benzin koyarken benzin yağ karıştırıp mı dolduruyoruz yağ arabalardaki gibi ayrı mı?
    şimdiden teşekkürler umarım cevap alabilirim çok sağolun

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı halil27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir zararı olmaz, ama ben bu yağı hiç sevmedim motorumda da durmasın dersen önce zinciri temizle, temizlemek için gaz yağı ve diş fırçası kullanabileceğin gibi zincir temizleyici spreyde kullanabilirsin. Sonra da "WURTH HHS DRY LUBE" zincir yağlayıcı öneririm, bence piyasadaki en kaliteli yağ. Bırak akmayı, sıçramayı, denemek için eline sıksan yağ olduğunu anlamazsın ama zincirini gayet güzel yağlar, ayrıca motoru 600e, 1000e yükseltirsen yine bu yağı kullanmaya devam edebilirsin, gayet kalitelidir...
    İçim rahat etmedi gaz yağı ile temizledim sonra castroll ile yağladım aslında daha önce kullandığım berner marka yağ çok daha iyiydi ama yinede adı sanı duyulmuş düzgün bir yağ kullandım janta falanda sıçramış temizlicem diye canım çıktı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Alıntı cenk_99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben 25 yaşındayım b sınıfı ehliyetim var bu ehliyetle honda cbr 125 r kullanabilirmiyim ve birkaç sorum daha olacak

1-honda cbr 125 r sıfır km taksitle satılıyor mu?

2-bu motor için kask mont eldiven olarak hafif ve sağlam toplamda 500 tl bütçeye göre hangi marka modelleri tavsiye edersiniz?

3-bu motora benzin koyarken benzin yağ karıştırıp mı dolduruyoruz yağ arabalardaki gibi ayrı mı?
    şimdiden teşekkürler umarım cevap alabilirim çok sağolun
    Sorduğun soruların hepsi saten form sitesini mevcut herşeyi geçtim arama motorundan aratsan bile karşına çıkardı azıcık araştırman yeterliydi.Ben yinede kabaca cevaplıyım

1-b ehliyeti ile motor sürülmez a2 lazım 50 cc ve aşağısı için a1
    2-evet taksitle satılıyor
    3-bir çok çeşit marka kask,mont,eldiven,dizlik vs. var buradada bir çok kez tartışıldı bi girersek işin içinden çıkamayız her ağızdan başka bir ses çıkıyo çünkü
    4-bu motor 4 zamanlıdır yağı suyu tuzu ayrıdır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler