Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ada

dolu olsada fark etmiyor.. artık teknoloji gelişti... yakıt düzgün ise rampayada devirli girmisse seni kimse durduramaz onu...

bu arada seni cbr seni hız ve serilik bakımından tatmin edecektir...
    Şimdi geçen arayan adam aradı abi.Çantasız ve lastiksiz 2750 ye veriyorum.Olursa haber vericek.Sonra dadaşdan sıfır cbr gelsinn Beyaz daha çok hoşuma gitti sen ne dersin?
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi geçen arayan adam aradı abi.Çantasız ve lastiksiz 2750 ye veriyorum.Olursa haber vericek.Sonra dadaşdan sıfır cbr gelsinn Beyaz daha çok hoşuma gitti sen ne dersin?
    cbr alacaklar benden fiyat almadan sıfır motor almasınlar... kaça alacaksın
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    cbr alacaklar benden fiyat almadan sıfır motor almasınlar... kaça alacaksın

7000 tl abi heryerde öyle
    HONDA

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000 tl abi heryerde öyle

paranı cebine koy yanıma gel pişman olmayacaksın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    paranı cebine koy yanıma gel pişman olmayacaksın....
    Gördüm abi.Parayı denkleştireyim yanındayım
    HONDA

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Selamlar cıbır severler, kısa bir askerlik molasındam sonra tekrar aranıza katıldım, motoruma kavustum. havalimanı otoparkında usanmadan 4 ay bekledi beni gariban :D simdi yollar bizim. avrupa yakasında buluşma muhabbetleri olursa ilk fırsatta katılmak isterim. bayrampaşada oturuyorum, yakın olanlara duyrulur.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selamlar ahali .. Bugün itibariyle Honda Cbr 125r mi satmış bulunmaktayım .. elimde nakit paramla kaldım motorsuz Ciden bu kötü bi his ama sabredip ninjayı beklicem .. Artık uğraşmıcam küçük cc ile .. Arada sırada yine buralara takılırım nasipse .. Olursa benlik bişey her zaman buralardayım , siz kardeşlerim ,abilerimsiniz .. Tekeriniz düz bassın ..
    BlackBaron bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    Enes kardrsim hayirli olsun,nasildi motorla vedalasma,benim icin hep zor olmustur ufaktan dolar gozlerim ne zaman dusunuyosun ninjayi ?
    Ya beyler bu arada tekere hava basmaya gittim on 16 arka 24 cikti,bende one 29 arkaya 33 bastim ama motor hic tutmuyo yolu artik hele artciyla falan resmen savuruyo,onceden derdim lastiklere neden kotu diyolar gayet iyi tutuyo diye ama yok arkadas mutlaka degismeliymis.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    @cafridion hoşgeldin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

@EneS_Turker Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Bence iyi düşünüyorsun; tek yerine çift silindir, 125 yerine 250cc daha mantıklı olur. Görüşmek üzere.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @cafridion hoşgeldin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

@EneS_Turker Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Bence iyi düşünüyorsun; tek yerine çift silindir, 125 yerine 250cc daha mantıklı olur. Görüşmek üzere.
    Eyw kardeşim sağolasın Evt Ninja 250r Büyük sevdamdı , ona kavuşmak için biraz beklemekte gerekse beklicem

Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes kardrsim hayirli olsun,nasildi motorla vedalasma,benim icin hep zor olmustur ufaktan dolar gozlerim ne zaman dusunuyosun ninjayi ?
    Ya beyler bu arada tekere hava basmaya gittim on 16 arka 24 cikti,bende one 29 arkaya 33 bastim ama motor hic tutmuyo yolu artik hele artciyla falan resmen savuruyo,onceden derdim lastiklere neden kotu diyolar gayet iyi tutuyo diye ama yok arkadas mutlaka degismeliymis.
    Ben artık alıştım bu yıl içinde 3. motor oldu ama honda güzel bi deneyimdi Çok mutluyum Cbr 125 Sahibi olduğum için .. Ama bu sefer acele etmeyip Ninjaya kadar beklicem inş Üzücüde olsa burda kardeşler kazandım bu yererli .. makina gelir gider ..
    BlackBaron bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

arkadaslar ay basında honda cbr 125 r alıcam 1500km de kullanırken nelere dıkkat etmelıyım kac km de zıncırı hangı yagla ile yaglamalıyım kac km de bakım yaptırmalıyım ayrıca kac bın devırde vıtes degıstırerek kullanmalıyım bana bilgi verebilecek birisi varmı?

Gunaydin beyler oncelikle oncelikle herkese iyi hafta sonları dilerim.
    Benim şöyle bi sorum olucak,ben aslında 1 senedir 2006 model cbr 125 repsol kullanıyordum. Bir hafta önce motorumu sattım ve sıfır km cbr 125 aldım. Bütün gece dinlendikten sonra sabah motora bindiğimde 5 dakika sonra hararet göstergesi üç çizgiye çıkıyor. Acaba bu yeni modellerde hararet göstergesinin normal değeri nedir. 3 çizgi bi sorun teşkil edermi bide suyunu nerden kontrol edicem bu motorun eski model motorumda hic böyle bi sorunum olmamıştı. Yardımcı olursanız sevinirim sabahtan beri çıldırıyorum içim içimi yiyor.
    O çalışma sıcaklığıdır diye kendimi avutuyorum ama yinede içim rahat değil. Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    cbr 2000rr
    o calışma sıcaklıgıdır dedigin gibi hocam. zaten hararet 2 cızgi olmadan hareket ettirmem ben de motoru, 2 dk sonra da 3 cizgi olur.

Çok saol kardeşim şimdi daha rahatladı içim zaten yarım saat sürdükten sonrada 3 çizgiydi o biraz rahatlatmıştı beni ama şimdi bilen birine sorayım dedim yinede. 4. Çizgiyi görürsem yinede bi servise götürürüm çok uzak değil zaten insan bebek gibi sevince motorunu böyle biraz panik oluyo hemen :D

Motosikleti
    cbr 2000rr
    cok iyi biliyorum o duyguları tekeriniz dûz bassın...

Eyv. Hepimizin ins.

sinanteknik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2012
    Arkadaşlar birkaç kez benzinim bitti motor çalışmadı motora veya enjeksiyona zarar verirmi ?

Sa beyler bende yaklaşık 1 yıldır motorlara çok hefes ettim alacam cbr ler gözüme hoş geliyor yakında aranızdayım her gün burayı açıyorum sonuna kadar okuyorum ortamınız çok iyi.

Kimse soruma.cevap vermemis...

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    Sorunuzun cevabi daha onceki sayfalarda verildi biraz arastiririsan bulabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler