Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    siyah cok gusel duruo..kırmızı sıyah hatırlamıorum yada gormedım.. okan oldumu??:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    aha güzel olmus valla yenı resmın hayırlı olsun (sneın motormu bu )

ayrıca su kaptanın topıcınde (kawasakı) adamlar yaptıgı tek ıs resım koymak sıtelerden ozellıklerı kopyalayıp yapıstırmak baska hıc bısey yok
    Yeni yine yeniden

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abicim...Biri resim koyuyor,diğeri "hah buldum" diyor..Yapıştırıyor özellikleri...
    Üstelik "kaptan(eski raacing ci ya o)dahil kimse motorların modellerini tam olarak bilmiyor...
    Off bu çok baba(nedense bunu her model için söylüyorlar)nidaları arasında yazışıp duruyorlar...
    Ha birde...İkide bir "kawacılar burayaaaa" diyor...Acaba o Jawacılar olmasın
    Hatta keşke Jawacılar olsa...Çok iyi motorlar...Keçi gibiler...Bir sürü kawa'nın yaşını ikiye katlamış olanları vardır sokaklarda...
    Ne demişler Hava Civa Kawa...

arkadaslar hepinize merhaba bende alalı yaklasık 1 hafta oluyo bu motorlara tuning uygulayan arkadaslar varmı mesela genelde egzoz ustunde durlmus ama bu kafa granajıyla birlikte asagı inen aksaam var o diger buyuk motorların goruntusu gibi mesela onlarda on tekerin ustune kadar geliyo arkadaslar farkettiyse bizim mototrlarda on teker camurluguyla biraz daha bosluk var buyuk mototrlar o sebepten dolayı daha toplu ve agır bi hava yaratıyo bunu degiştiren arkadaslarımız varmı acaba yada degiştirebiliyormu merak ettim

Motosikleti
    yok
    yok be benım motorum dııl daha foto cekmedım arkın makınesını beklıoruzbenım foto makınası tam facıa ben elımle cızsem(kı resmım ıgrenctır) daha gusel cızerım

arkadaslar bende daha yeni aldım motorumu siyah renk.bişey sorucam buna egzoz dısında degişik tuning uygulayan arkadaslar varmı mesela su granaj bolumu orayı degiştirip motorumuzu daha buyuk abileri gibi daha tolu ve agır bi havaya sokamazmıyız bunu yapan arkadaslar varsa lutfen resimlerini koyarlarsa foruma sevinirim kazasız surusler tum arkadaslara.

Motosikleti
    yok
    trexsis bılmıorum yapan varmıdır ama sanmıorumda..abısı gıbı gorunmesın kendı gıbı olsun yeter bana)(farlar hariç)

aklıma gelmişken aranızda eskişehirde ikamet eden arkadaslarımız varmı cbr125 i olan ayrıca ben aldım bu motoru siyah renk baskada goremedim acaba aynı renk baska motorlu arkadas varmı eskişehirde

praetorian kardesim bana nasıl resim eklenecegini soylermisin phoshopta 125 euyguladıgım degişiklikleri buraya koymak istiyorum bakalım begenecekmisiniz.

[IMG]C:\Documents and Settings\Admin\Belgelerim\Resimlerim\honda photo modify.jpeg[/IMG]

Motosikleti
    yok
    bılmıorum abı bı yerlerde vardı burada dur bakar lınkı koyarım sana

gene olmuyo ya bu hddnin içindeki resmi nasıl koycaz buraya anlamadımki internet adresi istiyo benden

arkadaslar resim buldum eb sonunda

ya gene cıkmadı bu foruma resim anlamadım ya neyse

Motosikleti
    yok
    ya bıldıgım kadarıyla resmı bı yere upload edıp lınkı buraya yapstırcaktın

Resim Ekleme

Arkadaşım...Linki tıklarsan ayrıntılı olarak göreceksin...Kendi pc nden bu imageshack e yada sitemizin resim ekleme bölümünden bunları halledebiliyoruz...

http://img84.imageshack.us/my.php?im...omodify0fb.jpg

evet arkadaslar nasıl olmus sizce

evet ufak ayrıntılar,derli toplu göstermiş...

Birde arkadaşım linki biraz önce yaptığın gibi [IMG] ile atarsan direk sayfamızda görebiliriz...

deneyim ama insallah yaparım

yok ya beceremiyorum

yok ya olmuyo ne yazıkki ustteki linketen idare etcez artık yapcak bişey yok

arkadaşım yapacagın tekşey war o da lastikleri değiştireceksin hiç grenajla felan oynama ancak lastikler kalınlaşınca sürtünme artıgı için hızda düşme gözüküyormuş o sana kalmış artık.

peki kardes yaklasık neye mal oluyo lastiklerin degişmesi bilginmi varmı

walla ne desem yalan olur değiştiren arkadaşlar warsa yardımıcı olsunlar

Merhaba

CBR 125 cılar merhaba...bende honda cbr 125 e gönül veren birisi olarak aranıza katılmak istedim...

İstanbul beylikdüzünde oturuyorum ..zincirlikuyu da çalışıyorum..ve bu mesafeyi cbr la katetmekten büyük zevk alıyorum...

Bu topic yeni dikkatimi çekti ve ilk 25 sayfayı soluksuz okudum..ama şu an için fazla vaktim olmadığından diğer sayfaları okuyamadım ama mutlaka okuyacağım..belki yapıyorsunuzdur ama gönül isterki tüm honda cbr 125 sahipleri toplanıp bir yerlere gidelim tanışıp kaynaşalım zevkli dakikalar geçirelim...

Herkese hayırlı, kazasız belasız günler dilerim...

Levent Sakıcı
    Siyah honda cbr 125
    leventsakici@hotmail.com

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Bu konu altında yazan 2 kişiden biri CBR sahibi, bunca insan arasında 1 kişi bile aynaları değiştirmedi mi ya? Motoru aldığım ilk ay ilk işim aynaları değiştirmek olacak. Değiştiren varsa resimlerini koyar mı? Ayrıca İst.'da ise nerede ve kaça yaptırdığını?
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler