Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlatmaktan dilimde tüy bitti.Yok ybr önerenler yok grenajsız olsun diyenler.YENİ KASA CBR 125 İN PARÇA FİYATLARI ÇOK UCUZ.O YÜZDEN GİDİP BU MOTOR GRENAJLI BEN DÜŞERİM FİLAN GRENAJSIZ MOTOR ALİYİM DÜŞÜNCESİ BANA GÖRE YANLIŞ.KULLANIŞ OLARAK YBR İLE DAĞLAR KADAR FARK YOK ARASINDA.BAŞLANGIÇ OLARAK EN KOLAY KULLANILACAK MOTOSİKLETLERDEN BİRİ CBR 125.

Herkes ezbere konuşuyo bu ne arkadaş.Altın elbiseli adam benim motoru test ettiğinde kendi de çok beğendi motoru tek sıkıntının lastikler olduğunu söyledi.Bi öğrenmişsiniz grenajsız alın başlangıçta diye.Adamın tarzı ss ise neden alsın ? sanki cbr 125 in tek grenajı 200 lira.62 lira sadece.kullanımıda aşırı kolay bi motor.daha bi kaç sayfa oldu parça fiyatlarını paylaşalı.
    Buraya kullanıcıların bilgilerinden tecrübelerinden faydalanmak için geliyorlar , sonra söylediklerimize inanmayıp irdeliyorlar :D
    Yavuz Sultan Selim Han

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Anlatmaktan dilimde tüy bitti.Yok ybr önerenler yok grenajsız olsun diyenler.YENİ KASA CBR 125 İN PARÇA FİYATLARI ÇOK UCUZ.O YÜZDEN GİDİP BU MOTOR GRENAJLI BEN DÜŞERİM FİLAN GRENAJSIZ MOTOR ALİYİM DÜŞÜNCESİ BANA GÖRE YANLIŞ.KULLANIŞ OLARAK YBR İLE DAĞLAR KADAR FARK YOK ARASINDA.BAŞLANGIÇ OLARAK EN KOLAY KULLANILACAK MOTOSİKLETLERDEN BİRİ CBR 125.

Herkes ezbere konuşuyo bu ne arkadaş.Altın elbiseli adam benim motoru test ettiğinde kendi de çok beğendi motoru tek sıkıntının lastikler olduğunu söyledi.Bi öğrenmişsiniz grenajsız alın başlangıçta diye.Adamın tarzı ss ise neden alsın ? sanki cbr 125 in tek grenajı 200 lira.62 lira sadece.kullanımıda aşırı kolay bi motor.daha bi kaç sayfa oldu parça fiyatlarını paylaşalı.
    doğru dıyosun. Zevk meselesidir bu iş yaw. Kimisi Race Sever Kimisi Commuter. Hangisi Kafana yatrıyorsa al demi? Babam kafamı yemıstı CBF150 alalımda alalım. Yahu Buda Honda ama CBR125R bana daha güzel geliyo. yahu motorla sevgili oluyo ınsan CBR125R alın bırakın YBR filanı şimdi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Arkadaşlar yeni kasa CBR yi en uygun kaça bulabiliriz mart gibi çünkü borçlarım bitcek yeni kredi çekcem bide kredi çeken varsa en uygun banka hangisi :D

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    cbr 500 cc de ybr 125 cc mı ne alakası var da ybr alsın ki...bende gecen sene ne ehlıyet kursu nede baska bı yerde surmeyı ogrendım motoru gıttım sıfır cbr 125 aldım ustune oturdum bana şu vıtes bu gaz bu debrıyaj dedıler sürmeye başladım...... cbr alın bence..

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Konuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 500 cc de ybr 125 cc mı ne alakası var da ybr alsın ki...bende gecen sene ne ehlıyet kursu nede baska bı yerde surmeyı ogrendım motoru gıttım sıfır cbr 125 aldım ustune oturdum bana şu vıtes bu gaz bu debrıyaj dedıler sürmeye başladım...... cbr alın bence..
    gel usta elini öpeyim. CBR alsın tabı raceing seviyosa. Kendı şahsım adına konusuyorum ileride motor alacaksam yine race alırım. aşığım Honda sana be :(

Alıntı Konuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hah aynen anlatmak mesele.
    [B]Honda, hayat onda.[/B]

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Ben Can (schmarık) Diğer üyeliğimin ismini kendime yakıştıramadığımdan dolayı o üyeliği iptal ettirdim. Yeni üyeliğim budur. Umarım benide aranıza bir kardeşiniz,arkadaşınız,motordaşınız olarak kabul edersiniz.

Gelelim konumuza;

Hepinizin hakkında herşeyin hayırlısını dilerim. Ben öğrenci olduğum için riske girmek istemedim. Şahsen dükkanda bir abim'de zx10r var. Kendisi araba kullanıyor motosiklet çok yaktığından dolayı. Onun motorunuda kullandım bir süre düşmedim de, bu hiçbir zaman düşmiyeceğim anlamına gelmiyor. Ben acele etmeyi sevmiyorum. Önce emeklemek ve sonradan koşmak istiyorum. Hızlı yaşa cesedin yakışıklı olsun misali istemiyorum
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Arkadaşlar, Üstadlar 1 sene boyunca ybr ye binDim (10000 km) şimdi bütçem el verdiğince bir cbr almak istiyorum, ve burdurda yasıyorum burada satılık cbr yok antalyayada gitme durumum yok, ISpartada 1 tane satılık var 2005 resimlerden çok temiz gözüküyor, 44000 kmde ve o yaşa göre normal oldugunu düsünüyorum, alınır mı bi baksanız sahibindende 98802660 numaralı ilan , telden yazdığım içinde link atamadım K.B. 3750 fiyat çekmiş bana çok geldi

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlkay yaklaşık 20-25 gün önce mi gittin istanbula ? Çünkü bende o tarihte çanakkaleden bergamaya gidiyordum ve kaz dağlarının virajlı yollarında tricolorlu bir cbr ile selamlastık. O senmiydin ?
    Yok ben değildim ne yazık ki temmuz 22 - ağustos 1 arası o güzergahı kullandım.

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok hoş maşallah.
    Teşekkürler Ramazan abi

Motosikleti
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Üstadlar 1 sene boyunca ybr ye binDim (10000 km) şimdi bütçem el verdiğince bir cbr almak istiyorum, ve burdurda yasıyorum burada satılık cbr yok antalyayada gitme durumum yok, ISpartada 1 tane satılık var 2005 resimlerden çok temiz gözüküyor, 44000 kmde ve o yaşa göre normal oldugunu düsünüyorum, alınır mı bi baksanız sahibindende 98802660 numaralı ilan , telden yazdığım içinde link atamadım K.B. 3750 fiyat çekmiş bana çok geldi
    Arkadaşım dediğin gibi motor çok temiz duruyor fakat ne durumda olduğu bilinmez. Motor şuanda 7 yaşında ve 8'ine giricek. Satmaya kalkıştığın zaman zorluk yaşarsın. Bence biraz daha ybr'ye bin. Sana Cbr125 alma demiyorum sen zaten kendi yağında kavrulup tecrube edinmişsin. Fakat o motor için o para gerçekten çok. Bence Antalya'dan da alma bilindiği üzere orda titan olsun ybr olsun hep apaçi motoru olarak biliniyor. Cbr kim ne halde olur orda Temiz bulunmaz demiyorum ama zor bulunur. İmkanın varsa bakabildiğince uzağa bak. Temiz olduktan sonra biner üstüne tekrar dönersin evine. Ama seninde dediğin gibi bence onun fiyatı çok yüksek ve yaşı ilerlemiş.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Arkadaşlar merhaba, aklıma birşey takıldı sormak istedim. Yeni kasa cbr 125 lerde bildiğiniz üzere grenaj üzerindeki stickerların uzantısı depoya kadar devam ediyor, oldu ki bu stickerların depodaki kısmı hasar aldı ve değiştirilmek isteniyor. Yetkili serviste bu sticker kısmı ayrıca satılıyor mu? Yoksa depoya yapıştırılmış şekilde mi geliyor?

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Benim bütçem 3750 4000 en fazla korumalarım zaten var ve ybr yi agustosta sattım, yeni motor gerekiyor , ve zaten 4 yıl satmayıda düşünmüyorum, alsam sorun çıkarır mı?
    Twin bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, aklıma birşey takıldı sormak istedim. Yeni kasa cbr 125 lerde bildiğiniz üzere grenaj üzerindeki stickerların uzantısı depoya kadar devam ediyor, oldu ki bu stickerların depodaki kısmı hasar aldı ve değiştirilmek isteniyor. Yetkili serviste bu sticker kısmı ayrıca satılıyor mu? Yoksa depoya yapıştırılmış şekilde mi geliyor?
    Depoda yapışık şekilde geliyo cenk

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Sen bilirsin ama benim görüşüm belki piyasasına göre eder diğelim ben bakmadım ama ben olsam bu 44000km yapmış bir motora 3750 ereceğime gider honda sıfır cb 125 e alırım.yani 44000 km yapmış bir motordan çok bişey beklememek lazım, amacım motor sahibini kırmak üzmek değil kimse yanlış anlamasın tabikide onunda bir alıcısı çıkacaktır.sadece şahsi kanaatim.
    Twin bunu beğendi.
    ZEMHERİ!

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    2005 model 44 binde ederi en fazla 3.300 dür

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    herkese iyi geceler..ybr 125 motorumu satalı bi iki hafta oluyor..kısmetse bu hafta sonu ankaradan 2011 model bi cbr 125 almaya gideceğim..tavsiye edeceğiniz bişey varsa yazın lütfen...bu arada karabüklü arkadaşım tanışalım bi ara..görüyorum seni safranbolu yolunda falan..
    Twin ve cx571 bunu beğendiler.
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi geceler..ybr 125 motorumu satalı bi iki hafta oluyor..kısmetse bu hafta sonu ankaradan 2011 model bi cbr 125 almaya gideceğim..tavsiye edeceğiniz bişey varsa yazın lütfen...bu arada karabüklü arkadaşım tanışalım bi ara..görüyorum seni safranbolu yolunda falan..
    Hakkında hayırlısını dilerim arkadaşım. Alacağım motor kaç km'de?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:05 ----------

Benim bütçem 3750 4000 en fazla korumalarım zaten var ve ybr yi agustosta sattım, yeni motor gerekiyor , ve zaten 4 yıl satmayıda düşünmüyorum, alsam sorun çıkarır mı?
    Bence acele etme. 2005 modeli alıp 4 sene binersen 12 yaşında olucak o motor. Sonra tekrar motosiklet değiştirmek istediğinde satmada çok büyük problemler yaşarsın. Bence aceleci olma imkanın varsa nufusu çok olan illere bak. 2005 alacağına 2008-2009 belki 2010 bile alabilirsin. Aydın'da vardı mesela 2010 model 8.000 km'deydi yanılmıyorsam. 4250 istiyordu paraya sıkışmıştı herhalde 4'e alırdın.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    2005 model 44 binde ederi en fazla 3.300 dür
    eyvallah bro ;)

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    [QUOTE=Twin;2830774]Hakkında hayırlısını dilerim arkadaşım. Alacağım motor kaç km'de?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:05 ----------

Motor 4200 km de.4000 de ikinci bakıma girmiş.efe honda bakımlı..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayyy ustaaa. demek benı görüyon süper. hemen tanısalım mümkün ise. Allahın ıznı ile büğün bartından arkadasımıza CBR125R almaya gıdıyoruz. Aksam saatlerınde döneceğim. Tanısalım tabi Özelden telefon numaramı mail adresimi filan yazıyorum. Aynı şehirde bir motorcu arkadasımın olması benıde mutlu etti yaşasın. CBR125R

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

44000 km + 2005 model + 3750 = PAHALI 3000 En fazla dostum.
    21000+2008+FUll bakımı yapılmıs = 3500e anlaşmasını yaptık nasipse büğün almaya gidiyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler