Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    verdiğin siparişler gelsin ozaman yerinde durmazsın sen.bulunduğun yerde honda servisi varsa bir git baksınlar belki 2. el filan uydururlar arka kuyruğu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    turuncu gri rengi gördüğüm gün vuruldum bu renge ya bu olacaktı ya da olmayacaktı
    ben aldım piyasadan kalktı
    rengi olmasa ve şu anki fiyatta olsa hayatta almazdım

yorum yapan arkadaşlar sağolun tekerimiz hepimizin düz bassın

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanla yapılır takma kafana keyif almaya bak ;)
    usta inş. Şu aldığın sinyallerden bende alsam diyorum. bana bi link yollasan.? hondanın sinyale ihtiyacı var...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı greghile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende cbr125r ailesine yeni katılanlardanım motosikleti yeni aldım yaklaşık 150 km yaptım şimdiye kadar yalnız elcikler avuç içlerimi acıtıyor yani gövedimin ağırlığı avuç içlerine bindiği için sürekli kullanamıyorum.daha önceleri hep scooter kullanıyordum acaba alışkın olmadığımıdanmıdır yoksa böyle benim gibi ilginç bir sorun yaşayan varmı
    Dostum güle güle kullan motorunu.

1.Korumalı eldiven al
    2.Peglere ayak parmaklarındal bas.Böylece dizlerin depoyu tutar,kollarındaki yük kalkar.

Motosikleti
    Honda Cbr 125r
    Beyler size bir sorum olacak. Bende yeni cbr 125 alanlardanım. Ancak ben 2. el aldım 2006 model. Bunu hava filtresi neresindedir? Birde bakımları hangi sıklıkta yapmam iyi olur?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Wilmort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler size bir sorum olacak. Bende yeni cbr 125 alanlardanım. Ancak ben 2. el aldım 2006 model. Bunu hava filtresi neresindedir? Birde bakımları hangi sıklıkta yapmam iyi olur?
    Deponun altinda.2000 3000 km de yag bir yag degis.

Motosikleti
    Honda Cbr 125r
    Eyw.........

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir kokpit fotosu paylaşalım...

Merhaba arkadaşlar uzun süre tvs apache araştırdıkdan sonra vazgeçtim ve cbr 125 2012 0 almaya karar verdim 1-2 sorum olucak yanıtlarsanız sevinirim.

1.68 boy kilom : 68 Bu Motoru rahat kullanabilirmiyim yani boyum kısa
    birde arkadaşlar vitesli motora yeni başlıcağım yakın arkadaşım öreticek ne dersenizin bu motorla başlayabilirmiyim
    cevaplarınızı bekliyorum çok teşekkürler.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    çok rahat kullanabilirsin,yeni başlamak hakkındak artık tekrar tekrar yazmayacağım,reklam yapacağım:D :http://www.motosikletmacerasi.com/ba...c-motosikleti/
    RuzgarSA bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı ApacheTVS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzun süre tvs apache araştırdıkdan sonra vazgeçtim ve cbr 125 2012 0 almaya karar verdim 1-2 sorum olucak yanıtlarsanız sevinirim.

1.68 boy kilom : 68 Bu Motoru rahat kullanabilirmiyim yani boyum kısa
    birde arkadaşlar vitesli motora yeni başlıcağım yakın arkadaşım öreticek ne dersenizin bu motorla başlayabilirmiyim
    cevaplarınızı bekliyorum çok teşekkürler.
    Çok yerınde bır karar olmus. Kullanırsınız neden kullanmayasanız. çok rahat sürüş bakımından olsun vallaha her bakımdan süper bir makıne. 2008 model var bende yenı aldım. bence vitesli motor vitessiz motordan daha rahat kullanılıyo görüşündeyim.

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok rahat kullanabilirsin,yeni başlamak hakkındak artık tekrar tekrar yazmayacağım,reklam yapacağım:D :http://www.motosikletmacerasi.com/ba...c-motosikleti/
    Öncelikle Size Çok Teşekkür Ederim Okuyorum Yazıyı
    Pain bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Kim Ne Derse Desin Honda Hayat Onda Bas Gaza

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yerınde bır karar olmus. Kullanırsınız neden kullanmayasanız. çok rahat sürüş bakımından olsun vallaha her bakımdan süper bir makıne. 2008 model var bende yenı aldım. bence vitesli motor vitessiz motordan daha rahat kullanılıyo görüşündeyim.
    İnşallah Alıcam Ya 2012 0 Alıcamda Eski Modellerine Göre Kaslıda Hani Boyum 1.68 Kısa Hiç Üstüne Cıkmadım Makinenin Soru İşaretleri Vardı Kafamda.

teşekkür ederim ilgin için.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    İnşallah Alıcam Ya 2012 0 Alıcamda Eski Modellerine Göre Kaslıda Hani Boyum 1.68 Kısa Hiç Üstüne Cıkmadım Makinenin Soru İşaretleri Vardı Kafamda.

teşekkür ederim ilgin için.
    benım sol el parmaklar yok. depriyajı cekerken skıntı bilem olmuyor. sendede olcağını sanmam. almadan önce otur bi motorun depesıne o zaman. üstüne oturur oturmaz işte bu tamam diyip motora saldırma

benım sol el parmaklar yok. depriyajı cekerken skıntı bilem olmuyor. sendede olcağını sanmam. almadan önce otur bi motorun depesıne o zaman. üstüne oturur oturmaz işte bu tamam diyip motora saldırma
    haha İnşallah ya çok hevesliyim yaşım daha 17 ehliyetimi yeni aldım herşey çok güzelde motoru üzerime alamıyorum heralde 18 den önce doğrumudur babamın üstüne alıcaz

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    haha İnşallah ya çok hevesliyim yaşım daha 17 ehliyetimi yeni aldım herşey çok güzelde motoru üzerime alamıyorum heralde 18 den önce doğrumudur babamın üstüne alıcaz
    Fark etmex ya bende babamın üstüne aldım engelli olduqum ıcın işsiz kaldıqımda devlet bana maai bağlıyor üstüme bişi olursa bağlamıyo :D bunu düşünerek bende babamın üstüne yaptım motoru sıkıntı yok al şu cihazı hele :D uçalım. bende heyecanlıyım measideyim mesai bitsede motora bınsem die çıldırıyom

Fark etmex ya bende babamın üstüne aldım engelli olduqum ıcın işsiz kaldıqımda devlet bana maai bağlıyor üstüme bişi olursa bağlamıyo :D bunu düşünerek bende babamın üstüne yaptım motoru sıkıntı yok al şu cihazı hele :D uçalım. bende heyecanlıyım measideyim mesai bitsede motora bınsem die çıldırıyom
    anladım kardeşim sağolasın ilgilendiğin için ALLAH yardımcın olsun

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    anladım kardeşim sağolasın ilgilendiğin için ALLAH yardımcın olsun
    Zippo'nun motordan al. Onun gibi modifiye edersin. bende onun gibi modifiye edecem :D motor delisi olduk cıktık. Bayanlar bi bakıyo motora şöyle içim gidio benımde he.

Zippo'nun motordan al. Onun gibi modifiye edersin. bende onun gibi modifiye edecem :D motor delisi olduk cıktık. Bayanlar bi bakıyo motora şöyle içim gidio benımde he.
    Hahaha bu motorun havası zaten başka birşeyde yok cık üstüne gözler üstünde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler