Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu denesem mi yaaa ama disktendir benimki lastik havası indirip basmakla olacağını sanmıyorum hiç...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

2009 23 bin km hocam 3 e 5 e bakmadım fiyat fazla gibi... Satan arkadaş tiger egzoz dedi ne kadar doğru bilemiyorum ama ses çok hoşuma gitti korna niyetine gaz veriyorum dikkat çekici ve etkili
    Egzostun fotoğrafını çek bakalım anlarız nedir ne değildir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 2000rr
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86312407/detay

Arrç bu egzoz da var fotolarda, ilanı da niye kaldırmamışsa.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86312407/detay

Arrç bu egzoz da var fotolarda, ilanı da niye kaldırmamışsa.
    %99 tiger değil.motosiklet gerçekten temize bekliyo ama keşke biraz pazarlık yapsaydınız.sinyaller nerde ?

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Bu fiyattan almadım tabiki, pazarlığımı yaptım... Simyalleri de şimdi farkettim ya şuan ledli var

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Ya tahmini ön fren disk fiyatı nedir acaba çok merak ettim bulamadım da biyerde...
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bu fiyattan almadım tabiki, pazarlığımı yaptım... Simyalleri de şimdi farkettim ya şuan ledli var
    O zaman güzel Hayırlı olsun tekrar.Şahsen eski kasa düşünseydim alacağım tek renk bu olurdu

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman güzel Hayırlı olsun tekrar.Şahsen eski kasa düşünseydim alacağım tek renk bu olurdu
    Eksik olmayın, sayenizde ya çok yardımınız dokundu gerçekten sağolun gerçekten...
    Disk fiyatı hakkında fikir var mı acep?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Eksik olmayın, sayenizde ya çok yardımınız dokundu gerçekten sağolun gerçekten...
    Disk fiyatı hakkında fikir var mı acep?
    150-200 arası bi fiyatı vardır tahminen ama bilmiyorum.

sevdiğimiz bir kardeşimize 2012 sıfır cbr 125 aldık. fakat motor çalıştıktan sonra enjeksiyon sesi dıddddiiiiiiiiiiiiit diye devamlı ince bir ses halinde ötüyor. rolantada bu ses inceden duyulmakta bu hepsinde olan bir durum mudur.?
    ben sitede kullanıcılarına sorayım sonra sana bu konu hakkında cevap veririm demiştim.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevdiğimiz bir kardeşimize 2012 sıfır cbr 125 aldık. fakat motor çalıştıktan sonra enjeksiyon sesi dıddddiiiiiiiiiiiiit diye devamlı ince bir ses halinde ötüyor. rolantada bu ses inceden duyulmakta bu hepsinde olan bir durum mudur.?
    ben sitede kullanıcılarına sorayım sonra sana bu konu hakkında cevap veririm demiştim.
    Bu konu daha önce sayfalarca konuşuldu,hatta ben garanti kapsamında değiştirmiştim ama 2000 km sonra eskisi gibi olmasaada yine başladı.Eski sayfalara bakar ya da aratırsanız bulursunuz...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet hepsinde var bi sorun.Dilerse garantiden değiştirebilir.Bi arkadaşımız değiştirmişti forumdan ama yine başlamıştı ses.İnsanı gıcık ediyo ama sorun değil

Motosikleti
    Cbr125R
    herkese merhaba , son bir kaç aydır fiyat performans denkleminde kendime göre temiz bir motor bulamadığım için bugün istanbulda doğu batı honda bayine gidicem fiyatta
    anlaşabilirsek uzun süredir hayalimde olan cbr sıfır km olarak sahip olucam inşallah ;) bu arada anadolu yakasından oturup gelmek isteyen olursa sevinirim hem bana yardımcı olur
    hem tanışmış hemde çay kahve birşeyler içerdik

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

arkadaslar simdi telefonda konustum anahtar teslim 7000 TL ne diyorsunuz fena fiyat değil sanırım ?

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    ben yaşamadım o sesi, yada o kadar dikkatli dinlememiş te olabilirim sessiz bi alanda..

prenskaan@
    ben aldığımda 5,5 di motor.
    7 ye sanırım şu an alacak olsam almazdım.
    ya 2. el hyo yada 2. el cbr250 bakardım biraz daha koyup
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Honda
    Alıntı prenskaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba , son bir kaç aydır fiyat performans denkleminde kendime göre temiz bir motor bulamadığım için bugün istanbulda doğu batı honda bayine gidicem fiyatta
    anlaşabilirsek uzun süredir hayalimde olan cbr sıfır km olarak sahip olucam inşallah ;) bu arada anadolu yakasından oturup gelmek isteyen olursa sevinirim hem bana yardımcı olur
    hem tanışmış hemde çay kahve birşeyler içerdik

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

arkadaslar simdi telefonda konustum anahtar teslim 7000 TL ne diyorsunuz fena fiyat değil sanırım ?
    yüksek fiyat ya sen yerinde olsam temiz 2.el bakardım.bu motor için 7 bin tl çok.bende 6 bin tl ye almıştım o bile çoktu yani

Motosikleti
    Cbr125R
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüksek fiyat ya sen yerinde olsam temiz 2.el bakardım.bu motor için 7 bin tl çok.bende 6 bin tl ye almıştım o bile çoktu yani

önümüzdeki haftaya kadar zamanım var o zaman satın biriniz bana

Motosikleti
    Honda
    valla kardeş ben zaten satıyorum fakat çift farlı kasa ve uzagım sana.ama istanbul ve çevresinde yeni kasa çok yani bence temiz bul 2.el al çünkü bir zaman sonra yetmeyecek ve değiştirmek isteyeceksin.o zaman satmak istediginde 1000 lira en az zararın olacak.

---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:55 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87255186/detay bak mesala kaçırılmaz eger sıkıntısı yoksa
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86592502/detay buda güzel fiyattada anlaşma yoluna gidersen uygun alırsın

Motosikleti
    Cbr125R
    valla kardeş ben zaten satıyorum fakat çift farlı kasa ve uzagım sana.ama istanbul ve çevresinde yeni kasa çok yani bence temiz bul 2.el al çünkü bir zaman sonra yetmeyecek ve değiştirmek isteyeceksin.o zaman satmak istediginde 1000 lira en az zararın olacak.
    Engin nasıl en az 1000 TL dedin ya çok acımasız gördüm seni şu anda bile 6000 binden aşağı fiyat yok 2012 model 4000-5000 km temiz bakıp motorumu değiştirsem sanmıyorum o kadar zararım olsun 600-700 gibi düsündüm ben, ayrıca hemen büyütmem cbr'ı ama sanada hak vermiyor değilim temiz bir 2. el iyi olur aslında, bu aralar yok işte varsa 6000-6500 fiyatlarda bu şartlarda sıfır almak en doğrusu gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:55 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87255186/detay bak mesala kaçırılmaz eger sıkıntısı yoksa
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86592502/detay buda güzel fiyattada anlaşma yoluna gidersen uygun alırsın
    1. link zaten favorilerimde ama egzoz beni biraz ürküttü , tek teker motoru olabilirmi diye düşündüm

Motosikleti
    Honda
    valla kardeşim ben 2011 model motorum ama 2010 kasa üstünede 1300 lira modifiye çaktım 6000 bin tl istiyorum millet oo çok diyor.sen 2012 alacaksın ufak tefek bişe eklersin plaka filan 7350 ye den filan gelir.bi gun satacaksın 6500 diyeceksin zaten sıfırı 7 bin diyecek 5.500 verim der millet acımasız valla.ama yakarım motorumuda 5999 a vermem http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6142549/detay/ buda linki

---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 14:11 ----------

benım motordada egzos var ama ben öyle sert kullanmadım hele tek teker öldürsen yapamam yapmamda yani.tabi öyle yapanlarda var haklısın

Motosikleti
    2011 600F ABS
    valla kardeşim ben 2011 model motorum ama 2010 kasa üstünede 1300 lira modifiye çaktım 6000 bin tl istiyorum millet oo çok diyor.sen 2012 alacaksın ufak tefek bişe eklersin plaka filan 7350 ye den filan gelir.bi gun satacaksın 6500 diyeceksin zaten sıfırı 7 bin diyecek 5.500 verim der millet acımasız valla.ama yakarım motorumuda 5999 a vermem http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6142549/detay/ buda linki

---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 14:11 ----------

benım motordada egzos var ama ben öyle sert kullanmadım hele tek teker öldürsen yapamam yapmamda yani.tabi öyle yapanlarda var haklısın
    Engin arkadaşım motorun güzel hoş ama,kendi görüşüm bana göre o motoru 6000 e asla satamazsın.İstediği kadar aksesuar olsun üstünde bunlar aksesuarların 0 parasını göstermez.Zaten ayna da yok,satarken veriyo olabilirsin aynayı ama ben olsam aynasız kullanılmış motoru almam.Dediğim gibi benim şahsi fikrim.Sonuçta ne kadar aksesuar olursa olsun 2. el.Ve sonuçta üstüne yeni bir model çıktı ve daha çok tutuldu eski kasaya göre.Senin motorun temizinden şu an için konuşuyorum 5100 e gider,en fazla oda.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin arkadaşım motorun güzel hoş ama,kendi görüşüm bana göre o motoru 6000 e asla satamazsın.İstediği kadar aksesuar olsun üstünde bunlar aksesuarların 0 parasını göstermez.Zaten ayna da yok,satarken veriyo olabilirsin aynayı ama ben olsam aynasız kullanılmış motoru almam.Dediğim gibi benim şahsi fikrim.Sonuçta ne kadar aksesuar olursa olsun 2. el.Ve sonuçta üstüne yeni bir model çıktı ve daha çok tutuldu eski kasaya göre.Senin motorun temizinden şu an için konuşuyorum 5100 e gider,en fazla oda.
    üstündekileri çıkarıp o fiyata veririm olur.tabiki herkesiz düşüncesine saygı duyarım takip ediyorum sende motoruna baya modifiye filan yapıyorsun ama satarken yapılan bu masrafları göz önüne almazsan nasıl olacak.hayırlısı olsun satılmazsa kullanmaya devam satılırsa gt 250 r ikince el alırım

Motosikleti
    2011 600F ABS
    üstündekileri çıkarıp o fiyata veririm olur.tabiki herkesiz düşüncesine saygı duyarım takip ediyorum sende motoruna baya modifiye filan yapıyorsun ama satarken yapılan bu masrafları göz önüne almazsan nasıl olacak.hayırlısı olsun satılmazsa kullanmaya devam satılırsa gt 250 r ikince el alırım
    Bende 1.500 tl aksesuar koydum üstüne.Sahibindene koydum 3 günde 4 kişi pazarlıksız peşin parayla gelip alıcam dedi.Ama vazgeçtim satmaktan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler