Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cb125e
    @onuRRtas hayırlı olsun kasasız belasız kullanman dılegıyle....

s.e.c vıtes gosterge aparatı ıcın sansumana delık falan acılıyor mu bılıyormusun ?
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eh aranızdayım artıkın bende. 2005 model 2007 çıkışlı bi cıbırım var.

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...50220220_n.jpg
    Hayırlı olsun kardeşim. Bu arada arka lastik pist lastiği mi bana mı öyle geldi :S
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim. Bu arada arka lastik pist lastiği mi bana mı öyle geldi :S
    arka lastik pist lastiği evet. pirelli diablo supercorsa bi CBR954 den söktük ))
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Motorumu satıyorumda haberim yokmuş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82532317/detay

2. ve 3. resimler benim motoruma ait.Niye böyle bişey yapmış anlamış değilim

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu satıyorumda haberim yokmuş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82532317/detay

2. ve 3. resimler benim motoruma ait.Niye böyle bişey yapmış anlamış değilim
    belkıde elınde resım yoktur senınkılerde gozune guzel gelmıstır:D

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    vites göstergesini soran arkadaşlar, bende motoru yeni aldığımda çok fazla ihtiyacım olacağını düşündüm ama 13 ay oldu, 1 kere bile aramadım daha devirden ve hızınızdan vitesin kaçta olduğunu çok rahat anlıyorsunuz.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vites göstergesini soran arkadaşlar, bende motoru yeni aldığımda çok fazla ihtiyacım olacağını düşündüm ama 13 ay oldu, 1 kere bile aramadım daha devirden ve hızınızdan vitesin kaçta olduğunu çok rahat anlıyorsunuz.
    Belkıde haklısındır suan kı motorumda devır gostergesı olmadıgından tek baktıgım vıtesler ama 2 3 bırbırıne ses olarak yakın olması zorluyor benı basıt bırseysede bundan sonrakı motora taktırırım dıye dsundum yada suzıkı alırız dırek hhersey var onda:D

ÖmerBerkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250
    Arkadaşlar bende ne zamandır hayalini kurduğum motor olan cbrı aldım.0 alıcaktım zam yüzünden iptal ettim siparişi 2. ele yöneldim.2011 siyah cbr buldum 410 km de aldım direk.En yakın zamanda resimleri yüklicem

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı ÖmerBerkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende ne zamandır hayalini kurduğum motor olan cbrı aldım.0 alıcaktım zam yüzünden iptal ettim siparişi 2. ele yöneldim.2011 siyah cbr buldum 410 km de aldım direk.En yakın zamanda resimleri yüklicem
    Hayırlı olsn ne kadara aldınız acaba
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler dilerim.
    cihan devir göstergesi olmadığı için bence vites göstergesi işlevsel bir ayrıntı.benim devir göstergeli ilk motorum cbr ama alışkanlık olmuş artık ne devire ne hıza bakıyorum,yolun durumuna göre hızlanıp,yavaşlıyorum.bir tek uzun yolda hızımı sabitliyorum,kısaca devir göstergesi aman aman gerekli bir şey değil ama gösterge panelinde olması güzellik katıyor.
    zippos senin xonon deniz feneri gibi olmuş,heryeri aydınlatıyor.valla karşı şeritten gelsen küfürümü yersin :D
    Zippo's bunu beğendi.

ÖmerBerkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsn ne kadara aldınız acaba
    Sağolasın. 5750 ye aldım üstüne alma ve sigorta felan 6100 e geldi.Motoru alalı 1 hafta oldu 1000 kmyi aştıık hemen bu hafta sonu 1000 km bakımını yaptırıcam hayırlısıyla.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Sağolasın. 5750 ye aldım üstüne alma ve sigorta felan 6100 e geldi.Motoru alalı 1 hafta oldu 1000 kmyi aştıık hemen bu hafta sonu 1000 km bakımını yaptırıcam hayırlısıyla.
    tekrar hayırlı olsn plaka degıstın sanırım muamele ıslemlerı cok tutmus cunku. Yenı motor ılk heves ınsan gezıyor...

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Kardeş yaklaşık 1100 tl ucuza almışsın ve 400 kmdeki motor için çok mantıklı olmuş hayırlı olsun.
    Cihan vites göstergesi için bir yeri delip delmemek gerektigini bilmiyorum ama delinmemesi gerekir herhalde.
    Devir ibresini ben motorda mutlaka arayanlardanım. Ama vitesi ne zaman değiştireceğime bakmak için değil, motorun hangi devirde nasıl bir tavır sergilediğini görmek hoşuma gittiği için seviyorum

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Katılıyorum sana semih,devir saati gerekli mutlaka

---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 16:11 ----------

Bugün anes motordan revit mont aldım.Bide devil egzostların fiyatını soriyim dedim.Bizim kasa için ellerinde 5 adet filan varmış galiba.Fiyatı 590 €

KN Hava filtreside vardı.Aslında bi kn filtre,bide devil egzost nasıl bi performans sağlar merak ediyorum.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR

Bugün anes motordan revit mont aldım.Bide devil egzostların fiyatını soriyim dedim.Bizim kasa için ellerinde 5 adet filan varmış galiba.Fiyatı 590 €

KN Hava filtreside vardı.Aslında bi kn filtre,bide devil egzost nasıl bi performans sağlar merak ediyorum.
    Değmez diyorum:D Birde satarken o egzostan dolayı daha pahalıya satman gerekir,kimsede 125 cc de egzos için o kadar para vermez,elinde kalır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar hayırlı olsn plaka degıstın sanırım muamele ıslemlerı cok tutmus cunku. Yenı motor ılk heves ınsan gezıyor...
    Sigortadandır,kendi üzerine ilk araç veya kaza filan varsa daha önce sigorta fiyatı ciddi bir şekilde oynuyor(daha önce sayfalarca tartışılmıştı:D)

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bahsettiğin egzoz bu galiba : http://www.devil-exhaust.com/HONDA~125%20CBR~2011-$.street-scooter.echappement

Full system görüntüyü beğendim. yurt dışı 495 avro bizde 100 evro binmiş üstüne. 350 avro ya falan sadece slip on olsaydı iyi olurdu

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neredeyse 2 aydır motoruma uzağım artık acı çekmeye başladım motorunuzun kıymetini bilin hiç bu kadar uzak kalmamıştım dostlar . böyle uzak kaldıktan sonra ilk binişimde sanki r6 biniyormuş hissi veriyo bi kaç dk :D deneyin

---------- Post added at 21:26 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

bu arada yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun , Allah kaza bela vermesin .
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    beyler bugun kask aldım cok begendım nolan n63 modeli 470 civariydi fiyatı motoru aldıgım yerden aldigim icin 360 tlye aldim pek anlamadigim icin sordum size nasil ?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı CBR'S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bugun kask aldım cok begendım nolan n63 modeli 470 civariydi fiyatı motoru aldıgım yerden aldigim icin 360 tlye aldim pek anlamadigim icin sordum size nasil ?
    Nolan iyidir arda hayırlı olsun.

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğin egzoz bu galiba : http://www.devil-exhaust.com/HONDA~125%20CBR~2011-$.street-scooter.echappement

Full system görüntüyü beğendim. yurt dışı 495 avro bizde 100 evro binmiş üstüne. 350 avro ya falan sadece slip on olsaydı iyi olurdu
    Aynen egzost çok iyi bence.Ama fiyat çok ya.KN filtre mi alsam diyorum ama boşa para vermekte istemiyorum.

Motosikleti
    CB650F
    Motor sanırım kazalı bu kadar ucuz olması baya düşündürücü ben 5.900 tl ye hataydan bulmuştum yaklaşık 2000 km deydi ben güvenemedim sonuçta hatay yani oraya gidene kadar 0 motorun parasını çıkarırsın bide dönüşü var...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler