Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    ses tamamda görüntü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125R'11
    aranızda siyah cbr'da 125r yazısını söken var mı arkadaşlar?
    bunu nasıl yapabiliriz? CBR ve 125 yazıları bitişik çünkü

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cam bana çok tipsiz geliyo.Çarpılmış gibi bi garip
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    camın rengi çok güzel ama şekli bozuk, hatta zx-6r ları çok sevmeme rağmen camını tipsiz ve uzun olduğu için sevememiştim, buda ona benziyor. ama bizim camları bu renk yapabilsek harika olur. bu arada birazdan ayna siparişi veriyorum arkadaşlar gelince foto eklerim, bakalım turuncu gride nasıl duracak kısa aynalar
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cam touring camı gibi olmuş.şu camı sökebilirsem film çekecemde işte uğraşmam lazım.
    Cam biraz yüksek o yüzden biraz garipsenebilir ama. Bunun 3 renigi var simsiyah bu(gri) ve açık renk. Motoru daha yüksek ve heybetli gösteriyor o yüzden ben seviyorum. Ayrı son sürati 2-3 km arttırabilir.Face de biri siyah cbr125 e takmış koyu siyahı ve beni baya etkiledi yanlız 225 e mal etimiş Bulursam koyucam resmi. Man TT yarışları izliyosanız orda tüm motorlarda böyle arkasına tam saklanılabilecek yüksek camlar var hemen hemen

Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç yarışlara katılmayı düşünen oldumu acaba? ben şu an araştırıyorum.
    yarış demişken şuna bi göz at. Fransada yapılan 125cc 60 saat yarışı Adamlar 2011 bi Cbr 125 i yarışa hazırlayıp program ekibiyle katılıyorlar. Hem amatör hem profosyönel ruh var. Bizde böyle organizasyonlar malesef hayal gibi bişey. 125 cc her telden motosiklet var

http://www.youtube.com/watch?v=od9onq-w83Q

Bu arada Motojournalın MV agusta F4 1000 / CBR600F / Multistrada 1200 / BMW S1000RR videoların şiddetle tavsiye ediyorum. Fransızca pek bişey anlaşılmasada Program aşırı kalıteli ve çok güzel bi espri anlayışına sahip. Bizim AEA dan bile daha matrak adam ve müthiş motor sürüyor Çekimler ve doğa görüntüleride harika

Alıntı patriotf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kisa aynayi bende dusundum ama biraz iri oldugum icin suanki aynadan zor goruyorum, kisa aynadan hic goremem gibi geliyo
    Bende kendi omuzlarımdan arkayı anca görüyorum sınırda özellikle bu 2012 aynalarıyla görüş kaybı olmadan nasıl olur bilmiyorum

http://img708.imageshack.us/img708/249/imag0128o.jpg
    http://img40.imageshack.us/img40/6135/imag0129x.jpg

bugün arkadaşın tiger egzostu geldi bende gidip bir karç foto ve video çektim. ileride duran cbr da benim ki aşağıya link veriyorum videoyu youtube ekledim isteyen olursa sese bakabilir. bu arada arkadaşın balatalar bittiğinde diskide bozmuş izmir yükseliş hondadan yeni disk getirtmişler ön disk orjinali 110 tl haberiniz olsun
    http://www.youtube.com/watch?v=ogPwZLawCWY
    Egzoz sanırım 2011 ler için değil eski 2006-2007 ler zamanında dizayn edilmiş bir model ve karburatörlü modele uygun. Dizayn 90'lar Stayl Bizim motorlarda aşırı yakıt ve güç kaybı yapmıyorsa 380 lira uygun gibi. Ara boru falan dahil sanırım

Sen ne diyosun takılırmı?

Alıntı patriotf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranızda siyah cbr'da 125r yazısını söken var mı arkadaşlar?
    bunu nasıl yapabiliriz? CBR ve 125 yazıları bitişik çünkü
    Ben üstüne stiker yapıştırdım önceki sayfalarda var. 125 olduğuna dair bi yazı kalmadı hiç . Geçemn yaz yeni kasayı bilmeyen kimse anlayamadı kaçlık olduğunu. 600-250 arası takıldı

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bu gün aradım konuştum yarış granajları felan gerekiyormuş bende de onlar yok bakalım. bu yıl yarışlara girmek için para felan istemiyorlar lisansını çıkar gel diyorlar.
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    dediginiz gibi bu egzost karburatorlu modeller icin.arrowda da boyle tasarim eski kasa icin.yeni kasa icin olanlar cok daha şık ve modern

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Fakat görüntü olarak bu egzostları sevmiyorum ve carbon modeli ile arasında ses farkı var gibi.Karbondan daha tok bir ses çıkıyo

http://www.youtube.com/watch?v=jiis4HHDj00
    ben zaten bizim motorlara egzost takma taraftarı değilim. hele bu tigerı bedava verseler takmam, direkt köylü motoru gibi oldu motor ama arkadaş birde 380 tl verdi kendi egzostu ile çok daha modern görünüyor bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cam biraz yüksek o yüzden biraz garipsenebilir ama. Bunun 3 renigi var simsiyah bu(gri) ve açık renk. Motoru daha yüksek ve heybetli gösteriyor o yüzden ben seviyorum. Ayrı son sürati 2-3 km arttırabilir.Face de biri siyah cbr125 e takmış koyu siyahı ve beni baya etkiledi yanlız 225 e mal etimiş Bulursam koyucam resmi. Man TT yarışları izliyosanız orda tüm motorlarda böyle arkasına tam saklanılabilecek yüksek camlar var hemen hemen

yarış demişken şuna bi göz at. Fransada yapılan 125cc 60 saat yarışı Adamlar 2011 bi Cbr 125 i yarışa hazırlayıp program ekibiyle katılıyorlar. Hem amatör hem profosyönel ruh var. Bizde böyle organizasyonlar malesef hayal gibi bişey. 125 cc her telden motosiklet var

http://www.youtube.com/watch?v=od9onq-w83Q

Bu arada Motojournalın MV agusta F4 1000 / CBR600F / Multistrada 1200 / BMW S1000RR videoların şiddetle tavsiye ediyorum. Fransızca pek bişey anlaşılmasada Program aşırı kalıteli ve çok güzel bi espri anlayışına sahip. Bizim AEA dan bile daha matrak adam ve müthiş motor sürüyor Çekimler ve doğa görüntüleride harika

Bende kendi omuzlarımdan arkayı anca görüyorum sınırda özellikle bu 2012 aynalarıyla görüş kaybı olmadan nasıl olur bilmiyorum

Egzoz sanırım 2011 ler için değil eski 2006-2007 ler zamanında dizayn edilmiş bir model ve karburatörlü modele uygun. Dizayn 90'lar Stayl Bizim motorlarda aşırı yakıt ve güç kaybı yapmıyorsa 380 lira uygun gibi. Ara boru falan dahil sanırım

Sen ne diyosun takılırmı?

Ben üstüne stiker yapıştırdım önceki sayfalarda var. 125 olduğuna dair bi yazı kalmadı hiç . Geçemn yaz yeni kasayı bilmeyen kimse anlayamadı kaçlık olduğunu. 600-250 arası takıldı
    evet bende tigerın sitesine baktım orda bu egzost 2004-2007 model arası diyor fakat dikkatimi birşey çekti. sitedeki egzost dışı parlak, bununki mat olduğu için acaba bu yeni mi çıktı ki ? bence hiç takma kardeş apaçi işi gibi görünüyor ve ses olarakta etrafta biraz serseri imajı bırakıyor, ben bir türlü tek silindirlere yakıştıramadım şu egzost olayını
    bu arada müsait bir zamanda motorları test edicez benimkiyle 2 km kalkıştan itibaren yarışcaz bakalım egzostun güce etkisinide burda paylaşırım

ben zaten bizim motorlara egzost takma taraftarı değilim. hele bu tigerı bedava verseler takmam, direkt köylü motoru gibi oldu motor ama arkadaş birde 380 tl verdi kendi egzostu ile çok daha modern görünüyor bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

evet bende tigerın sitesine baktım orda bu egzost 2004-2007 model arası diyor fakat dikkatimi birşey çekti. sitedeki egzost dışı parlak, bununki mat olduğu için acaba bu yeni mi çıktı ki ? bence hiç takma kardeş apaçi işi gibi görünüyor ve ses olarakta etrafta biraz serseri imajı bırakıyor, ben bir türlü tek silindirlere yakıştıramadım şu egzost olayını
    bu arada müsait bir zamanda motorları test edicez benimkiyle 2 km kalkıştan itibaren yarışcaz bakalım egzostun güce etkisinide burda paylaşırım
    Valla sen canlı gözle öyle diyosan doğrudur. Zaten motorun dizaynının yanında çok vasat ve başka bi motordan çıkma takılmış gibi duruyor.. Egzoz meraklısı değilimde fark edilmek adına büyük şehir trafiğinde gerekli malesef. Yoksa gürültü çıkarıp huzur bozmak hele tek silindirli motorda pek iyi bi imajı yok zaten

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R

BlackBaron bunu beğendi.

@ İ.canver

güzel fotolar güzel motor. Küçük bi kaçamak yapmışsın...

Motosikleti
    CBR250R
    @ İ.canver

güzel fotolar güzel motor. Küçük bi kaçamak yapmışsın...
    Teşekkür ederim öyle oldu biraz hava çok güzeldi yıkattım motoru attım kendimi deniz kenarına

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    motor 15 gün boyunca kar nedeni ile dısarıda branda altında yatmıstı
    bugun baktım zıncır paslanmaya baslamıs hemen yagladım tekrardan
    gıtmeden once de yaglıydı gercı

bu durumda ne yapmam gerek bılen duyan var mı ? ayrıca sıcrayan sulardan sankı egzos borusu motorun altındaki biraz pas tutmus bunları sokmek ıcın nasıl bır ıslem uygulamam gerek ne kullanayım

yardımcı olabılırsenız cok sevınırım .)

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu durumda ne yapmam gerek bılen duyan var mı ? ayrıca sıcrayan sulardan sankı egzos borusu motorun altındaki biraz pas tutmus bunları sokmek ıcın nasıl bır ıslem uygulamam gerek ne kullanayım

Aynı sorun bende de var zincirim paslı, çoğu vida da pas tutmuş durum da bende çözüm arıyorum ama gaz yağı falan diyorlardı zinciri temizlemek için ne dersiniz işe yarar mı ?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    dostum gaz yagı zıncırı yagdan arındırmak ıcın en guzel yontem
    1000 km de bır gaz yagı ıle temızlıyor sonra yaglıyorum
    pas olayına pas cozucu bulmak lazım ama nasıl hangı marka uygulanırken bı yontem var mı bunları merak edıyorum

Motosikleti
    2011 600F ABS
    dostum gaz yagı zıncırı yagdan arındırmak ıcın en guzel yontem
    1000 km de bır gaz yagı ıle temızlıyor sonra yaglıyorum
    pas olayına pas cozucu bulmak lazım ama nasıl hangı marka uygulanırken bı yontem var mı bunları merak edıyorum
    1000 km az hocam 300-400 kmde bir temizleyip yağlayın.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Valla sen canlı gözle öyle diyosan doğrudur. Zaten motorun dizaynının yanında çok vasat ve başka bi motordan çıkma takılmış gibi duruyor.. Egzoz meraklısı değilimde fark edilmek adına büyük şehir trafiğinde gerekli malesef. Yoksa gürültü çıkarıp huzur bozmak hele tek silindirli motorda pek iyi bi imajı yok zaten
    evet gp500 yakından gördüğüm halde hiç hoşuma gitmedi görüntüsü. haklısın büyük şehirde fark edilmek çok önemli, arada izmire gittiğimde bunun önemini daha iyi anlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

gaz yağını camsil kutusuna boşalt zincire iyice sık biraz bekle yağ çözünsün sonra bir daha sık pis yağın aktığını görüceksin, hatta en iyi yöntem gaz yağını iyice sıktıktan sonra hemen kurumadan 5 km falan hızlı bir şekilde 80-90 km/h git, bütün pisliği atıyor zincir. ( tabi motoru yıkamadan önce yap bunu., arka jant batıyor )

pas olayına gelince zincirin sağ ve sol kenarlarını gaz yağı sıktığın zaman yağlı boya fırçası gibi bir fırçayla sildir. ama sakın zincirin dişli ile temas eden kısmını yani ortasını silme fırça ile. çünkü oringlerin arasına fırça kılı kaçıp zarar verebiliyormuş, bu hiç önerilmiyor zaten zincirin iç kısmı pas yapmışsa bile ilk kullanımada pas mas kalmaz dişli ile temas halinde olduğu için zımparalanıyor

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    herkes uydumu
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    honda cbr
    hayır burdayız........

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    valla ben burdayım uyku yok uludağ eteklerinde cıbırımla efkar dağıtıyorum...

Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Aldığım yer sadece 2 banka ile anlaşmalı imiş; dolayısıyla ufak bi problem çıktı.
    Halâ satın alamadım yani. Pazartesi günü kredi çekmeyi deneyeceğiz. İnşallah bi problem çıkmaz.
    He bu arada plaka ruhsat işlemleri hariç fiyat 6400,00. İndirim yok yani.
    Bi' de resim atayım. [IMG][/IMG]

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığım yer sadece 2 banka ile anlaşmalı imiş; dolayısıyla ufak bi problem çıktı.
    Halâ satın alamadım yani. Pazartesi günü kredi çekmeyi deneyeceğiz. İnşallah bi problem çıkmaz.
    He bu arada plaka ruhsat işlemleri hariç fiyat 6400,00. İndirim yok yani.
    Bi' de resim atayım. http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...31.jpg</a></a>
    Dostum renk çok iyi ya Yeni renkle beraber eski sorunlarda gitmiştir diye düşünüyorum.
    Mesela montaj daha iyi yapılmıştır bence.Depodan ses geliyo.Zincirden şarıltı sesi.Aldığında bunları bizimle paylaşırsan seviniriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler