Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    iyi geceler. ilkler unutlmazmış
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur İlkay herşey zamanla olur.Allah beterinden saklasın.Grenaj kolay iş.Aksesuar en kolayı
    Ekrem kolay dediğin gibi almak sipariş vermekte sıkıntı yok 15 günde beklerim ama biliyorsun ki servis yok kendim takmak zorundayım o biraz sıkıntı yaratıyor bende. 4000km bakımı geliyor şimdi onda kesin götürmem lazım motoru balıkesire belki o zaman taktırmaya düşünüyorum ordanda istanbula geçicem çünkü mayıs sonu

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de biraz gezdim , köydeki akrabalarımın yanına doğru gittim . yoldayken yağış başladı çok iyiydi ya pat pat kaska çarpan damlalar insanın çok hoşuna gidiyor mutlaka yağmur altında bi motor sürmelisiniz ,

i.canver bunu beğendi.
    Yavuz Sultan Selim Han

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu ne güzel böyle aksesuarlar falan konuşuyorsunuz imreniyorum daha ben grenajı değiştirmedim kırık duruyor panzotta aynı şekilde. Motordan soğudum jant şeridini bile çekmiyorum aylardır dolapta duruyor, ah bir yaz gelse de hevesim artsa gene değiştirsem grenajları falan
    ilkay bu kadar canını sıkma ya cbr çok güzel bir motor ve soğunacak bir tarafı yok.tozdan topraktan görünmeyecek durumda bile olsa yolda herkesin dönüp bakacağı bir motora sahibiz.kıymetini bil motorunun.commuter sahibi olsan ne yapacaktın hiç motora binmezdin o zaman.arkadaşlar ben daha önce de bahsetmiştim ön cama film çekmek istiyorum filmi aylar önce satın aldım ama ön camı çıkartamıyorum,bilgisi olan var mı veya yakın zamanda servise uğrayacak biri öğrenebilir mi?

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    unutmayalım ki bunu bulamayanlar da var ve bence çok zevkli bir makine kullanmasını bilene.
    ön camı çıkartmak için malesef yan grenajları felan çıkarman gerekicek :S

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkay bu kadar canını sıkma ya cbr çok güzel bir motor ve soğunacak bir tarafı yok.tozdan topraktan görünmeyecek durumda bile olsa yolda herkesin dönüp bakacağı bir motora sahibiz.kıymetini bil motorunun.commuter sahibi olsan ne yapacaktın hiç motora binmezdin o zaman.arkadaşlar ben daha önce de bahsetmiştim ön cama film çekmek istiyorum filmi aylar önce satın aldım ama ön camı çıkartamıyorum,bilgisi olan var mı veya yakın zamanda servise uğrayacak biri öğrenebilir mi?
    Cbr 250 forumunda stepfunk nickli Can abi karbon parçaları takarken kafa grenajının ön tarafını filan söktü galiba.Bi sor istersen biliyo olabilir

taa mart ayından bir fotoğraf cbr ı almak için honda bayii ne gitmiştik adam yeni modeller çıktı isterseniz bekleyin haftaya gelir ya da bunu size 5bin tl ye vereyim demişti , ben beklerim bi iki hafta dedim 3 ay beklemiştim hey gidi günler hey :D

Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de biraz gezdim , köydeki akrabalarımın yanına doğru gittim . yoldayken yağış başladı çok iyiydi ya pat pat kaska çarpan damlalar insanın çok hoşuna gidiyor mutlaka yağmur altında bi motor sürmelisiniz ,

http://d1202.hizliresim.com/u/c/2m683.jpg
    http://d1202.hizliresim.com/u/c/2m6ch.jpg

http://a1202.hizliresim.com/u/c/2m69c.jpg

http://b1202.hizliresim.com/u/c/2m69z.jpg
    Güzel gezi olmuş, cbr kirlendi desene yağmurda çamurda

Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski motorumda da böyleydim ben ses geldi mi hevesim kaçıyordu, evet gerçekten motora hala bu şekilde bakıyorlar, abi 1000lik mi bu kaç gördün diyen çok burda camı sökmek için vidalar gözüküyor zaten, km saatinin oralarda çevrelerinde var sanırım onları sökünce hemen eline gelir hafif çekersen başka tutan bir yer yok, camım oynuyordu benim yüksek devirde sıktım o vidaları sabitlenmişti dene istersen bir

Motosikleti
    Cbr 250 forumunda stepfunk nickli Can abi karbon parçaları takarken kafa grenajının ön tarafını filan söktü galiba.Bi sor istersen biliyo olabilir
    eyvallah yarın sorarım.bir fotoda ben ekleyeyim bari.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    taa mart ayından bir fotoğraf cbr ı almak için honda bayii ne gitmiştik adam yeni modeller çıktı isterseniz bekleyin haftaya gelir ya da bunu size 5bin tl ye vereyim demişti , ben beklerim bi iki hafta dedim 3 ay beklemiştim hey gidi günler hey :D

http://c1202.hizliresim.com/u/c/2m6lk.jpg
    İyiki beklemişsin dostum.Eski kasada güzel ama yeni kasa çok daha kalıplı

Motosikleti
    Güzel gezi olmuş, cbr kirlendi desene yağmurda çamurda

Eski motorumda da böyleydim ben ses geldi mi hevesim kaçıyordu, evet gerçekten motora hala bu şekilde bakıyorlar, abi 1000lik mi bu kaç gördün diyen çok burda camı sökmek için vidalar gözüküyor zaten, km saatinin oralarda çevrelerinde var sanırım onları sökünce hemen eline gelir hafif çekersen başka tutan bir yer yok, camım oynuyordu benim yüksek devirde sıktım o vidaları sabitlenmişti dene istersen bir
    yok abi söktüm o vidaları ama gelmiyor ele baya zorladım en son kırılacak diye korktum vazgeçtim.

valla doğru dürüst foto cekemedim müthiş doğa manzaralı yollardan geçtim hem gerekli fotoğraf makinesi yok hem yağış vardı evet İlkay çok kirlendi temizleyemedim de soğukta öyle kaldı inşallah haftaya temizlerim ) motorunu bi an önce yaptırırsın umarım sende

eski cbr ın far kısmı hala çok hoşuma gidiyor ama orda hayal kırıklığına uğramıştım üstüne oturunca altımda küçücük kaldı .
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    tırnakları var ben açtm inceledim komple yan grenajları söküceksin

Motosikleti
    CBR250R
    ben geçen hafta bir foto attım ama görmediniz galiba sayfa geçti,yeniden atalım o halde

yarın kalkınca ilk işim motoru yıkatmak sonra fotoğraf makinesini alırım evden çıkarım manzaralı yerlere çekerim bol bol fotoğraf.

Motosikleti
    ozaman yan grenajı sökecem sonra gösterge panelinide mi indirecem daha önce biri öyle söylemişti.sonra kafa grenajını da mı indireceğim?

İyiki beklemişsin dostum.Eski kasada güzel ama yeni kasa çok daha kalıplı
    evet kardeşim hatırlıyorum sen de baya beklemiştin kahrolmuştuk resmen burda ama hiç bişeyi bu kadar beklediğime değmemişti bi ara umutsuzluğa kapıldım neredeyse cbf250 alıyordum Allah korumuş

bi kere cbf250 ile karşılaşırsam yolda zorlayacam performans olarak kıyaslamak istiyorum

bu arada Can abi far takmıştı sanırım , farları yanarken hiç foto koydu mu ben göremedim de kaçırmış olabilirim.
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    evet kardeşim hatırlıyorum sen de baya beklemiştin kahrolmuştuk resmen burda ama hiç bişeyi bu kadar beklediğime değmemişti bi ara umutsuzluğa kapıldım neredeyse cbf250 alıyordum Allah korumuş

bi kere cbf250 ile karşılaşırsam yolda zorlayacam performans olarak kıyaslamak istiyorum

bu arada Can abi far takmıştı sanırım , farları yanarken hiç foto koydu mu ben göremedim de kaçırmış olabilirim.
    ben kıyasladım düzde teke tekte geçiyor ama o 2 kişi olnca ben 1 lastik önde gidiyorum

ben geçen hafta bir foto attım ama görmediniz galiba sayfa geçti,yeniden atalım o halde

yarın kalkınca ilk işim motoru yıkatmak sonra fotoğraf makinesini alırım evden çıkarım manzaralı yerlere çekerim bol bol fotoğraf.

http://a1202.hizliresim.com/u/5/2g3mg.jpg
    çok güzel ya deniz manzaralı yolların kıymetini bilin valla kardeşim bizim deniz yok etrafımızda dağlara doğru gidiyoruz hep o yüzden daha fazla tork istiyor insan
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    2011 600F ABS

Daha montajı yapmadı.2 tane benim aldığım ama benim motorun rengine uymadığı için satmak zorunda kaldığım karbon parçayı verdim Can abi'ye çok beğendi heralde onları taktı önce

Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kıyasladım düzde teke tekte geçiyor ama o 2 kişi olnca ben 1 lastik önde gidiyorum
    çok iyi ya zaten trafikte motoru kıyaslayabileceğimiz doğru dürüst motorda yok virajlı dağ yollarında nasıl olur acaba , bizim motorun gerçekten viraj performansı çok iyi ben 125 le bile zevk alıyorum bi de cbr250 olsa
    Yavuz Sultan Selim Han

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler